Dobierz Kosmetyk oficjalną konsultantką Wizaż24!


Nowy Rok powinien przynosić zmiany – najlepiej zmiany na lepsze! W Wizaż24 bardzo dobrze o tym wiemy i świeżutkie bajery jak najbardziej dla Was mamy. Postanowiliśmy jednak potrzymać Was w niepewności i zaczekaliśmy do Nowego Roku… Chińskiego! Pozwólcie, że wytłumaczę, dlaczego warto było zaczekać…
Bardzo dobrze zdaję sobie sprawę, że często zakupy to ciężki orzech do zgryzienia. Generalnie wiemy, że coś tam jest nam potrzebne, ale na tym konkrety się kończą. Szczególne wyzwanie pojawia się w momencie, kiedy tak bezlitosna firma jak Wizaż24 prezentuje nam wybór z ponad 30000 produktów. Bądź tu mądry i pisz wiersze… Na szczęście nawet bezduszne bestie mają czasami ludzkie odruchy. Z dumą więc prezentujemy rozwiązanie wszystkich Waszych problemów natury decyzyjnej – Dobierz Kosmetyk.Andżelikę możecie kojarzyć z naszego lub jej Instagrama, a także z jej lub naszej stronki na Facebooku. Chemik, farmaceuta, wizażystka i kosmetyczka w jednej osobie. Ruda z poczuciem humoru, szalona, nieobliczalna z nutką wdzięku. Jej pasja to … kosmetyki, które stanowią bardzo ważny element codziennej pielęgnacji każdej kobiety. Dzięki wiedzy i doświadczeniu z zakresu kosmetologii i farmacji doradzi jak pielęgnować skórę – a że każda skóra jest inna, więc wymaga indywidualnego podejścia.
Andżelika to również nasza wieloletnia przyjaciółka, z którą z sukcesem przeprowadziliśmy mnóstwo akcji, ale teraz idziemy o krok dalej.W skrócie – koniec z dylematami! Która szminka pasuje pod tę paletę? Jaki szampon nadaje się do moich włosów? Czy koń może założyć firmę? Na większość, jeżeli nie wszystkie, z tych pytań, odpowiedź możecie uzyskać na naszym Messengerze, gdzie dyżur pełni właśnie Dobierz Kosmetyk. Jak się z nią skontaktować? Jest parę możliwości:
1. Klikając na ikonkę Messengera w prawym dolnym rogu ma stronie Wizaż24
2. Bezpośrednio wysyłając wiadomość do naszej Facebookowej strony
3. Wchodząc w ten link: m.me/wizaz24pl

Dla zaznaczenia, że chodzi Wam o poradę od niej, zacznijcie proszę od “#dobierzkosmetyk”
Podsumowując – jeśli macie problem z doborem kosmetyków, możecie bezpłatnie skorzystać z konsultacji. Nie wiecie co wybrać z oferty Wizaż24? Napiszcie do Andżeliki!