Zwierzęta / Pielęgnacja / Chusteczki Higieniczne

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Luba NAWILŻANE CHUSTECZKI DLA PSÓW DO PIELĘGNACJI WRAŻLIWYCH MIEJSC 36szt

Chusteczki nawilżane dla psów przeznaczone do pielęgnacji miejsc wrażliwych - oczu, uszu, pyska, okolic intymnych i fałdek skórnych. Chusteczki te to szybki i wygodny sposób na właściwą higienę psa. Łagodnie i skutecznie usuwają piasek, kurz i wydzielinę z oczu i uszu. Doskonale oczyszczają i pielęgnują fałdki skórne. Formuła wzbogacona została kompleksem łagodzących składników, a mięciutka włókni (więcej...)

10.47 PLN
PODGLĄD

Luba NAWILŻANE CHUSTECZKI DLA PSÓW OCZYSZCZANIE I OCHRONA SKÓRY 36szt

Chusteczki przeznaczone są do oczyszczania i ochrony skóry - łapek, sierści i okolic ogona. Nawilżane chusteczki to szybki i wygodny sposób na właściwą higienę psa. Łagodnie usuwają błoto, kurz oraz sól z łapek po zimowym spacerze a także zanieczyszczenia z okolic ogona. Formuła wzbogacona emolientami, dzięki czemu chusteczki można stosować także do skóry atopowej i wrażliwej. Nie zawierają składn (więcej...)

12.01 PLN
PODGLĄD

Petino Chusteczki dla zwierząt do okolic oczu i uszu -20szt

Chusteczki doskonale nadają się do usuwania kurzu, piasku, plam łzowych nadmiaru woskowizny, śliny oraz innych zanieczyszczeń z okolic oczu, uszu i pyska. - pH odpowiednie dla skóry zwierząt, - miękkie i wytrzymałe chusteczki, - wygodne w użyciu, - w opakowaniu znajduję się 20 chusteczek.

9.84 PLN
PODGLĄD

Petino Chusteczki dla zwierząt - uniwersalne 33szt.

Uniwersalne chusteczki nawilżane dla zwierzat Petino do łap, sierści i okolic ogona. Doskonale usuwają zanieczyszczenia takie jak błoto, kurz, piasek, sól drogowa, oraz wypadająca sierść. - pH odpowiednie dla skóry zwierząt, - duże i wytzymałe chusteczki, - wygodne w użyciu, - w opakowaniu znajdują się 33 chusteczki.

9.84 PLN
PODGLĄD