Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

JESSUP Kabuki Zestaw Pędzli 10szt White/Gold T065

Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Białe, drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w kolorze złotym. Pędzle doskonale sprawdzą się zarówno do profesjonalnego jak i amatorskiego użytku.

58.70 PLN
PODGLĄD

JESSUP T442 ZESTAW 20 PĘDZLI DO MAKIJAŻU PEACH PUFF/ROSE GOLD

syntetyczne włosie miękkie drewniane trzonki starannie wykonane Pędzle do makijażu Jessup cechują się nie tylko pięknym wyglądem, ale również doskonałą jakością wykonania i trwałością. Pędzle z zestawu T442 wykonane są wyłącznie z włosia syntetycznego. Gęste i miękkie włosie doskonale aplikuje i rozciera kosmetyki dokładnie zacierając granice pomiędzy poszczególnymi warstwami i kolorami. W zestawi (więcej...)

122.30 PLN
PODGLĄD

JESSUP T444 ZESTAW 15 PĘDZLI DO MAKIJAŻU PEACH PUFF/ROSE GOLD

syntetyczne włosie miękkie drewniane trzonki starannie wykonane Pędzle do makijażu Jessup cechują się nie tylko pięknym wyglądem, ale również doskonałą jakością wykonania i trwałością. Pędzle z zestawu T444 wykonane są wyłącznie z włosia syntetycznego. Gęste i miękkie włosie doskonale aplikuje i rozciera kosmetyki dokładnie zacierając granice pomiędzy poszczególnymi warstwami i kolorami. W zestawi (więcej...)

98.80 PLN
PODGLĄD

JESSUP T451 Zestaw 10 pędzli do makijażu Peach puff/rose gold

Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota. Pędzle doskonale sprawdzą się zarówno do profesjonalnego jak i amatorskiego użytku. W skład zestawu wchodzi: CONCEALER JE04 - gęste włosie, doskonale sprawdzi się do nakładania (więcej...)

82.30 PLN
PODGLĄD

JESSUP T453 ZESTAW 10 PĘDZLI DO MAKIJAŻU PEACH PUFF/ROSE GOLD

Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota. Pędzle doskonale sprawdzą się zarówno do profesjonalnego jak i amatorskiego użytku. W skład zestawu wchodzi: DUO FIBRE JF01 - pędzel służy do tworzenia miękkich warstw lub doda (więcej...)

79.30 PLN
PODGLĄD

JESSUP ZESTAW 12 PĘDZLI DO MAKIJAŻU T448 NAKED PINK/ROSE GOLD

Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota. Pędzle doskonale sprawdzą się zarówno do profesjonalnego jak i amatorskiego użytku. W skład zestawu wchodzi: FINE SHADER JE01 - mały pędzel do cieniowania z płaską, mocną końcó (więcej...)

66.20 PLN
PODGLĄD

JESSUP ZESTAW 15 PĘDZLI PEACH PUFF/ROSE GOLD T447

Zestaw pędzli sprawdzi się podczas wykonywania makijażu oczu. Pędzle wykonane zostały z włosia naturalnego oraz syntetycznego. Wśród pędzli znaleźć można między innymi pędzelki do blendowania, rozcierania, nakładania cieni, skośne. Pędzle posiadają trzonki w kolorze brzoskwiniowym oraz skuwki w kolorze rose gold. Całość zestawu wyróżnia się pięknym i eleganckim designem. Zestaw jest idealnym pomys (więcej...)

80.30 PLN
PODGLĄD

JESSUP ZESTAW 25 PĘDZLI PEACH PUFF/ROSE GOLD T441

Jessup Zestaw 25 Pędzli Peach Puff/Rose Gold Zestaw pędzli sprawdzi się podczas wykonywania makijażu twarzy i oczu. Pędzle wykonane zostały z włosia naturalnego oraz syntetycznego. Wśród pędzli znaleźć można między innymi: pędzel do pudru, bronzera, podkładu, rozświetlacza oraz szereg pędzli do makijażu oczu. Pędzle posiadają trzonki w kolorze brzoskwiniowym oraz skuwki w kolorze rose gold. Całość (więcej...)

170.90 PLN
PODGLĄD

JESSUP Zestaw 6 Pędzli do Makijażu Peach Puff/Rose Gold T459

Jessup Zestaw 6 Pędzli do Makijażu Peach Puff/Rose Gold Zestaw pędzli sprawdzi się podczas wykonywania makijażu twarzy oraz oczu. Pędzle wykonane zostały z włosia naturalnego oraz syntetycznego. Wśród pędzli znaleźć można: pędzel do podkładu, pudru, konturowania oraz 3 pędzelki przeznaczone do makijażu oczu (skośny, precyzyjny oraz do nakładania cieni). Pędzle posiadają trzonki w kolorze brzoskwin (więcej...)

60.70 PLN
PODGLĄD

JESSUP Zestaw 8 Pędzli do Makijażu Oczu Peach Puff/Rose Gold T457

Jessup Zestaw 8 Pędzli do Makijażu Oczu Peach Puff/Rose Gold Zestaw pędzli sprawdzi się podczas wykonywania makijażu oczu. Pędzle wykonane zostały z bardzo delikatnego i miękkiego włosia. Wśród pędzli znaleźć można pędzle do makijażu oczu - do rozcierania, blendowania, nakładania. Pędzle posiadają trzonki w kolorze brzoskwiniowym oraz skuwki w kolorze rose gold. Całość zestawu wyróżnia się pięknym (więcej...)

62.60 PLN
PODGLĄD

JESSUP Zestaw 8 pędzli peach/rose T454

Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota. Pędzle doskonale sprawdzą się zarówno do profesjonalnego jak i amatorskiego użytku. W skład zestawu wchodzi: SMALL BLENDER JE03 - do dokładnego nakładania i mieszania cieni do (więcej...)

58.70 PLN
PODGLĄD

JESSUP Zestaw 8 pędzli peach/rose T456

Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota. Pędzle doskonale sprawdzą się zarówno do profesjonalnego jak i amatorskiego użytku. W skład zestawu wchodzi: BLENDING JE08 - stożkowa końcówka umożliwia nakładanie i mieszanie (więcej...)

59.70 PLN
PODGLĄD