Pędzle Do Golenia

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Pędzel Do Golenia 9615
U NAS TANIEJ
-33 %

Donegal Pędzel Do Golenia 9615

Donegal Pędzel Do Golenia 9615 Pędzel do golenia, wykonany z naturalnego włosia. Bardzo dokładnie rozprowadza piankę do golenia po całej twarzy. Dzięki zastosowaniu dobrego gatunkowo i co ważne naturalnego włosia, nie powoduje podrażnień na skórze.

17.62 PLN
11.80 PLN
PODGLĄD

Inter-vion PĘDZEL DO GOLENIA 499952

INTER VION PĘDZEL DO GOLENIA NUMER 499952 starannie wykonany pędzel do golenia na mokro doskonale pieni i dokładnie rozprowadza kosmetyki do golenia na twarz wyprofilowana rączka gwarantuje komfortowy chwyt naturalne włosie dzika

8.14 PLN
PODGLĄD

Inter-vion PĘDZEL DO GOLENIA 499953

starannie wykonany pędzel do golenia na mokro doskonale pieni i dokładnie rozprowadza kosmetyki do golenia na twarz wyprofilowana rączka gwarantuje komfortowy chwyt naturalne włosie dzika UWAGA! Ten produkt występuje w różnych wariantach kolorystycznych, a zdjęcia przedstawiają tylko przykładowe wersje. Produkty pakowane są losowo, brak możliwości wyboru konkretnego wariantu koloru.

8.14 PLN
PODGLĄD
Pędzel Do Golenia 9519
U NAS TANIEJ
-33 %

Donegal Pędzel Do Golenia 9519

Donegal Pędzel Do Golenia 9519 Pędzel do golenia wykonany z naturalnego włosia. Proldukt jest gwarancją dokładnego rozprowadzenia pianki do golenia po całej twarzy. Nie powoduje podrażnień na skórze, ponieważ wykonany jest z dobrego gatunkowo włosia.

16.91 PLN
11.34 PLN
PODGLĄD

Top Choice Fashion Design Men Pędzel do golenia Antiallergic (30642) 1szt

Pędzel do golenia z serii Fashion Design.Włosie wykonane jest z najwyższej jakości nylonu,materiału syntetycznego o wysokich cechach antyalergicznych.Długość i sztywność włosia została specjalnie zaprojektowana aby tworzyć bardzo obfitą pianę,a jednocześnie masować skórę podczas golenia. Rączka pędzla doskonale leży w dłoni zapewniając duży komfort i wygodę podczas aplikacji preparatu do golenia t (więcej...)

25.05 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Classic Premium Pędzel do golenia

Pędzel do golenia Wilkinson Sword Classic Premium wykonany jest z wysokiej jakości włosia. Stosowany w połączeniu z mydłem do golenia Wilkinson Sword Classic Premium pomaga wytworzyć grubą warstwę piany, która ułatwia przesuwanie się maszynki po skórze. Po każdym użyciu pędzel powinien zostać opłukany ciepłą wodą. Aby posłużył jak najdłużej, nie powinien mieć kontaktu z silnymi detergentami lub po (więcej...)

31.75 PLN
PODGLĄD

Wars Classic Pędzel do golenia klasycznego

Elegancki, klasyczny pędzel do golenia to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy cenią sobie tradycję, wysoką jakość wykonania oraz komfort użytkowania. Sprężysty i elastyczny pędzel ze ściętym tuż u nasady włosiem dobrze absorbuje wodę, umożliwiając utworzenie gęstej piany. Precyzyjnie dociera między szczeliny pomiędzy włoskami zarostu i dokładnie rozprowadza kosmetyki do golenia na męskiej twarzy (więcej...)

18.57 PLN
PODGLĄD

Lider Pędzel do golenia tradycyjnego w kartoniku 1szt

PĘDZEL DO GOLENIA TRADYCYJNEGO Elegancki, klasyczny pędzel do golenia to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy cenią sobie tradycję, wysoką jakość wykonania oraz komfort użytkowania. Sprężysty i elastyczny pędzel ze ściętym tuż u nasady włosiem dobrze absorbuje wodę, umożliwiając utworzenie gęstej piany. Precyzyjnie dociera między szczeliny pomiędzy włoskami zarostu i dokładnie rozprowadza kosmetyk (więcej...)

17.58 PLN
PODGLĄD
Pędzel do golenia Shaving Brush 4604
U NAS TANIEJ
-33 %

Donegal Pędzel do golenia Shaving Brush 4604

Klasyczny pędzel do golenia wykonany z włosia syntetycznego. Gwarantuje dokładne rozprowadzenie pianki do golenia na całej powierzchni twarzy. Syntetyczne włosie jest odpowiednio wytrzymałe i trwałe. Solidna, czarna rączka pędzla zapewnia wygodę użytkowania. Wymiar długość 10,5 cm.

33.10 PLN
22.12 PLN
PODGLĄD

The Bluebeards Revenge Doubloon synthetic shaving brush pędzel do golenia z włosiem syntetycznym

Syntetyczny pędzel do golenia Doublonn od The Bluebeards Revenge to idealny pierwszy krok w świecie tradycyjnego golenia na mokro. Jego przyjazne dla wegan włosie sprawia, że golenie nie wymaga żadnego wysiłku.Sposób użycia: Aby uzyskać najlepsze rezultaty, używaj syntetycznego pędzla do golenia Doubloon razem z kremem do golenia i miską do golenia ze stali nierdzewnej. Dodaj odrobinę kremu do gol (więcej...)

38.41 PLN
PODGLĄD
PĘDZEL DO GOLENIA (2300) syntetyczne włosie 1szt
U NAS TANIEJ
-20 %

Donegal PĘDZEL DO GOLENIA (2300) syntetyczne włosie 1szt

Klasyczny pędzel do golenia, który nie powoduje podrażnień skóry. Gwarantuje dokładne rozprowadzenie pianki do golenia na całej powierzchni twarzy. Syntetyczne włosie jest odpowiednio sztywne i wytrzymałe. Wymiar długość 9 cm.

23.08 PLN
18.52 PLN
PODGLĄD

Top Choice Pędzel do golenia 30338

Pędzel do golenia - mix włosia naturalne+nylonowe - 2 kolory uchwytu

8.83 PLN
PODGLĄD

Top Choice Pędzel do golenia 6661

Top Choice p ędzel do golenia ze szczeciny.

10.29 PLN
PODGLĄD

Top Choice Pędzel do golenia

Pędzel do golenia wykonany z delikatnego syntetycznego włosia o cechach antyalergicznych. Odpowiednio przycięte i uformowane włosie utrzymuje wodę zachowując jednocześnie miękkość, która ułatwia rozprowadzenie gęstej piany na całej powierzchni twarzy. Doskonale trzyma się w dłoni dzięki wyprofilowanej rączce. Zaprojektowany tak aby cały zabieg golenia przebiegał sprawnie i szybko.

11.24 PLN
PODGLĄD

Top Choice Pędzel do golenia 30321

Pędzel do golenia - mix barwionego włosia naturalne+nylonowe - 2 kolory uchwytu

9.01 PLN
PODGLĄD
Pędzel do golenia Shaving Brush 4602
U NAS TANIEJ
-31 %

Donegal Pędzel do golenia Shaving Brush 4602

Klasyczny pędzel do golenia wykonany z włosia syntetycznego. Gwarantuje dokładne rozprowadzenie pianki do golenia na całej powierzchni twarzy. Syntetyczne włosie jest odpowiednio wytrzymałe i trwałe. Solidna, czarna rączka pędzla zapewnia wygodę użytkowania. Wymiar długość 10,5 cm.

21.05 PLN
14.58 PLN
PODGLĄD
Pędzel do golenia Shaving Brush 4603
U NAS TANIEJ
-23 %

Donegal Pędzel do golenia Shaving Brush 4603

Klasyczny pędzel do golenia wykonany z włosia syntetycznego. Gwarantuje dokładne rozprowadzenie pianki do golenia na całej powierzchni twarzy. Syntetyczne włosie jest odpowiednio wytrzymałe i trwałe. Solidna rączka pędzla zapewnia wygodę użytkowania. Wymiar długość 10,5 cm.

21.05 PLN
16.20 PLN
PODGLĄD

Top Choice Pędzel do golenia 6623

Top Choice p ędzel do golenia z naturalnego włosia. Włosisko pędzla wykonane jest ze 100% włosia borsuka. Oprawka natomiast z tworzywa sztucznego, specjalnie karbowanego.

47.53 PLN
PODGLĄD
Pędzel do golenia z włosia borsuka (9938)
U NAS TANIEJ
-27 %

Donegal Pędzel do golenia z włosia borsuka (9938)

Pędzel do golenia Donegal (9938) z włosia borsuka - Profesjonalny pędzel do golenia. - Naturalne włosie z borsuka gwarantuje dokładne rozprowadzenie pianki do golenia po całej twarzy, jak również nie powoduje podrażnień na skórze.

73.68 PLN
53.87 PLN
PODGLĄD

Inter-vion Pędzel do golenia z włosiem borsuka

Doskonałej jakości pędzel z włosiem z borsuka, do tradycyjnego golenia. Przyjemne w dotyku włosie jest dobrze gęsto osadzone w eleganckiej dobrze wyważonej rączce. Pędzel dobrze leży w dłoni, co sprawia że z łatwością i precyzją można dokładnie rozprowadzić kosmetyki do golenia. Włosie z sierści Borsuka zatrzymuje duże ilości wody, dlatego ułatwia tworzenie obfitej piany która zapobiega zbędnym po (więcej...)

61.14 PLN
PODGLĄD

Inter-vion PĘDZEL DO GOLENIA 499474

INTER VION PĘDZEL DO GOLENIA NUMER 499474

14.25 PLN
PODGLĄD
Pędzel Do Golenia 9573
U NAS TANIEJ
-5 %

Donegal Pędzel Do Golenia 9573

Donegal Pędzel Do Golenia 9573 Pędzel do golenia, wykonany ze sztucznego włosia. Bardzo dokładnie rozprowadza piankę do golenia po całej twarzy. Dzięki zastosowaniu dobrego gatunkowo włosia, nie powoduje podrażnień na skórze.

6.83 PLN
6.50 PLN
PODGLĄD

Top Choice Pędzel do golenia

Pędzel do golenia.

7.88 PLN
PODGLĄD

Dlaczego warto używać pędzla do golenia?

Pędzel to najlepszy sposób na przygotowanie skóry do golenia. Oprócz oczywistego przeznaczenia, a więc rozprowadzenia piany na powierzchni skóry, ma także inne funkcje. Dobrej jakości pędzel do golenia tworzy gęstą pianę i jednocześnie zmiękcza zarost. Dzięki temu samo golenie będzie delikatniejsze i zmniejszy ryzyko podrażnień. Szorstkość pędzla zapewnia też efekt delikatnego peelingu. To sprawi, że w czasie jednego zabiegu zapewniasz skórze maksymalne korzyści pielęgnacyjne. Złuszczanie martwego naskórka nie tylko poprawia kondycję zarostu, ale także skóry. 

Na co zwrócić uwagę, wybierając pędzel do golenia?

Jakość golenia w dużej mierze zależy od rodzaju pędzla. Jak wybrać pędzel do golenia najwyższej klasy? Trzeba zwrócić uwagę na dwie najważniejsze rzeczy: rodzaj włosia oraz uchwyt pędzla. Włosie pędzla może być syntetyczne lub naturalne. Włosie syntetyczne wymaga mniejszej ilości piany. Kosmetyki do golenia zużyjesz wolniej, jeśli sięgniesz po taki pędzel. To także alternatywa dla wegan, którzy nie chcą stosować produktów odzwierzęcych. Włosie syntetyczne szybciej schnie i jest bardziej ekonomicznym wyborem w porównaniu do naturalnego włosia. 

Włosie naturalne jest uważane za szlachetniejsze. Do wyboru są różne jego rodzaje:

  • włosie dzika – twarde i dość ostre włosie, które nie nadaje się do cery wrażliwej na podrażnienia. Jego niewątpliwą zaletą jest trwałość;

  • włosie borsuka – to jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań. Pędzel z włosia borsuka jest delikatny i dzięki optymalnej absorpcji wody tworzy gęstą piankę;

  • włosie konia – tworzy bardzo twardy pędzel do golenia, który jednocześnie jest trwały.

Szukając pędzla do golenia, zwróć uwagę na trzonek. Szlachetne pędzle mają trzonek zrobiony z zabezpieczonego przed wilgocią drewna. To klasyczne i piękne pędzle, zwykle z naturalnym włosiem. Tańszym rozwiązaniem są pędzle z trzonkiem wykonanym z materiałów syntetycznych, najczęściej z plastiku. Warto wybierać pędzel do golenia o kształcie pasującym do dłoni.

Jak dbać o pędzel do golenia?

Jeden pędzel do golenia możesz używać przez lata, jeśli dobrze o niego zadbasz. Przede wszystkim po każdorazowym użyciu dokładnie umyj pędzel i pozostaw do wyschnięcia. Warto dokupić specjalny stojak do pędzli, który umożliwi właściwe przechowywanie. Na wizaz24.pl znajdziesz gotowe zestawy do brody, zawierające komplet do golenia, w tym pędzel i stojak. Tak czyszczony i suszony pędzel do golenia będzie służył przez długi czas.

Pędzlem skutecznie przygotujesz skórę do golenia. To produkt, który jest coraz częściej wybierany jako uzupełnienie całościowej pielęgnacji męskiego zarostu. Maszynki do golenia, pędzel i pianka lub krem to zestaw, który ponownie zyskuje rzesze fanów. Sprawdź pędzle w naszej drogerii internetowej i wybierz taki, który będzie do Ciebie pasował.

Sprawdź także powiązane kategorie: