DZIEŃ MATKI 2022 / Biżuteria / Naszyjniki

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

MUA by Hartman Naszyjnik alfa sagittarii

Klasyczny naszyjnik Alfa Sagittarii wykończony jest ręcznie haftowaną zawieszką Lucky Star oraz perełką. Alfa Sagittarii ma od 38 cm do 42 cm ( długość princess ). Wykonany jest z delikatnej nici srebrnej, chromowanej, mieniącej się na srebrno; stali szlachetnej złoconej 24k złotem oraz elementów najwyższej próby złoconego srebra i perełki.

235.50 PLN
PODGLĄD

MUA by Hartman Naszyjnik compass

Naszyjnik Compass wykończony jest największym, ręcznie haftowanym medalionem Lucky Star o przekroju 2,8cm i zapięciem w stylu marinistycznym oraz drobną perełką. Naszyjnik ma od 55 cm do 60 cm ( długość matinee ). Wykonany jest ze srebrnej, złoconej nici diamentowanej, stali szlachetnej złoconej 24k złotem oraz elementów z najwyższej próby srebra złoconego i perełki.

322.40 PLN
PODGLĄD

MUA by Hartman Naszyjnik supernova

Naszyjnik Supernova jest w formie długiego, wiązanego wisiora zakończonego ręcznie robionymi haftami Lucky Star oraz chwościkami. Naszyjnik Supernova ma od 80 cm do 1 m długości - można go nosić na wiele sposobów. Wykonany jest ze srebra chromowanego, stali szlachetnej złoconej 24k złotem oraz elementów najwyższej próby srebra złoconego.

345.60 PLN
PODGLĄD

MUA by Hartman Naszyjnik kapella

Naszyjnik Kapella wykonany jest z naturalnych pereł hodowlanych. Wykończony złoconym srebrem - największym medalionem z haftem Lucky Star. Długość naszyjnika to około 48 cm. Hafty w naszyjniku Kapella wykonywane są w pełnię Księżyca, stąd oczekiwanie na naszyjnik może wynieść 2 tygodnie.

454.60 PLN
PODGLĄD