Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Lilli Beauty PUMEKS KOSMETYCZNY RÓŻOWY

LILLI BEAUTY Różowy pumeks kosmetyczny - ergonomiczny kształt - elegancki design - kolor różowy Różowy pumeks kosmetyczny marki Lilli Beauty to idealny przyrząd do usuwania zgrubień i zrogowaceń zlokalizowanych na powierzchni stóp. Systematyczne stosowanie umożliwia utrzymanie pięknych i zadbanych stóp.

9.87 PLN
PODGLĄD

Lilli Beauty PUMEKS KOSMETYCZNY ZIELONY

LILLI BEAUTY Zielony pumeks kosmetyczny - ergonomiczny kształt - elegancki design - kolor zielony Zielony pumeks kosmetyczny marki Lilli Beauty to idealny przyrząd do usuwania zgrubień i zrogowaceń zlokalizowanych na powierzchni stóp. Systematyczne stosowanie umożliwia utrzymanie pięknych i zadbanych stóp.

9.87 PLN
PODGLĄD

Lilli Beauty TARKA DO STÓP NIEBIESKA

Kolor Niebieska wyprofilowany ergonomiczny kształt odporny na ścieranie doskonale wygładza naskórek zmiękcza Tarka do stóp Lilli Beauty jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Produkt posiada wyprofilowany, ergonomiczny kształt, dzięki czemu dobrze trzyma się w dłoni. Powierzchnia ścierna jest zrobiona ze stali nierdzewnej z szeregiem mikropilników, aby intensywniej pielęgnować stopy. Można g (więcej...)

9.87 PLN
PODGLĄD

Lilli Beauty TARKA DO STÓP ŻÓŁTA

wyprofilowany ergonomiczny kształt odporny na ścieranie doskonale wygładza naskórek zmiękcza Tarka do stóp Lilli Beauty jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Produkt posiada wyprofilowany, ergonomiczny kształt, dzięki czemu dobrze trzyma się w dłoni. Powierzchnia ścierna jest zrobiona ze stali nierdzewnej z szeregiem mikropilników, aby intensywniej pielęgnować stopy. Można go używać na such (więcej...)

9.87 PLN
PODGLĄD