Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Czołowa rosyjska firma kosmetyczna producent naturalnych kosmetyków. Od wielu lat oferuje Państwu wysokiej jakości kosmetyki charakteryzujące się naturalnym składem, na bazie absolutnie bezpiecznych naturalnych składników. Wszystkie oferowane kosmetyki Fitokosmetik wyprodukowano z naturalnych surowców takich jak minerały, sole i zmielone zioła. Kosmetyki wzbogacono witaminami, ekstraktami z ziół, wodorośli i owoców morza. (...)
Żel ENERGIZER do twarzy, głęboko oczyszcza skórę i usuwa makijaż, przemieniając skórę przy każdym zastosowaniu. Niesamowita siła owoców i kompleks Anti-Agen z nadają skórze niezbędny ładunek witamin i blasku młodości!
Działanie żelu ENERGIZER C +:
Pomarańczowe kwasy owocowe głęboko i delikatnie oczyszczają skórę, zapewniają dostęp do odżywiania i wymiany tlenu, poprawiając cerę.
Olejek z pestek cytryny odżywia skórę w procesie zmywania, zmiękcza wodę i zapewnia skórze komfort i gładkość.
Podwójna porcja witaminy C – silnego przeciwutleniacza, zwalcza negatywny wpływ na skórę środowiska i wolne rodniki, stymuluje produkcję kolagenu i zapobiega przedwczesnemu starzeniu.
Kompleks Anti Age z papainą nadaje skórze elastyczność i ożywia zasoby młodzieżowe w komórkach.
Sposób użycia: Niewielką ilość wmasować delikatnie opuszkami palców w wilgotną skórę, po czym spłukać wodą
ООО "Фитокосметик"
а/я 60, 117420 г. Москва, RU
Rosja
justyna
2022-03-06Dobry dla cery suchej czy odwodnionej , fajna konsystencja , oczyszcza delikatnie , nie zawiera sls, polecam
JustynaT
2021-06-15Żel o przyjemnym zapachu, tani, używam do łagodnego oczyszczenia. Minusem jest to, że się zupełnie nie pieni
Grażyna
2021-04-28Info dla uzywających: mycie twarzy robi sie bardzo dokładnie wieczorem a nie rano. Rano zmywa się sebum i wysusza skórę. Rano ja tonizuję skórę wokół oczu czystą wodą różaną bo oczy są zaspane i byle jakie. Jeśli mogę jeszcze jedno: nie ma kremów pod oczy tzn. nie nakłada się przy samym oku tylko 1 cm od oka. Krem nie jest septyczny. Posmaroany niżej dojdzie do oka,swoje zrobi ale nie agresywnie. I ostatnio słyszałam,że nie używa się wokół oczu kremu nawilżającego. Zaczęłam tak robić. To tylko moje sugestie. Proszę stosować tak jak Paniom pasuje. Pozdrawiam.
werchu
2020-09-06Zapach idealny na lato! Albo na zaspane poranki! Świetnie pobudza i sprawia, że skóra staje się bardzo świetlista. Oczyszcza, domywa resztki kosmetyków do makijażu i pielęgnacji.
Martyna
2020-05-19Żel jest super. Nie pieni się mocno, przez brak SLS ale to w sumie dobrze. Czuć, że twarz jest oczyszczona. Super.
Ocena: 4.88 / 5.0 na podstawie 8 opinii