Dom i środki czystości / Sprzątanie / Ręczniki Papierowe

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Foxy Tornado 3-warstwowy ręcznik papierowy

3-warstwowy ręcznik o wielu zastosowaniach

22.40 PLN
PODGLĄD

Foxy Asso Ultra Big Ręcznik kuchenny 2 rolki

Foxy Asso Ultra Big Ręcznik kuchenny 2 rolki Ręcznik kuchenny 100% czystej celulozy, 3 warstwy, 2 rolki Ekstra duże listki Większe listki sprawiają, że Asso Ultra Big jest bardziej wydajny. Już jeden listek wystarczy do większości zastosowań. Ultra chłonny 3 grube warstwy, o jedną więcej niż w standardowym ręczniku, zapewniają lepszą chłonność i większą wytrzymałość listka. Opatentowany wzór wytło (więcej...)

11.10 PLN
PODGLĄD

Cashmir RĘCZNIK KUCHENNY GIGA 500 listków

Cashmir ręcznik papierowy 500 listków - Duża rolka - Niezwykle wydajny - Wytrzymały - Chłonny.

21.10 PLN
PODGLĄD

Chlapu Chlap MOKRY RĘCZNIK Z MIKROFIBRY WIŚNIOWE FIGLE

Mokry ręcznik z mikrofibry • praktyczny • wytrzymały • wielozadaniowy • delikatny • przyjazny dla skóry Wyczyści każdą brudną, spoconą buźkę, rączkę i nóżkę. Praktyczny przyjaciel w każdej nagłej potrzebie, jak i zupełnie zwyczajnej, codziennej sytuacji. Sposób użycia: wyjmij z opakowania i używaj w każdej sytuacji, która tego wymaga. W celu zachowania aktywnych właściwości ręcznika, przechowuj w (więcej...)

3.00 PLN
PODGLĄD

Chlapu Chlap MOKRY RĘCZNIK Z MIKROFIBRY KIWI

delikatny wielozadaniowy praktyczny wytrzymały przyjazny dla skóry HYGIENIC PRODUCT Mokry ręcznik z mikrofibry - praktyczny wytrzymały wielozadaniowy delikatny przyjazny dla skóry Wyczyści każdą brudną, spoconą buźkę, rączkę i nóżkę. Praktyczny przyjaciel w każdej nagłej potrzebie, jak i zupełnie zwyczajnej, codziennej sytuacji. Sposób użycia wyjmij z opakowania i używaj w każdej sytuacji, któr (więcej...)

3.00 PLN
PODGLĄD

Lucart EcoNatural Ręcznik papierowy kuchenny 70, 2 warstwy, 190listków

Ręczniki kuchenne EcoNatural 2.3 Długość 42m 200 listków / 3 warstwy / 2szt Jedna rolka odpowiada czterem rolkom popularnych ręczników. Zapakowane w papier! Zero plastiku! Zero folii! Dlaczego warto używać ręczników kuchennych EcoNatural 2.3 - są bardzo wydajne - dopuszczone do kontaktu z żywnością - wytrzymałe - trzywarstwowe - niebielone - wyprodukowane w innowacyjny sposób z troską o środowisk (więcej...)

9.57 PLN
PODGLĄD
Ręcznik papierowy Majestic 3 warstwy
NOWOŚĆ

Almusso Ręcznik papierowy Majestic 3 warstwy

Almusso Majestic to wielofunkcyjny trzywarstwowy ręcznik papierowy wyprodukowany z 100% celulozy. Stworzony według innowacyjnej technologii, dzięki czemu posiada wysoką jakość użytkową. Każda z trzech warstw tłoczona jest osobno, a specjalna aplikacja kleju sprawia, że ręcznik jest wyjątkowo mocny oraz bardzo chłonny. Ręcznik posiada eleganckie tłoczenie wypełnione błękitnym kolorem, a barwniki na (więcej...)

7.57 PLN
PODGLĄD

Belle Nature Kosmetyczny Mokry Ręcznik Z Mikrofibry Ultra Nawilżanie O Zapachu Świeżej Bawełny

Kosmetyczny mokry ręcznik z mikrofibry o zapachu świeżej bawełny 1 szt. Super d elikatny, mokry i wielofunkcyjny ręcznik z mikrofibry o świeżej i chłodzącej formule . Dzięki zastosowaniu Oczyścisz, wypielęgnujesz i nawilżysz dłonie . Doskonały w podróży, na wakacjach, na wycieczce, na spacerze, w plenerze, przy obiedzie czy podczas uprawiania sportu. Ręcznik używaj w każdej sytuacji, która tego wy (więcej...)

4.89 PLN
PODGLĄD

Jan Niezbędny Silver Block Ręcznik kuchenny z jonami srebra 1 szt.

Jan Niezbędny Silver Block Ręcznik kuchenny z jonami srebra 41 cm x 64 cm Ręcznik z rewolucyjnej serii Silver Block, który został wzbogacony o jony srebra. - Zawiera produkt biobójczy z azotanem srebra, który zapobiega namnażaniu się w ręczniku bakterii, powodujących wydzielanie nieprzyjemnego zapachu. Dzięki temu ręcznik zachowuje świeżość na dłużej. - Dzięki ultracienkim włóknom skutecznie wyczy (więcej...)

11.55 PLN
PODGLĄD

Belle Nature Mokry ręcznik z mikrofibry Fresh Flowers

Super delikatny, mokry i wielofunkcyjny ręcznik z mikrofibry o świeżej i chłodzącej formule . Dzięki zastosowaniu oczyścisz, wypielęgnujesz i nawilżysz dłonie . Doskonały w podróży, na wakacjach, na wycieczce, na spacerze, w plenerze, przy obiedzie czy podczas uprawiania sportu.

4.89 PLN
PODGLĄD

ZUZii Bambusowy ręcznik kuchenny 2 warstwy, 2 rolki

Ręcznik kuchenny Zuzii charakteryzuje się delikatnością i jest bezpieczny dla Ciebie i Twoich bliskich. Przy jego produkcji nie użyto sztucznych wybielaczy. Dodatkowo certyfikat FSC 100% daje nam gwarancję, że został wykonany z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł. Wybierając produkty ZUZii, chronisz drzewa. Nie zabierasz pożywienia pandom - żyjemy z nimi w zgodzie. Korzystasz z efekty (więcej...)

12.89 PLN
PODGLĄD

Lucart EcoNatural Ręcznik w roli 135 2 warstwy 450 Listków

Ekstra długa rolka ręcznika EcoNatural wykonana z włókien celulozowych pochodzących z opakowań po napojach typu Tetrapak. Do produkcji ręcznika EcoNatural wykorzystano tylko procesy fizyczne - w wyniku rozdzielenia warstw kartonów po napojach uzyskujemy celulozę w naturalnym kolorze oraz tworzywo AlPe, z którego robimy dozowniki. Jest to wyjątkowy na skale światową przypadek gospodarki zamkniętej (więcej...)

14.80 PLN
PODGLĄD