Ikoo

Nie ma pięknych kobiet z brzydkimi włosami, dlatego o włosy dbamy szczególnie. Odpowiednia pielęgnacja to nie tylko szampon, maska i koloryzacja, to również akcesoria, które potrafią zdziałać cuda lub… zniszczyć misternie realizowany plan na osiągnięcie pięknej tafli zdrowych włosów.

Twórcy marki ikoo specjalizującej się w akcesoriach do włosów: Christopher von Hallwyl i Katrin Ebner Christopher zainspirowali się tradycyjną medycyną chińską, która ponad 2000 lat zajmuje się tematem równowagi duszy i ciała. Masaż ciała potrafi zrelaksować i bardzo pozytywnie wpłynąć na samopoczucie, równie istotny jest masaż skóry głowy. Ten wykonany przy pomocy szczotki stymuluje krążenie krwi, co pozytywnie wpływa na cebulki włosowe. Masaż z łatwością można wykonać w domu podczas codziennego czesania włosów z pomocą szczotek Ikoo czynność ta staje się niezbędnym i przyjemnym rytuałem, w ten sposób odżywisz cebulki dzięki pobudzeniu krążenia.

Szczotki Ikoo wyróżnia bardzo elegancki wygląd i precyzyjne wykonanie. Brak rączki w szczotce zapewnia wygodny chwyt i dobre wyczucie podczas masażu. Dzięki temu sama możesz wyczuć jaki nacisk jest dla Ciebie odpowiedni. Szczotka wyróżnia się opływową linią i rozmieszczeniem wypustek. Ergonomiczny kształt sprawia, że łatwo ją trzymać w dłoni. Odpowiednio rozmieszczone wypustki i ich wyprofilowanie sprawia, że masują skórę głowy bez większego wysiłku. Elastyczne i miękkie włosie nie powoduje podrażnień.

Ząbki w szczotce Ikoo wykonane są z elastycznego, miękkiego tworzywa. Zostały rozmieszczone tak, aby skutecznie i szybko, a jednocześnie delikatnie rozczesywały nawet najbardziej splątane włosy. Elastyczne wypustki dostosowują się do włosa, dzięki czemu unikamy mimowolnego ich wyrywania.

Szczotka Ikoo dostępna jest w dwóch rozmiarach: tradycyjna home jest większa i przeznaczona do codziennego użytku np. w domu. Wersja pocket jak sama nazwa mówi kieszonkowa jest mniejsza, idealna do torebki, z łatwością zabierzesz ze sobą do biura, na spotkanie z przyjaciółmi czy weekendowy wyjazd. Ikoo pocket została wyposażona w osłonę na wypustki, abyś mogła nosić ją w torebce bez obawy, że się uszkodzi lub zanieczyści.

Ikoo

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA