Gliss Kur logo

Gliss Kur

Miękkie, lśniące i zdrowe włosy – to marzenie kobiet na całym świecie. Włosy jednak często wyglądają na matowe i kruche. Tym czasem jest tylko jedno rozwiązanie: prawidłowa pielęgnacja włosów. Jeśli prawidłowa pielęgnacja włosów nie jest Ci obca, potrafisz określić jaki masz rodzaj włosów, jesteś na dobrej drodze :-)

Każdy rodzaj włosów wymaga indywidualnego podejścia do pielęgnacji. Szukając odpowiednich produktów, wypróbuj, dostosowane do potrzeb różnych włosów, regeneracyjne linie produktów Gliss Kur, które zawierają specjalne aktywne składniki.

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Gliss Kur BEAUTY MILK REGENERUJĄCY SPRAY DO WŁOSÓW 150 ml

Regenerujący spray odżywka Beauty Milk Repairing przeznaczona jest do włosów suchych i zmęczonych. Zawiera proteiny mleka i kwiatowy nektar. Głęboko regeneruje i upiększa włosy bez obciążania pozostawiając je niezwykle miękkie i wygładzone. Idealna do codziennego stosowania. Bez spłukiwania.

18.07 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Beauty Milk ROZŚWIETLAJĄCY SPRAY DO WŁOSÓW 150 ml

Rozświetlający spray odżywka Beauty Milk Glossing przeznaczony jest do włosów matowych i łamliwych. Zawiera proteiny mleka. Regeneruje, upiększa i rozświetla włosy pozostawiając je niezwykle miękkie i lśniące. Idealna do codziennego stosowania. Bez spłukiwania.

18.07 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Bio-Tech Restore 2in1 maska do włosów delikatnych i podatnych na zniszczenia 300 ml

Bogata maska do włosów Bio-Tech Restore z kompleksem z fitokomórek macierzystych i wodą różaną odbudowuje i chroni delikatne, podatne na zniszczenia włosy, widocznie poprawiając ich kondycję. Stosuj na mokre włosy po umyciu szamponem. 2w1 stosuj jako odżywkę i spłucz lub jako maskę i pozostaw na 2-3 minuty przed spłukaniem. Nałóż maskę na włosy, a następnie otul je ciepłym, wilgotnym ręcznikiem.

18.07 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Bio-Tech Restore odżywka do włosów delikatnych i podatnych na zniszczenia 200 ml

Bogata odżywka Bio-Tech Restore z kompleksem z fitokomórek macierzystych i wodą różaną regeneruje i chroni delikatne, podatne na zniszczenia włosy. Wzmacnia włosy aż do 90%* i pozostawia je miękkie i lśniące, widocznie poprawiając ich jakość. Ułatwia rozczesywanie. Bez silikonów i sztucznych barwników. *przeciwdziała łamaniu się włosów, w porównaniu do włosów przed pielęgnacją Sposób: użycia Wmasu (więcej...)

12.15 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Bio-Tech Restore odżywka w sprayu do włosów delikatnych i podatnych na zniszczenia 200 ml

Ekspresowa Odżywka Regeneracyjna Bio-Tech Restore z kompleksem z fitokomórek macierzystych i wodą różaną odbudowuje i chroni delikatne, podatne na zniszczenia włosy. Regeneruje i wzmacnia włosy aż do 90%* od nasady po same końce, nadając im blask i ułatwiając rozczesywanie. *przeciwdziała łamaniu się włosów, w porównaniu do włosów przed pielęgnacją Sposób użycia: Wstrząśnij przed użyciem! Spryskaj (więcej...)

14.55 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Bio-Tech Restore szampon do włosów delikatnych i podatnych na zniszczenia 400 ml

Bogaty szampon Bio-Tech Restore z kompleksem z fitokomórek macierzystych i wodą różaną odpowiada na potrzeby włosów delikatnych, podatnych na zniszczenia. Wzmacnia włosy aż do 90%*, widocznie poprawiając ich jakość. Bez silikonów i sztucznych barwników. *przeciwdziała łamaniu się włosów, w porównaniu do włosów przed pielęgnacją

14.55 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Bio-Tech Restore Weekly Therapy intensywna odżywka do włosów delikatnych i podatnych na zniszczenia 50 ml

Bogata odżywka Bio-Tech Restorez kompleksem z fitokomórek macierzystych i wodą różaną regeneruje i chroni delikatne, podatne na zniszczenia włosy. Wzmacnia włosy aż do 90%* i pozostawia je miękkie i lśniące, widocznie poprawiając ich jakość. Ułatwia rozczesywanie. Linia Bio-Tech Restore nie zawiera silikonów i sztucznych barwników. Przeciwdziała łamaniu się włosów, w porównaniu do włosów przed pie (więcej...)

11.29 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Fiber Therapy Ekspresowa odżywka do włosów obciążonych koloryzacją 200 ml

Odżywka ekspresowa Gliss Kur Fiber Therapy do włosów przeciążonych koloryzacją lub zabiegami stylizacyjnymi. Formuła z Omegaplex regeneruje zerwane wiązania wewnątrz włókien włosa. Długotrwale chroni je przed przyszłymi zniszczeniami*. Ułatwia rozczesywanie. *efekt utrzymuje się do 24 myć od zastosowania produktu z maską Gliss Kur Fiber Therapy. Sposób użycia Wstrząśnij przed użyciem! Spryskaj suc (więcej...)

13.48 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Fiber Therapy Maska do włosów przeciążonych 300 ml

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Maska do włosów Odżywka do włosówGliss Kur Fiber Therapy przeznaczona jest do pielęgnacji włosów przeciążonych koloryzacją lub zabiegami stylizacyjnymi. SPAJAJĄCA MASKA FIBER THERAPY - Doskonałe ROZCZESYWANIE. - ODBUDOWANE WIĄZANIA włókien włosa. - Długotrwała OCHRONA.* *efekt utrzymuje się do 24 myć od zastosowania produktu z maską Gliss Kur Fiber Therapy Formu (więcej...)

16.10 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Fiber Therapy Odżywka do włosów przeciążonych 200 ml

Gliss Kur Fiber Therapy balsam do włosów obciążonych koloryzacją Odżywka Fiber Therapy przeznaczona jestdo włosów przeciążonych koloryzacją lub zabiegami stylizacyjnymi. Formuła z Omegaplex regeneruje zerwane wiązania wewnątrz włókien włosa. Długotrwale chroni je przed przyszłymi zniszczeniami. Ułatwia rozczesywaniea efekt regeneracji utrzymuje się do 24 myć od zastosowania produktu z maską Gliss (więcej...)

10.59 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Fiber Therapy Szampon do włosów 400 ml

Gliss Kur Fiber Therapy szampon do włosów obciążonych koloryzacją SzamponFiber Therapyprzeznaczony jestdo włosów przeciążonych koloryzacją lub zabiegami stylizacyjnymi. Formuła z Omegaplex regeneruje zerwane wiązania wewnątrz włókien włosa. Znów odzyskują swoją naturalną jakość, a poszczególne pasmasą długotrwale chronione przed przyszłymi zniszczeniami. Efekt regeneracji utrzymuje się do 24 myć o (więcej...)

12.81 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Fiber Therapy szampon do włosów obciążonych koloryzacją 250 ml

Szampon Fiber Therapy przeznaczony jest do włosów przeciążonych koloryzacją lub zabiegami stylizacyjnymi. Formuła z Omega plex regeneruje zerwane wiązania wewnątrz włókien włosa. Znów odzyskują swoją naturalną jakość, a poszczególne pasma są długotrwale chronione przed przyszłymi zniszczeniami.Efekt regeneracji utrzymuje się do 24 myć od zastosowania produktu z maską Gliss Kur Fiber Therapy.

10.59 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Hair Repair Eliksir Do Włosów z Olejkiem Pielęgnacyjnym 75 ml

Eliksir Do Włosów z Olejkiem Pielęgnacyjnym - zawiera najwyższej jakości odżywcze olejki pielęgnacyjne - sprawia, że włosy stają się gładkie i błyszczące - jego formuła pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach - nie obciąża włosów - wyraźnie poprawia kondycję włosów - zawiera olejek arganowy, który wnika we włosy i chroni je przed wilgocią, dzięki czemu proces suszenia jest króts (więcej...)

23.20 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Liquid Silk Odżywka Do Włosów Połysk Jedwabiu 200 ml

Odżywka Do Włosów Połysk Jedwabiu - ułatwia rozczesywanie włosów - pielęgnacyjna formuła nadaje włosom jedwabistą miękkość. - zawiera formułę z cząsteczkami płynnego jedwabiu, która zapewnia włosom wyjątkowy połysk

9.70 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Liquid Silk Odżywka Ekspresowa Do Włosów Matowych 200 ml

Odżywka Ekspresowa Do Włosów Matowych - ułatwia rozczesywanie - nadaje połysk - sprawia, że włosy staja się sprężyste - zmniejsza łamliwość włosów nawet do 95%

14.40 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Odżywka Ekspresowa Do Włosów Farbowanych 200 ml

Odżywka Ekspresowa Do Włosów Farbowanych - nadaje włosom długotrwały, naturalny połysk i ochronę koloru - wzmacnia włosy - ułatwia rozczesywanie - sprawia, że są one elastyczne, miękkie i gładkie - włosy nie elektryzują się

12.85 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Oil Nutritive Anti-Split-Ends Treatment maska przeciw rozdwajaniu się końcówek 300 ml

Maska przeciw rozdwajaniu się końcówek Gliss Kur Oil Nutritive z drogocennymi, upiększającymi olejkami i kreatyną. Zmysłowo miękkie włosy o zdrowym blasku i do 85% mniej rozdwojonych końców*. *w porównaniu do włosów przed pielęgnacją

18.07 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Oil Nutritive Ekspresowa Odżywka Do Włosów Regeneracyjna 200 ml

Ekspresowa Odżywka Do Włosów Regeneracyjna - regeneruje rozdwajające się końcówki - bez spłukiwania - ułatwia rozczesywanie Odżywka posiada lekką konsystencję. Zawiera 8 cennych olejków upiększających. Dostarcza również regenerującą keratynę aby zregenerować strukturę włosa.

14.27 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Oil Nutritive Olejek Termoochronny Do Włosów 150 ml

Gliss Kur Oil Nutritive Olejek Termoochronny Do Włosów - zapewnia o ochrona przed wysoką temperaturą - posiada lekką konsystencję - nie pozostawia śladów na włosach Olejek bez spłukiwania. Jego nietłusta formuła zawiera 8 cennych olejków upiększających. Intensywnie regeneruje włosy i chroni je przed zniszczeniami podczas suszenia.

22.63 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Oil nutritive shampoo odżywczy szampon do włosów 250 ml

Formuły Gliss Kur z keratynowym serum naprawiają istniejące zniszczenia, przeciwdziałając przyszłym uszkodzeniom. Aby szczególnie odpowiadać na potrzeby długich włosów o rozdwajających się końcówkach, szampon Oil Nutritive z cennymi olejkami upiększającymi pielęgnuje i głęboko regeneruje włosy, zapewniając im miękkość i zdrowy blask.

12.45 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Oil Nutritive Split-Ends Serum serum na rozdwajające się końcówki 50 ml

Fluid z keratynowym serum i olejkami zapewnia do 90% mniej rozdwojonych końców*. *przy regularnym stosowaniu, w porównaniu do włosów przed pielęgnacją.

14.17 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Oil Nutritive Szampon z Olejkami Pielęgnacyjnymi 250ml Włosy o Rozdwajających Się Końcówkach 250 ml

Szampon Oil Nutritive z Olejkami Pielęgnacyjnymi: - precyzyjnie i głęboko regeneruje zniszczoną strukturę włosa - redukuje rozdwajanie włosów do 85% - sprawia, że włosy stają się miękkie, a końcówki wypielęgnowane - wygładza powierzchnię włosa, zapewniając wyjątkowy połysk - olejki pielęgnacyjne zawarte w szamponie odbudowują i regenerują suche partie włosów oraz zapobiegają rozdwajaniu się końców (więcej...)

12.37 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Performance Treat 4-in-1 maska nabłyszczająca do włosów Protein + Babassu Nut Oil 400 ml

Schwarzkopf Gliss Protein+ Maska nadająca blask 4w1 400 ml Gliss maska nadająca blask 4w1 z proteinami soi i olejem z orzechów babassu do zniszczonych i farbowanych włosów. Nadaje ekstra blask, pomaga zachować żywy kolor włosów i pielęgnuje je. 96% składników pochodzenia naturalnego*. *w tym woda 4w1 1) dla delikatnej pielęgnacji, przed myciem włosów szamponem nałóż na mokre lub suche włosy, pozos (więcej...)

19.97 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Performance Treat 4-in-1 maska nawilżająca do włosów Protein + Cocoa Butter 400 ml

Schwarzkopf Gliss Protein+ Maska nawilżająca 4w1 400 ml Gliss maska nawilżająca 4w1 z proteinami soi i masłem kakaowym do zniszczonych i suchych włosów. Zapewnia włosom równowagę nawilżenia oraz wzmacnia je i zabezpiecza przed łamliwością. 96% składników pochodzenia naturalnego*. *w tym woda 4w1 1) dla delikatnej pielęgnacji, przed myciem włosów szamponem nałóż na mokre lub suche włosy, pozostaw n (więcej...)

19.97 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Performance Treat 4-in-1 maska odżywcza do włosów Protein + Shea Butter 400 ml

Schwarzkopf Gliss Protein+ Maska odżywiająca 4w1 400 ml Gliss maska odżywiająca 4w1 z proteinami soi i masłem shea do zniszczonych i cienkich włosów. Odżywia, wzmacnia strukturę włosów i chroni końcówki. 96% składników pochodzenia naturalnego*. *w tym woda 4w1 1) dla delikatnej pielęgnacji, przed myciem włosów szamponem nałóż na mokre lub suche włosy, pozostaw na 2-3 minuty i spłucz lub 2) jako od (więcej...)

19.97 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Purify & Protect Odżywka do włosów przetłuszczających się, przeciążonych zanieczyszczeniami 200 ml

OPIS Gliss Kur Purify&Protect Odżywka Odżywka Gliss Kur Purify&Protect z ekstraktem z nasion moringi i keratynowym serum odpowiada na potrzeby włosów przeciążonych zanieczyszczeniami oraz przetłuszczających się. Ta ultralekka linia odbudowuje zniszczenia powodowane wolnymi rodnikami, chroni włosy przed zanieczyszczeniami* oraz tworzy ultracienką warstwę ochronną, przeciwdziałającą szkodliwym czynn (więcej...)

12.15 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Purify & Protect Spray ochronny do włosów 75 ml

Gliss Kur Purify&Protect spray ochronny do włosów przeciążonych zanieczyszczeniami 75ml Spray ochronny bez spłukiwania Gliss Kur Purify&Protect przeznaczony jest do włosów przeciążonych zanieczyszczeniami. Odpycha pył i tworzy warstwę ochronną przed kurzem i pyłem. Dla osiągnięcia najlepszych efektów stosuj całą serię Gliss Kur Punify&Protect. Nie zawiera silikonów i sztucznych barwników. Ostrzeże (więcej...)

17.55 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Purify & Protect Szampon do włosów przetłuszczających się, przeciążonych zanieczyszczeniami 250 ml

Gliss Kur Purify&Protect szampon do włosów przetłuszczających się, przeciążonych zanieczyszczeniami 250ml SzamponGliss Kur Purify&Protect z ekstraktem z nasion Moringi i keratynowym serumodpowiada na potrzeby włosów przeciążonych zanieczyszczeniami oraz przetłuszczających się. Ta ultralekka linia odbudowuje zniszczenia powodowane wolnymi rodnikami, chroni włosy przed zanieczyszczeniami przed kurze (więcej...)

12.15 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Purify & Protect szampon do włosów przetłuszczających się, przeciążonych zanieczyszczeniami 400 ml

Szampon Gliss Kur Purify&Protect z ekstraktem z nasion moringi i keratynowym serum odpowiada na potrzeby włosów przeciążonych zanieczyszczeniami oraz przetłuszczających się. Ta ultralekka linia odbudowuje zniszczenia powodowane wolnymi rodnikami, chroni włosy przed zanieczyszczeniami* oraz tworzy ultracienką warstwę ochronną, przeciwdziałającą szkodliwym czynnikom zewnętrznym. Bez silikonów i sztu (więcej...)

14.55 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Split Ends Miracle Sealing 2in1 Treatment maska spajająca do włosów zniszczonych z rozdwojonymi końcówkami 300 ml

Gliss Split Ends Miracle Maska spajająca 300 ml Maska spajająca Gliss Split Ends Miracle 2w1 z kompleksem jonowym i olejem z pestek winogron do zniszczonych włosów i rozdwojonych końcówek. Odbudowuje uszkodzone włókna włosów i spaja zniszczone końce.

18.07 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Split Ends Miracle Sealing Conditioner odżywka spajająca do włosów zniszczonych z rozdwojonymi końcówkami 200 ml

Czy masz uszkodzone i rozdwajające się końcówki? Pozbądź się tego problemu na zawsze! Odżywka do włosów Gliss Split Ends Miracle - Naprawia zniszczone włókna włosów - Długotrwale spaja rozdwojone końcówki - Natychmiastowe łatwe rozczesywanie - Zmiękcza włosy - 96% składników pochodzenia naturalnego Odżywka spajająca Gliss Split Ends Miracle z kompleksem jonowym i olejem z pestek winogron do zniszc (więcej...)

12.37 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Supreme Length maska do włosów 300 ml

Nowa linia do pielęgnacji włosów Gliss Kur Supreme Length to gama 6 produktów stworzonych do kompleksowej pielęgnacji włosów długich, skłonnych do zniszczeń i przetłuszczania się u nasady. Zawarte w nowej formule keratynowe serum odbudowuje istniejące zniszczenia i wzmacnia strukturę komórkową, aby zapobiegać przyszłym uszkodzeniom. Regeneracyjne mikrolipidy i ekstrakt z piwonii doskonale pielęgnu (więcej...)

16.57 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Supreme length weekly therapy intensywna odżywka do włosów długich 50 ml

Intensywna odżywka Supreme Length Weekly Therapy z regeneracyjnymi mikro-lipidami oraz pudrem roślinnym, do włosów długich, podatnych na zniszczenia i rozdwajanie końców. Wygładzają, ułatwiają rozczesywanie i zapewniają sypkość włosów.

11.09 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Szampon Do Włosów Farbowanych 250 ml

Szampon Gliss Kur Ultimate Color: - regeneruje włosy - zamyka kolor we wnętrzu włosa - zapewnia długrotwałą ochronę koloru Zapewnia ochronę koloru aż do 10 tygodni oraz olśniewający blask. Skuteczna formuła ULTIMATE COLOR z regenerującym serum oraz filtrem UV regeneruje włosy oraz zamyka kolor w ich wnętrzu. Zapewnia optymalną ochronę przed blaknięciem i wypłukiwaniem się koloru.

10.59 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Szampon Do Włosów Farbownych 400 ml

Gliss Kur Szampon Do Włosów Farbowanych - ochrona koloru i nadawanie farbowanym włosom lśniących refleksów aż do 90% nawet po 30 myciach - uzyskanie intensywnego połysku koloru - regeneracja komórki włosów, głęboko w ich wnętrzu - zachowanie wspaniałego, intensywnego koloru Polecamy również z tej serii Ekspresową Maskę Regeneracyjną oraz Eliksir Do Włosów z Olejkami.

13.49 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Szampon Do Włosów Płynny Jedwab 400 ml

Szampon Gliss Kur Liquid Silk Gloss: - idealny do włosów łamliwych i matowych - innowacyjny Scan Repair Komlex nie tylko wygładza powierzchnię włosów, ale wnikając głęboko w ich strukturę regeneruje włosy od wewnątrz - działa precyzyjnie w uszkodzonych partiach i odbudowuje zniszczoną substancję włosów, bez nadmiernego obciążania - dzięki technologii Liquid Silk szampon zawiera płynne składniki je (więcej...)

11.83 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Szampon Do Włosów Suchych i Zniszczonych 250 ml

Szampon Gliss Kur Total Repair: - aktywuje cebulki i stymuluje czynnik wzrostu włosa - posiada system regeneracji komórek zawierający proteiny identyczne z proteinami włosów, dzięki czemu bardzo precyzyjnie je regeneruje - zapewnia intensywną pielęgnacje i wzmocnione włosy o większej gęstości

10.77 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Szampon Do Włosów Suchych i Zniszczonych 400 ml

Szampon Gliss Kur Total Repair: - aktywuje cebulki i stymuluje czynnik wzrostu włosa - posiada system regeneracji komórek zawierający proteiny identyczne z proteinami włosów, dzięki czemu bardzo precyzyjnie je regeneruje - zapewnia intensywną pielęgnacje i wzmocnione włosy o większej gęstości

12.85 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Szampon z Olejkami Pielęgnacyjnymi 400ml 400 ml

Szampon Oil Nutritive z Olejkami Pielęgnacyjnymi: - precyzyjnie i głęboko regeneruje zniszczoną strukturę włosa - redukuje rozdwajanie włosów do 85% - sprawia, że włosy stają się miękkie, a końcówki wypielęgnowane - wygładza powierzchnię włosa, zapewniając wyjątkowy połysk - olejki pielęgnacyjne zawarte w szamponie odbudowują i regenerują suche partie włosów oraz zapobiegają rozdwajaniu się końców (więcej...)

16.47 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Total repair conditioner głęboko regenerująca odżywka do włosów suchych i zniszczonych 200 ml

Formuły Gliss Kur z Keratynowym Serum naprawiają istniejące zniszczenia i wzmacniają strukturę komórkową, przeciwdziałając przyszłym uszkodzeniom. Aby odpowiadać na potrzeby włosów suchych i zniszczonych, Odżywka Total Repair z Keratin Sealer silnie wiąże keratynę we włosach, zapewniając głęboką regenerację, łatwe rozczesywanie i do 90%* mniejszą łamliwość włosów.*w porównaniu do włosów przed piel (więcej...)

12.37 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Total Repair Maska do włosów suchych i zniszczonych 300 ml

Gliss Kur Total Repair maska do włosów suchych i zniszczonych Maseczka Total Repair zapobiega łamaniu się włosów. Redukuje łamliwość włosów do 100%. Głęboko regeneruje i intensywnie pielęgnuje. Intensywnie pielęgnuje włosy i zapewnia im miękkość oraz zdrowy połysk. Gwarantuje skuteczność działania już po 1 minucie od nałożenia. Regeneracyjna formuła, zawiera kompleks 19 aktywnych składników reduku (więcej...)

18.07 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Total Repair Odżywka Do Włosów Suchych i Zniszczonych 200 ml

Odżywka Do Włosów Suchych i Zniszczonych - zawiera olejek z migdałów, który pielęgnuje suche i zniszczone włosy - nadaje włosom elastyczność i połysk - włosy łatwo się rozczesują i są chronione przed łamaniem się - Scan Repair Komplex rozpoznaje osłabione miejsca i regeneruje uszkodzone struktury, nie obciążając włosów nadmierną pielęgnacją

10.77 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Total Repair Odżywka Ekspresowa Do Włosów Suchych i Zniszczonych 200 ml

Odżywka Ekspresowa Do Włosów Suchych i Zniszczonych - zmniejsza łamliwość włosów - sprawia, że włosy są elastyczne i pełne blasku - dobrze się rozprowadza

14.45 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Ultimate Color Odżywka Do Włosów Farbowanych 200 ml

Odżywka Do Włosów Farbowanych Po Trwałej - wygładza powierzchnię włosa i chroni cenne pigmenty farby wewnątrz włosa - regeneruje włosy i przywraca im naturalny połysk - nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie - zapobiega elektryzowaniu włosów - kolor dłużej zachowuje intensywność, a włosy odzyskują blask

10.77 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Szampon Do Włosów 250 ml

Gliss Kur Hair Repair Ultimate Oil Elixir Szampon Do Włosów - regeneruje zniszczenia oraz wzmacnia strukturę włosów - precyzyjnie regeneruje uszkodzenia włosów - wypełnia pęknięcia oraz redukuje ich łamliwość

12.45 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Ultimate Repair Maska Do Włosów Natychmiastowa Regeneracja 200 ml

Gliss Kur Ultimate Repair Hair Repair Maska Do Włosów Natychmiastowa Regeneracja - regeneruje bardzo zniszczone i suche włosy - zapewnia włosom większą odporność i połysk - skuteczność już po 1 minucie od nałożenia Specjalna formuła z trzykrotnie skoncentrowanym kompleksem płynnej keratyny, precyzyjnie regeneruje uszkodzenia włosów oraz odbudowuje ich strukturę. Wypełnia pęknięcia i redukuje łamli (więcej...)

12.08 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Ultimate Repair Maska do włosów suchych i bardzo zniszczonych 300 ml

MASECZKA PRZECIWDZIAŁAJĄCA ZNISZCZENIOM ULTIMATE REPAIR Odbudowuje strukturę włosa aż do 95% mniej złamanych włosów. Intensywnie pielęgnuje włosy oraz zapewnia większą odporność. Skuteczność już po 1 minucie od nałożenia. Odporność i intensywna pielęgnacja MASECZKA PRZECIWDZIAŁAJĄCA ZNISZCZENIOM ULTIMATE REPAIR regeneruje i pielęgnuje bardzo zniszczone i suche włosy oraz zapewnia im większą odpor (więcej...)

16.48 PLN
PODGLĄD

Gliss Kur Ultimate Repair Odżywka Do Włosów 200 ml

Odżywka Do Włosów Ultimate Repair - odbudowuje strukturę włosa - zapewnia aż do 95% mniej złamanych włosów - sprawia, że włosy są pełne plasku - zawiera trzykrotnie skoncentrowany kompleks płynnej keratyny - wypełnia pęknięcia i redukuje łamliwość włosów - ułatwia rozczesywanie

10.77 PLN
PODGLĄD