Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
BIOżel z babką lancetowatą wspomagający gojenie ran

Fitosila BIOżel z babką lancetowatą wspomagający gojenie ran 50 g

Biożel wspomagający gojenie ran "Babka" to kompleks naturalnych ekstraktów i olejków eterycznych, dobranych i wyważonych w optymalnych proporcjach. Żel jest wynikiem połączenia medycyny tradycyjnej i nowoczesnej nauki, zapewniającego maksymalną skuteczność w leczeniu ran, siniaków, oparzeń i innych uszkodzeń skóry. W skład biożelu wchodzą: Ekstrakty z babki, liści i pąków brzozy, hyzopu lekarskieg (więcej...)

7.08 PLN
Podgląd
Żel do nóg aktywizujący z glukozaminą "Żabi kamień"

Fitosila Żel do nóg aktywizujący z glukozaminą "Żabi kamień" 30 g

Żel do nóg z glukozaminą "Żabi kamień" to skuteczny środek w leczeniu teleangiektazji sieci naczyń włosowatych i pajączków. Mogą one pojawić się w dowolnym miejscu na twarzy, ramionach, brzuchu i klatce piersiowej, ale najczęściej występują na udach, łydkach, ramionach i twarzy. Ta wada kosmetyczna jest objawem zaburzenia krążenia w małych naczyniach i kapilarach, któremu towarzyszy rozszerzenie (więcej...)

6.55 PLN
Podgląd
Żel z glistnikiem dla cery trądzikowej, podrażnionej regenerujący

Fitosila Żel z glistnikiem dla cery trądzikowej, podrażnionej regenerujący 50 g

Żel Glistnik jest skutecznym kosmetykiem o zrównoważonej formule. Zawiera suchy ekstrakt z glistnika, pąków brzozy, wyciąg z kory dębu oraz jaskra wiosennego. Glistnik ma wyraźne antyseptyczne i regenerujące działanie. Od dawna jest stosowany przy różnego rodzaju problemach skórnych, szczególnie w przypadku trądziku. Swoją skuteczność zawdzięcza dużej koncentracji szerokiej gamy alkaloidów, subst (więcej...)

5.29 PLN