JESSUP

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

JESSUP Pędzel TIGHTLINE LINER #S121-216

Precyzyjny pędzel płaski Tightline Liner 216 - płaski - syntetyczne włosie - precyzyjny - łatwy w utrzymaniu czystości - nie odkształca się Pędzle do makijażu Jessup cechują się nie tylko pięknym wyglądem, ale również doskonałą jakością wykonania i trwałością. Tightline Liner 216 to pędzelek przeznaczony jest do precyzyjnej aplikacji produktów kremowych - np. korektora w strefie pod oczami lub odc (więcej...)

10.94 PLN
PODGLĄD

JESSUP Pędzel do rozświetlacza CURVED HIGH. #B075-056

Pędzel do Konturowania i Rozświetlacza Curved Highlighter 056 - włosie syntetyczne - do konturowania - łatwy w utrzymaniu czystości - nie odkształca się Pędzle do makijażu Jessup cechują się nie tylko pięknym wyglądem, ale również doskonałą jakością wykonania i trwałością. Pędzel do makijażu Jessup Curved Highlighter 056 wykonany został z wysokiej jakości włosia syntetycznego. Główka pędzla został (więcej...)

22.65 PLN
PODGLĄD

JESSUP Pędzel do konturowania ROUND ANGLED #B084-084

JESSUP Pędzel do konturowania - 084 ROUND ANGLED Pędzle do makijażu Jessup cechują się doskonałą jakością wykonania i trwałością. Jego miękkie i syntetyczne włosie doskonale aplikuje i rozciera kosmetyki, nie pozostawiając przy tym smug. Pędzel doskonale nadaje się do aplikacji bronzera i różu. Cechy i właściwości pędzla do konturowania Jessup - syntetyczne włosie, - łatwy w utrzymaniu czystości, (więcej...)

24.51 PLN
PODGLĄD

JESSUP Pędzel do produktów kremowych CREASE #S130-262

JESSUP Pędzel do produktów kremowych - 262 CREASE Pędzle do makijażu Jessup cechują się doskonałą jakością wykonania i trwałością. Można go zastosować zawsze wtedy, gdy potrzebujemy wyrysować cienką i precyzyjną linię w makijażu. Jego ścięty kształt umożliwia precyzyjną aplikację kreski na powiece.

10.94 PLN
PODGLĄD

JESSUP Pędzel do cieni TAPERED CREASE #S127-248

JESSUP Pędzel do cieni - 248 TAPERED CREASE Pędzle do makijażu Jessup cechują się doskonałą jakością wykonania i trwałością. Pędzel Tapered Crease idealnie dopasowuje się do kształtu oka. Jego gęste i miękkie, syntetyczne włosie doskonale aplikuje i rozciera kosmetyki, nie pozostawiając przy tym smug. Pędzel idealnie dopasowuje się do kształtu oka. Doskonale rozciera sypkie i prasowane cienie do p (więcej...)

10.80 PLN
PODGLĄD

JESSUP Pędzel do eyelinera ANGLED LINE #S131-263

JESSUP Pędzel kuleczkowy - 243 BLENDING DOMED Pędzle do makijażu Jessup cechują się doskonałą jakością wykonania i trwałością. Można go zastosować zawsze wtedy, gdy potrzebujemy wyrysować cienką i precyzyjną linię w makijażu. Kształt pędzla umożliwia także punktową aplikację korektora oraz jednoczesne jego rozcieranie. Cechy i właściwości pędzla kuleczkowego Jessup - syntetyczne włosie, - łatwy w (więcej...)

10.80 PLN
PODGLĄD