Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Krem do rąk mięta-lawenda

Greenland Fruit Emotions Krem do rąk mięta-lawenda 50 ml

GREENLAND Fruit Emotions Krem do rąk mięta-lawenda Intensywnie nawilżający krem do rąk z zawartością masła shea i witaminami o naturalnym, owocowym zapachu. Chroni, odżywia i zmiękcza skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką. Sposób użycia: nakładać w ciągu dnia według potrzeb. Podstawowe składniki: naturalny ekstrakt z mięty i lawendy.

16.49 PLN
Podgląd
żel pod prysznic grejpfrut-imbir tuba

Greenland Fruit Emotions żel pod prysznic grejpfrut-imbir tuba 200 ml

- GREENLAND Fruit Emotions Żel pod prysznic grejpfrut-imbir tuba * Delikatny i pachnący żel pod prysznic na bazie wysokiej jakości naturalnych olejków owocowych. Doskonale odżywia, wygładza i skutecznie nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i jędrną. Czyste zapachy owoców poprawiają dobry nastrój i ogólne samopoczucie. Zapachy grejpfrut i imbir

12.35 PLN
Podgląd
żel pod prysznic kokos-mandarynka tuba

Greenland Fruit Emotions żel pod prysznic kokos-mandarynka tuba 200 ml

GREENLAND Fruit Emotions Żel pod prysznic kokos-mandarynka tuba Delikatny i pachnący żel pod prysznic na bazie wysokiej jakości naturalnych olejków owocowych. Doskonale odżywia, wygładza i skutecznie nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i jędrną. Czyste zapachy owoców poprawiają dobry nastrój i ogólne samopoczucie. Zapachy: kokos i mandarynka.

16.07 PLN
Podgląd
żel pod prysznic limetka-wanilia tuba

Greenland Fruit Emotions żel pod prysznic limetka-wanilia tuba 200 ml

*GREENLAND Fruit Emotions Żel pod prysznic limetka-wanilia tuba Delikatny i pachnący żel pod prysznic na bazie wysokiej jakości naturalnych olejków owocowych. Doskonale odżywia, wygładza i skutecznie nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i jędrną. Czyste zapachy owoców poprawiają dobry nastrój i ogólne samopoczucie. Zapachy: limetka i wanilia.

11.35 PLN
Podgląd
żel pod prysznic papaja-cytryna tuba

Greenland Fruit Emotions żel pod prysznic papaja-cytryna tuba 200 ml

GREENLAND Fruit Emotions Żel pod prysznic papaja-cytryna tuba Delikatny i pachnący żel pod prysznic na bazie wysokiej jakości naturalnych olejków owocowych. Doskonale odżywia, wygładza i skutecznie nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i jędrną. Czyste zapachy owoców poprawiają dobry nastrój i ogólne samopoczucie. Zapachy: papaja, mango, zielone jabłuszko, malina.

27.00 PLN
Podgląd
Peeling do ciała mango

Greenland Fruit Extracts Peeling do ciała mango 200 ml

GREENLAND Fruit Extracts Peeling do ciała mango GREENLAND Fruit Extracts to peeling do ciała, który został opracowany na bazie naturalnych olejków eterycznych mango. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej, dla osób w każdym wieku. Usuwając martwy naskórek, likwiduje szorstkość lub nadmierne łuszczenie, utrzymuje skórę w dobrej kondycji, pozostawiając ją (więcej...)

29.60 PLN
Podgląd
Pianka pod prysznic jogurt-ogórek

Greenland Pianka pod prysznic jogurt-ogórek 200 ml

Delikatnie pielęgnująca pianka pod prysznic z ekstraktem z jogurtu oraz odświeżającym aromatem ogórków. Zawarte w jogurcie witaminy, proteiny i minerały pielęgnują skórę i wspomagają jej naturalne funkcje. Nadaje się do każdego rodzaju skóry. Działanie: oczyszczające, orzeźwiające, regenerujące. Rodzaj skóry skóra normalna, skóra wrażliwa

17.40 PLN