Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Hydrolat - Róży Damasceńskiej i wody z alpejskich potoków
WYPRZEDAŻ 19.10 PLN

Cosmeceuticum Hydrolat - Róży Damasceńskiej i wody z alpejskich potoków 100 ml

Hydrolat z Róży Damasceńskiej (woda różana) z liniiHYDROLATUM otrzymywany jest na bazie krystalicznie czystej wody czerpanej z wysokogórskich potoków alpejskich, w procesie destylacji liści Oczaru Wirginijskiego z parą wodną Hydrolaty z liniiHYDROLATUMnie sąproduktami ubocznymi powstającymi w procesie otrzymywania olejków eterycznych, nie są również mieszaniną wody z dodatkiem olejków eteryc (więcej...)

16.11 PLN
Podgląd
Hydrolat - Skoncentrowany Hydrolat z Rozmarynu
WYPRZEDAŻ 17.30 PLN

Cosmeceuticum Hydrolat - Skoncentrowany Hydrolat z Rozmarynu 100 ml

- Na bazie wody z alpejskich potoków * - odblokowuje pory, zwalcza łupież * Hydrolat Rozmarynowy z linii HYDROLATUM otrzymywany jest na bazie krystalicznie czystej wody czerpanej z wysokogórskich potoków alpejskich, w procesie destylacji liści Rozmarynu Lekarskiego z parą wodną Hydrolaty z linii HYDROLATUM nie są produktami ubocznymi powstającymi w procesie otrzymywania olejków eterycznych, nie są (więcej...)

14.58 PLN
Podgląd
Nawilżająca esencja Tonik z mleczkiem pszczelim do cery suchej

Cosmeceuticum POLNY WARKOCZ Nawilżająca esencja Tonik z mleczkiem pszczelim do cery suchej 100 ml

Spotykana przy kwitnącej lipie pszczoła miodna, dobry duch Słowian, jest symbolem trwającego życia. W wierzeniach ludowych utożsamiana była z odradzającą się duszą. Wedle podań narodów lechickich, będąca boskim posłańcem pszczoła, odegrała niezwykle ważną rolę w stworzeniu świata. I tak, bez pszczół życie nie miałoby smaku. Nawilżająca esencja z mleczkiem pszczelim to naturalny płyn do przemywa (więcej...)

10.07 PLN