Shuster

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Shuster MIRACLE-HUSH ŻEL – BALSAM DO CIAŁA – pielęgnacja skóry i regeneracja stawów z degradacją chrząstki i tkanek okołostawowych 70 g

ŻEL BALSAM DO CIAŁA do pielęgnacji skóry i regeneracji w obszarach kręgosłupa i stawów z degradacją chrząstki i tkanek okołostawowych. Zawiera chondroitynę, kolagen i ekstrakt siedmiopalecznika błotnego. Głęboko przenika, intensywnie odżywia epidermę pożytecznymi substancjami, posiada działanie regeneracyjne. Codzienne stosowanie zwielokrotnia efektywność żelu. Składniki aktywne - Chondroityna (więcej...)

13.37 PLN
PODGLĄD

Shuster Żel do ujędrniający do ciała i na stawy z lanoliną, propolisem i chandroityną OVIS OLIO 70 g

Żel balsam ujędrniający do ciała i na stawy klasyczna metoda pielęgnacji skóry i regeneracji w obszarach kręgosłupa i stawów. Dzięki składnikom aktywnym (piołun, grzyb czaga, lanolina (owcze masło), olejek pichtowy, różeniec górski, olejek z drzewa herbacianego, propolis) głęboko przenika, rewelacyjnie rozgrzewa, tonizuje, odżywia, poprawia sprężystość tkanek, regeneruje. Codzienne użytkowanie zwi (więcej...)

9.67 PLN
PODGLĄD

Shuster Rozgrzewający żel - balsam do ciała i stawów z sadłem borsuczym 70 g

Poprawia elastyczność i jędrność włókien mięśniowych okołostawowych. Wzmacnia mięśnie okołostawowe, więzadła i ścięgna. Łagodzi uczucie opuchlizny mięśni rąk i nóg (związane z gromadzeniem się kwasu mlekowego) spowodowane zwiększoną aktywnością fizyczną (prace w ogrodzie, długi spacer, stanie za ladą, podnoszenie ciężarów, uprawianie sportu itp.). Poprawia krążenie krwi i chłonki w naczyniach oko (więcej...)

8.20 PLN
PODGLĄD

Shuster Rozgrzewający żel na bazie oleju z papryczek chili Shuster 70 g

- Rozgrzewający żel na bazie oleju z papryczek chili * ma silne działanie stymulujące połączone z odzyskiwaniem energii i podstawowych funkcji systemu kapilarnego skóry. Żelpoprawia krążenie i mikro cyrkulację. Ma korzystny wpływ na strukturę układu mięśniowo-szkieletowego .Uaktywnia procesy regeneracyjne komórek kości i chrząstki. Działa tonizująco , bogaty w odżywcze i korzystne mikroelementy r (więcej...)

10.27 PLN
PODGLĄD

Shuster Mrówczy MIÓD żel do NÓG z chondrolonem 70 g

Działanie - Eliminuje ból towarzyszący różnym chorobom naczyniowym nóg, chorobom i urazom mięśni i stawów - Poprawia przepływ krwi do mięśni nóg, połączeń stawowych i tkanek okołostawowych - Wzmacnia i uelastycznia ścianki naczyń żylnych, dodając im jędrności i elastyczności, przyspiesza przepływ krwi w żyłach i normalizuje krzepliwość krwi zapobiegając zakrzepicy i zastojom żylnym - Łagodzi stan (więcej...)

11.15 PLN
PODGLĄD