Delia Cosmetics

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Delia Cosmetics Botanical Flow Krem ochronny z olejem konopnym na dzień 50 ml

Seria Botanical Flow przeniesie Cię w harmonijny świat pełen drogocennych, naturalnych składników, z których aż w 95% składają się na produkty z tej serii . Jest w nich to, co dostaliśmy w prezencie od świata wyciągi z roślin i owoców, abyś mogła czerpać z nich także podczas codziennej pielęgnacji. Ochronny krem na dzień z naturalnym olejem konopnym to ulga dla suchej i wrażliwej skóry. Zawarty w (więcej...)

13.35 PLN
PODGLĄD
Regenerujące SERUM-booster 50% naturalnego OLEJU KONOPNEGO
WYPRZEDAŻ
-27 %

Delia Cosmetics Botanical Flow Regenerujące SERUM-booster 50% naturalnego OLEJU KONOPNEGO 10 ml

*Kim jestem? - Naturalnie tym, czego potrzebujesz! Działam skutecznie wtedy, gdy Twoja skóra traci witalnosć, jędrnosć i brakuje jej blasku. Jestem dobry dla cery suchej i pozbawionej sprężystości! Składam się z 95% naturalnych składników i nie znajdziesz we mnie parabenów, silikonów czy sztucznych barwników. Zawieram 95% składników naturalnych , pozostałe 5% gwarantuje moją trwałość, żeby czuć si (więcej...)

17.65 PLN
12.86 PLN
PODGLĄD

Delia Cosmetics Botanical Flow Krem regenerująco-wygładzający z olejem kokosowym na dzień i noc 50 ml

Seria Botanical Flow przeniesie Cię w harmonijny świat pełen drogocennych, naturalnych składników, z których aż w 95% składają się na produkty z tej serii . Jest w nich to, co dostaliśmy w prezencie od świata wyciągi z roślin i owoców, abyś mogła czerpać z nich także podczas codziennej pielęgnacji. Regenerująco-wygładzający krem na dzień i na noc z naturalnym olejem kokosowym to witalność dla każ (więcej...)

14.25 PLN
PODGLĄD