Dziecko / Akcesoria / Gryzaki

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Tommee Tippee Teethe'n'soothe gryzak dziąsełko na ząbkowanie 3m+ 2szt

Gryzak Dziąsełko Etap 1 to pierwszy z serii dwóch gryzaków zaprojektowanych, tak by przynosić Twojemu dziecku ulgę w kolejnych etapach wyrzynania się zębów. Gryzaki Dziąsełka o potrójnym działaniu: posiadają fakturowaną powierzchnię masującą dziąsła, powierzchnie do gryzienia oraz specjalne kanaliki do aplikacji żelu przeciwbólowego. Gryzaki zostały wyposażone w specjalne powierzchnie chłodz (więcej...)

26.50 PLN
PODGLĄD

Tommee Tippee Teethe'n'feed gryzak do podawania owoców 4m+

Jednym z etapów rozwoju dziecka jest wprowadzanie do jego jadłospisu różnorodnych pokarmów, poznawanie nowych smaków oraz tekstur. Na tym etapie w głowie rodzica może pojawić się obawa przed zakrztuszeniem czy zadławieniem. Naprzeciw potrzebom rodziców wychodzi nowy produkt- gryzak do podawania owoców. Wystarczy umieścić owoc, gotowane warzywo czy mięso w siateczce dołączonej do gryzaka i be (więcej...)

27.60 PLN
PODGLĄD

Tommee Tippee Teethe'n'play gryzak wodny klucz 6m+

Uśmierz ból dziąseł swojego dziecka dając mu gryzak wodny w kształcie klucza. Wodny gryzak, który łagodzi ból związany z pojawianiem się pierwszych ząbków. Zaprojektowany tak, aby móc przetrzymywać go w lodówce dzięki czemu - chłodząc - maksymalnie łagodzi ból dziąseł. Dodatkowo, różne tekstury i ciekawe kolory gryzaka sprawiają, że jest to również idealna zabawka dla niemowląt z łatwym uchw (więcej...)

25.80 PLN
PODGLĄD