Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Luciano Soprani Solo Soprani Dream woda toaletowa spray 100 ml

Zapach damski Rok wprowadzenia 2016 Typ zapachu orientalno kwiatowy Nuty zapachowe Linia głowy bergamotka, mandarynka, kwiat jabłoni i kardamon Linia serca biała róża, bez, piwonia i len Linia podstawy piżmo, ambra, cedr i drzewo sandałowe Cytrusowe zaproszenie do sadu pełnego jabłoni i kwiatów. Zmysłowy, drzewny aromat uwalnia się w bazowych warstwach i sprawia, że zapach nabiera orientalnego ch (więcej...)

72.20 PLN
PODGLĄD

Luciano Soprani Solo Soprani Love woda toaletowa spray 100 ml

Zapach damski Rok wprowadzenia 2016 Typ zapachu szyprowo kwiatowy Nuty zapachowe Linia głowy jabłko, bergamotka, mandarynka i malina Linia serca jaśmin, ylangylang i frezja Linia podstawy paczula, piżmo, ambra i wanilia Malina, wanilia i frezja trzy słodkie zaproszenia do szyprowo kwiatowego aromatu. Soprano Love to miłość, która kwitnie powoli, uwalnia tajemnice i trwa dzięki wyrazistym nutom (więcej...)

72.20 PLN
PODGLĄD

Luciano Soprani Solo Soprani Smile woda toaletowa spray 100 ml

Zapach damski Rok wprowadzenia 2016 Typ zapachu orientalno kwiatowy Nuty zapachowe Linia głowy bergamotka, mandarynka, kwiat jabłoni i kardamon Linia serca biała róża, bez, piwonia i len Linia podstawy piżmo, ambra, cedr i drzewo sandałowe Dream to marzenie o łące pełnej kwiatów róż, piwonii, bzu. To sad pełen jabłoni, to chwila zapomnienia i oderwania. Czar zapachu utwalony został drzewnymi nuta (więcej...)

72.20 PLN
PODGLĄD