Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Aromatyczny wyciąg do sauny "Dębowa para" - naturalny 100% wyciąg z kory dębu

Russkaja Kosmetika Aromatyczny wyciąg do sauny "Dębowa para" - naturalny 100% wyciąg z kory dębu 250 ml

Aromatyczny wyciąg dla łaźni i sauny Dębowa para zawiera naturalny wyciąg z kory dębu, znakomicie pielęgnujący delikatną i wrażliwą, skłonną do podrażnień skórę. Przeciwdziała powstawaniu negatywnych skórnych reakcji, podrażnień, chroni przed negatywnym działaniem środowiska zewnętrznego Składniki aktywne - Wyciąg z kory dębu działa ściągająco,przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, wykazuje właściw (więcej...)

8.00 PLN
Podgląd
Aromatyczny wyciąg do sauny "Eukaliptusowa para" - naturalny 100% olej z liści eukaliptusa

Russkaja Kosmetika Aromatyczny wyciąg do sauny "Eukaliptusowa para" - naturalny 100% olej z liści eukaliptusa 250 ml

Aromatyczny wyciąg dla łaźni i sauny Eukaliptusowa para zawiera naturalny olej z liści eukaliptusa, który ma znakomite właściwości pielęgnacyjne. Odpowiedni do pielęgnacji skóry problematycznej normalizuje pracę gruczołów łojowych, sprzyja odmłodzeniu i regeneracji Składniki aktywne - Olejek eukaliptusowy ma silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, koi zmysły, uspokaja, rozluźnia i re (więcej...)

7.87 PLN
Podgląd
Gęste mydło do ciała i włosów cedrowe

Russkaja Kosmetika Gęste mydło do ciała i włosów cedrowe 500 ml

Gęste mydło do włosów i ciała z naturalnym olejem cedrowym i naturalną betainą. Wyjątkowo przyjemna, delikatna konsystencja mydła, wspaniale się pieni i łatwo spłukuje, pozostawiając na skórze i włosach aromat cedru. Olej z orzeszków cedrowych to wyjątkowy środek do pielęgnacji ciała i włosów. Posiada silne działanie antyoksydacyjne i tonizujące na skórę, przywraca sprężystość, odmładza i chroni. (więcej...)

15.77 PLN
Podgląd
Tonizujący Żel pod prysznic

Russkaja Kosmetika Tonizujący Żel pod prysznic 400 ml

Żel pod prysznic Tonizuje skórę, przywraca jej elastyczność, regeneruje, oczyszcza i chroni. Dziki miód - to dziedzictwo naszych przodków, które od dawna znalazło zastosowanie w kosmetologii. Taki miód w pełni dojrzewa i zawiera wszystkie witaminy B, C, D, białka, enzymy, aminokwasy, magnez, potas, żelazo, fosfor, miedź, jod itd.

7.25 PLN