Dom i środki czystości / Pranie / Proszki Do Prania

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Bobini BABY PROSZK DO PRANIA DLA NIEMOWLĄT KOLOR 1.8 kg

Skoncentrowany proszek do prania Bobini Baby to produkt hypoalergiczny, przeznaczony do prania ubranek mających kontakt ze skórą wyjątkowo delikatną i wrażliwąi może być używany już od pierwszych dni życia. Zastosowana formuła chroni kolory ubrań i zapobiega transferowi barwników między tkaninami podczas prania. Receptura produktu została oparta na naturalnym mydle. Dzięki temu skutecznie usuwa za (więcej...)

34.60 PLN
PODGLĄD

Gallus Proszek do prania Kolor 3 kg

Proszek do prania Gallus Color to skuteczny środek do prania tkanin kolorowych. Może być stosowany we wszystkich typach pralek oraz do prania ręcznego. Gallus 4w1 proszek z innowacyjną formułą wnika głęboko w tkaniny i wnikliwie je oczyszcza. Aktywne enzymy zawarte w proszku ułatwiają pranie oraz pomagają dokładnie usunąć wszelkie zabrudzenia i plamy. Nie zawiera fosforanów. Perfumowany proszek do (więcej...)

29.70 PLN
PODGLĄD
DODATEK DO PROSZKU DO PRANIA PIELUCH, BIO-D
U NAS TANIEJ
-4 %

Nappy Fresh DODATEK DO PROSZKU DO PRANIA PIELUCH, BIO-D 500 g

Nappy Fresh to dodatek do proszku do prania pieluch wielorazowych, ręczników, bielizny, podpasek wielorazowych oraz innych tekstyliów. Jest skuteczny i bezpieczny. Działa odświeżająco i neutralizująco, jest skuteczny już w 40 stopniach C. Czyści i usuwa plamy poprzez uwalnianie aktywnego tlenu - nie lubią go bakterie. Nie zawiera substancji petrochemicznych, enzymów ani syntetycznych substancji za (więcej...)

19.99 PLN
19.10 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig ALOHA HAWAII Universal - proszek do prania 100prań 6500 g

Uniwersalny oraz bardzo skuteczny proszek do prania Der Waschknig C.G. o pojemności 6,5 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 100 prań. Perfumowana edycja Aloha Hawaii charakteryzuje się intensywnym, kwiatowym zapachem. Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie oraz posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Nie uczula, ani nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów i zeolitów (więcej...)

60.10 PLN
PODGLĄD

Gallus Proszek do prania KOLOR 6.05 kg

Proszek do prania 4w1 Gallus - Kolor. Innowacyjna formuła piorąca, wnikająca głęboko we włókna. Nadaje pranym tkaninom przyjemny, świeży zapach. Zawiera aktywne enzymy wspomagające i ułatwiające pranie. Nie zawiera fosforanów.

55.00 PLN
PODGLĄD

Vizir Proszek do prania Alpejska Świeżość 100 prań 6 kg

Profesjonalny proszek do prania Vizir Professional Alpine Fresh to środek piorący o specjalnej formule, zapewniającej doskonałe rezultaty już w 1. praniu i olśniewającą biel tkanin nawet w temperaturze 40C. Nie zawiera fosforanów. Perfumowane składniki zapewniają subtelny, świeży zapach. Specjalna technologia wybielania zapewnia długotrwałą biel tkanin.

126.60 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig ALOHA HAWAII Color - proszek do prania 100 prań 6500 g

Bardzo skuteczny proszek do prania tkanin kolorowych Der Waschknig C.G. Color o pojemności 6,5 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 100 prań. Perfumowana edycja Aloha Hawaii charakteryzuje się intensywnym, kwiatowym zapachem. Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie oraz posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Nie uczula, ani nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów i ze (więcej...)

60.10 PLN
PODGLĄD

Wasch Pulver Proszek do prania Color Aquamarin System - 106 prań 9 kg

Uniwersalny proszek do prania odzieży kolorowej w opakowaniuMEGAPACK 9 kgto idealny stosunek ceny do niemieckiej jakości. Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. SystemAquamarinoraz aktywne kapsułki sprawiają, że proszek Wasch Pulver dokładnie pozbywa się plam w temperaturze 30 - 40 60 C i pozostawia przyjemny zapach. Ponadto zawiera środek odkamieniający, który wydłuża żywotności pralek. Bardzo w (więcej...)

41.60 PLN
PODGLĄD

Gallus Proszek Do Prania Universal 3 kg

Karton Professional 4w1 Proszek do prania 4w1 Gallus - Uniwersalny Innowacyjna formuła piorąca, wnikająca głęboko we włókna. Nadaje pranym tkaninom przyjemny, świeży zapach. Zawiera aktywne enzymy wspomagające i ułatwiające pranie. Nie zawiera fosforanów.

28.40 PLN
PODGLĄD

Mr. Ziggi Hipoalergiczny proszek do prania tkanin białych 2 kg

Hipoalergiczna formuła z aktywnym tlenem ma właściwości dezynfekujące i skutecznie odświeża białe tkaniny bez dodatku chloru. Już w temperaturze 40 stopni zwalcza roztocza, bakterie, grzyby i inne alergeny. Środek powstaje z myślą o środowisku naturalnym, dlatego nie zawiera fosforanów i zeolitów Mr. ZIGGI White2,5 kg to optymalne rozwiązanie na co dzień - jeśli robisz pranie dwa razy w tygodniu, (więcej...)

31.70 PLN
PODGLĄD

Biały Jeleń Hipoalergiczny Proszek Do Prania Kolor 1500 g

Biały Jeleń Hipoalergiczny Proszek Do Prania Kolor - do białych kolorowych - przebadany dermatologicznie - nie zawiera fosforanów - na bazie naturalnego mydła Produkt do prania w pralkach automatycznych, półautomatycznych oraz do prania ręcznego. Doskonały do prania tkanin kolorowych. Polecany dla osób ze schorzeniami skórnymi (alergicznymi). Nie zawiera barwników. Posiada zmniejszoną ilość kompoz (więcej...)

38.50 PLN
PODGLĄD

Herr Klee Proszek do prania Universal – 36 Prań 3 kg

Niemiecki proszek do prania uniwersalny - z powodzeniem może być stosowany do tkanin białych, jak i kolorowych. Posiada niesamowity, świeży zapach. Jest wydajny oraz bardzo skuteczny. Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, zawiera bardzo dużo niebieskich granulek. Nie uczula, ani nie drażni skóry (brak konieczności stosowania dodatkowych odkamieniaczy).

18.90 PLN
PODGLĄD

Lovela Family hipoalergiczny proszek do prania kolorów 2.1kg 2100 g

Hipoalergiczny proszek do prania kolorów Lovela Family to produkt o wyjątkowej formule, która została stworzona z myślą o skórze wrażliwej, ze skłonnością do alergii. Proszek Lovela Family skutecznie poradzi sobie z zabrudzeniami ubrań całej rodziny i jednocześnie zadba o Twoją skórę. Hipoalergiczny skład proszku został wzbogacony o aktywne składniki piorące oraz przebadany dermatologicznie.  (więcej...)

36.60 PLN
PODGLĄD
Proszek do prania hipoalergiczny Kolor
PROMOCJA
-10 %

Biały Jeleń Proszek do prania hipoalergiczny Kolor 850 g

Produkt do prania w pralkach automatycznych, półautomatycznych oraz do prania ręcznego. Doskonały do prania tkanin kolorowych. Polecany dla osób ze schorzeniami skórnymi (alergicznymi). Nie zawiera barwników i posiada zmniejszoną ilość kompozycji zapachowej. Dzięki zawartości naturalnego mydła i aktywnych składników nowej generacji proszek znakomicie usuwa brud już od 30C, zachowując intensywność (więcej...)

23.60 PLN
21.24 PLN
PODGLĄD

Ariel Mountain Spring Proszek do prania 18 prań 1170 g

Ariel Mountain Spring proszek do prania z technologią Anti-Residue, która zapobiega powstawaniu osadów, zapewnia doskonałe efekty prania, nawet w chłodniejszych cyklach. Innowacyjna formuła AquaPuder szybko rozpuszcza się w kontakcie z wodą, natychmiast się aktywuje i dociera w głąb włókien, zapewniając doskonałe efekty prania nawet w niższej temperaturze. Proszek do prania Ariel usuwa uporczywe p (więcej...)

30.30 PLN
PODGLĄD

Dzidziuś Hipoalergiczne Płatki Mydlane 400 g

Dzidziuś Hipoalergiczne Płatki Mydlane Hipoalergiczne płatki mydlane są skutecznym i wydajnym środkiem do prania pieluszek, bielizny niemowlęcej oraz odzieży dziecięcej. Stanowią doskonały, łagodny i naturalny produkt przeznaczony do prania ręcznego, w pralkach wirnikowych i automatycznych w pełnym zakresie temperatur. Nie podrażniają wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Polecane również do ręczneg (więcej...)

12.55 PLN
PODGLĄD

Calgon 3w1 Proszek do pralek przeciw osadzaniu się kamienia (20 prań) 500 g

Bez Calgonu Kamień, brud i osady z detergentów mogą się osadzać na bębnie oraz zatykać filtry i rury. Może to stanowić źródło brzydkich zapachów, pogarszając efekty prania, a nawet doprowadzić do zepsucia się pralki. Z Calgonem 2w1 Skuteczna ochrona przed kamieniem. Dzięki zneutralizowaniu twardej wody, Calgon zapobiega powstawaniu kamienia i chroni najważniejsze części pralki. Dodatkowo, pozostaw (więcej...)

16.09 PLN
PODGLĄD

E Proszek Do Prania Tkanin Kolorowych 18 prań 1170 g

Wyjątkowo ekonomiczny proszek do prania marki E o świetnych właściwościach odplamiających. Skoncentrowana receptura oparta o połączenie 6 aktywnych enzymów skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia, np. plamy z krwi i wina.

17.05 PLN
PODGLĄD

Persil Proszek do prania 4p Kolor 260 g

Nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. Przechowywać w temperaturze otoczenia Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu. Uwagi Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W przypadku dostania się do oczu Ostrożnie pł (więcej...)

7.07 PLN
PODGLĄD

Persil Proszek do prania (4 prania) Regular 260 g

Nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. Przechowywać w temperaturze otoczenia Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu. Uwagi Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W przypadku dostania się do oczu Ostrożnie pł (więcej...)

5.85 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Proszek do prania Color 65 prań 4875 g

Bardzo skuteczny proszek do prania tkanin kolorowych Der Waschknig C.G. Color o pojemności4,875 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 65 prań. Intensywnie pachnie oraz bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Zawiera bardzo dużo czerwonych granulek. Nie uczula, ani nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów i zeolitów (składniki, któ (więcej...)

32.80 PLN
PODGLĄD

Mr. Ziggi Hipoalergiczny proszek do prania tkanin kolorowych 2 kg

Hipoalergiczna formuła z aktywnym tlenem ma właściwości dezynfekujące i skutecznie odświeża białe tkaniny bez dodatku chloru. Już w temperaturze 40 stopni zwalcza roztocza, bakterie, grzyby i inne alergeny. Środek powstaje z myślą o środowisku naturalnym, dlatego nie zawiera fosforanów i zeolitów Mr. ZIGGIColor2,5 kg to optymalne rozwiązanie na co dzień - jeśli robisz pranie dwa razy w tygodniu, j (więcej...)

27.50 PLN
PODGLĄD

Mr. Ziggi Hipoalergiczny proszek do prania tkanin kolorowych 500 g

Hipoalergiczna formuła z aktywnym tlenem ma właściwości dezynfekujące i skutecznie odświeża białe tkaniny bez dodatku chloru. Już w temperaturze 40 stopni zwalcza roztocza, bakterie, grzyby i inne alergeny. Środek powstaje z myślą o środowisku naturalnym, dlatego nie zawiera fosforanów i zeolitów Przyjazny dla alergików - hipoalergiczny skład - nie zawiera substancji uczulających, - bez silnych su (więcej...)

6.99 PLN
PODGLĄD

Herr Klee Proszek do prania – 60 prań uniwersalny 5 kg

Niemiecki proszek do prania Herr Klee C.G. Universal o pojemności 5 kg w folii. Uniwersalny - z powodzeniem może być stosowany do tkanin białych, jak i kolorowych. Posiada niesamowity, świeży zapach. Jest wydajny oraz bardzo skuteczny. Opakowanie 5 kg wystarcza nawet na 60 prań. Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, zawiera bardzo dużo niebieskich granulek. Nie uczula, ani nie drazni skóry (brak (więcej...)

28.00 PLN
PODGLĄD

Vanish Proszek do prania firanek 400 g

Vanish Proszek do prania firanek to specjalistyczny produkt, który pierze i wybiela firanki, przy czym jest bezpieczny dla delikatnych włókien, bo nie zawiera chloru. Można go stosować dla wielu rodzajów firanek, także tych ze sztucznych włókien.Vanish Proszek do prania firanek- wybiela białe firanki- zawiera aktywny tlen- skutecznie działa nawet w 30°C- nie zawiera chloruSposób użycia: Prani (więcej...)

15.60 PLN
PODGLĄD

Herr Klee Proszek do prania Color folia 120 prań 10 kg

Niemiecki proszek do prania tkanin kolorowych Herr Klee C.G. o pojemności 10 kg w folii. Posiada niesamowity, świeży zapach. Jest wydajny oraz bardzo skuteczny. Opakowanie 10 kg wystarcza nawet na 120 prań.

52.80 PLN
PODGLĄD

Dzidziuś Proszek do prania pieluszek bielizny odzieży niemowlęcej Biel 850 g

Specjalistyczny proszek Dzidziuś Biel przeznaczony jest do prania pieluszek, bielizny oraz odzieży niemowlęcej i dziecięcej we wszystkich zakresach temperatur. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia oraz bardzo dobrze wypłukuje się, dzięki czemu jest również polecany do pielęgnacji ubrań całej rodziny. Starannie opracowana formuła proszku sprawia, że Dzidziuś jest bezpieczny i łagodny dla delikatne (więcej...)

21.60 PLN
PODGLĄD

Lovela Family hipoalergiczny proszek do prania bieli 2.1kg 2100 g

Hipoalergiczny proszek do prania bieli Lovela Family to produkt o wyjątkowej formule, która została stworzona z myślą o skórze wrażliwej, ze skłonnością do alergii. Proszek Lovela Family skutecznie poradzi sobie z zabrudzeniami ubrań całej rodziny i jednocześnie zadba o Twoją skórę. Hipoalergiczny skład proszku został wzbogacony o aktywne składniki piorące oraz przebadany dermatologicznie. Be (więcej...)

29.90 PLN
PODGLĄD

Ariel Color Proszek do prania 18 prań 1170 g

Ariel Color proszek do prania z technologią Anti-Residue, która zapobiega powstawaniu osadów, zapewnia doskonałe efekty prania Ariel w chłodniejszych cyklach, zachowując intensywność kolorów. Innowacyjna formuła AquaPuder szybko rozpuszcza się w kontakcie z wodą, natychmiast się aktywuje i dociera w głąb włókien, zapewniając doskonałe efekty prania i blask kolorów nawet w niższej temperaturze. Pro (więcej...)

30.30 PLN
PODGLĄD

Wasch Pulver Proszek do prania universal Aquamarin System 106 prań 9 kg

Proszek do prania waschpulver universal 9kg Świetny niemiecki proszek do prania każdego rodzaju tkanin! Super skoncentrowany z formułą oszczędzającą energię. Doskonale radzi sobie z niwelowaniem każdych zabrudzeń. Skuteczny nawet w niskich temperaturach. Opakowanie 9 kg pozwala na wykonanie 106 prań!

39.60 PLN
PODGLĄD

Dzidziuś Proszek do prania bielizny i odzieży niemowlęcej Kolor 1500 g

Produkt specjalnie opracowany z myślą o najmłodszych. Przeznaczony do prania kolorowej bielizny oraz odzieży niemowlęcej i dziecięcej. Cechy produktów: - posiada starannie dobrane składniki o wysokiej skuteczności, a jednocześnie delikatności dzięki czemu nie podrażnia delikatnej skóry dzieci i niemowląt - zawiera delikatne mydło co sprawia, że proszek pieni się umiarkowanie, efektywniej usuwane s (więcej...)

29.80 PLN
PODGLĄD

Wasche Meister Proszek do prania Color 140 prań 10.5kg

WscheMeister Color to proszek przeznaczony do kolorów chroni kolory pranych ubrań i sprawia, że dłużej wyglądają jak nowe. Świetnie rozpuszcza się w wodzie, nie pozostawia na tkaninach smug i osadów. Proszek WscheMeister działa już w temperaturze 30C, pozostawia przyjemny i świeży zapach. Posiada składniki chroniące pralkę przed kamieniem. Nie uczula, jest bezpieczny dla skóry.

48.80 PLN
PODGLĄD

Wasche Meister proszek do prania 140 prań Universal 10.5kg

Niemiecki, ekonomiczny proszek do prania WscheMeister o pojemności 10,5 kg w folii wystarcza na wykonanie nawet 140 prań. Proszek uniwersalny może być wykorzystywany do prania zarówno tkanin białych, jak i kolorowych. Świetnie rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu nie pozostawia na tkaninach smug, ani osadów. Proszek WscheMeister świetnie radzi sobie z zabrudzeniami już w 30C i pozostawia przyje (więcej...)

48.80 PLN
PODGLĄD

Dzidziuś Proszek do prania pieluszek bielizny odzieży niemowlęcej Biel 1500 g

Bardzo skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia i dobrze się wypłukuje, co sprawia, że świetnie nadaje się także do ubrań całej rodziny. Staranie opracowany skład proszku sprawia, że Dzidziuś jest bezpieczny i łagodny dla skóry niemowląt i dzieci. Zawarte w proszku mydło efektywnie wspomaga usuwanie plam oraz nadaje tkaninom miękkość. Proszek Dzidziuś nie posiada enzymów, dzięki czemu jest w pełni be (więcej...)

28.80 PLN
PODGLĄD

Wirek Proszek do prania 38 prań White 3 kg

Proszek do prania białych tkanin. Nadaje efekt odnawiania bieli. Skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia. Działa nawet w najniższych temperaturach. Przeznaczony do wszystkich typów pralek i do prania ręcznego. Nadaje tkaninom przyjemny i długotrwały zapach.

21.90 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Color - proszek do prania - 55 prań 3575 g

Bardzo skuteczny proszek do prania tkanin kolorowych Der Waschknig C.G. Color o pojemności 3,575 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 55 prań. Intensywnie pachnie oraz bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Zawiera bardzo dużo czerwonych granulek.

38.10 PLN
PODGLĄD

Wirek Proszek do prania 6 prań Universal 400 g

Wirek uniwersalny proszek do prania tkanin kolorowych i białych. Przeznaczony do wszystkich typów pralek oraz do prania ręcznego. Skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia. Działa nawet w najniższych temperaturach. Nadaje tkaninom przyjemny oraz długotrwały zapach.

5.70 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Color - proszek do prania 100 prań 6500 g

Bardzo skuteczny proszek do prania tkanin kolorowych Der Waschknig C.G. Color o pojemności 6,5 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 100 prań. Intensywnie pachnie oraz bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Zawiera bardzo dużo czerwonych granulek.

61.00 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Color - proszek do prania 100 prań 6500 g

Bardzo skuteczny proszek do prania tkanin kolorowych Der Waschknig C.G. Color o pojemności 6,5 kg. Bardzo wydajny - wystarcza nawet na 100 prań. Intensywnie pachnie oraz bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Posiada wysokie właściwości odplamiające oraz przywracające kolor. Zawiera bardzo dużo czerwonych granulek.

64.70 PLN
PODGLĄD

Wirek Proszek do prania 8 prań Universal 600 g

Wirek uniwersalny proszek do prania tkanin kolorowych i białych. Przeznaczony do wszystkich typów pralek oraz do prania ręcznego. Skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia. Działa nawet w najniższych temperaturach. Nadaje tkaninom przyjemny oraz długotrwały zapach.

4.95 PLN
PODGLĄD

Biały Jeleń Hipoalergiczny koncentrat do prania 500 g

Hipoalergiczny koncentrat do prania Biały Jeleń to nowa propozycja zbilansowanej formuły składników aktywnych dająca gwarancję pożądanego efektu czystości z jednoczesną ochroną tkaniny. Opracowaneprzez nas formuły już na etapie planowania poddawane są wnikliwej analizie by gwarantowały jak najlepsze efekty i zaskakiwały wydajnością. Koncentrat Biały Jeleń to propozycja produktu dedykowana do prani (więcej...)

15.67 PLN
PODGLĄD

Lovela Hipoalergiczny Proszek Do Prania Bieli 1800 g

Lovela Hipoalergiczny Proszek Do Prania Bieli Lovela to delikatny, hipoalergiczny proszek do prania pieluszek, bielizny oraz ubranek noworodków, niemowląt i dzieci. Produkt jest polecany również dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz z atopowym zapaleniem skóry (AZS). Doskonale się nadaje do prania ubrań całej rodziny. Proszek Lovela został przebadany klinicznie i uzyskał pozytyw (więcej...)

22.70 PLN
PODGLĄD

E Górska Świeżość Proszek Do Prania Białych Tkanin 4 prania 260 g

Proszek E z mieszanką enzymów o ekstra silnym działaniu przeciw plamom. Z proszkiem E skutecznie wypierzesz dużą ilość ubrań w jednym praniu. Proszek E do prania tkanin białych i jasnych zapewnia higienicznie czyste pranie, pozbywając się wszelkich plam i zabrudzeń. Dokładnie rozpuszcza się w wodzie, nie pozostając na tkaninach. Aktywnie działa już od najniższych temperatur od 20C - 95C. Przeznacz (więcej...)

5.07 PLN
PODGLĄD

Lovela Baby hipoalergiczny proszek do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do bieli 1300 g

Hipoalergiczny proszek do bieli Lovela Baby został opracowany specjalnie z myślą o bardzo wrażliwej skórze. Polecany dla osób ze skłonnościami do alergii oraz AZS (atopowym zapaleniem skóry). Doskonały do prania pieluszek i bielizny dziecięcej, a także ubrań dorosłych. Przebadany dermatologicznie. Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.Dlaczego warto stosować proszek Lovela Baby?- (więcej...)

25.90 PLN
PODGLĄD

Lovela Baby hipoalergiczny proszek do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych do kolorów 1300 g

Hipoalergiczny proszek do kolorów Lovela Baby został opracowany specjalnie z myślą o bardzo wrażliwej skórze. Polecany dla osób ze skłonnościami do alergii oraz AZS (atopowym zapaleniem skóry). Doskonały do prania pieluszek i bielizny dziecięcej, a także ubrań dorosłych. Przebadany dermatologicznie. Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.Dlaczego warto stosować proszek Lovela Baby (więcej...)

25.90 PLN
PODGLĄD

Der Waschkönig Psi Patrol Sensitive proszek do prania 1725 g

Der Waschknig C.G. Sensitive w zupełnie nowej odsłonie! Proszek sygnowany popularną marką Psi Patrol oraz uwielbianymi przez wszystkich pieskami! Stworzony został z myślą o praniu ubrań dzieci i dorosłych o wrażliwej skórze oraz ze skłonnościami do alergii. Produkt przetestowany dermatologicznie. Proszek nie uczula ani nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów i zeolitów (składniki, które są odpow (więcej...)

26.99 PLN
PODGLĄD

E Proszek do prania białych tkanin 18 prań 1170 g

E Proszek do prania białych i jasnych tkanin delikatnie, lecz skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, zapewniając jednocześnie pranym tkaninom odpowiednią pielęgnację. Zapobiega żółknięciu białych i jasnych tkanin.

17.05 PLN
PODGLĄD

Ariel AquaPuder Proszek Do Prania Białych Tkanin (4 Prania) Mountain Spring 260 g

Proszek do prania Ariel Mountain Spring z technologią AquaPuder zapewnia wyjątkową, higieniczną czystość.

9.39 PLN
PODGLĄD