Dom i środki czystości / Sprzątanie / Ręczniki Papierowe

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Chlapu Chlap MOKRY RĘCZNIK Z MIKROFIBRY WIŚNIOWE FIGLE

Mokry ręcznik z mikrofibry • praktyczny • wytrzymały • wielozadaniowy • delikatny • przyjazny dla skóry Wyczyści każdą brudną, spoconą buźkę, rączkę i nóżkę. Praktyczny przyjaciel w każdej nagłej potrzebie, jak i zupełnie zwyczajnej, codziennej sytuacji. Sposób użycia: wyjmij z opakowania i używaj w każdej sytuacji, która tego wymaga. W celu zachowania aktywnych właściwości ręcznika, przechowuj w (więcej...)

3.35 PLN
PODGLĄD

Chlapu Chlap MOKRY RĘCZNIK Z MIKROFIBRY KIWI

delikatny wielozadaniowy praktyczny wytrzymały przyjazny dla skóry HYGIENIC PRODUCT Mokry ręcznik z mikrofibry - praktyczny wytrzymały wielozadaniowy delikatny przyjazny dla skóry Wyczyści każdą brudną, spoconą buźkę, rączkę i nóżkę. Praktyczny przyjaciel w każdej nagłej potrzebie, jak i zupełnie zwyczajnej, codziennej sytuacji. Sposób użycia wyjmij z opakowania i używaj w każdej sytuacji, któr (więcej...)

3.26 PLN
PODGLĄD

Belle Nature Kosmetyczny Mokry Ręcznik Z Mikrofibry Ultra Nawilżanie O Zapachu Świeżej Bawełny

Kosmetyczny mokry ręcznik z mikrofibry o zapachu świeżej bawełny 1 szt. Super d elikatny, mokry i wielofunkcyjny ręcznik z mikrofibry o świeżej i chłodzącej formule . Dzięki zastosowaniu Oczyścisz, wypielęgnujesz i nawilżysz dłonie . Doskonały w podróży, na wakacjach, na wycieczce, na spacerze, w plenerze, przy obiedzie czy podczas uprawiania sportu. Ręcznik używaj w każdej sytuacji, która tego wy (więcej...)

3.26 PLN
PODGLĄD

Belle Nature Mokry ręcznik z mikrofibry Fresh Flowers

Super delikatny, mokry i wielofunkcyjny ręcznik z mikrofibry o świeżej i chłodzącej formule . Dzięki zastosowaniu oczyścisz, wypielęgnujesz i nawilżysz dłonie . Doskonały w podróży, na wakacjach, na wycieczce, na spacerze, w plenerze, przy obiedzie czy podczas uprawiania sportu.

3.26 PLN
PODGLĄD

Foxy Asso Ręcznik kuchenny 3+1

Jeśli szukają Państwo grubych, mocnych i jakościowo dobrych ręczników kuchennych, które poradzą sobie z każdymi zabrudzeniami, to właśnie ręczniki FOXY Asso będą najlepszym wyborem. Są dwuwarstwowe i wyjątkowo chłonne, dlatego świetnie zbiorą wilgoć z każdej powierzchni. Dużym atutem jest, że po nasączeniu wodą nie rozrywają się, co stanowi o ich trwałości. Świetne zarówno do czyszczenia stołów i (więcej...)

10.41 PLN
PODGLĄD

Velvet Ręcznik papierowy Najdłuższy Czysta Biel

Ręcznik Velvet Extra Long jest długi, chłonny i wytrzymały. Niezastąpiony w kuchni! Idealnie nadaje się do osuszania warzyw i owoców, przygotowywania posiłków, gotowania i pieczenia. Doskonale odsącza tłuszcz i wodę. Produkt posiada świadectwo PZH potwierdzające bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością. Ponadto ręcznik Extra Long jest niezastąpiony przy sprzątaniu - szybko oraz skutecznie usuwa plam (więcej...)

19.62 PLN
PODGLĄD

Velvet Original Ręcznik papierowy

Velvet Original to poręczne rolki ręcznika papierowego, które charakteryzują się niezwykłą chłonnością i wytrzymałością. Sprawdzą się w kuchni podczas przygotowywania posiłków oraz osuszania owoców i warzyw. Mają świadectwo PZH, potwierdzające bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością. Ręczniki przydadzą się także do sprzątania stołów i blatów kuchennych - szybko usuwają plamy i zabrudzenia. Małe rol (więcej...)

6.99 PLN
PODGLĄD

Foxy Mega Ręcznik kuchenny 2 rolki

Ręcznik kuchenny 100% dziewiczej celulozy, 2 warstwy, 2 rolki Dwie rolki ręcznika Foxy Mega odpowiadają 4 rolkom standardowego ręcznika. Połączenie najlepszych gatunków czystej celulozy z nowoczesną technologią przetwarzania sprawia, że ręcznik zachowuje idealną równowagę pomiędzy chłonnością a wytrzymałością. Specjalnie zaprojektowana struktura papieru powoduje, że woda wchłaniana jest równomiern (więcej...)

9.44 PLN
PODGLĄD

Regina Ręcznik Kuchenny 2 rolki

Ręcznik uniwersalny, 100% celuloza Ręcznik papierowy 2 rolki

11.38 PLN
PODGLĄD

Velvet Turbo ręcznik papierowy

Giga rolka Velvet Turbo to wyjątkowo skuteczny ręcznik papierowy. Jego wytrzymałość oraz wysoka wydajność pomoże Ci szybko i skutecznie posprzątać każde pomieszczenie w Twoim domu. Grube, a przy tym odpowiednio miękkie 3 warstwy białej bibułki doskonale chłoną wilgoć. Ręcznik idealnie nadaje się do kuchni - jest bezpieczny w kontakcie z żywnością, szybko i skutecznie usuwa plamy oraz zabrudzenia z (więcej...)

20.01 PLN
PODGLĄD

Velvet Jumbo Duo Ręcznik papierowy

Ręcznik papierowy Velvet Jumbo Duo to dwie Giga rolki do zadań specjalnych. Jest miękki i niezastąpiony w codziennej higienie. Dzięki swojej chłonności idealnie sprawdzi się podczas każdych porządków. Rewelacyjnie wchłania wodę i nie rozrywa się podczas użytkowania. R ęcznik kuchenny Velvet Jumbo Duo to dwie poręczne i wydajne Giga rolki, które wystarczają na długi czas. Jedną z nich można schować (więcej...)

20.01 PLN
PODGLĄD

Lucart Ręcznik Papierowy EcoNatural 3-warstwowy

W pełni ekologiczne, trzywarstwowe ręczniki papierowe wykonane z opakowań po napojach typu Tetrapak. Już jeden listek wystarczy do większości domowych zastosowań. Jedna rolka papieru EcoNatural to aż 4 rolki zwykłego ręcznika, które na co dzień kupujesz w sklepie. Zero plastiku i folii! Zapakowane w papier z recyklingu. Ilość rolek 2 Ilość warstw 3 Ilość listków 200 sztuk Całkowita długość ręcznik (więcej...)

16.15 PLN
PODGLĄD

Lucart EcoNatural Ręcznik papierowy uniwersalny

Dwuwarstwowy ręcznik papierowy EcoNatural 2.300, idealny w każdym domu i w miejscu pracy. Miękki i chłonny, nie rozpada się w trakcie użytkowania i nie zostawia pyłków. Rolka zapakowana w folię, która chroni ręcznik przed wilgocią. Możliwość centralnego dozowania ze środka rolki. Dwie klejone i gofrowane warstwy. Dopuszczony do kontaktu z żywnością. Kolor naturalny. Wykonany z włókien celulozowych (więcej...)

12.00 PLN
PODGLĄD

Foxy Tornado 3-warstwowy ręcznik papierowy

3-warstwowy ręcznik o wielu zastosowaniach

22.84 PLN
PODGLĄD

Foxy Asso Ultra Big Ręcznik kuchenny 2 rolki

Foxy Asso Ultra Big Ręcznik kuchenny 2 rolki Ręcznik kuchenny 100% czystej celulozy, 3 warstwy, 2 rolki Ekstra duże listki Większe listki sprawiają, że Asso Ultra Big jest bardziej wydajny. Już jeden listek wystarczy do większości zastosowań. Ultra chłonny 3 grube warstwy, o jedną więcej niż w standardowym ręczniku, zapewniają lepszą chłonność i większą wytrzymałość listka. Opatentowany wzór wytło (więcej...)

16.05 PLN
PODGLĄD

Foxy Asso Ręcznik kuchenny 2 rolki

Ręcznik kuchenny 100% dziewiczej celulozy, 2 warstwy, 2 rolki To jeszcze więcej papieru na każdej rolce dla Twojej wygody. Połączenie najlepszych gatunków celulozy z nowoczesną technologią przetwarzania sprawia, że papier ma idealną równowagę pomiędzy chłonnością a wytrzymałością. Struktura zaprojektowana do dokładnego i równomiernego rozprowadzania wody w swoim wnętrzu. Bezpieczny w kontakcie z ż (więcej...)

6.28 PLN
PODGLĄD

Lucart EcoNatural Ręcznik papierowy kuchenny 70, 2 warstwy, 190listków

Ręczniki kuchenne EcoNatural 2.3 Długość 42m 200 listków / 3 warstwy / 2szt Jedna rolka odpowiada czterem rolkom popularnych ręczników. Zapakowane w papier! Zero plastiku! Zero folii! Dlaczego warto używać ręczników kuchennych EcoNatural 2.3 - są bardzo wydajne - dopuszczone do kontaktu z żywnością - wytrzymałe - trzywarstwowe - niebielone - wyprodukowane w innowacyjny sposób z troską o środowisk (więcej...)

9.45 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Silver Block Ręcznik kuchenny z jonami srebra 1 szt.

Jan Niezbędny Silver Block Ręcznik kuchenny z jonami srebra 41 cm x 64 cm Ręcznik z rewolucyjnej serii Silver Block, który został wzbogacony o jony srebra. - Zawiera produkt biobójczy z azotanem srebra, który zapobiega namnażaniu się w ręczniku bakterii, powodujących wydzielanie nieprzyjemnego zapachu. Dzięki temu ręcznik zachowuje świeżość na dłużej. - Dzięki ultracienkim włóknom skutecznie wyczy (więcej...)

8.68 PLN
PODGLĄD

Cashmir RĘCZNIK KUCHENNY GIGA 500 listków

Cashmir ręcznik papierowy 500 listków - Duża rolka - Niezwykle wydajny - Wytrzymały - Chłonny.

24.70 PLN
PODGLĄD

Foxy Cartapaglia Ręcznik kuchenny 2 rolki

Ręcznik kuchenny 100% dziewiczej celulozy, 2 warstwy, 2 rolki Foxy Cartapaglia Bardziej wytrzymały Bardziej chłonny Właściwości słomy i zastosowana technologia gwarantują większą wytrzymałość i chłonność Foxy Cartapaglia, czyniąc ją odpowiednią dla wielu zastosowań, nie tylko w kuchni. Nie zostawia włókien Specjalny skład papieru z zastosowaniem czystej celulozy ze słomy powoduje, że ręcznik nie p (więcej...)

7.72 PLN
PODGLĄD

Regina Ręcznik Kuchenny

Regina Super Clean Ręcznik papierowy. Ręcznik uniwersalny, 100% celuloza.

11.81 PLN
PODGLĄD

Regina Ręcznik Kuchenny Blitz

Ręcznik uniwersalny, 100% celuloza. Idealny do okien bez pylenia i smug, Znakomity do powierzchni z połyskiem dzięki wytrzymałości 3 warstw. Doskonale chłonie płyny dzięki super chłonności. Błyskawicznie usuwa kurz dzięki wydajności maxi listków.

13.91 PLN
PODGLĄD

Regina Ręcznik Kuchenny Expert

Ręcznik uniwersalny, 100% celuloza Cechy domowe porządki, extra grube warstwy, super wytrzymały.

18.23 PLN
PODGLĄD

Regina Ręcznik Kuchenny 2 rolki

Ręcznik uniwersalny, 100% celuloza. Ręcznik papierowy 2 rolki Wykonano z czystej celulozy, *tolerancja 5

18.39 PLN
PODGLĄD

Anna Zaradna Mikrofibra ręcznik kuchenny

Ręcznik sprawdzi się do wycierania rąk, czyszczenia i polerowania sztućców oraz naczyń, wycierania blatów, stołów czy np. sprzętu AGD wykonany z ultra cienkich włókien mikrofibry, dzięki którym czyszczenie staje się dużo łatwiejsze i skuteczniejsze, a efekt połysku bez smug i zacieków uzyskasz nie używając detergentów może być używany zarówno na sucho, jak i na mokro - długość 70 cm - szerokość 40 (więcej...)

9.04 PLN
PODGLĄD

Velvet Ultra Strong Ręcznik papierowy

Grube, trójwarstwowe listki ręczników Velvet Ultra Strong są bardzo wytrzymałe i doskonale chłoną wilgoć, co sprawia, że mogą być używane również na mokro. Idealnie sprawdzą się w kuchni podczas przygotowywania posiłków, gdyż dzięki specjalnej technologii produkcji skutecznie odsączają tłuszcz z potraw, co jest potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. Dzięki dużym, chłonnym listkom ręcznik Velvet U (więcej...)

19.56 PLN
PODGLĄD

Velvet Mega Pack Ręcznik papierowy

Ręcznik Velvet Mega Pack to cztery bardzo długie rolki (aż 100 listków w rolce) - poręczne i wydajne przy wszelkich pracach w domu. Ręcznik jest chłonny i wytrzymały dlatego idealnie nadaje się do osuszania warzyw i owoców, przygotowywania posiłków, gotowania i pieczenia. Posiada atest PZH, który potwierdza bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością.

19.56 PLN
PODGLĄD

Lambi Ręcznik papierowy kuchenny Universal XXL

Lambi Universal XXL to bardzo długi 80 m ręcznik papierowy. Jest to 2 warstwowy, wytrzymały produkt, który stanowi ekonomiczny i praktyczny wybór. Produkt sprzedawany w opakowaniu 1 rolkowym. Ręcznik papierowy, 100% celuloza. 2 warstwy, długość 80 m +/-5%, listki 348 Lambi to marka znana w krajach skandynawskich z naturalnie miękkich, wysokiej jakości produktów. Została stworzona z myślą o tych, k (więcej...)

26.48 PLN
PODGLĄD

Lambi Strong Ręczniki papierowe 2 rolki

Ręczniki papierowe Lambi Strong są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu skutecznie usuwają najtrudniejsze plamy i zabrudzenia. Ich extra duże, 3-warstwowe listki z łatwością sprostają intensywnemu czyszczeniu i polerowaniu większości powierzchni w domu. Idealne do - ścierania plam z podłogi - ścierania na mokro - usuwania tłuszczu z zabrudzonych powierzchni i innych trudnych plam Ręczniki papierowe, 10 (więcej...)

17.02 PLN
PODGLĄD

Lambi Ręcznik papierowy kuchenny Universal XL 2 rolki

Lambi Universal XL to wyjątkowo długie, 2 warstwowe ręczniki papierowe, idealne do dla miłośników większych porządków w domu. To ekonomiczny wybór, który wystarcza na dłużej. Produkt można znaleźć w opakowaniach 2-rolkowych. Ręczniki papierowe, 100% celuloza 2 warstwy, długość 40 m / rolka +/-5%, listki 180 / rolka Lambi to marka znana w krajach skandynawskich z naturalnie miękkich, wysokiej jakoś (więcej...)

26.48 PLN
PODGLĄD

Foxy Asso Ręcznik kuchenny 2 szt.

Papier kuchenny 100% czystej celulozy, 2 warstwy. Ekstra mocne giga rolki. Niezwykła wytrzymałość, zarówno suchego jak i mokrego ręcznika Foxy Asso Professional sprawia, że szczególnie nadaje się do sprzątania i czyszczenia. Dlatego Foxy Asso Professional jest idealny do wszystkich prac domowych może być używany do wycierania kurzu, wchłaniania rozlanych płynów lub sprzątania łazienki. Oszczędny i (więcej...)

23.88 PLN
PODGLĄD

Regina Big One Ręcznik Kuchenny

Recznik papierowy Big One 500 listków Ręcznik uniwersalny, 100% celuloza Cechy domowe porządki, aktywna struktura, super moc sprzątania

46.43 PLN
PODGLĄD