Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Szczotka Do Włosów Cushion 161

Beauty Look Szczotka Do Włosów Cushion 161

Beauty Look Szczotka Do Włosów Cushion 161: - służy do modelowania zwłaszcza końcówek włosów - pomaga w unoszeniu fryzury, zwłaszcza podczas stylizacj na gorąco - szczotka dostępna z elementami w kolorze srebrnym

10.97 PLN
Podgląd
szczotka do włosów do włosów (1249)

Donegal Air Flow Then szczotka do włosów do włosów (1249)

- Szczotka do włosów z unikatowym systemem AIR FLOW. - System AIR FLOW pozwala na swobodną rotację ciepłego powietrza podczas suszenia. - Szczotka posiada wygodną i ergonomiczną rączkę. - Wymiar dł. 23cm.

6.22 PLN
Podgląd
szczotka do włosów (1160)

Donegal Anti Dandruff Therapy szczotka do włosów (1160)

- Lecznicza szczotka Anti Dandruff Therapy do skóry głowy z problemami łupieżu, wykonana przy wykorzystaniu najnowszej technologii z aktywnymi cząsteczkami miedzi, - Unikalne igły szczotki uwalniają podczas szczotkowania cząsteczki miedzi, które aktywnie łagodzą podrażnioną skórę głowy powodując zmniejszenie przykrych objawów choroby, - Szczotka Anti Dandruff Therapy poprawia kondycję skóry głowy (więcej...)

11.85 PLN
Podgląd
Szczotko-Lokówka

Donegal Express Your Beauty Szczotko-Lokówka 1175

Donegal Express Your Beauty Szczotko-Lokówka 1175 - szczotko-lokówka okrągła służy głównie do unoszenia włosów u nasady głowy, nadając im objętości, - głowka szczotki została pokryta ceramiczną powłoką, która w optymalny sposób przewodzi ciepło, przyśpiesza procesy suszenia i modelowania włosów, Szczotko-lokówka posiada wygodną silikonową rączką , która gwarantuje świetne modelowanie fryzury. Śred (więcej...)

15.35 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów z poduszką 9005

Donegal Floral Szczotka do włosów z poduszką 9005

Donegal szczotka do włosów z poduszką Floral nr 9005 Szczotka przeznaczona do włosów długich i grubych. Metalowe igły.

7.67 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 1242

Donegal Fun Brush Szczotka Do Włosów 1242

Donegal Fun Brush Szczotka Do Włosów 1242 Szczotka Fun Brush posiada specjalnie skonstruowane igły, które skutecznie rozczesują włosy, masując przy tym skórę głowy, Dzięki szczotce włosy stają się lśniące i mocne. Delikatnie rozczesuje nawet bardzo długie włosy. Niewątpliwą zaletą szczotki jest łatwość jej czyszczenia i dezynfekowania. Wykonana jest z plastiku, dlatego łatwo myje się pod bieżącą (więcej...)

11.50 PLN
Podgląd
mini Szczotka do włosów z poduszką

Donegal mini Szczotka do włosów z poduszką

- Idealna szczotka do suszenia wszystkich typów włosów - Pozwala na łatwe i szybkie modelowanie włosów, zapobiega elektryzowaniu. - Miękkie włosie zakończone kuleczkami, które delikatnie rozczesują nawet najdłuższe włosy. - Szczotka nadaje się również do prostowania, wygładzania i nadawania włosom połysku. - Masuje skórę głowy, aktywując cyrkulację w komórkach krwionośnych.Pomaga stymulować porost (więcej...)

5.87 PLN
Podgląd
Szczotka do profesjonalnej pielęgnacji włosów (1224)

Donegal Miss Tiny Szczotka do profesjonalnej pielęgnacji włosów (1224)

Szczotka do profesjonalnej pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Została zaprojektowana z myślą o kobietach ceniących wysoką jakość wykonania oraz praktyczne rozwiązania. Delikatnie i bezboleśnie rozczesuje włosy, nie niszcząc ich struktury. Stosowana codziennie sprawi, że włosy będą gładkie i lśniące. Skutecznie rozczesuje włosy i masuje skórę głowy. Chroni włosy przed łamaniem i elektryzowaniem. D (więcej...)

8.30 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Drewniana Krótka Mieszane Włosie 1243

Donegal Nature Gift Szczotka Do Włosów Drewniana Krótka Mieszane Włosie 1243

Donegal Nature Gift Szczotka Do Włosów Drewniana Krótka Mieszane Włosie 1243 Szczotka drewniana z domieszką naturalnego włosia. Naturalne włosie skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni włosa, oraz pomaga utrzymać włosy w dobrej kondycji. Regularne szczotkowanie połączone z odpowiednimi kosmetykami, sprawi, że włosy będą lśniące i zdrowe. Nieoceniona i niezbędna przy codziennej stylizacji w (więcej...)

11.50 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 1240

Donegal Oozy Brush Szczotka Do Włosów 1240

Donegal Oozy Brush Szczotka Do Włosów 1240 Szczotka Oozy Brush skutecznie rozplątuje włosy. Ponadto zapobiega szarpaniu i wyrywaniu włosów, Wyposażona jest w elastyczne igły, dzięki którym włosy mokre, jak i suche są bez problemu rozczesywane. Regularne używanie zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Szczotka posiada bardzo delikatne włókna, oraz podwójnie zatapiane zakończenia igieł, dzięki czemu gw (więcej...)

12.95 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 1227

Donegal Orient Hair Szczotka Do Włosów 1227

Donegal Orient Hair Szczotka Do Włosów 1227 Kolekcja orientalnych, limitowanych szczotek do włosów, inspirowana egzotyczną naturą. Szczotka została wzbogacona w sprężyste igły. Doskonale radzi sobie z każdym rodzajem włosów. Posiada ultralekką konstrukcję, która zapewnia komfort podczas modelowania fryzury, Elastyczne igły w szczotce są absolutnie bezpieczna dla struktury i kondycji włosów, Szzczo (więcej...)

8.40 PLN
Podgląd
Szczotka do Modelowania 1206

Donegal Premium Plus Szczotka do Modelowania 1206

- Szczotkolokówka z linii PREMIUM PLUS. - Profesjonalna szczotkolokówka do włosów, dedykowana do podkręcania włosów na gorąco. Idealna do modelowania suszarką włosów krótkich oraz półdługich. - Unosi włosy u nasady głowy, nadając im objętości. - Produkt posiada rączkę ułatwiającą modelowanie fryzury. - Bardzo delikatnie obchodzi się z włosami podczas modelowania, czesania suszenia, niweluje efekt (więcej...)

11.39 PLN
Podgląd
Szczotka Do Wlosów Wentylująca 1222

Donegal Premium Plus Szczotka Do Wlosów Wentylująca 1222

Donegal Premium Plus Szczotka Do Wlosów Wentylująca 1222 Szczotka wentylująca to idealne rozwiązanie dla Twoich włosów! Szczotka do modelowania i rozczesywania włosów z kolekcji Premium Plus jest profesjonalna, oraz najwyższej jakości. Produkt doskonale sprawdza się do podkręcania i stylizacji włosów przy użyciu suszarki. Posiada otwory, które równomiernie rozprowadzają ciepło - efekt Dry-Hair. Wy (więcej...)

10.40 PLN
Podgląd
SZCZOTKA do włosów (1220)

Donegal Premium Plus SZCZOTKA do włosów (1220)

Najwyższej jakości oraz w pełni profesjonalna szczotka do modelowania i rozczesywania włosów z kolekcji PREMIUMPLUS. Idealne rozwiązanie dla Twoich włosów! Szczotka doskonale rozprowadza powietrze, przyśpieszając proces suszenia włosów,Ultralekka konstrukcja zapewnia komfort podczas modelowania fryzury, Elastyczne igły użyte w szczotce są absolutnie bezpieczna dla struktury i kondycji włosów,Zasto (więcej...)

10.37 PLN
Podgląd
Szczotko-Lokówka Do Włosów Czarna Cieniowana 1189

Donegal Premium Plus Szczotko-Lokówka Do Włosów Czarna Cieniowana 1189

Donegal Premium Plus Szczotko-Lokówka Do Włosów Czarna Cieniowana 1189 Profesjonalna szczotko-lokówka do włosów, polecana do podkręcania włosów na gorąco. Idealna do modelowania suszarką włosów krótkich, jak również półdługich. Szczególna zaletą jest to, iż unosi włosy aż od nasady głowy. Nadaje im objętości. Produkt bardzo delikatnie obchodzi się z włosami podczas modelowania, czesania, oraz susz (więcej...)

16.45 PLN
Podgląd
SZCZOTKA (1223) WENTYLUJĄCA DO WŁOSÓW

Donegal SZCZOTKA (1223) WENTYLUJĄCA DO WŁOSÓW

Szczotka do włosów z linii MISS TINY została zaprojektowana z myślą o kobietach ceniących wysoką jakość wykonania oraz praktyczne rozwiązania. Szczotka wentylująca doskonale rozprowadza powietrze, idealnie nadaje gładką strukturę bez prostowania, Siedem rzędów elastycznych igieł ułatwia rozczesywanie włosów, masuje skórę głowy pobudzając cebulki, Ultralekka konstrukcja zapewnia komfort podczas cz (więcej...)

7.64 PLN
Podgląd
Szczotka Do Wlosów 9010

Donegal Szczotka Do Wlosów 9010 Fioletowa

Donegal Szczotka Do Wlosów 9010 Fioletowa Szczotka przeznaczona jest do włosów długich i grubych. Doskonale nadaje się do włosów mocno splątanych, jest bardzo delikatna - przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Nylonowe igły, posiadają zaokrąglone końce, mocno osadzone na gumowej poduszeczce. Dzięki szerokiej powierzchni szczotka umożliwia zaczesanie sporej ilości włosów jednym ruchem. Posiada gum (więcej...)

7.44 PLN
Podgląd
SZCZOTKA do włosów (1221)

Donegal SZCZOTKA do włosów (1221)

Najwyższej jakości oraz w pełni profesjonalna szczotka do modelowania i rozczesywania włosów z kolekcji PREMIUMPLUS. Idealne rozwiązanie dla Twoich włosów! - Szczotka doskonale rozprowadza powietrze, przyśpieszając proces suszenia włosów, - Ultralekka konstrukcja zapewnia komfort podczas modelowania fryzury, - Elastyczne igły użyte w szczotce są absolutnie bezpieczna dla struktury i kondycji włosó (więcej...)

10.60 PLN
Podgląd
szczotka do włosów (1246)

Donegal szczotka do włosów (1246)

- Szczotka do włosów wykonana z wysokiej jakości materiałów. - Idealna do codziennej pielęgnacji włosów. - Szybko i sprawnie rozczesuje niesforne kosmyki. - Wymiar dł. 24cm

6.47 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 1101

Donegal Szczotka Do Włosów 1101

Donegal Szczotka Do Włosów 1101 Szczotka przeznaczona jest do włosów długich i grubych. Doskonale nadaje się do włosów mocno splątanych, jest bardzo delikatna - przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Nylonowe igły, posiadają zaokrąglone końce, mocno osadzone na gumowej poduszeczce.

12.50 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 1141

Donegal Szczotka Do Włosów 1141

Donegal Szczotka Do Włosów 1141 Szczotka idealnie sprawdza się przy pielegnacji włosów długich i półdługich, oraz do pracy z suszarką. Sprawne czesanie ułatwia antypoślizgowa rączka . Szczotka doskonale: - modeluje włosy, - zapobiega elektryzowaniu, - prostuje, - wygładza, - nadaje połysk. Do szczególnych zalet szczotki należy masaż skóry głowy (aktywuje cyrkulację w komórkach krwionośnych) Pomag (więcej...)

8.50 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 1155

Donegal Szczotka Do Włosów 1155

Donegal Szczotka Do Włosów 1155 Szczotka idealnie sprawdza się do prostowania i wygładzania włosów. Przeznaczona do wszystkich typów włosów. Pozwala na łatwe i szybkie modelowanie. Szczotka zapobiega elektryzowaniu.  Produkt delikatnie rozczesuje nawet najdłuższe włosy, gdyż posiada miękkie włosie zakończone kuleczkami. Szczotka nadaje się również do: - prostowania, - wygładzania, - nadawania wło (więcej...)

8.67 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 1231

Donegal Szczotka Do Włosów 1231 Tender & Thick Hair

Donegal Szczotka Do Włosów 1231 Tender & Thick Hair Limitowana linia szczotek TT-Hair, wyróżniają się wyjątkowym designem i ergonomią kształtów. Posiadają dwie długości cienkich igieł, które bezboleśnie rozczesują włosy nie niszcząc ich struktury. Dodatkowo szczotki: - nie elektryzują włosów, - skutecznie rozprowadzają preparaty pielęgnacyjne, - są idealne dla każdego rodzaju włosów. Szczotka prze (więcej...)

8.69 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 9003

Donegal Szczotka Do Włosów 9003

Donegal Szczotka Do Włosów 9003 Szczotka przeznaczona jest do włosów długich i grubych. Doskonale nadaje się do włosów mocno splątanych, jest bardzo delikatna - przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Nylonowe igły, posiadają zaokrąglone końce, mocno osadzone na gumowej poduszeczce. Dzięki szerokiej powierzchni szczotka umożliwia zaczesanie sporej ilości włosów jednym ruchem.

4.95 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 9004

Donegal Szczotka Do Włosów 9004

Donegal Szczotka Do Włosów 9004 Szczotka przeznaczona jest do włosów długich i grubych. Doskonale nadaje się do włosów mocno splątanych, jest bardzo delikatna - przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Nylonowe igły, posiadają zaokrąglone końce, mocno osadzone na gumowej poduszeczce. Dzięki szerokiej powierzchni szczotka umożliwia zaczesanie sporej ilości włosów jednym ruchem. Posiada gumowy, ergon (więcej...)

8.89 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 9009

Donegal Szczotka Do Włosów 9009 Koralowa

Donegal Szczotka Do Włosów 9009 Koralowa Szczotka przeznaczona jest do włosów długich i grubych. Doskonale nadaje się do włosów mocno splątanych, jest bardzo delikatna - przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Nylonowe igły, posiadają zaokrąglone końce, mocno osadzone na gumowej poduszeczce. Dzięki szerokiej powierzchni szczotka umożliwia zaczesanie sporej ilości włosów jednym ruchem. Posiada gumo (więcej...)

5.60 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 9011

Donegal Szczotka Do Włosów 9011

Donegal Szczotka Do Włosów 9011 Szczotka doskonale nadaje się do włosów długich i grubych. Bez problemu rozczesuje mocno splątane włosy,. Szczotka jest bardzo delikatna, przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Nylonowe igły, mają zaokrąglone końce, które są mocno osadzone na gumowej poduszeczce. Posiada gumowy, ergonomiczny uchwyt. Precyzyjne wykonanie jest podstawą wysokiej jakości i wytrzymałośc (więcej...)

6.10 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 9013

Donegal Szczotka Do Włosów 9013

Donegal Szczotka Do Włosów 9013 Szczotka przeznaczona jest do włosów długich i grubych. Doskonale nadaje się do włosów mocno splątanych, jest bardzo delikatna - przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Nylonowe igły, posiadają zaokrąglone końce, mocno osadzone na gumowej poduszeczce. Dzięki szerokiej powierzchni szczotka umożliwia zaczesanie sporej ilości włosów jednym ruchem. Posiada gumowy, ergon (więcej...)

6.75 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 9040

Donegal Szczotka Do Włosów 9040

Donegal Szczotka Do Włosów 9040 Szczotka przeznaczona jest do włosów długich i grubych. Doskonale nadaje się do włosów mocno splątanych, jest bardzo delikatna - przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Nylonowe igły, posiadają zaokrąglone końce, mocno osadzone na gumowej poduszeczce. Dzięki szerokiej powierzchni szczotka umożliwia zaczesanie sporej ilości włosów jednym ruchem. Posiada gumowy, ergon (więcej...)

6.59 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Drewniana 9061

Donegal Szczotka Do Włosów Drewniana 9061

Donegal Szczotka Do Włosów Drewniana 9061 Szczotka polecana do włosów długich i naturalnie prostych. Produkt posiada miękką poduszkę, na której mocno osadzone zostały matalowe igłyły. Zaokrąglone końce igieł zapewniają delikatny masaż skóry głowy podczas czesania. Nadaje kosmykom zdrowy blask i naturalną gładkość

9.95 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Drewniana Do Masażu 9024

Donegal Szczotka Do Włosów Drewniana Do Masażu 9024

Donegal Szczotka Do Włosów Drewniana Do Masażu 9024 Drewniana szczotka doskonale sprawdza się przy włosach długich i grubych. Wyjątkowo dobrze radzi sobie z mocno splątanymi włosami. Jest bardzo delikatna, przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Produkt jest trwały, w całości wykonany został z Schima superba, co sprawia, że włosy nie elektryzują się. Wyjątek stanowi gumowa poduszeczka, na której (więcej...)

10.07 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Fryzjerska Dwustronna 9048

Donegal Szczotka Do Włosów Fryzjerska Dwustronna 9048

Donegal Szczotka Do Włosów Fryzjerska Dwustronna 9048 Szczotka do włosów wyposażona w nylonowe igły zakończone plastikowymi kuleczkami. Idealnie nadaje się do rozczesywania i układania włosów cienkich i delikatnych. Produkt czesząc, jednocześnie masuje skórę głowy. Gumowa rączka sprawia, że szczotka dobrze leży w dłoni. Silikonowa rączka szczotki dostępna w kolorze: zielonym, niebieskim, fioletowy (więcej...)

6.25 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Mini 9039

Donegal Szczotka Do Włosów Mini 9039

Donegal Szczotka Do Włosów Mini 9039 Mini szczotka idealnie sprawdza się przy pielegnacji włosów długich jak i krótkich. Nylonowe igły, mają zaokrąglone końce, które są mocno osadzone na gumowej poduszeczce. Dzięki niewielkim gabarytom, szczotka mieści się w każdej damskiej torebce. Posiada gumowy, ergonomiczny uchwyt. Silikonowa rączka szczotki dostępna w kolorach: czerwony, niebieski, fioletowy, (więcej...)

5.86 PLN
Podgląd
szczotka do włosów okrągła (1247)

Donegal szczotka do włosów okrągła (1247)

- Idealna szczotka do wszystkich typów włosów - Delikatnie rozczesuje włosy nie niszcząc ich struktury. - Klasyczny kształt, dobrze układa się w dłoni. - Wymiar dł. 24cm

6.47 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Orienthair 1225

Donegal Szczotka Do Włosów Orienthair 1225

Donegal Szczotka Do Włosów Orienthair 1225 Szczotka przeznaczona jest do pielęgnacji włosów półdługich i długich. Doskonale nadaje się do włosów mocno splątanych, jest bardzo delikatna - przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Igły, posiadają zaokrąglone końce, mocno osadzone na gumowej poduszeczce. Dzięki szerokiej powierzchni szczotka umożliwia zaczesanie sporej ilości włosów jednym ruchem.

9.25 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Składana Z Lusterkiem Pop - Up 1234

Donegal Szczotka Do Włosów Składana Z Lusterkiem Pop - Up 1234

Donegal Szczotka Do Włosów Składana Z Lusterkiem Pop - Up 1234 Składana szczotka do włosów Pop-Up idealnie sprawdzi się w podrózy, oraz w torebce. Szczotka jest dwufunkcyjna, co pozwala na dyskretna poprawę makijażu, lub fryzury. Wyposażona w miękkie i sprężyste igły, które delikatnie rozczesują włosy, masując przy tym skórę głowy,  Wymiar produktu: 6,5cm x 7,5cm,

7.45 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Wąska 1142

Donegal Szczotka Do Włosów Wąska 1142

Donegal Szczotka Do Włosów Wąska 1142 Szczotka idealnie nadaje się do pielęgnacji włosów długich i półdługich, oraz do pracy z suszarką. Wyjątkowa antypoślizgowa rączka ułatwia sprawne czesanie. Precyzyjne wykonanie szczotki jest gwarancją wysokiej jakości i dużej wytrzymałości.

7.99 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Wentylująca 1149

Donegal Szczotka Do Włosów Wentylująca 1149

Donegal Szczotka Do Włosów Wentylująca 1149 Szczotko-lokówka wyjątkowo dobrze sprawdza się przy podkręcaniu włosów na gorąco. Podczas suszenia wentylowany korpus absorbuje ciepło, co sprawia, że włosy szybciej się układają, podkręcają i modelują. Dobrej jakości igły odporne są na wysoką temperaturę, nie ulegają odkształceniu.

7.77 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Z Naturalnym Włosiem

Donegal Szczotka Do Włosów Z Naturalnym Włosiem

Donegal Szczotka Do Włosów Z Naturalnym Włosiem Polecana do włosów gęstych. Ułatwia rozczesywanie najbardziej niesfornych włosów. Wygładzająca szczotka z naturalnym włosiem. Szczególną zaletą jest naturalne włosie, które działa antystatycznie, delikatnie rozczesuje i wygładza włosy. Wygodną rączką minimalizuje elektryzowanie się włosów.

17.52 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów z poduszką naturalne włosie 9715

Donegal Szczotka do włosów z poduszką naturalne włosie 9715

Donegal szczotka do włosów z poduszką naturalne włosie nr 9715 Szczotka drewniana do włosów

16.45 PLN
Podgląd
SZCZOTKA PROSTOKĄTNA SZEROKA brązowa (1252)

Donegal SZCZOTKA PROSTOKĄTNA SZEROKA brązowa (1252)

Najwyższej jakości oraz w pełni profesjonalna szczotka do modelowania i rozczesywania włosów z kolekcji PREMIUM PLUS. - Szczotka doskonale rozprowadza powietrze, przyśpieszając proces suszenia włosów. - Ultralekka konstrukcja zapewnia komfort podczas modelowania fryzury. - Elastyczne igły użyte w szczotce są absolutnie bezpieczna dla struktury i kondycji włosów. - Ergonomiczny kształt znacznie zwi (więcej...)

16.95 PLN
Podgląd
SZCZOTKA WENTYLUJĄCA SZEROKA brązowa (1251)

Donegal SZCZOTKA WENTYLUJĄCA SZEROKA brązowa (1251)

Profesjonalna szczotka do modelowania włosów z linii Premium Plus. Ułatwia rozprowadzanie powietrza podczas suszenia przyspieszając ten proces. Lekka konstrukcja zapewnia ergonomię użytkowania. Elastyczne igły są delikatne i bezpieczne dla włosów. Doskonała do aplikacji olejków i masek do włosów.

16.95 PLN
Podgląd
SZCZOTKA Z PODUSZKĄ róż (1151)

Donegal SZCZOTKA Z PODUSZKĄ róż (1151)

- Idealna szczotka do suszenia wszystkich typów włosów. - Pozwala na łatwe i szybkie modelowanie włosów, zapobiega elektryzowaniu. - Miękkie włosie zakończone kuleczkami, które delikatnie rozczesują nawet najdłuższe włosy. - Szczotka nadaje się również do prostowania, wygładzania i nadawania włosom połysku. - Masuje skórę głowy, aktywując cyrkulację w komórkach krwionośnych. Pomaga stymulować poro (więcej...)

10.95 PLN
Podgląd
SZCZOTKA Z PODUSZKĄ róż (1152)

Donegal SZCZOTKA Z PODUSZKĄ róż (1152)

- Szczotka idealna do wszystkich typów włosów - Pozwala na łatwe i szybkie modelowanie włosów, zapobiega elektryzowaniu. - Miękkie włosie zakończone kuleczkami, które delikatnie rozczesują nawet najdłuższe włosy. - Szczotka nadaje się również do prostowania, wygładzania i nadawania włosom połysku. - Masuje skórę głowy, aktywując cyrkulację w komórkach krwionośnych.Pomaga stymulować porost włosów o (więcej...)

10.85 PLN
Podgląd
Szczotko - Lokówka Do Włosów 20/34 Plastikowa 9020

Donegal Szczotko - Lokówka Do Włosów 20/34 Plastikowa 9020

Donegal Szczotko - Lokówka Do Włosów 20/34 Plastikowa 9020 Szczotko-lokówka jest plastikowa, wyposażona w nylonowe igły. Rączka powleczona jest antypoślizgową gumą, dzięki czemu zapewnia pewne trzymanie w dłoni. Niezbędna przy codziennej stylizacji włosów.

4.69 PLN
Podgląd
Szczotko - Lokówka Do Włosów 20/55 Drewniana Naturalne Włosie 9878

Donegal Szczotko - Lokówka Do Włosów 20/55 Drewniana Naturalne Włosie 9878

Donegal Szczotko - Lokówka Do Włosów 20/55 Drewniana Naturalne Włosie 9878 Nieoceniona i niezbędna przy codziennej stylizacji włosów. Wykonana z wysokiej jakości materiałów. Wyposażona w wyprofilowaną, drewnianą rączkę zapewnia stabilne trzymanie szczotki podczas układania włosów.

15.50 PLN
Podgląd
Szczotko - Lokówka Do Włosów 28/58 Drewniana Naturalne Włosie 9879

Donegal Szczotko - Lokówka Do Włosów 28/58 Drewniana Naturalne Włosie 9879

Donegal Szczotko - Lokówka Do Włosów 28/58 Drewniana Naturalne Włosie 9879 Nieoceniona i niezbędna przy codziennej stylizacji włosów. Wykonana z wysokiej jakości materiałów. Wyposażona w wyprofilowaną, drewnianą rączkę, co zapewnia stabilne trzymanie szczotki podczas układania włosów. Wymiary produktu: 28/58 mm

17.37 PLN
Podgląd
Szczotko - Lokówka Do Włosów Aluminiowa 9046

Donegal Szczotko - Lokówka Do Włosów Aluminiowa 9046

Donegal Szczotko - Lokówka Do Włosów Aluminiowa 9046 Szczotko-lokówka doskonale sprawdza się w podkręcaniu włosów na gorąco. Wyposażona w wentylowany, aluminiowy cylinder, który podczas suszenia absorbuje ciepło co przyspiesza układanie, podkręcanie, oraz modelowanie fryzury. Igły wykonane z odpornego na wysoką temperaturę materiału, nie ulegają odkształceniu. Szczotko-lokówka idealnie nadaje się (więcej...)

6.97 PLN