Orientalne / Ciało / Akcesoria Do Ciała

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Alepia (1)
  • Najel (1)
Rękawica Peelingująca
U NAS TANIEJ
-18 %

Alepia Kessa Best Rękawica Peelingująca

Alepia Kessa Best Rękawica peelingująca Rękawica peelingująca Kessa Best jest tradycyjną, znaną od wielu lat, rękawicą w Hammam. Rękawica Kessa Best Alepia polecana jest do głębokiego oczyszczania skóry z martwego i zrogowaciałego naskórka. Idealnie nadaje się do usuwania wszelkich zanieczyszczeń ze skóry. Nagromadzonych na skórze nie wchłoniętych składników balsamów, olejów, odżywek, serum. Świet (więcej...)

24.00 PLN
19.58 PLN
PODGLĄD
Rękawica Peelingująca
U NAS TANIEJ
-10 %

Najel Kessa Rękawica Peelingująca

Rękawica Kessa służy do dogłębnego oczyszczania skóry peelingu z wszelkiego rodzaju nieczystości, toksyn oraz martwego naskórka. Po zabiegu masażu przy użyciu rękawicy, skóra staje się niezwykle gładka, nabiera zdrowego kolorytu, jest idealnie oczyszczona i dotleniona. Masaż rękawicą Kessa to zabieg doskonale zwalczający cellulit i przygotowujący skórę do przyjęcia dobroczynnych składników zawarty (więcej...)

21.88 PLN
19.63 PLN
PODGLĄD

Mohani Kessa Scrubbing Glove rękawica do peelingu i masażu

- Rękawica Kessa do peelingu i masażu Mohani * Rękawica Kessa wykorzystywana jest w łaźniach Hammamdo głębokiego oczyszczania skóry z martwego naskórka i zanieczyszczeń. Oryginalnie z zastosowaniem czarnego mydła z oliwek, którym naciera się mokrą skórę przed zastosowaniem rękawicy. Po umyciu jeszcze delikatnie wilgotną skórę naciera się olejkiem. Po regenerującym i oczyszczającym masażu z użyciem (więcej...)

32.39 PLN
PODGLĄD