Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Greencosmetics Herbal Therapy Uniwersalny krem 5w1 na bazie 16 ziół leczniczych aktywny kompleks regeneracji skóry 50 ml

Uniwersalny krem 15 w 1 na bazie 16 ziół leczniczych i aktywnego kompleksu do regeneracji skóry, zapewnia kompleksową pielęgnację i ochronę skóry całej rodziny. Dzięki działaniu regenerującemu przyspiesza regenerację i procesy gojenia skóry. Poprawia stan skóry wrażliwej i przesuszonej, łagodzi podrażnienia, łagodzi podrażnienia. Krem może być stosowany do ochrony, nawilżania, od (więcej...)

7.69 PLN
PODGLĄD

Greencosmetics Chłodzący balsam 4 w 1 na bazie 16 ziół leczniczych na zmęczone ciało 50 ml

Chłodzący balsam 4 w 1 na bazie 16 ziół leczniczych, pomaga rozluźnić zmęczone mięśnie i ciało, łagodzi napięcia i koi. Normalizuje krążenie krwi, zmniejsza obrzęki, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zmiękcza, nawilża i pozostawia przyjemne uczucie chłodu i świeżości. Zaleca się stosowanie balsamu na bóle stawów, a także na rozluźnienie mięśni i nóg pod koniec dnia pracy.

6.97 PLN
PODGLĄD

Greencosmetics Balsam rozgrzewający 5 w 1 na bazie 16 ziół leczniczych i ekstraktu z czerwonej papryki 50 ml

Balsam Rozgrzewający 5 w 1 na bazie 16 ziół leczniczych i ekstraktu z czerwonej papryki, łagodzi napięcie w miejscu aplikacji i odpręża, działa długotrwale rozgrzewająco i tonizująco, łagodzi ból. Poprawia mikrokrążenie krwi i przyspiesza procesy regeneracji tkanek. Zmniejsza ryzyko kontuzji podczas wysiłku fizycznego.

6.97 PLN
PODGLĄD

Greencosmetics Balsam do stóp 5 w 1 na bazie 16 ziół leczniczych, nawilża i zmiękcza 50 ml

Balsam do stóp 5 w 1 na bazie 16 ziół leczniczych, nawilża i zmiękcza szorstką skórę stóp, wspomagając gojenie pęknięć i zapobiegając wysuszeniu. Poprawia mikrokrążenie, łagodzi i łagodzi zmęczenie nóg. Działa tonizująco i dezodoryzująco, zapobiega pojawianiu się nieprzyjemnego zapachu. Przywraca wigor i świeżość nogom.

6.57 PLN
PODGLĄD

Greencosmetics Balsam aromaterapeutyczny 7 w 1 na bazie 16 ziół leczniczych i aktywnego kompleksu przeciw przeziębieniu 50 ml

Balsam aromaterapeutyczny 7 w 1 na bazie 16 ziół leczniczych i aktywnego kompleksu przeciw przeziębieniu. Działa przeciwwirusowo i uspokajająco, korzystnie wpływa na organizm, wzmacniając odporność i poprawiając samopoczucie. Łagodzi objawy przeziębienia, pomaga uspokoić kaszel i ułatwia oddychanie. Polecany przy bólach mięśni, pleców i głowy. Nadaje się do wcierania i i (więcej...)

6.67 PLN
PODGLĄD

Greencosmetics Herbal Therapy Balsam aromaterapeutyczny 4 w 1 na bazie 16 ziół i olejków 50 ml

Balsam Aromaterapeutyczny 4 w 1 na bazie 16 ziół i olejków eterycznych, wspomaga poprawę zdrowia, łagodzi objawy przeziębienia. Poprawia stan zdrowia w przypadku zmęczenia emocjonalnego i fizycznego, zmniejsza ból głowy. Łagodzi chorobę lokomocyjną w transporcie i wrażliwość na zapachy. Działa rozgrzewająco i odprężająco. Może być stosowany na ukąszenia owadów w celu zła (więcej...)

7.07 PLN
PODGLĄD