Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
UJĘDRNIAJĄCY ŻEL POD PRYSZNIC

DeRosh BAMBOO UJĘDRNIAJĄCY ŻEL POD PRYSZNIC 250 ml

Wyciąg z pędów bambusa, który wchodzi w skład żelu jest bogatym źródłem krzemu, minerałów, witamin, polisacharydów i białek. Ze względu na swoje unikalne właściwości, wyciąg z bambusa nawilża skórę i spowalnia procesy starzenia się, przywracając jędrność i elastyczność.

5.75 PLN
Podgląd
Wzmacniająca maseczka do włosów

DeRosh BAMBOO Wzmacniająca maseczka do włosów 150 ml

Wyciąg z pędów bambusa, który wchodzi w skład maseczki do włosów jest bogatym źródłem krzemu, minerałów, witamin, polisacharydów i białek. Ze względu na swoje unikalne właściwości, wyciąg z bambusa ma pozytywny wpływ na skórę głowy i wzmacnia włosy. - Skutecznie wpływa na skórę głowy i stymuluje wzrost włosów. - Nawilża skórę, spowalnia proces starzenia się, nadaje jędrność i elastyczność.

6.20 PLN
Podgląd
Wzmacniający szampon do włosów

DeRosh BAMBOO Wzmacniający szampon do włosów 250 ml

Wyciąg z pędów bambusa, który wchodzi w skład szamponu jest bogatym źródłem krzemu, minerałów, witamin, polisacharydów i białek. Ze względu na swoje unikalne właściwości, wyciąg z bambusa ma pozytywny wpływ na skórę głowy i wzmacnia włosy. - Skutecznie wpływa na skórę głowy i stymuluje wzrost włosów. - Nawilża skórę, spowalnia proces starzenia się, nadaje jędrność i elastyczność.

6.25 PLN
Podgląd
Szampon do włosów zwiększający objętość

DeRosh GINKGO BILOBA Szampon do włosów zwiększający objętość 250 ml

Szampon zawiera ekstrakt z liści drzewa Ginkgo Biloba, niepowtarzalnego swoim składem i zawierającego ponad 40 aktywnych składników, które poprawiają zewnętrzny wygląd włosów, wzmacniając ich i przyśpieszając wzrost, nadając objętość i witalność. - Polepsza stan włosów, wzmacnia je i stymuluje ich wzrost, nadaje objętość i witalność. - Tonizuje skórę, chroni komórki przed działaniem wolnych rodnik (więcej...)

6.20 PLN
Podgląd
TONIZUJĄCY ŻEL POD PRYSZNIC

DeRosh GINKGO BILOBA TONIZUJĄCY ŻEL POD PRYSZNIC 250 ml

Żel pod prysznic zawiera ekstrakt z liści drzewa Ginkgo Biloba, niepowtarzalnego swoim składem i zawierającego ponad 40 aktywnych składników, które tonizują skórę, chronią komórki przed wolnymi rodnikami i pomagają w usuwaniu toksyn, dzięki czemu skóra jest bardziej gładka i elastyczna.

5.75 PLN
Podgląd
ODBUDOWUJĄCA MASKA DO WŁOSÓW

DeRosh GOJI BERRY ODBUDOWUJĄCA MASKA DO WŁOSÓW 150 ml

Maseczka zawiera ekstrakt z jagód goji, który ma wysoką aktywność przeciwutleniającą, zapobiega starzeniu się oraz polepsza wygląd włosów. Włosy będą wyglądać zadbane, zdrowe, pełne blasku i siły. Ekstrakt jagód goji od dawna jest wykorzystywany w ludowej medycynie. Posiada aktywne właściwości przeciwutleniające. - Spowalnia proces starzenia się, tonizuje, polepsza stan włosów, nadaje połysk i wit (więcej...)

6.85 PLN