JESSUP

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

JESSUP Pędzel do cieni TAPERED CREASE #S127-248

JESSUP Pędzel do cieni - 248 TAPERED CREASE Pędzle do makijażu Jessup cechują się doskonałą jakością wykonania i trwałością. Pędzel Tapered Crease idealnie dopasowuje się do kształtu oka. Jego gęste i miękkie, syntetyczne włosie doskonale aplikuje i rozciera kosmetyki, nie pozostawiając przy tym smug. Pędzel idealnie dopasowuje się do kształtu oka. Doskonale rozciera sypkie i prasowane cienie do p (więcej...)

9.40 PLN
PODGLĄD

JESSUP Pędzel do eyelinera ANGLED LINE #S131-263

JESSUP Pędzel kuleczkowy - 243 BLENDING DOMED Pędzle do makijażu Jessup cechują się doskonałą jakością wykonania i trwałością. Można go zastosować zawsze wtedy, gdy potrzebujemy wyrysować cienką i precyzyjną linię w makijażu. Kształt pędzla umożliwia także punktową aplikację korektora oraz jednoczesne jego rozcieranie. Cechy i właściwości pędzla kuleczkowego Jessup - syntetyczne włosie, - łatwy w (więcej...)

9.40 PLN
PODGLĄD

JESSUP Pędzel TIGHTLINE LINER #S121-216

Precyzyjny pędzel płaski Tightline Liner 216 - płaski - syntetyczne włosie - precyzyjny - łatwy w utrzymaniu czystości - nie odkształca się Pędzle do makijażu Jessup cechują się nie tylko pięknym wyglądem, ale również doskonałą jakością wykonania i trwałością. Tightline Liner 216 to pędzelek przeznaczony jest do precyzyjnej aplikacji produktów kremowych - np. korektora w strefie pod oczami lub odc (więcej...)

9.52 PLN
PODGLĄD