Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Dezodorująca mgiełka - Oliwa Magnezowa 35% Formuła Wzbogacona Jodem

Cosmeceuticum Dezodorująca mgiełka - Oliwa Magnezowa 35% Formuła Wzbogacona Jodem 100 ml

Mgiełka do ciała w postaci oliwki magnezowej to w pełni naturalny i ekologiczny preparat o działaniu dezodoryzującym. W przeciwieństwie do klasycznych antyperspirantów nie blokuje wydzielania potu lecz neutralizuje jego przykry zapach na powierzchni skóry, dzięki czemu pot staje się bezwonny a stosowanie oliwki całkowicie bezpieczne dla naszego organizmu. Naturalnie występujący, np. w wodzie mor (więcej...)

11.45 PLN
Podgląd
Dezodorująca mgiełka - Oliwa Magnezowa 40%

Cosmeceuticum Dezodorująca mgiełka - Oliwa Magnezowa 40% 100 ml

Mgiełka do ciała w postaci oliwki magnezowej to w pełni naturalny i ekologiczny preparat o działaniu dezodoryzującym. W przeciwieństwie do klasycznych antyperspirantów nie blokuje wydzielania potu lecz neutralizuje jego przykry zapach na powierzchni skóry, dzięki czemu pot staje się bezwonny a stosowanie oliwki całkowicie bezpieczne dla naszego organizmu. Naturalnie występujący, np. w wodzie mor (więcej...)

9.84 PLN
Podgląd
Hydrolat - Róży Damasceńskiej i wody z alpejskich potoków

Cosmeceuticum Hydrolat - Róży Damasceńskiej i wody z alpejskich potoków 100 ml

Hydrolat z Róży Damasceńskiej (woda różana) z liniiHYDROLATUM otrzymywany jest na bazie krystalicznie czystej wody czerpanej z wysokogórskich potoków alpejskich, w procesie destylacji liści Oczaru Wirginijskiego z parą wodną Hydrolaty z liniiHYDROLATUMnie sąproduktami ubocznymi powstającymi w procesie otrzymywania olejków eterycznych, nie są również mieszaniną wody z dodatkiem olejków eteryc (więcej...)

18.29 PLN
Podgląd
Hydrolat - Skoncentrowany Hydrolat z Rozmarynu

Cosmeceuticum Hydrolat - Skoncentrowany Hydrolat z Rozmarynu 100 ml

- Na bazie wody z alpejskich potoków * - odblokowuje pory, zwalcza łupież * Hydrolat Rozmarynowy z linii HYDROLATUM otrzymywany jest na bazie krystalicznie czystej wody czerpanej z wysokogórskich potoków alpejskich, w procesie destylacji liści Rozmarynu Lekarskiego z parą wodną Hydrolaty z linii HYDROLATUM nie są produktami ubocznymi powstającymi w procesie otrzymywania olejków eterycznych, nie są (więcej...)

25.65 PLN
Podgląd
Hydrolat Oczarowy - na bazie Liści Oczaru Wirginijskiego i wody z alpejskich potoków

Cosmeceuticum Hydrolat Oczarowy - na bazie Liści Oczaru Wirginijskiego i wody z alpejskich potoków 100 ml

Hydrolat Oczarowy z liniiHYDROLATUM otrzymywany jest na bazie krystalicznie czystej wody czerpanej z wysokogórskich potoków alpejskich, w procesie destylacji liści Oczaru Wirginijskiego z parą wodną Hydrolaty z liniiHYDROLATUMnie sąproduktami ubocznymi powstającymi w procesie otrzymywania olejków eterycznych, nie są również mieszaniną wody z dodatkiem olejków eterycznych Wszystkie hydrolaty z (więcej...)

19.01 PLN
Podgląd
Hydrolat Pomarańczowy - na bazie Kwiatów Słodkiej Pomarańczy i wody z alpejskich potoków

Cosmeceuticum Hydrolat Pomarańczowy - na bazie Kwiatów Słodkiej Pomarańczy i wody z alpejskich potoków 100 ml

Hydrolat Pomarańczowy z linii HYDROLATUM otrzymywany jest na bazie krystalicznie czystej wody czerpanej z wysokogórskich potoków alpejskich, w procesie destylacji kwiatów słodkiej pomarańczy z parą wodną Hydrolaty z linii HYDROLATUM nie są produktami ubocznymi powstającymi w procesie otrzymywania olejków eterycznych, nie są również mieszaniną wody z dodatkiem olejków eterycznych (więcej...)

21.40 PLN
Podgląd
Mikrodermabrazja Korund Szlachetny

Cosmeceuticum Mikrodermabrazja Korund Szlachetny 200 g

Korund to szlachetny minerał z grupy tlenków glinu (Aluminum Oxide, Alumina). Odmianą korundu jest czerwony rubin i niebieski szafir Korund mikrokrystaliczny wykazuje właściwości intensywnie złuszczające. Stosowany jest zarówno w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych jak również w domowych peelingach. Systematyczne stosowanie peelingów na bazie korundu zwiększa wchłanianie substancji czynnych p (więcej...)

9.76 PLN
Podgląd
Mazidło Konopne Krem do Cery Tłustej i Trądzikowej

Cosmeceuticum Polny Warkocz Mazidło Konopne Krem do Cery Tłustej i Trądzikowej 50 g

Mazidło Konopne Krem do Cery Tłustej i Trądzikowej zimnotłoczony, nierafinowany olej z konopi siewnej,naturalny olejek z bergamoty. Przy niewielkich ogniskach rozpalanych na skraju pól konopnych umawiali się w czerwcowe wieczory chłopcy z dziewczętami. Konop nie tylko wielką moc ma w miłości i płodności i w działaniu magicznym. Też na skórę dobroczynnie wpływa. Bardzo dobry na wszelkie krosty i (więcej...)

27.30 PLN
Podgląd
Mazidło Odżywczo Kojące Tarczyca Bajkalska i Polny Mak

Cosmeceuticum Polny Warkocz Mazidło Odżywczo Kojące Tarczyca Bajkalska i Polny Mak 50 ml

Mazidło Odżywczo Kojące Tarczyca Bajkalska i Polny Mak zimnotłoczony, nierafinowany olej z nasion maku polnego, macerat z korzenia tarczycy bajkalskiej Skromnych pól bezkresy, trawy gęste, dzikie i radosne zagrody słowiańskie płoną latem purpurą makowych bukietów, kwiatów magicznych. Mak polny to jest symbol miłości, płodności. To dobra wróżba, co przed złym urokiem chroni i zgodę uczyni. Też ol (więcej...)

38.40 PLN
Podgląd
Mazidło Pszeniczne Krem do Cery Suchej i Dojrzałej

Cosmeceuticum Polny Warkocz Mazidło Pszeniczne Krem do Cery Suchej i Dojrzałej 50 g

Mazidło Pszeniczne Krem do Cery Suchej i Dojrzałej zimnotłoczony, nierafinowany olej z zarodków pszenicy, skwalan, olej rycynowy. Będzie dobry rok, będzie plon obfity. Złoty kłos pszenicy ziarno swe odsłoni, wiatr po polu je rozrzuci. Purpurowy brzask ogrzeje ziemię, żywa woda wznieci młode pędy. Będzie plon obfity, będzie dobry chleb. Podnieś to ziarno, oleistą moc wydobądź z niego i ludziom d (więcej...)

29.90 PLN
Podgląd
Mazidło ze Skrzypu Polnego Krem do Cery Naczynkowej

Cosmeceuticum Polny Warkocz Mazidło ze Skrzypu Polnego Krem do Cery Naczynkowej 50 g

Mazidło ze Skrzypu Polnego Krem do Cery Naczynkowej macerat ze skrzypu polnego, naturalny olejek z werbeny. Z łąk kwietnych i pól w bogactwo nieprzebranych weź u schyłku lata nazbieraj ziela skrzypu. Poznasz je po skrzypieniu pod stopami bosymi. Narwij ziela gdy pędy jego zdrowe, w pełni zielone, łodyga pusta a barwa skłania się ku rumieniości. To jest ziele zimnej mocy, dobre jest na skórę, (więcej...)

24.50 PLN
Podgląd
Regulująca Esencja Tonik z Ekstraktem Wierzby Białej do Cery Tłustej i Mieszanej

Cosmeceuticum Polny warkocz Regulująca Esencja Tonik z Ekstraktem Wierzby Białej do Cery Tłustej i Mieszanej 100 ml

Wierzby to księżycowe źródła rosy i mgieł o mocy magicznej, przywołujące szczęście, płodność, zdrowie i siły witalne. Wedle prastarych przekazów wierzba jest wcieleniem słowiańskiej bogini, której płodności pozazdrościła jej sama matka ziemia zaklinając ją w drzewo. Starosłowiańscy Wieduni znali magiczną siłę i uzdrawiającą moc wywarów z wierzby dla płodności i zdrowia, z której my Słowianie możem (więcej...)

10.80 PLN
Podgląd
Rumiankowa Esencja Micelarna

Cosmeceuticum Polny Warkocz Rumiankowa Esencja Micelarna 100 ml

Rumiankowa Esencja Micelarna Naturalny Płyn do Dekamijażu hydrolat z rumianku rzymskiego, Dpantenol, gliceryna roślinna Zerwij tęgą wiechę rumianku i uwarz z tego naparu, a wodą, w której wrzały kwiaty przemywaj twarz. Uczyniwszy tak każdego dnia wielką korzyść odniesiesz. Napar tego ziela służy dobrze skórze. Gałązki i kwiatki rumnowe są jednakiej mocy. Kwiatki też rumienkowe zdejmują napięcie (więcej...)

13.30 PLN
Podgląd
Skoncentrowany Hydrolat Malinowy na Wodzie Aloesowej

Cosmeceuticum Skoncentrowany Hydrolat Malinowy na Wodzie Aloesowej 100 ml

Hydrolat Malinowy z linii HYDROLATUM otrzymywany jest na bazie wody aloesowej, w procesie destylacji owoców dzikich malin z parą wodną. Hydrolaty z linii HYDROLATUM nie są produktami ubocznymi powstającymi w procesie otrzymywania olejków eterycznych, nie są również mieszaniną wody z dodatkiem olejków eterycznych. Wszystkie hydrolaty z linii HYDROLATUM są produktami destylacji bogactwa materi (więcej...)

32.20 PLN