Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Kwiatowy organiczny balsam Prowansalski do włosów - siła i blask

Natura Vita Kwiatowy organiczny balsam Prowansalski do włosów - siła i blask 245 ml

Kwiatowy balsam prowansalski SIŁA I BLASK, DO WŁOSÓW NORMALNYCH , wyprodukowany na bazie organicznego masła karite i organicznego ekstraktu z irysa, nadaje włosom wyjątkową miękkość, naturalną lekkość i objętość, ułatwia rozczesywanie, zapewnia efekt antystatyczny. Organiczne masło karite odżywia włosy od wewnątrz, odbudowuje ich strukturę, nadając im elastyczność i blask, zapewnia ochronę prze (więcej...)

11.55 PLN
Podgląd
Kwiatowy organiczny szampon Prowansalski - siła i blask

Natura Vita Kwiatowy organiczny szampon Prowansalski - siła i blask 345 ml

Kwiatowy szampon prowansalski SIŁA I BLASK, DO WŁOSÓW NORMALNYCH , wyprodukowany na bazie organicznego masła karite i organicznych ekstraktów z prowansalskich kwiatów, delikatnie oczyszcza włosy i zapewnia odpowiednią łagodną pielęgnację. Organiczny ekstrakt z irysa stymuluje wzrost włosów i zwiększa ich gęstość. Ekstrakt z piwonii ma działanie kojące i przeciwzapalne. Organiczne masło karite (więcej...)

11.65 PLN
Podgląd
Oczyszczająca pianka do mycia twarzy

Natura Vita ORGANIC LEMONGRAS Oczyszczająca pianka do mycia twarzy 165 ml

Delikatna pianka DO SKÓRY TŁUSTEJ I MIESZANEJ wzbogacona organicznym olejkiem z trawy cytrynowej i ekstraktami z ziół prowansalskich, dokładnie oczyszcza skórę, pomaga pozbyć się tłustego blasku, nawilża, nadając skórze zdrowy i świeży wygląd. Organiczny olejek z trawy cytrynowej ma działanie nawilżające i regenerujące, poprawia procesy metaboliczne w komórkach, chroni skórę przed przedwczesnym (więcej...)

15.77 PLN
Podgląd
Regenerujący organiczny szampon odbudowa i wzrost

Natura Vita Provance Regenerujący organiczny szampon odbudowa i wzrost 345 ml

Regenerujący szampon prowansalski ODBUDOWA I WZROST, DO WŁOSÓW USZKODZONYCH, wyprodukowany na bazie organicznego olejku z pestek winogron i kompleksu ekstraktów z ziół prowansalskich, odżywia włosy, nadaje im elastyczność i blask. Organiczny olejek z pestek winogron ma działanie nawilżające i regenerujące, odbudowuje uszkodzone włosy, sprawia, że stają się zdrowsze i silniejsze. Kompleks ziół pro (więcej...)

12.85 PLN
Podgląd
Regenerujący organiczny balsam Prowansalski do włosów - odbudowa i wzrost

Natura Vita Regenerujący organiczny balsam Prowansalski do włosów - odbudowa i wzrost 245 ml

Regenerujący balsam prowansalski ODBUDOWA I WZROST, DO WŁOSÓW USZKODZONYCH , wyprodukowany na bazie organicznego olejku z pestek winogron i ziół prowansalskich, nadaje włosom wyjątkową miękkość, naturalną lekkość i objętość, ułatwia rozczesywanie, zapewnia efekt antystatyczny. Organiczny olejek z pestek winogron ma działanie nawilżające i regenerujące, odbudowuje uszkodzone włosy, sprawia, że s (więcej...)

12.85 PLN
Podgląd
Roślinne organiczne mydło Prowansalskie do Ciała i włosów

Natura Vita Roślinne organiczne mydło Prowansalskie do Ciała i włosów 400 ml

Roślinne mydło prowansalskie zostało opracowane na bazie organicznych olejków i ekstraktów z ziół prowansalskich. Organiczny olejek z trawy cytrynowej ma działanie nawilżające i regenerujące, poprawia procesy metaboliczne w komórkach, neutralizuje toksyny, chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem. Organiczny olej z ogórecznika regeneruje i wzmacnia funkcje ochronne skóry, poprawia jej elastyc (więcej...)

24.60 PLN
Podgląd
Tradycyjna organiczna maska Prowansalska do włosów - odżywienie i pielęgnacja

Natura Vita Tradycyjna organiczna maska Prowansalska do włosów - odżywienie i pielęgnacja 220 ml

Tradycyjna maska prowansalska ODŻYWIANIE I PIELĘGNACJA, DO WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW odżywia włosy, nadając im jedwabistą gładkość, objętość i energię. Organiczny ekstrakt z lawendy ma działanie przeciwzapalne i łagodzące, pomaga w zwalczaniu łupieżu, wzmacnia cebulki, zapobiega wypadaniu włosów. Organiczna oliwa z oliwek posiada doskonałe właściwości zmiękczające i nawilżające, odbudowuje s (więcej...)

18.87 PLN
Podgląd
Tradycyjne organiczne mydło Prowansalskie do Ciała i włosów

Natura Vita Tradycyjne organiczne mydło Prowansalskie do Ciała i włosów 400 ml

Tradycyjne mydło prowansalskie zostało opracowane w oparciu o dawną recepturę z użyciem organicznej oliwy z oliwek, olejku lawendowego i kompleksu ziół prowansalskich. Organiczna oliwa z oliwek posiada doskonałe właściwości zmiękczające i nawilżające, chroni skórę przed utratą wilgoci, odbudowuje strukturę włosów, nadaje im elastyczność i blask. Olejek lawendowy uspokaja skórę, łagodzi stany zap (więcej...)

28.70 PLN
Podgląd
Tradycyjny organiczny balsam Prowansalski do włosów

Natura Vita Tradycyjny organiczny balsam Prowansalski do włosów 245 ml

Tradycyjny prowansalski balsam ODŻYWIANIE I PIELĘGNACJA, DO WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW , wyprodukowany na bazie organicznych ekstraktów i olejków, nadaje włosom wyjątkową miękkość, naturalną lekkość i objętość, ułatwia rozczesywanie, zapewnia efekt antystatyczny. Organiczny ekstrakt z lawendy ma działanie przeciwzapalne i łagodzące, pomaga w zwalczaniu łupieżu, wzmacnia cebulki, zapobiega wypad (więcej...)

11.99 PLN
Podgląd
Tradycyjny organiczny szampon Prowansalski

Natura Vita Tradycyjny organiczny szampon Prowansalski 345 ml

Tradycyjny szampon prowansalski ODŻYWIANIE I PIELĘGNACJA, DO WSZYSTKICH RODZAJÓW WŁOSÓW , wyprodukowany na bazie organicznych olejków i ekstraktów, zapewnia odpowiednią łagodną pielęgnację włosów każdego rodzaju. Organiczny ekstrakt z lawendy ma działanie przeciwzapalne i łagodzące, pomaga w zwalczaniu łupieżu, zapobiega wypadaniu włosów. Kompleks ziół prowansalskich wzmacnia włosy, pielęgnuje (więcej...)

12.97 PLN