Shuster

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Shuster Mrówczy miód żel do ciała 70 g

Mający kompleksowe działanie lecznicze na aparat stawowomięśniowy, żel do ciała "Mrówczy miód" przy regularnym stosowaniu przyczynia się do - łagodzenia stanu zapalnego i bólu towarzyszącego różnym chorobom i urazom mięśni, stawów, kręgosłupa oraz związanym z tym chorobom obwodowego układu nerwowego (właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe mają wchodzące w skład żelu do ciała "Mrówczy miód" pro (więcej...)

9.57 PLN
PODGLĄD

Shuster Muraven Krem do nóg ze spirytusem mrówczanym i kasztanowcem 50 ml

Krem łagodzi ból, sprzyja szybkiej likwidacji obrzęków nóg, normalizuje krążenie krwi w naczyniach nóg, chłodzi, przyspiesza resorpcję krwiaków, łagodzi zmęczenie, napięcie i uczucie ciężkości w nogach, zapobiega powstawaniu "pajączków", zmniejsza widoczność sieci naczyń krwionośnych i żylaków, ma kosmetyczne działanie gojące i odmładzające, zapobiega powstawaniu rozstępów, stymuluje wydalanie tok (więcej...)

5.75 PLN
PODGLĄD

Shuster Mrówczy MIÓD żel do NÓG z chondrolonem 70 g

Działanie - Eliminuje ból towarzyszący różnym chorobom naczyniowym nóg, chorobom i urazom mięśni i stawów - Poprawia przepływ krwi do mięśni nóg, połączeń stawowych i tkanek okołostawowych - Wzmacnia i uelastycznia ścianki naczyń żylnych, dodając im jędrności i elastyczności, przyspiesza przepływ krwi w żyłach i normalizuje krzepliwość krwi zapobiegając zakrzepicy i zastojom żylnym - Łagodzi stan (więcej...)

10.85 PLN
PODGLĄD

Shuster MIRACLE-HUSH ŻEL – BALSAM DO CIAŁA – pielęgnacja skóry i regeneracja stawów z degradacją chrząstki i tkanek okołostawowych 70 g

ŻEL BALSAM DO CIAŁA do pielęgnacji skóry i regeneracji w obszarach kręgosłupa i stawów z degradacją chrząstki i tkanek okołostawowych. Zawiera chondroitynę, kolagen i ekstrakt siedmiopalecznika błotnego. Głęboko przenika, intensywnie odżywia epidermę pożytecznymi substancjami, posiada działanie regeneracyjne. Codzienne stosowanie zwielokrotnia efektywność żelu. Składniki aktywne - Chondroityna (więcej...)

13.05 PLN
PODGLĄD

Shuster Żel chłodzący do nóg na bazie oleju z mleka owczego 70 g

Produkt wytwarzany wyłącznie z przyjaznych dla środowiska składników ekstraktów i olejów roślin leczniczych. Olej z owiec jest doskonałym źródłem składników odżywczych niezbędnych do aktywnej odbudowy uszkodzonych i starych komórek chrząstki i tkanki mięśniowej, układu mięśniowo-szkieletowego szybko i skutecznie transportuje mikroelementy do głębokich warstw skóry. Układy mięśniowo-szkieletowe i (więcej...)

10.65 PLN
PODGLĄD

Shuster Rozgrzewający żel na bazie oleju z papryczek chili Shuster 70 g

- Rozgrzewający żel na bazie oleju z papryczek chili * ma silne działanie stymulujące połączone z odzyskiwaniem energii i podstawowych funkcji systemu kapilarnego skóry. Żelpoprawia krążenie i mikro cyrkulację. Ma korzystny wpływ na strukturę układu mięśniowo-szkieletowego .Uaktywnia procesy regeneracyjne komórek kości i chrząstki. Działa tonizująco , bogaty w odżywcze i korzystne mikroelementy r (więcej...)

10.55 PLN
PODGLĄD

Shuster Krem-żel do ciała łagodzący ból, obrzęki i stany zapalne Pszczoła i Mrówka 44 ml

Pszczoła i mrówka - pomaga złagodzić ból i stany zapalne kręgosłupa i stawów, jest również polecany przy zwichnięciach, stłuczeniach, skaleczeniach, ranach, oparzeniach, odleżynach i ukąszeniach owadów. Krem - żel pomaga przy pierwszej pomocy i rehabilitacji, składa się z jadu pszczelego i alkoholu mrówkowego. Produkt pomaga złagodzić ból istany zapalne, jest również polecany do przesuszonej, popę (więcej...)

7.75 PLN
PODGLĄD

Shuster Żel do ujędrniający do ciała i na stawy z lanoliną, propolisem i chandroityną OVIS OLIO 70 g

Żel balsam ujędrniający do ciała i na stawy klasyczna metoda pielęgnacji skóry i regeneracji w obszarach kręgosłupa i stawów. Dzięki składnikom aktywnym (piołun, grzyb czaga, lanolina (owcze masło), olejek pichtowy, różeniec górski, olejek z drzewa herbacianego, propolis) głęboko przenika, rewelacyjnie rozgrzewa, tonizuje, odżywia, poprawia sprężystość tkanek, regeneruje. Codzienne użytkowanie zwi (więcej...)

9.67 PLN
PODGLĄD