Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Aromatyczny wyciąg do sauny "Dębowa para" - naturalny 100% wyciąg z kory dębu

Russkaja Kosmetika Aromatyczny wyciąg do sauny "Dębowa para" - naturalny 100% wyciąg z kory dębu 250 ml

Aromatyczny wyciąg dla łaźni i sauny Dębowa para zawiera naturalny wyciąg z kory dębu, znakomicie pielęgnujący delikatną i wrażliwą, skłonną do podrażnień skórę. Przeciwdziała powstawaniu negatywnych skórnych reakcji, podrażnień, chroni przed negatywnym działaniem środowiska zewnętrznego Składniki aktywne - Wyciąg z kory dębu działa ściągająco,przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, wykazuje właściw (więcej...)

9.90 PLN
Podgląd
Aromatyczny wyciąg do sauny "Eukaliptusowa para" - naturalny 100% olej z liści eukaliptusa

Russkaja Kosmetika Aromatyczny wyciąg do sauny "Eukaliptusowa para" - naturalny 100% olej z liści eukaliptusa 250 ml

Aromatyczny wyciąg dla łaźni i sauny Eukaliptusowa para zawiera naturalny olej z liści eukaliptusa, który ma znakomite właściwości pielęgnacyjne. Odpowiedni do pielęgnacji skóry problematycznej normalizuje pracę gruczołów łojowych, sprzyja odmłodzeniu i regeneracji Składniki aktywne - Olejek eukaliptusowy ma silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, koi zmysły, uspokaja, rozluźnia i re (więcej...)

6.55 PLN
Podgląd
Aromatyczny wyciąg do sauny Sosnowa para - naturalny 100% ekstrakt z igieł sosnowych

Russkaja Kosmetika Aromatyczny wyciąg do sauny Sosnowa para - naturalny 100% ekstrakt z igieł sosnowych 250 ml

Aromatyczny wyciąg dla łaźni i sauny Sosnowa para zawiera naturalny wyciąg z igieł sosny, którego pożyteczne działanie znane jest od wieków. Sprzyja odmłodzeniu i regeneracji skóry, wzmacnia jej funkcje ochronne Składniki aktywne - Wyciąg z igieł sosnowych zawierawiele kwasów organicznych i witaminę C, któretonizują i podnoszą ochronne właściwości skóry, posiada właściwości uzdrawiające, przeczy (więcej...)

10.15 PLN
Podgląd
Gęste mydło do ciała i włosów cedrowe

Russkaja Kosmetika Gęste mydło do ciała i włosów cedrowe 500 ml

Gęste mydło do włosów i ciała z naturalnym olejem cedrowym i naturalną betainą. Wyjątkowo przyjemna, delikatna konsystencja mydła, wspaniale się pieni i łatwo spłukuje, pozostawiając na skórze i włosach aromat cedru. Olej z orzeszków cedrowych to wyjątkowy środek do pielęgnacji ciała i włosów. Posiada silne działanie antyoksydacyjne i tonizujące na skórę, przywraca sprężystość, odmładza i chroni. (więcej...)

17.22 PLN
Podgląd
Mydło w płynie do rąk i twarzy DZIKI MIÓD

Russkaja Kosmetika Mydło w płynie do rąk i twarzy DZIKI MIÓD 400 ml

Skutecznie czyści i pomaga dbać o skórę twarzy i rąk. Dziki miód to dziedzictwo naszych przodków, które od dawna znalazło zastosowanie w kosmetologii. miód który w pełni dojrzewa i zawiera wszystkie witaminy B, C, D, białka, enzymy, aminokwasy, magnez, potas, żelazo, fosfor, miedź, jod itd. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

8.59 PLN
Podgląd
Tonizujący Żel pod prysznic

Russkaja Kosmetika Tonizujący Żel pod prysznic 400 ml

Żel pod prysznic Tonizuje skórę, przywraca jej elastyczność, regeneruje, oczyszcza i chroni. Dziki miód - to dziedzictwo naszych przodków, które od dawna znalazło zastosowanie w kosmetologii. Taki miód w pełni dojrzewa i zawiera wszystkie witaminy B, C, D, białka, enzymy, aminokwasy, magnez, potas, żelazo, fosfor, miedź, jod itd.

7.34 PLN