Dziecko / Pierwsze Jedzenie / Bidony

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Tommee Tippee Straw cup bidon ze słomką niekapek 12m+ boy 260 260ml

Bidon ze słomką Tommee Tippee to największy bidon ze słomką (260 ml), który jest idealnym rozwiązaniem. Twój energiczny Maluszek będzie wniebowzięty i nawodniony przez calutki dzień! Izolacja bidonu zapewni odpowiednią temperaturę napoju, gdy Maluszek trochę się zgrzeje. Delikatna, chowana słomka powoduje, że bidon jest idealny do stosowania podczas zabaw w ruchu. Między łykami słomkę można (więcej...)

26.90 PLN
PODGLĄD

Tommee Tippee Straw cup bidon ze słomką niekapek 12m+ girl 260 260ml

Bidon ze słomką Tommee Tippee to największy bidon ze słomką (260 ml), który jest idealnym rozwiązaniem. Twój energiczny Maluszek będzie wniebowzięty i nawodniony przez calutki dzień! Izolacja bidonu zapewni odpowiednią temperaturę napoju, gdy Maluszek trochę się zgrzeje. Delikatna, chowana słomka powoduje, że bidon jest idealny do stosowania podczas zabaw w ruchu. Między łykami słomkę można złożyć (więcej...)

26.90 PLN
PODGLĄD

Tommee Tippee Sippee cup bidon łyczek 12m+ boy 260 260ml

Bidon Łyczek Tommee Tippee posiada izolację utrzymującą temperaturę i świeżość napoju. Dostępny w dwóch kolorach i wzorach, które na pewno sprawią, że Twoja pociecha będzie miała ochotę więcej pić. Doskonale nadaje się do picia w ruchu, gdyż została wyposażony w delikatny ustnik dostosowany do ząbków malucha, boki do łatwego chwytania i zawór zapobiegający rozlewaniu, któremu możesz zaufać.Utrzymu (więcej...)

32.30 PLN
PODGLĄD

Tommee Tippee Sippee cup bidon łyczek 12m+ girl 260 260ml

Bidon Łyczek Tommee Tippee posiada izolację utrzymującą temperaturę i świeżość napoju. Dostępny w dwóch kolorach i wzorach, które na pewno sprawią, że Twoja pociecha będzie miała ochotę więcej pić. Doskonale nadaje się do picia w ruchu, gdyż została wyposażony w delikatny ustnik dostosowany do ząbków malucha, boki do łatwego chwytania i zawór zapobiegający rozlewaniu, któremu możesz zaufać. (więcej...)

32.20 PLN
PODGLĄD