Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Balsam do ciała dla suchej i szorstkiej skóry

Beesline Beeswax Balsam do ciała dla suchej i szorstkiej skóry 60 g

Beeswax Skin Balm to balsam do ciała z woskiem pszczelim od marki Beesline. Ten odżywczy, intensywnie regenerujący i nawilżający kosmetyk sprawia, że skóra jest delikatna niczym jedwab. Balsam do skóry suchej i szorstkiej.

30.70 PLN
Podgląd
bezzapachowa pomadka do ust

Beesline Beeswax bezzapachowa pomadka do ust 4 g

Beeswax Lip Balm to bezzapachowa pomadka do ust z woskiem pszczelim od marki Beesline. Ten odżywczy, intensywnie regenerujący i nawilżający kosmetyk sprawia, że usta są delikatne niczym jedwab.

15.30 PLN
Podgląd
nawilżający krem do twarzy i ciała z aromatem z róży

Beesline Beeswax nawilżający krem do twarzy i ciała z aromatem z róży 70 g

Beeswax Cold Cream to nawilżający krem do twarzy i ciała z woskiem pszczelim od marki Beesline. Ten odżywczy, intensywnie regenerujący i nawilżający kosmetyk sprawia, że skóra jest delikatna niczym jedwab. O delikatnym, różanym zapachu. Krem do skóry suchej i szorstkiej.

30.70 PLN
Podgląd
Balsam do ust z woskiem pszczelim

Beesline Soft Beeswax Balsam do ust z woskiem pszczelim 40 g

Soft Beeswax to balsam do ust z woskiem pszczelim od marki Beesline. Ten odżywczy, intensywnie regenerujący i nawilżający kosmetyk sprawia, że usta są delikatne niczym jedwab.

28.60 PLN
Podgląd
Odżywczy balsam do suchych i spierzchniętych ust

Beesline Soft Beeswax Odżywczy balsam do suchych i spierzchniętych ust 20 g

Soft Beeswax to balsam do ust z woskiem pszczelim, od marki Beesline. Ten odżywczy, intensywnie regenerujący i nawilżający kosmetyk sprawia, że usta są delikatne niczym jedwab.

20.40 PLN