Dom i środki czystości / Sprzątanie / Papier Toaletowy

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Cashmir Papier toaletowy biały 12 rolek

CASHMIR to synonim miękkości i delikatności to jakość stworzona specjalnie dla Ciebie! Marka Cashmir obejmuje produkty higieniczne stworzone z najwyższej jakości celulozy oraz bawełny, łączące w sobie najwyższą jakość z atrakcyjną ceną. Zadbaliśmy o wysokiej jakości surowce, a dzięki innowacyjnej technologii możemy zaoferować produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientó (więcej...)

10.65 PLN
PODGLĄD

Foxy Artistico Papier toaletowy naturalnie biały 4 rolki

Extra gruby. Wyłączna technologia zastosowana w Foxy Artistico uwypukla objętość papieru i powoduje, że produkt staje się niezwykle gruby. Wystarczy poczuć go między palcami, aby docenić różnicę w porównaniu z innymi produktami 2-warstwowymi obecnymi na rynku. Wzór wytłoczenia. Z wzorem "Miękkie poduszeczki" w Foxy Artistico miękkość łączy się z wytrzymałością. Unikalne wytłoczenie zwiększa znaczn (więcej...)

6.37 PLN
PODGLĄD

Cashmir PAPIER TOALETOWY (16 szt.) BIAŁY

CASHMIR Papier Toaletowy Biały (16 szt.) - Papier toaletowy dwuwarstwowy wysokiej jakości - Duża wytrzymałość - Niezawodna chłonność.

23.20 PLN
PODGLĄD

Foxy Artistico Papier toaletowy delikatnie dekorowany brzoskwiniowy 8 rolek

Innowacyjna technologia zastosowana w Foxy Artistico uwypukla objętość papieru i powoduje, że produkt staje się niezwykle gruby. Wystarczy poczuć go między palcami, aby docenić różnicę w porównaniu z innymi produktami 2-warstwowymi obecnymi na rynku. Z wzorem wytłoczenia Miękkie Poduszeczki w Foxy Artistico miękkość łączy się z wytrzymałością. Unikalne wytłoczenie zwiększa znacznie wytrzymałość i (więcej...)

15.10 PLN
PODGLĄD

Foxy Camilla Papier toaletowy o zapachu rumianku 8 rolek

Papier toaletowy trójwarstwowy, 100% naturalnej celulozy Zapach rumianku i kwiatowa dekoracja. Każdy listek papieru wzbogacony został subtelnym zapachem rumianku i delikatnym nadrukiem kwiatów. Wytrzymała i wydajna. Foxy Camilla ma 3 warstwy - o jedną więcej od zwykłego papieru toaletowego. Zwiększa to znacznie jej wytrzymałość. Niezwykle delikatna i miękka. Foxy Camilla wykonana została z wyselek (więcej...)

14.87 PLN
PODGLĄD

Foxy Jedwab Papier toaletowy neutralny dla skóry 8 rolek

Foxy Jedwab Papier toaletowy 8 rolek Papier toaletowy trójwarstwowy, 100% naturalnej celulozy Neutralny dla skóry. Foxy Jedwab uwzględnia fizjologiczny wskaźnik pH intymnych części ciała i nie powoduje podrażnień. Jest idealny nawet dla bardzo wrażliwej skóry (np. skóry dziecka) co potwierdziły testy dermatologiczne. Zapach talku dla dzieci. Delikatnie perfumowany zapachem talku dla dzieci, dostar (więcej...)

14.57 PLN
PODGLĄD

Luba Tuli nawilżany papier toaletowy dla dzieci truskawka 50szt

Nawilżany papier toaletowy 97% woda i kwas mlekowy. Idealny sposób na zachowanie czystości i świeżości po każdym skorzystaniu z toalety. Wyjątkowa receptura z dodatkiem znanych z właściwości pielęgnacyjnych substancji takich jak pantenol, alantoina, kwas mlekowy oraz wyciąg z żurawiny daje uczucie delikatnego oczyszczenia i pielęgnacji. Papier o niezwykle przyjemnym, słodkim zapachu truska (więcej...)

5.70 PLN
PODGLĄD

Bobini KIDS NAWILŻANY PAPIER TOALETOWY O ZAPACHU TRUSKAWKI 50 SZTUK

Bobini nawilżany papier toaletowy dla dzieci od pierwszego roku życia. Delikatny papier z ekstraktem z aloesu, rumianku i pantenolem, o zapachu truskawki, ułatwia higienę osobistą. Biodegradowalny. Można spłukiwać w toalecie., , - Ekstrakt z rumianku i aloesu, - Dermatologicznie testowany, - Formuła bez alkoholu, - pH odpowiednie dla wrażliwych okolic intymnych

5.95 PLN
PODGLĄD

Foxy PAPIER TOALETOWY ( 4) MEGA

FOXY PAPIER TOALETOWY ( 4) MEGA

18.35 PLN
PODGLĄD

Cleanic Intimate Nawilżany Papier toaletowy 1op.-40szt

Nawilżany papier toaletowy w chusteczkach. Nasączony kwasem mlekowym i ekstraktem z żurawiny dzięki którym jest delikatny dla skóry,nie podrażnia jej i pozwala zachować odpowiednie pH. -Jest w 100% biodegradowalny -Dzięki wygodnemu zamknięciu typu pop-up chusteczki nie wysychają Testowany dermatologicznie Opakowanie zawiera 40 chusteczek

5.25 PLN
PODGLĄD

Regina PAPIER TOALETOWY ( 8) RUMIANEK 3W1

REGINA PAPIER TOALETOWY ( 8) RUMIANEK 3W1

16.30 PLN
PODGLĄD

Cleanic Junior Nawilżany Papier toaletowy Bubble Gum 1op.-40szt

Nawilżany papier toaletowy w chusteczkach dla starszych dzieci. Nasączony aloesem i pantenolem dzięki którym jest delikatny dla skóry i nie podrażnia jej. -Jest w 100% biodegradowalny -Zapach gumy balonowej. -Dzięki wygodnemu zamknięciu typu pop-up chusteczki nie wysychają Testowany dermatologicznie Opakowanie zawiera 40 chusteczek

5.40 PLN
PODGLĄD

Lucart EcoNatural Papier toaletowy 6 rolek

EcoNatural 1 to dwuwarstwowy papier toaletowy wykonany z włókien celulozowych pochodzących z opakowań po napojach typu Tetrapak. Każda rolka posiada dekoracyjną obwolutę. Do produkcji papierów EcoNatural wykorzystano tylko procesy fizyczne - w wyniku rozdzielenia warstw kartonów po napojach uzyskujemy celulozę w naturalnym kolorze oraz tworzywo AlPe, z którego robimy dozowniki. Jest to wyjątkowy n (więcej...)

10.85 PLN
PODGLĄD

Foxy Artistico Naturalnie biały Papier toaletowy 8 rolek

Foxy Artistico Naturalnie biały Papier toaletowy 8 rolek Ekstra gruby. Specjalna technologia zastosowana w Foxy Artistico uwypukla objętość papieru i powoduje, że produkt jest niezwykle gruby. Wystarczy poczuć go między palcami, aby docenić różnicę w porównaniu z innymi produktami 2-warstwowymi obecnymi na rynku. Wzór wytłoczenia. Z wzorem "miękkie poduszeczki" w Foxy Artistico miękkość łączy się (więcej...)

12.00 PLN
PODGLĄD

Smile PAPIER TOALETOWY NAWILZANY (44) SENSITIVE

SMILE PAPIER TOALETOWY NAWILŻANY (44) SENSITIVE

8.59 PLN
PODGLĄD

Luba Med proctolan specjalistyczny papier toaletowy dla osób z hemoroidami 50szt

Nawilżany papier toaletowy przeznaczony dla osób z hemoroidami. Jest produktem o fizjologicznym pH, w pełni bezpiecznym dla osób o wrażliwej skórze. Jego hipoalergiczność potwierdzona jest badaniami. Papier nawilżany jest w pełni biodegradowalny i spłukiwalny w toalecie. Zawiera kompleks składników myjących, które w delikatny sposób czyszczą wrażliwe okolice miejsc intymnych, nawet w przypadku osó (więcej...)

9.70 PLN
PODGLĄD

Luba Tuli nawilżany papier toaletowy dla dzieci mango 50szt

Nawilżany papier toaletowy 97% woda i ekstrakt z nagietka. Idealny sposób na zachowanie czystości i świeżości po każdym skorzystaniu z toalety. Wyjątkowa receptura z dodatkiem znanych z właściwości pielęgnacyjnych substancji takich jak ekstrakt z kwiatów nagietka, pantenol i alantoina dają uczucie delikatnego oczyszczenia i pielęgnacji. Papier o niezwykle przyjemnym, słodkim zapachu mango, (więcej...)

5.70 PLN
PODGLĄD
Papier Toaletowy Impresja 8 rolek
NOWOŚĆ

Regina Papier Toaletowy Impresja 8 rolek

Papier toaletowy, 100% celuloza Ewentualne różnice w ilości wyrobu mieszczą się w granicach dopuszczalnych przez obowiązujące normy Nadające się do recyklingu

30.00 PLN
PODGLĄD

Cashmir PAPIER TOALETOWY ( 4) BIALY

CASHMIR PAPIER TOALETOWY ( 4) BIAŁY

6.65 PLN
PODGLĄD

Cashmir PAPIER TOALETOWY ( 6+2) RUMIANEK

CASHMIR PAPIER TOALETOWY ( 6+2) RUMIANEK

11.95 PLN
PODGLĄD

Cashmir PAPIER TOALETOWY ( 8) 3-WARSTWOWY PREMIUM

CASHMIR PAPIER TOALETOWY ( 8) 3-WARSTWOWY PREMIUM

11.79 PLN
PODGLĄD

Cashmir PAPIER TOALETOWY ( 8) 3-WARSTWOWY PREMIUM RUMIANEK

CASHMIR PAPIER TOALETOWY ( 8) 3-WARSTWOWY PREMIUM RUMIANEK

13.47 PLN
PODGLĄD

Foxy PAPIER TOALETOWY ( 8) ARTISTICO ROZOWY

FOXY PAPIER TOALETOWY ( 8) ARTISTICO RÓŻOWY

12.65 PLN
PODGLĄD

Foxy PAPIER TOALETOWY (10) JEDWAB+

FOXY PAPIER TOALETOWY (10) JEDWAB+

24.70 PLN
PODGLĄD

Gallus PAPIER TOALETOWY NATURAL SOFT&WHITE 16szt 3w 15m 100% celuloza

Gallus papier toaletowy Natural soft&white 16 rolek 3 warstwy. Papier toaletowy Gallus, to produkt wysokiej jakości wykonany z 3 warstw. Cechuje się niesamowitą miękkością i delikatnością - 100% celuloza. Papier posiada delikatny wzór.

21.60 PLN
PODGLĄD

Velvet DELIKATNIE BIAŁY PAPIER TOALETOWY 8 ROLEK

Delikatny, biały papier toaletowy stworzony przez eksperta - markę Velvet. Zestaw 8 rolek. Wyjątkowo mocny i wytrzymały. Niezwykle wydajny i miękki. 3-warstwowy. Wyróżnia się tłoczonym wzorem z postaciami niedźwiadków.

13.47 PLN
PODGLĄD

Velvet PAPIER TOALETOWY ( 8) DELIKATNIE BIALY ZIMOWA EDYCJA

papier toaletowy - delikatnie biały100% celulozapapier 3 warstwowyilość listków na rolce 162opakowanie 8 rolekkolor biały

21.80 PLN
PODGLĄD

Velvet Papier toaletowy zapachowy Rumianek i Aloes 8rolek

Rumianek i aloes to zapachowy papier toaletowy stworzony przez eksperta - markę Velvet. Zestaw 8 rolek. Wyjątkowo mocny i wytrzymały. Niezwykle wydajny i miękki. 3-warstwowy. Wyróżnia się delikatnym zapachem.

12.85 PLN
PODGLĄD

Velvet PAPIER TOALETOWY ( 9) EXCELLENCE PREMIUM COMFORT

VELVET PAPIER TOALETOWY ( 9) EXCELLENCE PREMIUM COMFORT

20.00 PLN
PODGLĄD

Velvet Delikatnie biały papier toaletowy 12rolek

Delikatny, biały papier toaletowy stworzony przez eksperta - markę Velvet. Zestaw 12 rolek. Wyjątkowo mocny i wytrzymały. Niezwykle wydajny i miękki. 3-warstwowy. Wyróżnia się tłoczonym wzorem z postaciami niedźwiadków.

23.00 PLN
PODGLĄD

Velvet INTIMA NAWILŻANY PAPIER TOALETOWY 42 SZTUKI

Nawilżany papier toaletowy Velvet Intima to wyjątkowa propozycja produktu 2 w 1 dla kobiet. Dzięki specjalnie opracowanej formule z zawartością kwasu mlekowego, inuliny i prebiotyków papier sprawdza się również w roli chusteczek do higieny intymnej, zapewniając komfort, uczucie odświeżenia i delikatną pielęgnację w każdej sytuacji.

7.59 PLN
PODGLĄD

Velvet PAPIER TOALETOWY NAWILŻANY A.42 JUNIOR

Produkt biodegradowalny - może być wrzucany do toalety.Nie stosować w okolice twarzy i oczu.- hipoalergiczny,- biodegradowalny - można spłukiwać w toalecie,- brzoskwiniowy zapach,- opakowanie z klapką, chroni przed wysychaniem,- przebadany dermatologicznie "Nawilżany papier toaletowy Velvet to produkt niezastąpiony w każdej łazience. Zapewnia uczucie świeżości i czystości każdego dnia. Jest idealn (więcej...)

7.59 PLN
PODGLĄD

Regina Papier Toaletowy Impressions pomarańczowy

Papier toaletowy, 100% celulozanowość! wzór 3D

32.10 PLN
PODGLĄD

Regina DELICATIS PAPIER TOALETOWY 4 WARSTWY 9 ROLEK

Światowa Nowość Air system Technology. Unikatowy system "poduszczeczek powietrznych", który sprawia, że połączone ze sobą cztery warstwy papieru tworzą maleńkie komory wypełnione powietrzem, dzięki którym papier Delicatis osiąga miękkość, jakiej jeszcze nie doświadczyłeś. Poczuj różnicę. Technologia zastrzeżona dla produktów Regina.Światowa Nowość Air system Technology

28.30 PLN
PODGLĄD

Regina PAPIER RUMIANKOWY 12 ROLEK

Papier toaletowy 12 rolek, Charakterystyka produktu (1 rolka), Warstwy 3, Listki 150, Rozmiar listka 12,25 x 9,8 cm*, Długość 18,4 m*, Waga 91 g*, Wykonano z czystej celulozy, *tolerancja 5

22.00 PLN
PODGLĄD

Luba ECO NAWILŻANY PAPIER TOALETOWY Z WODĄ ALOESOWĄ 50szt

Nawilżany papier toaletowy z dodatkiem wody aloesowej przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Luba Eco Family jest specjalną linią ekologicznych papierów toaletowych stworzonych dla całej rodziny. Formuła z odświeżająca wodą aloesową i kwasem mlekowym nadaje uczucie świeżości oraz komfortowego oczyszczenia. Produkt w 100% pochodzenia naturalnego , dzięki czemu papier toaletowy może być spłuk (więcej...)

6.25 PLN
PODGLĄD

Regina PAPIER RUMIANKOWY 16 ROLEK

Papier toaletowy 16 rolek, Charakterystyka produktu (1 rolka), Warstwy 3, Listki 150, Rozmiar listka 12,25 x 9,8 cm*, Długość 18,4 m*, Waga 91 g*, Wykonano z czystej celulozy, *tolerancja 5

32.20 PLN
PODGLĄD

Luba ECO NAWILŻANY PAPIER TOALETOWY Z WODĄ LAWENDOWĄ 50szt

Nawilżany papier toaletowy z dodatkiem wody lawendowej przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Luba Eco Family jest specjalną linią ekologicznych papierów toaletowych stworzonych dla całej rodziny. Formuła z odświeżająca wodą lawendową i kwasem mlekowym nadaje uczucie świeżości oraz komfortowego oczyszczenia. Produkt w 100% pochodzenia naturalnego , dzięki czemu papier toaletowy może być spł (więcej...)

6.25 PLN
PODGLĄD

Luba ECO NAWILŻANY PAPIER TOALETOWY Z WODĄ RUMIANKOWĄ 50szt

Nawilżany papier toaletowy z dodatkiem wody rumiankowej przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Luba Eco Family jest specjalną linią ekologicznych papierów toaletowych stworzonych dla całej rodziny. Formuła z odświeżająca wodą rumiankową i kwasem mlekowym nadaje uczucie świeżości oraz komfortowego oczyszczenia. Rumianek posiadający właściwości łagodzące i pielęgnacyjne stanowi fantastyczny dod (więcej...)

5.97 PLN
PODGLĄD

Lambi CLASSIC PAPIER TOALETOWY 10 ROLEK

Lambi Classic to wysokiej jakości papier toaletowy, delikatny w dotyku, miękki i wytrzymały jednocześnie., Dzięki dużemu opakowaniu zawierającemu 10 super długich rolek, z których każda zawiera 200 listów Lambi Classic wystarczy na bardzo długo. , , Papier toaletowy, Produkt higieniczny, 100% tissue papier., 3 warstwy, długość 26 m / rolka, listki 200 / rolka

44.00 PLN
PODGLĄD

Mola BLUE DEKOR PAPIER TOALETOWY 8 ROLEK

Papier toaletowy, produkt higieniczny, 100% tissue papier, , Biały papier toaletowy Mola z niebieskim dekorem., Nowa Mola Blue Dekor to biały papier toaletowy z delikatnym niebieskim dekorem. Jest naturalny, a dzięki dwóm wytrzymałym warstwom bardzo wydajny., , Papier toaletowy Mola Blue Dekor - naturalny biały papier z niebieskim dekorem.

19.29 PLN
PODGLĄD

Mola Elégance Romantic Papier toaletowy 8 rolek

Papier toaletowy, produkt higieniczny, 100% Tissue papier Biały, delikatnie zdobiony, 3-warstwowy papier toaletowy Mola Elgance to wysokiej jakości, biały, 3-warstwowy papier toaletowy. Jego eleganckie, subtelne zdobienia i delikatny zapach podkreślą styl Twojej łazienki. Romantic, Botanic czy Oceanic - wybierz wzór, który najlepiej podkreśli wystrój łazienki.

20.90 PLN
PODGLĄD

Mola FAMILIJNA RÓŻOWA PAPIER TOALETOWY 8 ROLEK

Papier toaletowy, produkt higieniczny

13.95 PLN
PODGLĄD

Mola Sensitive Pure Papier toaletowy 8 rolek

Papier toaletowy, produkt higieniczny Najwyższej jakości, wyjątkowo miękki i delikatny biały papier toaletowy z dodatkiem balsamu Mola Sensitive Pure to najwyższej jakości biały i supermiękki 3-warstwowy papier toaletowy z dodatkiem delikatnego balsamu Dzięki swej delikatności jest niezwykle przyjemny w dotyku i zapewnia maksymalny komfort. Nie zawiera alergenów zapachowych ani sztucznych barwnikó (więcej...)

17.99 PLN
PODGLĄD

Cleanic Nawilżany Papier toaletowy z ekstraktem z rumianku 80szt

Nawilżany papier toaletowy z kwasem mlekowym i ekstraktem z rumianku. 100% biodegradowalna chusteczka. Testowany dermatologicznie

9.70 PLN
PODGLĄD

Foxy Quatrefeuilles Papier toaletowy cztery warstwy 10 rolek

Foxy Quatrefeuilles Papier toaletowy cztery warstwy 10 sztuk Papier toaletowy czterowarstwowy, 100% czystej celulozy Ekstra gruby 4-warstwowy Foxy Quatrefeuilles to idealne połączenie grubości, chłonności i wytrzymałości w celu uzyskania wyższej efektywności. Mniej listków wystarczy. Czterolistna koniczyna Czterolistna koniczyna jest symbolem czegoś wyjątkowego. Foxy Quatrefeuilles jest subtelnie (więcej...)

31.50 PLN
PODGLĄD

O'Linear PAPIER TOALETOWY NAWILŻANY ZAPAS (200) KORA DĘBU

Innowacyjna i praktyczna forma opakowania papieru nawilżanego w rolce z perforacją umożliwia dozowania odpowiedniej wielkości chusteczki ODERWIJ ILE CHCESZ. - Okrągłe opakowanie w pudełku zapewnia maksymalną wygodę użycia i ochronę przed wysychaniem. - Hipoalergiczna formuła zawiera ekstrakt z kory dębu wykazujący działanie przeciwzapalne i antyseptyczne oraz alantoinę o działaniu łagodzącym i re (więcej...)

7.95 PLN
PODGLĄD

Papernet PAPIER TOALETOWY BIALY ( 8) 3-WARSTWOWY 165 LISTKOW SUPERIOR

PAPERNET PAPIER TOALETOWY CELULOZA BIAŁY (8) 3-WARSTWOWY 18.15M 413394

13.17 PLN
PODGLĄD