Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

JESSUP Kabuki Zestaw Pędzli 10szt White/Gold T065

Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Białe, drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w kolorze złotym. Pędzle doskonale sprawdzą się zarówno do profesjonalnego jak i amatorskiego użytku.

58.70 PLN
PODGLĄD

JESSUP T442 ZESTAW 20 PĘDZLI DO MAKIJAŻU PEACH PUFF/ROSE GOLD

syntetyczne włosie miękkie drewniane trzonki starannie wykonane Pędzle do makijażu Jessup cechują się nie tylko pięknym wyglądem, ale również doskonałą jakością wykonania i trwałością. Pędzle z zestawu T442 wykonane są wyłącznie z włosia syntetycznego. Gęste i miękkie włosie doskonale aplikuje i rozciera kosmetyki dokładnie zacierając granice pomiędzy poszczególnymi warstwami i kolorami. W zestawi (więcej...)

122.30 PLN
PODGLĄD

JESSUP T444 ZESTAW 15 PĘDZLI DO MAKIJAŻU PEACH PUFF/ROSE GOLD

syntetyczne włosie miękkie drewniane trzonki starannie wykonane Pędzle do makijażu Jessup cechują się nie tylko pięknym wyglądem, ale również doskonałą jakością wykonania i trwałością. Pędzle z zestawu T444 wykonane są wyłącznie z włosia syntetycznego. Gęste i miękkie włosie doskonale aplikuje i rozciera kosmetyki dokładnie zacierając granice pomiędzy poszczególnymi warstwami i kolorami. W zestawi (więcej...)

98.80 PLN
PODGLĄD

JESSUP T451 Zestaw 10 pędzli do makijażu Peach puff/rose gold

Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota. Pędzle doskonale sprawdzą się zarówno do profesjonalnego jak i amatorskiego użytku. W skład zestawu wchodzi: CONCEALER JE04 - gęste włosie, doskonale sprawdzi się do nakładania (więcej...)

82.30 PLN
PODGLĄD

JESSUP T453 ZESTAW 10 PĘDZLI DO MAKIJAŻU PEACH PUFF/ROSE GOLD

Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota. Pędzle doskonale sprawdzą się zarówno do profesjonalnego jak i amatorskiego użytku. W skład zestawu wchodzi: DUO FIBRE JF01 - pędzel służy do tworzenia miękkich warstw lub doda (więcej...)

79.30 PLN
PODGLĄD

JESSUP ZESTAW 12 PĘDZLI DO MAKIJAŻU T448 NAKED PINK/ROSE GOLD

Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota. Pędzle doskonale sprawdzą się zarówno do profesjonalnego jak i amatorskiego użytku. W skład zestawu wchodzi: FINE SHADER JE01 - mały pędzel do cieniowania z płaską, mocną końcó (więcej...)

70.60 PLN
PODGLĄD

JESSUP Zestaw 15 Pędzli do makijażu Black/Rose Gold T157

Zestaw pędzli sprawdzi się w wykonywaniu makijażu oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Pomalowane na czarno drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota W zestawie znajdziemy następujące pędzle: 1. 142 Concealer Buffer - pędzel do aplikacji korektora, bazy pod cienie 2. 221 Luxe Soft Crease - pędzel do cieni 3. 222 Luxe All (więcej...)

62.70 PLN
PODGLĄD

JESSUP Zestaw 15 Pędzli do Makijażu White/Rose Gold T217

Zestaw pędzli sprawdzi się w wykonywaniu makijażu oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Pomalowane na biało drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota W zestawie znajdziemy następujące pędzle: 1. 142 Concealer Buffer - pędzel do aplikacji korektora, bazy pod cienie 2. 221 Luxe Soft Crease - pędzel do cieni 3. 222 Luxe All O (więcej...)

62.70 PLN
PODGLĄD

JESSUP zestaw 15 pędzli do makijażu White&rose Gold T220

Pędzle do makijażu Jessup cechują się nie tylko pięknym wyglądem, ale również doskonałą jakością wykonania i trwałością. Pędzle z zestawu Jessup T220 Brushes Set White/Rose Gold wykonane są wyłącznie z włosia syntetycznego. Gęste i miękkie włosie doskonale aplikuje i rozciera kosmetyki dokładnie zacierając granice pomiędzy poszczególnymi warstwami i kolorami. Drewniane, białe trzonki w połączeniu (więcej...)

88.80 PLN
PODGLĄD

JESSUP ZESTAW 15 PĘDZLI PEACH PUFF/ROSE GOLD T445

Zestaw pędzli sprawdzi się podczas wykonywania makijażu twarzy oraz oczu. Pędzle wykonane zostały z włosia naturalnego oraz syntetycznego. Wśród pędzli znaleźć można pędzle do makijażu oczu, rozświetlacza oraz pudru. Pędzle posiadają trzonki w kolorze brzoskwiniowym oraz skuwki w kolorze rose gold. Całość zestawu wyróżnia się pięknym i eleganckim designem. Zestaw jest idealnym pomysłem na prezent (więcej...)

95.70 PLN
PODGLĄD

JESSUP ZESTAW 15 PĘDZLI PEACH PUFF/ROSE GOLD T447

Zestaw pędzli sprawdzi się podczas wykonywania makijażu oczu. Pędzle wykonane zostały z włosia naturalnego oraz syntetycznego. Wśród pędzli znaleźć można między innymi pędzelki do blendowania, rozcierania, nakładania cieni, skośne. Pędzle posiadają trzonki w kolorze brzoskwiniowym oraz skuwki w kolorze rose gold. Całość zestawu wyróżnia się pięknym i eleganckim designem. Zestaw jest idealnym pomys (więcej...)

80.30 PLN
PODGLĄD

JESSUP Zestaw 15 Pędzli White/Rose Gold T222

Zestaw pędzli sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy i oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Pomalowane na biało drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu złota. W zestawie znajdziemy następujące pędzle: 1. 101 Face Definer - pędzel do pudru, bronzera, do konturowania 2. 105 Luxe Highlight - pędzel do konturowania bronzerem, do rozśw (więcej...)

82.30 PLN
PODGLĄD

JESSUP ZESTAW 20 PĘDZLI DO MAKIJAŻU PEACH PUFF/ROSE GOLD T443

Zestaw pędzli sprawdzi się podczas wykonywania makijażu twarzy oraz oczu. Pędzle wykonane zostały z włosia naturalnego oraz syntetycznego. Wśród pędzli znaleźć można: pędzel do podkładu, rozświetlacza, pudru, konturowania oraz liczne pędzle wykorzystywane w makijażu oka. Pędzle posiadają trzonki w kolorze brzoskwiniowym oraz skuwki w kolorze rose gold. Całość zestawu wyróżnia się pięknym i eleganc (więcej...)

114.30 PLN
PODGLĄD

JESSUP Zestaw 20 Pędzli T225 White/Rose Gold

Zestaw pędzli sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy i oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Pomalowane na biało drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota W zestawie znajdziemy następujące pędzle: 1. 103 Definer Buffer - pędzel do podkładu lub korektora, do konturowania 2. 105 Luxe Highlight - pędzel do konturowania br (więcej...)

109.90 PLN
PODGLĄD

JESSUP ZESTAW 25 PĘDZLI PEACH PUFF/ROSE GOLD T441

Jessup Zestaw 25 Pędzli Peach Puff/Rose Gold Zestaw pędzli sprawdzi się podczas wykonywania makijażu twarzy i oczu. Pędzle wykonane zostały z włosia naturalnego oraz syntetycznego. Wśród pędzli znaleźć można między innymi: pędzel do pudru, bronzera, podkładu, rozświetlacza oraz szereg pędzli do makijażu oczu. Pędzle posiadają trzonki w kolorze brzoskwiniowym oraz skuwki w kolorze rose gold. Całość (więcej...)

170.90 PLN
PODGLĄD

JESSUP Zestaw 25 Pędzli White/Rose Gold T215

Zestaw pędzli sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy i oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Pomalowane na biało drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota. W zestawie znajdziemy następujące pędzle: 1. 101 Face Definer - pędzel do pudru, bronzera, do konturowania 2. 103 Definer Buffer - pędzel do podkładu lub korektora, (więcej...)

144.10 PLN
PODGLĄD

JESSUP Zestaw 30 pędzli do makijażu T440 Naked Pink/rose Gold

Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy i oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. FINE SHADER JE01 - mały pędzel do cieniowania z płaską, mocną końcówką MEDIUM EYESHADOW JE02 - idealny do nakładania cieni do powiek SMALL BLENDER JE03 - do dokładnego nakładania i mieszania cieni do powiek Długość całkowita pędzla 16.8cm, włosie: syntet (więcej...)

180.00 PLN
PODGLĄD

JESSUP Zestaw 6 Pędzli do Makijażu Peach Puff/Rose Gold T459

Jessup Zestaw 6 Pędzli do Makijażu Peach Puff/Rose Gold Zestaw pędzli sprawdzi się podczas wykonywania makijażu twarzy oraz oczu. Pędzle wykonane zostały z włosia naturalnego oraz syntetycznego. Wśród pędzli znaleźć można: pędzel do podkładu, pudru, konturowania oraz 3 pędzelki przeznaczone do makijażu oczu (skośny, precyzyjny oraz do nakładania cieni). Pędzle posiadają trzonki w kolorze brzoskwin (więcej...)

60.70 PLN
PODGLĄD

JESSUP ZESTAW 6 PĘDZLI DO MAKIJAŻU TWARZY I OCZU PEACH PUFF/ROSE GOLD T458

JESSUP T458 CLASSIC CHRYSALID Zestaw 6 pędzli do makijażu twarzy i oczu - peach puff/rose gold Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota. Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy oczu. Pędzle p (więcej...)

61.50 PLN
PODGLĄD

JESSUP Zestaw 8 Pędzli do Makijażu Oczu Peach Puff/Rose Gold T457

Jessup Zestaw 8 Pędzli do Makijażu Oczu Peach Puff/Rose Gold Zestaw pędzli sprawdzi się podczas wykonywania makijażu oczu. Pędzle wykonane zostały z bardzo delikatnego i miękkiego włosia. Wśród pędzli znaleźć można pędzle do makijażu oczu - do rozcierania, blendowania, nakładania. Pędzle posiadają trzonki w kolorze brzoskwiniowym oraz skuwki w kolorze rose gold. Całość zestawu wyróżnia się pięknym (więcej...)

50.50 PLN
PODGLĄD

JESSUP zestaw 8 pędzli do makijażu White/Rose Gold T218

Pędzle do makijażu Jessup cechują się nie tylko pięknym wyglądem, ale również doskonałą jakością wykonania i trwałością. Pędzle z zestawu Jessup T218 Brushes Set White/Rose Gold wykonane są wyłącznie z dwukolorowego włosia syntetycznego. Gęste i miękkie włosie doskonale aplikuje i rozciera kosmetyki dokładnie zacierając granice pomiędzy poszczególnymi warstwami i kolorami. Drewniane, białe trzonki (więcej...)

51.40 PLN
PODGLĄD

JESSUP Zestaw 8 pędzli peach/rose T454

Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota. Pędzle doskonale sprawdzą się zarówno do profesjonalnego jak i amatorskiego użytku. W skład zestawu wchodzi: SMALL BLENDER JE03 - do dokładnego nakładania i mieszania cieni do (więcej...)

60.70 PLN
PODGLĄD

JESSUP Zestaw 8 pędzli peach/rose T456

Zestaw pędzli doskonale sprawdzi się w wykonywaniu makijażu twarzy oczu. Pędzle posiadają dwukolorowe, syntetyczne, miękkie i delikatne włosie. Drewniane trzonki idealnie komponują się ze skuwkami w odcieniu różowego złota. Pędzle doskonale sprawdzą się zarówno do profesjonalnego jak i amatorskiego użytku. W skład zestawu wchodzi: BLENDING JE08 - stożkowa końcówka umożliwia nakładanie i mieszanie (więcej...)

61.70 PLN
PODGLĄD