Ikoo

Nie ma pięknych kobiet z brzydkimi włosami, dlatego o włosy dbamy szczególnie. Odpowiednia pielęgnacja to nie tylko szampon, maska i koloryzacja, to również akcesoria, które potrafią zdziałać cuda lub… zniszczyć misternie realizowany plan na osiągnięcie pięknej tafli zdrowych włosów.

Twórcy marki ikoo specjalizującej się w akcesoriach do włosów: Christopher von Hallwyl i Katrin Ebner Christopher zainspirowali się tradycyjną medycyną chińską, która ponad 2000 lat zajmuje się tematem równowagi duszy i ciała. Masaż ciała potrafi zrelaksować i bardzo pozytywnie wpłynąć na samopoczucie, równie istotny jest masaż skóry głowy. Ten wykonany przy pomocy szczotki stymuluje krążenie krwi, co pozytywnie wpływa na cebulki włosowe. Masaż z łatwością można wykonać w domu podczas codziennego czesania włosów z pomocą szczotek Ikoo czynność ta staje się niezbędnym i przyjemnym rytuałem, w ten sposób odżywisz cebulki dzięki pobudzeniu krążenia.

Szczotki Ikoo wyróżnia bardzo elegancki wygląd i precyzyjne wykonanie. Brak rączki w szczotce zapewnia wygodny chwyt i dobre wyczucie podczas masażu. Dzięki temu sama możesz wyczuć jaki nacisk jest dla Ciebie odpowiedni. Szczotka wyróżnia się opływową linią i rozmieszczeniem wypustek. Ergonomiczny kształt sprawia, że łatwo ją trzymać w dłoni. Odpowiednio rozmieszczone wypustki i ich wyprofilowanie sprawia, że masują skórę głowy bez większego wysiłku. Elastyczne i miękkie włosie nie powoduje podrażnień.

Ząbki w szczotce Ikoo wykonane są z elastycznego, miękkiego tworzywa. Zostały rozmieszczone tak, aby skutecznie i szybko, a jednocześnie delikatnie rozczesywały nawet najbardziej splątane włosy. Elastyczne wypustki dostosowują się do włosa, dzięki czemu unikamy mimowolnego ich wyrywania.

Szczotka Ikoo dostępna jest w dwóch rozmiarach: tradycyjna home jest większa i przeznaczona do codziennego użytku np. w domu. Wersja pocket jak sama nazwa mówi kieszonkowa jest mniejsza, idealna do torebki, z łatwością zabierzesz ze sobą do biura, na spotkanie z przyjaciółmi czy weekendowy wyjazd. Ikoo pocket została wyposażona w osłonę na wypustki, abyś mogła nosić ją w torebce bez obawy, że się uszkodzi lub zanieczyści.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Ikoo Classic Home Szczotka Do Włosów Biała

Ikoo Classic Home Szczotka Do Włosów Biała Szczotka do włosów Home White Classic: - ułatwia rozczesywanie, - masuje skórę głowy, - nadaje włosom połysk, - delikatnie rozplątuje włosy, - dodaje objętości, - nie łamie, - nie uszkadza, - nie wyrywa włosów. Szczotka do włosów jest rewolucyjnym produktem przeznaczonym do codziennej pielęgnacji włosów. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku suchych (więcej...)

34.70 PLN
PODGLĄD

Ikoo Classic Home Szczotka Do Włosów Czarna

Ikoo Classic Home Szczotka Do Włosów Czarna Szczotka do włosów Home Black Classic: - ułatwia rozczesywanie, - masuje skórę głowy, - nadaje włosom połysk, - delikatnie rozplątuje włosy, - dodaje objętości, - nie łamie, - nie uszkadza, - nie wyrywa włosów. Szczotka do włosów jest rewolucyjnym produktem przeznaczonym do codziennej pielęgnacji włosów. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku suchych (więcej...)

46.20 PLN
PODGLĄD

Ikoo Classic Pocket Szczotka Do Włosów Biała

Ikoo Classic Pocket Szczotka Do Włosów Biała Szczotka do włosów Pocket White Classic: - ułatwia rozczesywanie, - masuje skórę głowy, - poprawia krążenie, - pobudza mieszki włosowe, - nadaje połysk, - delikatnie rozplątuje włosy, - nie łamie, - nie uszkadza, - nie wyrywa. Szczotka w wersji kompaktowej, idealnie pasuje do torebki. Posiada ergonomiczny, poręczny i wygodny kształt, dzięki czemu dobrze (więcej...)

32.91 PLN
PODGLĄD

Ikoo Classic Pocket Szczotka Do Włosów Czarna

Ikoo Classic Pocket Szczotka Do Włosów Czarna Szczotka do włosów Pocket Black Classic: - ułatwia rozczesywanie, - masuje skórę głowy, - poprawia krążenie, - pobudza mieszki włosowe, - nadaje połysk, - delikatnie rozplątuje włosy, - nie łamie, - nie uszkadza, - nie wyrywa. Szczotka w wersji kompaktowej, idealnie pasuje do torebki. Posiada ergonomiczny, poręczny i wygodny kształt, dzięki czemu dobrz (więcej...)

34.70 PLN
PODGLĄD

Ikoo Metallic Home Szczotka Do Włosów Home Czarna Oyster

Ikoo Metallic Home Szczotka Do Włosów Home Czarna Oyster Szczotka do włosów Home Metallic Oyster: - delikatnie i łatwo rozczesuje włosy, - wspomaga pielęgnację włosów, - dodaje objętości i blasku, - do każdego rodzaju włosów – również łamliwych, - delikatnie rozplątuje włosy, - masuje skórę głowy, - nie łamie, - nie wyrywa, - nie uszkadza, - ułatwia rozczesywanie. Innowacyjna, lakierowana na wysok (więcej...)

43.10 PLN
PODGLĄD

Ikoo Metallic Home Szczotka Do Włosów Soleil

Ikoo Metallic Home Szczotka Do Włosów Soleil Szczotka do włosów Home Metallic Soleil: - delikatnie i łatwo rozczesuje włosy, - wspomaga pielęgnację włosów, - dodaje objętości i blasku, - do każdego rodzaju włosów – również łamliwych, - delikatnie rozplątuje włosy, - masuje skórę głowy, - nie łamie, - nie wyrywa, - nie uszkadza, - ułatwia rozczesywanie. Innowacyjna, lakierowana na wysoki połysk szc (więcej...)

43.10 PLN
PODGLĄD