Gazaris

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Jodowo-bromowa sól do kąpieli Sport
NOWOŚĆ

Gazaris Jodowo-bromowa sól do kąpieli Sport 3 kg

Sól regeneracyjna dla sportowców w ekonomicznym opakowaniu. Ulga dla zmęczonych i przeciążonych stawów i mięśni po wzmożonym wysiłku fizycznym. PRAKTYCZNA MIARKA W OPAKOWANIU Kąpiele z użyciem soli BOCHNERIS wskazane są przy rehabilitacji ruchowej oraz wspomagająco w problemach reumatycznych. Sól kąpielowa jodowo-bromowa BOCHNERIS produkowana jest według tradycyjnych metod. Zachowanie pierwotnych, (więcej...)

32.00 PLN
PODGLĄD
Jodowo-bromowa sól do kąpieli
NOWOŚĆ

Gazaris Jodowo-bromowa sól do kąpieli 3 kg

Sól kąpielowa jodowo-bromowa GAZARIS, to naturalny preparat kosmetyczny stworzony na bazie soli jodowo-bromowej. Zachowanie pierwotnych, wzajemnych proporcji jonów wapnia, magnezu, potasu, bromu i jodu gwarantuje przygotowanie kąpieli mineralnej o najwyższych walorach. Sól odświeża i regeneruje organizm, oczyszcza i ujędrnia skórę. Uwalniające się podczas kąpieli składniki mineralne zapewniają odd (więcej...)

29.00 PLN
PODGLĄD

Gazaris Sól bocheńska do kąpieli 1000 g

Kąpiele wpływają korzystnie na witalność. Zalecana również do regularnego stosowania przed zabiegami pielęgnacyjnymi dłoni i stóp. Nie zawiera sztucznych konserwantów. Przeznaczony dla osób o skórze delikatnej. Osobom o skórze normalnej zaleca się stosowanie soli Bochneris. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu w temperaturze pokojowej.

12.00 PLN
PODGLĄD