Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Zestaw dla dzieci

Beauty & Care Zestaw dla dzieci 15 g

Zestaw przeznaczony do kąpieli dla dzieci od firmy Beauty&Care. W skład zestawu wchodzi 1. Żel pod prysznic 200 ml Delikatnie oczyszcza skórę ze wszystkich zanieczyszczeń. Wykazuje intensywne działanie nawilżające i regenerujące. Wygładza i zmiękcza skórę. 2. Kula do kąpieli 15ml Po wrzuceniu do wody, barwi ją. Zabawnie masuje i pozostawia piękny zapach. Wykazuje właściwości nawilżające i odżywiaj (więcej...)

60.90 PLN
Podgląd
Zestaw Prezentowy Dla Dzieci Tomek i Przyjaciele 1 kpl.

Bi-es Zestaw Prezentowy Dla Dzieci Tomek i Przyjaciele 1 kpl. 250 ml

Tomek i Przyjaciele (Zestaw) opis produktu Zestaw prezentowy z kosmetykami do mycia ciała. Zawiera musującą kulę do kąpieli żel pod prysznic 2w1 Żel znakomicie oczyszcza i myje ciało. Dzięki specjalnej formule wzbogaconej o olejek ze słodkich migdałów, łagodnie myje i pielęgnuję skórę dziecka. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

23.60 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy Strażak Sam kula do kąpieli + żel pod prysznic

Disney Disney Zestaw prezentowy Strażak Sam kula do kąpieli + żel pod prysznic

Zestaw prezentowy dla dzieci z kosmetykami do mycia ciała. Zawiera - Musująca kula do kąpieli100 g - Żel pod prysznic 2w1 250 ml Żel znakomicie oczyszcza i pielęgnuje całe ciało. Dzięki specjalnej formule wzbogaconej o olejek ze słodkich migdałów,łagodnie myje i pielęgnuje skórę dziecka nie wysuszając jej. Dla dzieci powyżej 3go roku życia.

23.60 PLN
Podgląd
Zestaw prezentowy Trolls perfumka+żel Pod Prysznic 2w1

Disney Disney Zestaw prezentowy Trolls perfumka+żel Pod Prysznic 2w1

Zestaw prezentowy dla dzieci z kosmetykami do ciała. Zawiera Żel pod prysznic i szampon dla dzieci 2w1 250ml.Znakomicie oczyszcza i pielęgnuje całe ciało.Dzięki specjalnej formule wzbogaconej o olejek ze słodkich migdałów,łagodnie myje i pielęgnuje skórę dziecka.Nie wysusza jej.Dla dzieci powyżej 3go roku życia.Przebadany dermatologicznie. Perfumka 15ml

21.90 PLN
Podgląd
Natural Care Zestaw dla malucha Ziołowe masełko + Łagodny żel do mycia 2w1
Nowość

MomMe Mother&Baby Natural Care Zestaw dla malucha Ziołowe masełko + Łagodny żel do mycia 2w1

Ten specjalistyczny zestaw składa się z dwóch naturalnych produktów, które zostały stworzone z myślą o Maluszkach z AZS. Idealny na prezent świąteczny dla każdego atopika, nawet już dla takiego dorosłego.Zestaw pięknie zapakowany w kolorowy kartonik z czytankami, składa się z Łagodnego żelu do mycia 2w1 (150 ml) + Ziołowego masełka pielęgnacyjnego (150 ml). Ziołowe masełko pielęgnacyjne polecane d (więcej...)

68.40 PLN
Podgląd
ZESTAW DLA DZIECI SZAMPON + PŁYN KĄPIELOWY + MYJKA

Sylveco ZESTAW DLA DZIECI SZAMPON + PŁYN KĄPIELOWY + MYJKA

SYLVECO ZESTAW DLA DZIECI SZAMPON+PŁYN KĄPIELOWY+MYJKA W skład zestawu wchodzą produkty Kremowy szampon i płyn do kąpieli 300 ml Hypoalergiczny , wyjątkowo delikatny, przeznaczony do codziennego mycia włosów oraz kąpieli niemowląt i dzieci. Zawiera bardzo łagodne, ale jednocześnie skuteczne środki myjące, które nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry. Nie szczypie w oczy, pozostawia skór (więcej...)

36.70 PLN