Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
żyletki 20 sztx5

Bic Chrome Platinum żyletki 20 sztx5

Żyletki wykonane z platynowej, nierdzewnej stali. Opakowanie zawiera 20 pudełeczek po 5 sztuk.

75.40 PLN
Podgląd
Żyletki Do Ścinaka 2590

Donegal Żyletki Do Ścinaka 2590

Donegal Żyletki Do Ścinaka 2590 Żyletki do ścinaka do stóp. Wykonane są z mocnej, hartowanej stali co sprawia, iż są bardzo wytrzymałe, oraz odpowiednio ostre. Pasują zarówno do ścinaka 2590 jak i SLP-91. Opakowanie zawiera 10 sztuk żyletek.

4.69 PLN
Podgląd
Wkłady do maszynki systemowej męskiej 4 sztuki

Dorco Pace 6 Wkłady do maszynki systemowej męskiej 4 sztuki

ZAPAS Z SZEŚCIOMA OSTRZAMI PACE6 4 WKŁADY ZAPASOWE Dorco Pace 6 to pierwsza na świecie maszynka do golenia z sześcioma ostrzami. Wszystkie maszynki Dorco są kompatybilne z wszystkimi wkładami zapasowymi Dorco. Niezależnie co wybierzesz 7, 6 czy 4 ostrza, zawsze będą pasować do Twojej rączki Dorco!

39.90 PLN
Podgląd
Wkłady do maszynki systemowej męskiej z trymerem 4 sztuki

Dorco Pace 6Plus Wkłady do maszynki systemowej męskiej z trymerem 4 sztuki

ZAPAS Z SZEŚCIOMA OSTRZAMI I TRYMEREM PACE6+ 4 WKŁADY ZAPASOWE Dorco Pace 6 Plus to pierwsza na świecie maszynka do golenia z sześcioma ostrzami oraz dodatkowym ostrzem jako trymer do podgalania w trudno dostępnych miejscach i stylizacji brody. Opakowanie zawiera cztery zapasy PACE6 Plus. Wszystkie maszynki Dorco są kompatybilne z wszystkimi wkładami zapasowymi Dorco!

45.30 PLN
Podgląd
Wkłady do maszynki systemowej męskiej 7 ostrzy 4 sztuki

Dorco Pace 7 Wkłady do maszynki systemowej męskiej 7 ostrzy 4 sztuki

Dorco Pace 7 wkłady do maszynki systemowej męskiej 7 ostrzy. Pierwsza na świecie i jedyna maszynka do golenia z siedmioma ostrzami. Precyzyjnie umieszczone siedem ostrzy pozwala na komfortowe i gładkie golenie jeszcze bliżej skóry. Opatentowany system Venetian Flow pozwala łatwo oczyścić ostrza w czasie golenia co również zwiększa ich trwałość. Wyjątkowy skład paska nawilżającego z zawartością ol (więcej...)

48.80 PLN
Podgląd
żyletki do golenia 20x5szt.

Dorco Tytan żyletki do golenia 20x5szt.

Żyletki do golenia Tytan 20 opakowań po 5 sztuk w każdym pudełeczku.

56.50 PLN
Podgląd
Wkład Do Maszynki Wymienne Ostrza 6szt.

Gillette Blue 3 Wkład Do Maszynki Wymienne Ostrza 6szt.

Gillette Blue 3 Wkłady Do Maszynki 6szt. - o 45% większy pasek nawilżający zapewnia lepsze prowadzenie maszynki - ruchoma główka z trzema automatycznie dopasowującymi się ostrzami dostosowuje się do kształtu twarzy

34.30 PLN
Podgląd
Wkłady Do Maszynki Wymienne Ostrza 5 szt.

Gillette Contour Plus Wkłady Do Maszynki Wymienne Ostrza 5 szt.

Gillette Contour Plus Wkłady Do Maszynki 5 szt. - posiada ruchomą główkę i pasek nawilżający - włosy i inne zanieczyszczenia są usuwane za pomocą jednego naciśnięcia przycisku

23.50 PLN
Podgląd
Wkłady Do Maszynki Wymienne Ostrza 5szt.

Gillette Excel Sensor Wkłady Do Maszynki Wymienne Ostrza 5szt.

Wkłady Do Maszynki Sensor Excel - posiada niezależnie umocowane ostrza i miękkie ochronne listki, dzięki którym golenie staje się bezpieczniejsze i dokładniejsze - nawilżający pasek zawiera olejki roślinne, aloes, witaminę E oraz substancje odżywcze - zmniejszają tarcie

33.95 PLN
Podgląd
Wkłady Do Maszynki Do Golenia 4szt

Gillette Fusion Proglide Power Wkłady Do Maszynki Do Golenia 4szt

Wkłady Do Maszynki Do Golenia 4 szt - zapewnia komfort, nawet jeśli golisz się codziennie - posiada rozszerzone i poprawione zawieszenie systemu ostrzy - ostrza maszynki gładko ślizgają się po zaroście

78.00 PLN
Podgląd
Wkłady Do Maszynki Do Golenia 4szt

Gillette Fusion Proglide Power Wkłady Do Maszynki Do Golenia 4szt

Wkłady Do Maszynki Do Golenia 4 szt - zapewnia komfort, nawet jeśli golisz się codziennie - posiada rozszerzone i poprawione zawieszenie systemu ostrzy - ostrza maszynki gładko ślizgają się po zaroście

64.90 PLN
Podgląd
Wkłady Do Maszynki 4 szt.

Gillette Fusion Wkłady Do Maszynki 4 szt.

Gillette Fusion Wkłady Do Maszynki Wymienne Ostrza 4szt. Wkłady do Gillette Fusion Manual zapewniają bardzo wygodne i precyzyjne golenie. Posiadają 5 ostrzy, precyzyjny trymer oraz elastyczny system Comfort Guard. Ostrza ustawione są bliżej siebie, co zapewnia dokładne golenie w zaawansowanej technologii. Takie ułożenie ostrzy sprawia, że siła nacisku równomiernie rozkłada się na każdym z nich, co (więcej...)

58.60 PLN
Podgląd
wymienne ostrza do maszynki do golenia 5 szt

Gillette Fusion wymienne ostrza do maszynki do golenia 5 szt

Wkłady do Gillette Fusion Manual zapewniają bardzo wygodne i precyzyjne golenie. Posiadają 5 ostrzy, precyzyjny trymer oraz elastyczny system Comfort Guard. Ostrza ustawione są bliżej siebie, co zapewnia dokładne golenie w zaawansowanej technologii. Takie ułożenie ostrzy sprawia, że siła nacisku równomiernie rozkłada się na każdym z nich, co pomaga zmniejszyć nacisk oraz zapewnia bardziej komforto (więcej...)

65.10 PLN
Podgląd
Gillette Mach 3 Turbo Wkłady 4 szt.

Gillette Gillette Mach 3 Turbo Wkłady 4 szt.

- Gillette Mach 3 Turbo Wkłady 4 szt. * Ostrza Gillette MACH3 Turbo pokryte są zaawansowaną powłoką redukującą tarcie, dzięki czemu maszynka MACH3 Turbo usuwa każdy włos, powodując mniej podrażnień. Miękkie, ochronne mikrolistki delikatnie wygładzają skórę i sprawiają, że MACH3 Turbo dokładnie i bez wysiłku usuwa zarost. Pasek nawilżający sprawia, że ostrza MACH3 Turbo gładko prześlizgują się po t (więcej...)

48.80 PLN
Podgląd
wymienne ostrza do maszynki do golenia 6szt

Gillette Mach 3 wymienne ostrza do maszynki do golenia 6szt

Technologia ostrzy z powloką Anti-Friction zmniejsza tarcie, a 5 mikrożeberek zapewnia dokładne golenie. Pasek nawilżający zawiera aloes i witaminę E, które zwiększają komfort golenia. Wkłady osadzone na sprężynującej podstawie poruszają się, by utrzymać maksymalny kontakt ze skórą, a ruchoma główka dopasowuje się do kształtów twarzy. Mach3 gwarantuje uczucie lepszego golenia niż nową maszynką jed (więcej...)

51.40 PLN
Podgląd
wymienne ostrza do maszynki do golenia dla kobiet 4szt

Gillette Venus 3 Klingen wymienne ostrza do maszynki do golenia dla kobiet 4szt

Wkłady Venus 3 Klingen od firmy Gillette. Stworzone z myślą o kobietach. Każdy wkład zawiera trzy ostrza zapewniające łatwy poślizg maszynki. Z dodatkiem paska nawilżającego. Gwarancja wygodnego i bezpiecznego użytkowania.

42.90 PLN