Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Just 4 DOGS Spray Antybakteryjny 300 ml

Just 4 Dogs Deodorising Eau de Poch - Utrzymuje dom, a także psią sierść czystą i pachnącą. Przeznaczony dla psów, szczeniąt oraz do stosowania w domu. Przedstawiamy nową linię środków do pielęgnacji zwierząt. Świetnie się prezentują, nie zawierają szkodliwych fenoli, wygodnie się aplikują a co najważniejsze są uwielbiane przez pupili Brytyjczyków, bowiem są to produkty już sprawdzone i produkowan (więcej...)

10.45 PLN
PODGLĄD

Just 4 DOGS SPRAY ODŚWIEŻAJĄCY ODDECH MIĘTA 150 ml

Orzeźwiający spray do pielęgnacji jamy ustnej psa jest szybkim i łatwym rozwiązaniem, które niweluje niechciane zapachy pozostawiając świeżość. Zapach słodkiej mięty. Możesz pożegnać się z nieświeżym oddechem Twojego pupila.

10.45 PLN
PODGLĄD

Just 4 DOGS SPRAY PRZECIW OBGRYZANIU PRZEDMIOTÓW 300 ml

Spray nadający gorzki smak przedmiotom w domu, dzięki czemu zapobiega gryzieniu ich przez zwierzęta. Nie plami i nie uszkadza przedmiotów.

10.45 PLN
PODGLĄD

Just 4 DOGS SZAMPON PRZECIW PCHŁOM 500 ml

Szampon, którego regularne stosowanie pomaga zapobiegać pojawieniu się pcheł na skórze psa. Odpowiedni także dla szczeniąt powyżej 12 tygodni.

10.45 PLN
PODGLĄD

Just 4 PETS SPRAY DO DEZYNFEKCJI AKCESORIÓW ZWIERZĘCYCH 500 ml

Do utrzymania czystości w domu i wokół zwierząt - do legowiska, dywanów, podłóg, misek na jedzenie i innych.

10.45 PLN
PODGLĄD

Just 4 PETS SPRAY USUWAJĄCY PLAMY I ZABRUDZENIA 500 ml

Płyn w sprayu usuwający plamy i nieprzyjemny zapach, przeznaczony do odzieży, dywanów i tapicerki. Pomaga kontrolować terytorium zwierząt.

10.45 PLN
PODGLĄD