Mężczyzna / Do Golenia / Wkłady Do Maszynek

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Bic (5)
  • Donegal (1)
  • Gillette (9)
  • Inter-vion (1)
  • Menrock (1)
  • Wilkinson (5)
Żyletki Do Ścinaka 2590
U NAS TANIEJ
-2 %

Donegal Żyletki Do Ścinaka 2590

Donegal Żyletki Do Ścinaka 2590 Żyletki do ścinaka do stóp. Wykonane są z mocnej, hartowanej stali co sprawia, iż są bardzo wytrzymałe, oraz odpowiednio ostre. Pasują zarówno do ścinaka 2590 jak i SLP-91. Opakowanie zawiera 10 sztuk żyletek.

6.29 PLN
6.17 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Hydro 5 skin protection regular zapasowe ostrza do maszynki do golenia dla mężczyzn 4szt

Zapasowe ostrza do maszynki Wilkinson Sword Hydro 5 Skin Protection Regular zapewniają precyzyjne i komfortowe golenie. Wkłady posiadają pojemnik z żelem nawilżającym z technologią autouzupełniania żelu zamiast zwykłego paska nawilżającego. Żel aktywowany jest za pomocą wody. Maszynka posiada pięć ostrzy Ultra Glide dla idealnie gładkiego golenia i uchylny trymer - pojemnik z żelem uchyla si (więcej...)

45.83 PLN
PODGLĄD

Bic System Wkłady do maszynki Hybrid Flex 5 Blister 1 op. - 4 szt

BIC Flex 5 tytanowych ostrzy Nano Tech indywidualnie dopasowują się do konturów twarzy, dzięki czemu zapewniają dokładne golenie oraz zmniejszają ryzyko wystąpienia podrażnień i zaczerwienień. Dzięki ruchomym ostrzom spłukiwanie jest wyjątkowo łatwe. Długa, zakrzywiona rączka z kulką stabilizującą zapewnia lepszą kontrolę i wygodę golenia, a pasek nawilżający z aloesem i witaminą E pozostawia skór (więcej...)

34.21 PLN
PODGLĄD

Gillette Fusion Proglide Power Wkłady Do Maszynki Do Golenia 8szt

Wkłady Do Maszynki Do Golenia 8 szt - zapewnia komfort, nawet jeśli golisz się codziennie - posiada rozszerzone i poprawione zawieszenie systemu ostrzy - ostrza maszynki gładko ślizgają się po zaroście

200.45 PLN
PODGLĄD

Bic Click Soleil 5 Wkłady do damskiej maszynki do golenia 4szt.

Wkłady do damskiej maszynki do golenia Click Soleil 5 Poznaj damską maszynkę do golenia z wymiennymi wkładami BIC Click Soleil! Po prostu kliknij i wymień wkład na nowy! Ta maszynka do golenia została wyposażona w technologię potrójnych ostrzy zapewniających jedwabiście gładką skórę po goleniu . Obrotowa główka maszynki płynnie dopasowuje się do każdego konturu i krzywizny ciała, a gumowy pasek oc (więcej...)

34.21 PLN
PODGLĄD

Gillette Fusion Proglide Wkłady Do Maszynki Do Golenia 4szt

Wkłady Do Maszynki Do Golenia 4 szt - zapewnia komfort, nawet jeśli golisz się codziennie - posiada rozszerzone i poprawione zawieszenie systemu ostrzy - ostrza maszynki gładko ślizgają się po zaroście

90.26 PLN
86.65 PLN
PODGLĄD

Gillette Mach3 Wkłady Do Maszynki 8szt.

Wkłady Do Maszynki Mach3 8 Sztuk - technologia ostrzy z powloką Anti-Friction zmniejsza tarcie - 10 elastycznych listków napinacza zapewnia komfortowe i dokładne golenie - pasek nawilżający zawiera Aloes i witaminę E, dzięki czemu zapewnia maksymalny komfort golenia

109.25 PLN
104.88 PLN
PODGLĄD

Gillette Mach3 wymienne ostrza do maszynki do golenia 8szt.

Wymienne ostrza do maszynki do golenia dla mężczyzn Gillette Mach3 zostały stworzone z myślą o dokładnym, klasycznym goleniu. Trzy ostrza mocniejsze niż stal zapewniają nawet do 15 komfortowych goleń, a ulepszone paski nawilżające gwarantują dodatkowy poślizg. Martwisz się, że rączka Gillette nie będzie pasować? Wszystkie wymienne ostrza Mach3 pasują do wszystkich rączek maszynki do golenia Mach3.

79.47 PLN
PODGLĄD

Inter-vion Rose Collection żyletka do brwi z nakładką z grzebykiem

Żyletka do brwi umożliwia szybkie, łatwe i bezbolesne usunięcie niechcianych włosów z okolic brwi. Precyzyjnie je przycina i modeluje, aby uzyskać wymarzony kształt i podkreślenie łuków brwiowych. Wielofunkcyjna, ochronna nakładka z grzebykiem i szczoteczką pomaga starannie ułożyć brwi w nieskazitelny łuk. Rekomendowana również do depilacji innych, drobnych okolic twarzy i ciała.

7.81 PLN
PODGLĄD

Bic Chrome Platinum Żyletki 10 sztuk

Żyletki BIC pudełko 10 (2x5szt) Klaszczne Żyletki z platynowej, nierdzewnej stali.

15.10 PLN
PODGLĄD

Menrock The cut throat shavette brzytwa do golenia dla mężczyzn + wymienne żyletki 5szt

Jeśli szukasz klasycznej, wysokiej jakości brzytwy do golenia, to ta od Men Rock jest najlepszym rozwiązaniem. Doświadcz tradycyjnego staromodnego rytuału golenia na mokro z niesamowicie dokładnym działaniem. Ten produkt wymaga umiejętności - ale kiedy je masz, nigdy ich nie stracisz! Podobnie jak z jazdą na rowerze. Poza tym nigdy więcej nie musisz kupować żyletek! Większość mężczyzn uważa, (więcej...)

54.69 PLN
PODGLĄD

Bic Chrome Platinum żyletki 20 sztx5

Żyletki wykonane z platynowej, nierdzewnej stali. Opakowanie zawiera 20 pudełeczek po 5 sztuk.

105.33 PLN
PODGLĄD

Gillette Fusion5 wymienne ostrza do maszynki do golenia 4szt.

Wymienne wkłady do maszynki do golenia dla mężczyzn Gillette Fusion5 wyposażone w 5 ostrzy z powłoką zmniejszającą tarcie zapewniają najwyższy komfort golenia. Wkłady zostały wyposażone w pasek nawilżający, który stopniowo traci kolor, gdy jakość golenia przestaje być optymalna. Jedno wymienne ostrze wystarcza na miesiąc golenia.

88.93 PLN
PODGLĄD

Gillette Sensor3 comfort jednorazowe maszynki do golenia 4szt

Jednorazowa maszynka do golenia Gillette Sensor3 Comfort wyposażona w trzy chromowane ostrza zapewnia dokładne i komfortowe golenie. Dzięki paskom aktywowanym wodą z technologią Comfortgel nawilża skórę i zmniejsza tarcie. Maszynka posiada antypoślizgową rączkę, która zapewnia dobrą kontrolę i łatwość użycia.

31.56 PLN
PODGLĄD

Bic System wkłady do maszynki Hybrid Flex 3 Blister 1op. 4 szt

Ostrza trwalsze w porównaniu do BIC 1. 3 Ostrza Nano Tech Indywidualne dopasowanie do konturów twarzy - dokładne golenie - redukcja zaczerwienień i podrażnień 1 precyzyjne ostrze Dokładne golenie nawet trudno dostępnych miejsc Tytanowe ostrza Ruchoma główka Aż 40-stopniowy zakres dopasowania do kształtu twarzy Pasek nawilżający Z aloesem i wit. E daje doskonałą gładkość Wygodna rączka Gumowa i dos (więcej...)

35.78 PLN
PODGLĄD

Gillette Excel Sensor Wkłady Do Maszynki Wymienne Ostrza 5szt.

Wkłady Do Maszynki Sensor Excel - posiada niezależnie umocowane ostrza i miękkie ochronne listki, dzięki którym golenie staje się bezpieczniejsze i dokładniejsze - nawilżający pasek zawiera olejki roślinne, aloes, witaminę E oraz substancje odżywcze - zmniejszają tarcie

38.82 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Intuition rose gold żyletki do klasycznej maszynki do golenia dla kobiet 15szt

Żyletki do maszynki Wilkinson Sword Intuition Rose Gold posiadają system pojedynczych ostrzy z potrójną powłoką, które zapewniają niezwykle dokładne, gładkie i bezpieczne golenie. Używaj ostrzy z maszynką do golenia Intuition Rose Gold i odkryj golenie bez plastiku, niechcianych włosków i podrażnień skóry.

36.22 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Classic maszynka do golenia z wymiennymi ostrzami dla mężczyzn + żyletki 5szt

Maszynka Wilkinson Sword Classic to elegancka klasyczna maszynka do golenia na żyletki ze stali nierdzewnej. Metalowy rdzeń rączki, został zaprojektowany tak, aby zapewnić doskonałe wyważenie i pewny uchwyt. Motylkowe otwarcie osłonki ułatwia sprawną wymianę żyletek. Żyletki Wilkinson Sword są potrójnie uszlachetniane, dzięki czemu zapewniają idealnie gładkie i komfortowe golenie. Opakowanie zawie (więcej...)

87.21 PLN
PODGLĄD

Wilkinson CLASSIC ŻYLETKI DO TRADYCYJNEJ MASZYNKI 100szt

ŻYLETKI DO TRADYCYJNEJ MASZYNKI 100 sztuk

141.78 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Hydro Silk zapasowe ostrza do maszynki 3szt

Zapasowe ostrza Wilkinson Sword Hydro Silk można łatwo i szybko wymienić, a maszynka do golenia ponownie będzie jak nowa. Właściwości: - ostrze zapewnia gładkie golenie - łatwo wymienna głowica goląca - elastycznie przystosowuje się do każdej krzywizny

49.65 PLN
PODGLĄD

Gillette Proshield wymienne ostrza do maszynki do golenia 4szt

Wymienne wkłady do maszynki dla mężczyzn Gillette ProShield zostały wyposażone w 5 ostrzy z powłoką zmniejszającą tarcie zapewniające najwyższy komfort golenia. Dzięki nawilżaniu skóry przed i po kontakcie z ostrzami chroni ją przed podrażnieniami podczas golenia. Precyzyjny trymer umieszczony z tyłu maszynki precyzyjnie dociera do trudno dostępnych miejsc i stylizuje zarost. Jedno wymienne ostrze (więcej...)

115.27 PLN
PODGLĄD

Gillette Body wymienne ostrza do maszynki do golenia 2szt

Ostrza maszynki Gillette Body zostały specjalnie zaprojektowane do golenia męskiego ciała. Wkłady posiadają 3 ostrza PowerGlide, zaokrągloną główkę i 3 paski nawilżające zapewniające niesamowity poślizg. Gillette Body z 3 ostrzami zapewnia mniej podrażnień (w porównaniu do jednorazowych maszynek Gillette z 2 ostrzami). Wszystkie wkłady Gillette Body pasują do wszystkich rączek Gillette Body i Mach (więcej...)

33.52 PLN
PODGLĄD

Gillette Proshield chill wymienne ostrza do maszynki do golenia 3szt.

Ostrza do maszynki Gillette Fusion ProShield zapewniają nie tylko doskonałe golenie, ale także kompleksową ochronę i nawilżenie skóry przed, w trakcie i po kontakcie z ostrzami.Każdy wkład maszynki ProShield jest wyposażony w pięć precyzyjnych ostrzy, które gwarantują nieskazitelne i gładkie golenie. Te najcieńsze i najbardziej precyzyjne ostrza, pierwotnie znane z modelu ProGlide, eliminują uczuc (więcej...)

96.00 PLN
PODGLĄD

Gillette Proglide power wymienne ostrza do maszynki do golenia 4szt

Wymienne ostrza do maszynki do golenia dla mężczyzn Gillette ProGlide Power wyposażone w 5 ostrzy i powłokę zmniejszającą tarcie zapewniają najwyższy komfort golenia. Z łatwością ogolisz trudno dostępne miejsca dzięki precyzyjnemu trymerowi znajdującemu się z tyłu ostrza. Pasek nawilżający dodatkowo zapewnia najwyższy komfort golenia, zmniejszając ryzyko zacięć i eliminując wszelkie podrażnienia. (więcej...)

111.10 PLN
PODGLĄD

Gillette Mach3 wymienne ostrza do maszynki do golenia 8szt

Wymienne ostrza do maszynki do golenia dla mężczyzn Gillette Mach3 zostały stworzone z myślą o dokładnym, klasycznym goleniu. Trzy ostrza mocniejsze niż stal zapewniają nawet do 15 komfortowych goleń, a ulepszone paski nawilżające gwarantują dodatkowy poślizg. Martwisz się, że rączka Gillette nie będzie pasować? Wszystkie wymienne ostrza Mach3 pasują do wszystkich rączek maszynki do golenia Mach3.

90.39 PLN
PODGLĄD

Wilkinson Hydro 5 groomer wymienne wkłady do maszynki do golenia dla mężczyzn 4szt

Zapasowe ostrza do maszynki Wilkinson Sword Hydro 5 posiadają innowacyjny pojemnik z żelem nawilżającym z technologią autouzupełniania żelu zamiast zwykłego paska nawilżającego, który aktywowany jest za pomocą wody. Maszynka ma pięć ostrzy Ultra Glide, zapewniających idealnie gładkie golenie, i uchylny trymer - pojemnik z żelem uchyla się, odsłaniając wszystkie 5 ostrzy, by bez przeszkód gol (więcej...)

52.49 PLN
PODGLĄD

Gillette Mach3 wymienne ostrza do maszynki do golenia 8szt

Wymienne ostrza do maszynki do golenia dla mężczyzn Gillette Mach3 zostały stworzone z myślą o dokładnym, klasycznym goleniu. Trzy ostrza mocniejsze niż stal zapewniają nawet do 15 komfortowych goleń, a ulepszone paski nawilżające gwarantują dodatkowy poślizg. Martwisz się, że rączka Gillette nie będzie pasować? Wszystkie wymienne ostrza Mach3 pasują do wszystkich rączek maszynki do golenia Mach3.

88.98 PLN
PODGLĄD