Pędzle Do Golenia

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
 • Ampli (1)
 • Barbieri Italiani (1)
 • Donegal (7)
 • Inter-vion (2)
 • KillyS (1)
 • Lider (1)
 • Menrock (1)
 • The Merchant of Venice (1)
 • Top Choice (5)
 • Wars (1)
 • Wilkinson (1)

Wars Classic Pędzel do golenia klasycznego

Elegancki, klasyczny pędzel do golenia to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy cenią sobie tradycję, wysoką jakość wykonania oraz komfort użytkowania. Sprężysty i elastyczny pędzel ze ściętym tuż u nasady włosiem dobrze absorbuje wodę, umożliwiając utworzenie gęstej piany. Precyzyjnie dociera między szczeliny pomiędzy włoskami zarostu i dokładnie rozprowadza kosmetyki do golenia na męskiej twarzy (więcej...)

20.26 PLN
PODGLĄD
Pędzel do golenia Shaving Brush 4603
U NAS TANIEJ
-40 %

Donegal Pędzel do golenia Shaving Brush 4603

Klasyczny pędzel do golenia wykonany z włosia syntetycznego. Gwarantuje dokładne rozprowadzenie pianki do golenia na całej powierzchni twarzy. Syntetyczne włosie jest odpowiednio wytrzymałe i trwałe. Solidna rączka pędzla zapewnia wygodę użytkowania. Wymiar długość 10,5 cm.

21.39 PLN
12.88 PLN
PODGLĄD

Ampli Pędzel do golenia włosie naturalne

Pędzel do golenia doskonale rozprowadza preparat po zaroście, spienia go. Jego naturalne włosie nie podrażnia delikatnej skóry twarzy. Rączka jest dobrze wyprofilowana. Można go stosować wielokrotnie.Cechy produktu:- do nanoszenia preparatu do golenia na zarost- naturalne, niepodrażniające skóry włosie- odpowiednio wyprofilowana rączka

6.72 PLN
PODGLĄD
Pędzel do golenia Shaving Brush 4604
U NAS TANIEJ
-63 %

Donegal Pędzel do golenia Shaving Brush 4604

Klasyczny pędzel do golenia wykonany z włosia syntetycznego. Gwarantuje dokładne rozprowadzenie pianki do golenia na całej powierzchni twarzy. Syntetyczne włosie jest odpowiednio wytrzymałe i trwałe. Solidna, czarna rączka pędzla zapewnia wygodę użytkowania. Wymiar długość 10,5 cm.

31.19 PLN
11.66 PLN
PODGLĄD

Inter-vion PĘDZEL DO GOLENIA 499952

INTER VION PĘDZEL DO GOLENIA NUMER 499952 starannie wykonany pędzel do golenia na mokro doskonale pieni i dokładnie rozprowadza kosmetyki do golenia na twarz wyprofilowana rączka gwarantuje komfortowy chwyt naturalne włosie dzika

7.73 PLN
PODGLĄD

Lider Pędzel do golenia tradycyjnego w kartoniku 1szt

PĘDZEL DO GOLENIA TRADYCYJNEGO Elegancki, klasyczny pędzel do golenia to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy cenią sobie tradycję, wysoką jakość wykonania oraz komfort użytkowania. Sprężysty i elastyczny pędzel ze ściętym tuż u nasady włosiem dobrze absorbuje wodę, umożliwiając utworzenie gęstej piany. Precyzyjnie dociera między szczeliny pomiędzy włoskami zarostu i dokładnie rozprowadza kosmetyk (więcej...)

18.00 PLN
PODGLĄD

Inter-vion PĘDZEL DO GOLENIA 499953

starannie wykonany pędzel do golenia na mokro doskonale pieni i dokładnie rozprowadza kosmetyki do golenia na twarz wyprofilowana rączka gwarantuje komfortowy chwyt naturalne włosie dzika UWAGA! Ten produkt występuje w różnych wariantach kolorystycznych, a zdjęcia przedstawiają tylko przykładowe wersje. Produkty pakowane są losowo, brak możliwości wyboru konkretnego wariantu koloru.

7.94 PLN
PODGLĄD
Pędzel Do Golenia 9519
U NAS TANIEJ
-15 %

Donegal Pędzel Do Golenia 9519

Donegal Pędzel Do Golenia 9519 Pędzel do golenia wykonany z naturalnego włosia. Proldukt jest gwarancją dokładnego rozprowadzenia pianki do golenia po całej twarzy. Nie powoduje podrażnień na skórze, ponieważ wykonany jest z dobrego gatunkowo włosia.

15.89 PLN
13.47 PLN
PODGLĄD

Top Choice Pędzel do golenia

Pędzel do golenia.

9.27 PLN
PODGLĄD
Pędzel do golenia Shaving Brush 4602
U NAS TANIEJ
-5 %

Donegal Pędzel do golenia Shaving Brush 4602

Klasyczny pędzel do golenia wykonany z włosia syntetycznego. Gwarantuje dokładne rozprowadzenie pianki do golenia na całej powierzchni twarzy. Syntetyczne włosie jest odpowiednio wytrzymałe i trwałe. Solidna, czarna rączka pędzla zapewnia wygodę użytkowania. Wymiar długość 10,5 cm.

20.49 PLN
19.51 PLN
PODGLĄD

KillyS For Men Badger Hair Shaving Brush Pędzel do golenia z włosiem borsuka

Pędzel to niezbędne akcesorium podczas tradycyjnego wyrabiania piany do golenia. Został wykonany z włosia borsuka, które doskonale wchłania wodę oraz rozrabia pianę. Pędzel jest rozłożysty oraz puchaty, dzięki czemu w szybki i wygodny sposób rozprowadzisz krem lub pianę oraz dotrzesz do każdego miejsca zarostu.

54.01 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Classic Premium Pędzel do golenia

Pędzel do golenia Wilkinson Sword Classic Premium wykonany jest z wysokiej jakości włosia. Stosowany w połączeniu z mydłem do golenia Wilkinson Sword Classic Premium pomaga wytworzyć grubą warstwę piany, która ułatwia przesuwanie się maszynki po skórze. Po każdym użyciu pędzel powinien zostać opłukany ciepłą wodą. Aby posłużył jak najdłużej, nie powinien mieć kontaktu z silnymi detergentami lub po (więcej...)

41.05 PLN
PODGLĄD

Barbieri Italiani Szkatułka z kosmetykami do golenia

Spersonalizowane drewniane pudełko marki Barbieri Italiani, które zawiera niezbędne produkty do golenia. Idealny prezent dla mężczyzn, którzy lubią dbać o swój zarost w dowolnym miejscu i czasie.W skład zestawu wchodzi:• Eryx woda po goleniu – 100ml• Mydło do golenia – 100ml• Krem przed goleniem – 75ml• Pędzel do golenia• Maszynka do golenia

524.70 PLN
PODGLĄD
PĘDZEL DO GOLENIA (2300) syntetyczne włosie 1szt
U NAS TANIEJ
-6 %

Donegal PĘDZEL DO GOLENIA (2300) syntetyczne włosie 1szt

Klasyczny pędzel do golenia, który nie powoduje podrażnień skóry. Gwarantuje dokładne rozprowadzenie pianki do golenia na całej powierzchni twarzy. Syntetyczne włosie jest odpowiednio sztywne i wytrzymałe. Wymiar długość 9 cm.

21.69 PLN
20.42 PLN
PODGLĄD

The Merchant of Venice Nobil homo care pędzel do golenia

Ten pędzel wykonany z wysokiej jakości włosia, jest niezbędnym dodatkiem do nieskazitelnego i profesjonalnego golenia. Zwilżone włosie pozwala wytworzyć miękką i jedwabistą pianę, którą można nakładać na twarz okrężnymi ruchami. Po zakończeniu rytuału golenia dokładnie opłucz pędzel i osusz go.

113.14 PLN
PODGLĄD
Pędzel Do Golenia 9615
U NAS TANIEJ
-4 %

Donegal Pędzel Do Golenia 9615

Donegal Pędzel Do Golenia 9615 Pędzel do golenia, wykonany z naturalnego włosia. Bardzo dokładnie rozprowadza piankę do golenia po całej twarzy. Dzięki zastosowaniu dobrego gatunkowo i co ważne naturalnego włosia, nie powoduje podrażnień na skórze.

16.59 PLN
15.94 PLN
PODGLĄD

Donegal Pędzel Do Golenia 9573

Donegal Pędzel Do Golenia 9573 Pędzel do golenia, wykonany ze sztucznego włosia. Bardzo dokładnie rozprowadza piankę do golenia po całej twarzy. Dzięki zastosowaniu dobrego gatunkowo włosia, nie powoduje podrażnień na skórze. Mix kolorów, kolor wysyłany losowo.

7.18 PLN
PODGLĄD

Menrock The brush pędzel do golenia dla mężczyzn

Ten przyjazny weganom pędzel do golenia z syntetycznym włosiem miesza gorącą wodę i krem do golenia w zaskakująco gęstą, łagodzącą pianę, umożliwiając w ten sposób znacznie wygodniejsze golenie. Pomaga usunąć niechciany martwy naskórek i uniknąć zadraśnięć, skaleczeń lub podrażnień.Sposób użycia: Nałóż trochę kremu do golenia na dłoń lub miskę do golenia, spień i dobrze wymieszaj z ciepłą wo (więcej...)

51.99 PLN
PODGLĄD

Top Choice Pędzel do golenia 30338

Pędzel do golenia - mix włosia naturalne+nylonowe - 2 kolory uchwytu

10.12 PLN
PODGLĄD

Top Choice Fashion Design Men Pędzel do golenia Antiallergic (30642) 1szt

Pędzel do golenia z serii Fashion Design.Włosie wykonane jest z najwyższej jakości nylonu,materiału syntetycznego o wysokich cechach antyalergicznych.Długość i sztywność włosia została specjalnie zaprojektowana aby tworzyć bardzo obfitą pianę,a jednocześnie masować skórę podczas golenia. Rączka pędzla doskonale leży w dłoni zapewniając duży komfort i wygodę podczas aplikacji preparatu do golenia t (więcej...)

28.73 PLN
PODGLĄD

Top Choice Pędzel do golenia 6661

Top Choice p ędzel do golenia ze szczeciny.

11.58 PLN
PODGLĄD

Top Choice Pędzel do golenia 30321

Pędzel do golenia - mix barwionego włosia naturalne+nylonowe - 2 kolory uchwytu

10.12 PLN
PODGLĄD

KillyS For Men Boar Hair Shaving Brush Pędzel do golenia z włosiem dzika

Pędzel to niezbędne akcesorium podczas tradycyjnego wyrabiania piany do golenia. Został wykonany z włosia dzika, które doskonale wchłania wodę oraz rozrabia pianę. Włosie dzika jest mocniejsze i bardziej szorstkie w dotyku, dlatego sprawdzi się szczególnie dla osób lubiących intensywny masaż skóry twarzy. Pędzel jest rozłożysty oraz puchaty, dzięki czemu w szybki i wygodny sposób rozprowadzisz kre (więcej...)

24.85 PLN
PODGLĄD

Dlaczego warto używać pędzla do golenia?

Pędzel to najlepszy sposób na przygotowanie skóry do golenia. Oprócz oczywistego przeznaczenia, a więc rozprowadzenia piany na powierzchni skóry, ma także inne funkcje. Dobrej jakości pędzel do golenia tworzy gęstą pianę i jednocześnie zmiękcza zarost. Dzięki temu samo golenie będzie delikatniejsze i zmniejszy ryzyko podrażnień. Szorstkość pędzla zapewnia też efekt delikatnego peelingu. To sprawi, że w czasie jednego zabiegu zapewniasz skórze maksymalne korzyści pielęgnacyjne. Złuszczanie martwego naskórka nie tylko poprawia kondycję zarostu, ale także skóry. 

Na co zwrócić uwagę, wybierając pędzel do golenia?

Jakość golenia w dużej mierze zależy od rodzaju pędzla. Jak wybrać pędzel do golenia najwyższej klasy? Trzeba zwrócić uwagę na dwie najważniejsze rzeczy: rodzaj włosia oraz uchwyt pędzla. Włosie pędzla może być syntetyczne lub naturalne. Włosie syntetyczne wymaga mniejszej ilości piany. Kosmetyki do golenia zużyjesz wolniej, jeśli sięgniesz po taki pędzel. To także alternatywa dla wegan, którzy nie chcą stosować produktów odzwierzęcych. Włosie syntetyczne szybciej schnie i jest bardziej ekonomicznym wyborem w porównaniu do naturalnego włosia. 

Włosie naturalne jest uważane za szlachetniejsze. Do wyboru są różne jego rodzaje:

 • włosie dzika – twarde i dość ostre włosie, które nie nadaje się do cery wrażliwej na podrażnienia. Jego niewątpliwą zaletą jest trwałość;

 • włosie borsuka – to jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań. Pędzel z włosia borsuka jest delikatny i dzięki optymalnej absorpcji wody tworzy gęstą piankę;

 • włosie konia – tworzy bardzo twardy pędzel do golenia, który jednocześnie jest trwały.

Szukając pędzla do golenia, zwróć uwagę na trzonek. Szlachetne pędzle mają trzonek zrobiony z zabezpieczonego przed wilgocią drewna. To klasyczne i piękne pędzle, zwykle z naturalnym włosiem. Tańszym rozwiązaniem są pędzle z trzonkiem wykonanym z materiałów syntetycznych, najczęściej z plastiku. Warto wybierać pędzel do golenia o kształcie pasującym do dłoni.

Jak dbać o pędzel do golenia?

Jeden pędzel do golenia możesz używać przez lata, jeśli dobrze o niego zadbasz. Przede wszystkim po każdorazowym użyciu dokładnie umyj pędzel i pozostaw do wyschnięcia. Warto dokupić specjalny stojak do pędzli, który umożliwi właściwe przechowywanie. Na wizaz24.pl znajdziesz gotowe zestawy do brody, zawierające komplet do golenia, w tym pędzel i stojak. Tak czyszczony i suszony pędzel do golenia będzie służył przez długi czas.

Pędzlem skutecznie przygotujesz skórę do golenia. To produkt, który jest coraz częściej wybierany jako uzupełnienie całościowej pielęgnacji męskiego zarostu. Maszynki do golenia, pędzel i pianka lub krem to zestaw, który ponownie zyskuje rzesze fanów. Sprawdź pędzle w naszej drogerii internetowej i wybierz taki, który będzie do Ciebie pasował.

Sprawdź także powiązane kategorie: