Pieluchy

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Bella (4)
  • Cleanic (1)
  • Kindii (2)
  • Pampers (5)

Bella Happy Pieluszki dla noworodków Newborn 1 2-5 kg 42szt.

Pieluszki Happy Newborn to pieluszki swtorzone specjalnie dla noworodków w pierwszych miesiącach życia. Polecane są dla niemowląt o wadze 2-5 kg.Ponieważ noworodki i niemowlęta wymagają szczególnie delikatnej opieki, najmniejsze rozmiary pieluszek Happy posiadają nowy specjalny Early Care System zapewniający niezwykłą miękkość, wysoką chłonność oraz ochronę przed podrażnieniami wrażliwej skóry ma (więcej...)

35.32 PLN
PODGLĄD

Kindii Pure & Soft Podkłady jednorazowe dla niemowląt 1 op. 10 szt.

Kindii Pure&Soft Podkłady dla niemowląt 10 sztuk Kindii Pure&Soft podkłady do przewijania stworzone specjalnie dla niemowląt ze skórą wrażliwą. Trójwarstwowa struktura Pure&Soft system gwarantuje komfort i wygodę przewijania. Wierzchnia, miękka i delikatna warstwa oddychająca jest przyjazna dla skóry dziecka. Środkowa warstwa skutecznie absorbuje i zatrzymuje wilgoć. Nieprzepuszczalna i antypośliz (więcej...)

20.73 PLN
PODGLĄD

Pampers NIGHT PANTS PIELUCHOMAJTKI Rozmiar 6 /15+kg 19 sztuk

Pieluchomajtki Pampers Night Pants zapewniają lepszą ochronę w nocy*, aby umożliwić maluszkowi spokojny sen. Mają ulepszony wkład, który błyskawicznie wchłania wilgoć, zapewniając do 12 godzin suchości. Informacje dodatkowe Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa Aby zapobiec ryzyku uduszenia, opakowania należy przechowywać poza zasięgiem dzieci. Rozmiar 6

53.90 PLN
PODGLĄD

Pampers PANTS PIELUCHOMAJTKI Rozmair 3 / 6-11 kg 29 sztuk

Pieluchomajtki Pampers zmienisz w łatwy sposób nawet wtedy, gdy Twój maluszek zaczyna się wiercić podczas zmiany pieluszki wystarczy jeden ruch, aby je założyć. Łatwo je też zdjąć - rozedrzyj boczki, zaklej taśmę i wyrzuć pieluszkę. W nocy pieluchomajtki Pampers dopasowują się do ciała i zapobiegają przeciekaniu, zapewniając dziecku spokojny sen. Pełne dopasowanie 360- zapewniają (1) elastyczna ta (więcej...)

47.80 PLN
PODGLĄD

Pampers NIGHT PANTS PIELUCHOMAJTKI Rozmiar 4 / 9-15KG 25 sztuk

Pieluchomajtki Pampers Night Pants zapewniają lepszą ochronę w nocy*, aby umożliwić maluszkowi spokojny sen. Mają ulepszony wkład, który błyskawicznie wchłania wilgoć, zapewniając do 12 godzin suchości. - w porównaniu z pieluchomajtkami Pampers Pants Pieluchomajtki Pampers Night Pants zapewniają dodatkową ochronę przez całą noc 360 FIT. Dopasowują się do kształtów ciała dziecka, aby pomóc zapobieg (więcej...)

53.90 PLN
PODGLĄD

Cleanic Baby Eco Podkłady jednorazowe dla niemowląt - biodegradowalne 1op.-5szt

Certyfikowane, biodegradowalne podkłady dla niemowląt i dzieci to innowacyjny produkt oparty na komponentach pochodzenia naturalnego.Podkład składa się z 3 warstw, a każda z nich jest biodegradowalna. Górna warstwa, która pozostaje w bezpośrednim kontakcie ze skórą dziecka jest wykonana w 100% z bawełny. Warstwa środkowa wykonana jest z certyfikowanej pulpy celulozowej, która jest surowcem pochodz (więcej...)

12.74 PLN
PODGLĄD

Bella Happy Pieluszki Jednorazowe 2 3-6 kg 38 sztuk

Bella Happy Pieluszki Jednorazowe 2 Mini 3-6KG 38 Sztuk Miękkie i chłonne pieluszki Bella to bezpieczeństwo, ochrona przed przeciekaniem i odpowiedni poziom przewiewności. Pieluszki zapewniają dostęp świeżego powietrza do pupy dziecka, dzięki czemu zredukowane zostaje ryzyko wystąpienia odparzeń. Pieluszki wykonane są z włókniny Premium Dry umożliwiającej jednoczesne wchłanianie wilgoci i przewiew (więcej...)

33.11 PLN
PODGLĄD

Bella Happy Pieluszki jednorazowe midi 3 5-9 kg 52 sztuki

Rozmiar Midi rekomendowany jest dla niemowląt o wadze od 5 do 9 kg. Wraz z rozwojem dziecka zmienia się jego pieluszka. Midi pozwala Twojemu maluchowi swobodnie się rozwijać i poznawać świat. Ruchliwość dziecka w tym okresie życia jest przyczyną, dla której pieluszkę opracowano tak, aby nie krępowała codziennej aktywności malucha i nie powodowała przykrych dolegliwości, związanych z otarciami nask (więcej...)

46.92 PLN
PODGLĄD

Kindii Pure & Soft Podkłady jednorazowe dla niemowląt 1op. - 30 szt

Kindii Pure&Soft podkłady do przewijania stworzone specjalnie dla niemowląt ze skórą wrażliwą. Trójwarstwowa struktura Pure&Soft system gwarantuje komfort i wygodę przewijania. Wierzchnia, miękka i delikatna warstwa oddychająca jest przyjazna dla skóry dziecka. Środkowa warstwa skutecznie absorbuje i zatrzymuje wilgoć. Nieprzepuszczalna i antypoślizgowa warstwa spodnia w atrakcyjny dziecięcy wzór (więcej...)

37.67 PLN
PODGLĄD

Bella Midi 3 Happy Pieluszki Dla Dzieci 13 Sztuk 5 - 9 Kg

Bella Midi 3 Happy Pieluszki Dla Dzieci 13 Sztuk 5 - 9 Kg Rozmiar Midi polecany jest dla niemowląt o wadze od 5 do 9 kg. Wraz z rozwojem dziecka zmienia się jego pieluszka. Midi pozwala Twojemu maluchowi swobodnie się poruszać, aby poznawać świat. Dziecko w tym okresie życia jest ruchliwe, więc pieluszkę opracowano tak, aby nie krępowała codziennej aktywności malucha. Produkt nie powoduje przykryc (więcej...)

13.46 PLN
PODGLĄD

Pampers SPLASHERS Pieluchomajtki PIELUSZKI DO PŁYWANIA ROZMIAR 3-4 / 6-11kg 12SZT

PieluchomajtkiPampers Splasherprzeznaczone sądo pływania, skutecznie chłoną wilgoć nie przepuszczając jej na zewnątrz. W takiej pieluszce maluch może pluskać się do woli,materiał z którego są wykonane pieluchy nie zwiększa swojej objętości,dzięki czemu pieluszkanie wisi, tworząc mało wygodny i nie estetyczny worek.Elastyczne boczkisą wygodne i rozciągliwe,nie krępują ruchów dzieckai jednocześniesł (więcej...)

34.88 PLN
PODGLĄD

Pampers SPLASHERS PIELUCHOMAJTKI Pieluszki do pływnia Rozmiar 4-5 / 9-15kg 11 sztuk

Jednorazowe pieluszki do pływania przeznaczone do jednokrotnego użytku (na basen, czy plaże). Zapewniają niezwykły komfort podczas użytkowania- nie pęcznieją w wodzie. Idealnie przylegają do ciała, zapobiegając tym samym wydostaniu się nieczystości na zewnątrz. - elastyczna taśma wokół pieluszki zapewnia idealne dopasowanie, pieluszkę ławo się zakłada i zdejmuje. - doskonały komfort podczas użytko (więcej...)

34.88 PLN
PODGLĄD

Pampers NIGHT PANTS PIELUCHOMAJTKI Rozmair 5 / 12-17kg 22 sztuki

Pieluchomajtki Pampers Night Pants zapewniają lepszą ochronę w nocy*, aby umożliwić maluszkowi spokojny sen. Mają ulepszony wkład, który błyskawicznie wchłania wilgoć, zapewniając do 12 godzin suchości. - w porównaniu z pieluchomajtkami Pampers Pants Pieluchomajtki Pampers Night Pants zapewniają dodatkową ochronę przez całą noc 360 FIT. Dopasowują się do kształtów ciała dziecka, aby pomóc zapobieg (więcej...)

53.90 PLN
PODGLĄD

BAMBOOLOVE Pieluszki jednorazowe z włóknem bambusowym rozm. L (9-14 kg) 21 szt.

Jednorazowe pieluszki z włóknem bambusowym, stworzone w trosce o najbardziej wrażliwą skórę. Delikatna i biodegradowalna włóknina bambusowa po wewnętrznej i zewnętrznej stronie pieluszki zmniejsza ryzyko podrażnień i odparzeń, pozwala skórze oddychać, sprawia, że pieluszka jest bardziej przyjazna dla środowiska. Falbanki 3D i miękki ściągacz pomagają utrzymać pieluszkę na swoim miejscu podczas zab (więcej...)

38.99 PLN
PODGLĄD