Dłonie i stopy / Stylizacja Paznokci / Frezy

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Staleks (2)
  • Sunone (17)

Sunone Frez ceramiczny CS2 Stożek Średni

SUNONE Frez Ceramiczny Stożek Frez ceramicznyśredni w kształciestożkato frez do zadań specjalnych. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów tlenku cyrkonu oraz stali nierdzewnej. Frez ceramicznyusuwa masędelikatnie, nie powodując przy tym drgań. Co więcej, nie przenosi ciepła oraz nie powoduje nieprzyjemnego uczucia grzania. Odpowiednia wielkość ząbków idealnie ściąga lakiery hybrydowe, żele, (więcej...)

11.88 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez ceramiczny Walec Delikatny

Frez ceramiczny renomowanej marki SUNONE, delikatnyw kształcie walcato frez do zadań specjalnych. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałówtlenku cyrkonu oraz stali nierdzewnej. Frez ceramiczny usuwa masę delikatnie, nie powodując przy tym drgań. Co więcej,nie przenosi ciepłaoraz nie powoduje nieprzyjemnego uczucia grzania. Odpowiednia wielkość ząbków idealnie ściąga lakiery hybrydowe, żele, a (więcej...)

11.88 PLN
PODGLĄD

Sunone Frezy Diamentowe 3 Sztuki - DK1/DSZ2/DS3

Frezy diamentowe marki Sunone wykonane są z najwyższej jakości materiałów nasypu diamentowego oraz stali nierdzewnej. Profesjonalny zestaw frezów - do oczyszczania, wygładzania oraz formowania skórek oraz bocznych wałów okołopaznokciowych. - okaże sięszczególnie przydatny w przygotowaniu paznokci do manicure kombinowanego. - do usuwania zgrubienia przy płytce paznokcia czy nadać kształt paznokciu. (więcej...)

11.88 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez diamentowy DS2 Stożek średni

Frez Diamentowy Stożek DS2 Frez diamentowy renomowanej marki SUNONE, średni w kształcie stożka wykonany jest z najwyższej jakości materiałów nasypu diamentowego oraz stali nierdzewnej. Frez stożek przeznaczony jest do oczyszczania przestrzeni między naturalną płytką paznokcia a skórkami. Frez znakomicie opracowuje skórki oraz wał okołopaznokciowy, szczególnie przydatny w manicure kombinowanym. Fre (więcej...)

7.01 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez diamentowy DSZ1 Szpic Delikatny

Frez diamentowy DSZ1 Frez diamentowy renomowanej marki SUNONE, wykonany jest z najwyższej jakości materiałów nasypu diamentowego oraz stali nierdzewnej. Frez stożek przeznaczony jest do oczyszczania oraz wygładzania powierzchni między naturalną płytką paznokcia, a wałami bocznymi okołopaznokciowymi długość całkowita 44,5 mm długość trzpienia 36,5 mm długość powierzchni roboczej 8 mm średnica trzpi (więcej...)

7.01 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez diamentowy DS3 Stożek średni

Frez diamentowy DS3 Frez diamentowy renomowanej marki SUNONE,mocny w kształcie stożkawykonany jest z najwyższej jakości materiałów nasypu diamentowego oraz stali nierdzewnej. Frez stożekprzeznaczony jest do oczyszczania przestrzeni między naturalną płytką paznokcia a skórkami. Frez znakomicie opracowuje skórki oraz wał okołopaznokciowy, szczególnie przydatny w manicure kombinowanym. Frez można w s (więcej...)

7.01 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez diamentowy DW2 Walec Średni

Frez diamentowy renomowanej marki SUNONE. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów nasypu diamentowego oraz stali nierdzewnej. Frez przeznaczony do oczyszczania oraz wygładzania wału okołopaznokciowego. Można za jego pomocą nadać kształt czy uformować krzywą C paznokcia. Frez można w sposób bezpieczny sterylizować oraz dezynfekować. Uniwersalna średnica trzpienia sprawia, żepasuje do większoś (więcej...)

7.01 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez diamentowy DK2 Kulka Średni

Frez Diamentowy Kulka DK2 Frez diamentowy renomowanej marki SUNONE,średni w kształcie kulkiwykonany jest z najwyższej jakości materiałów nasypu diamentowego oraz stali nierdzewnej. Frez kulkaprzeznaczony jest do oczyszczania, wygładzania oraz formowania skórek i wałów okołopaznokciowych. Możemy również przy jego pomocy usunąć zgrubienia przy płytce paznokcia. Frez można w sposób bezpieczny steryli (więcej...)

7.01 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez ceramiczny Walec średni

Frez ceramiczny średni w kształcie walca to frez do zadań specjalnych. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów tlenku cyrkonu oraz stali nierdzewnej. Frez ceramiczny usuwa masę delikatnie, nie powodując przy tym drgań. Co więcej, nie przenosi ciepła oraz nie powoduje nieprzyjemnego uczucia grzania. Odpowiednia wielkość ząbków idealnie ściąga lakiery hybrydowe, żele, akryle nie uszkadzając pr (więcej...)

10.57 PLN
10.15 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez diamentowy DK1 Kulka Delikatny

Frez diamentowy DK1 Frez diamentowy renomowanej marki SUNONE,delikatny w kształcie kulkiwykonany jest z najwyższej jakości materiałów nasypu diamentowego oraz stali nierdzewnej. Frez kulkaprzeznaczony jest do oczyszczania, wygładzania oraz formowania skórek i wałów okołopaznokciowych. Możemy również przy jego pomocy usunąć zgrubienia przy płytce paznokcia. Frez można w sposób bezpieczny sterylizow (więcej...)

7.38 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez ceramiczny Stożek delikatny

Frez ceramicznyrenomowanej marki SUNONE, delikatny w kształcie stożka to frez do zadań specjalnych. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów tlenku cyrkonu oraz stali nierdzewnej. Frez ceramiczny usuwa masę delikatnie, nie powodując przy tym drgań. Co więcej,nie przenosi ciepłaoraznie powoduje nieprzyjemnego uczucia grzania. Odpowiednia wielkość ząbków idealnieściąga lakiery hybrydowe, żele, (więcej...)

21.26 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez ceramiczny CK2 Kulka średnia

Sunone Frez ceramiczny kulka średni Frez ceramiczny renomowanej marki SUNONE, średni w kształcie kulki to frez do skórek. Wykonany jest on z najwyższej jakości materiałów tlenku cyrkonu. Frez ceramiczny usuwa masę delikatnie, nie powodując przy tym drgań. Co więcej, nie przenosi ciepła oraz nie powoduje nieprzyjemnego uczucia grzania. Frez kulka bardzo dokładnie usuwa martwy naskórek oraz przygoto (więcej...)

21.26 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez ceramiczny CS3 Stożek Mocny

SUNONE Frez Ceramiczny Stożek Frez ceramiczny renomowanej marki SUNONE, delikatny w kształcie kulki to frez do skórek. Wykonany jest on z najwyższej jakości materiałów tlenku cyrkonu. Frez ceramiczny usuwa masę delikatnie, nie powodując przy tym drgań. Co więcej, nie przenosi ciepła oraz nie powoduje nieprzyjemnego uczucia grzania. Frez kulka bardzo dokładnie usuwa martwy naskórek oraz przygotowuj (więcej...)

21.26 PLN
PODGLĄD

Staleks Frez diamentowy do paznokci-płomyk 2,1/8mm fa10r021/8 czerwony

Staleks Frez diamentowy płomyk do paznokci 2,1/8mm FA10R021/8 czerwony Frez diamentowy płomień Staleks Pro to jedn z podstawowych frezów, których potrzebuje początkująca manicurzystka. Z jego pomocą można usunąć sztuczne pokrycie, oczyścić skórę w okolicy wałów okołopaznokciowych.Frez jest dostępny w trzech stopniach ścieralności: drobnym (czerwony) średnim (niebieski) i grubym(zielony). Ś (więcej...)

17.11 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez diamentowy DS1 Stożek Delikatny

Frez Diamentowy Stożek DS2 Frez diamentowy renomowanej marki SUNONE,średni w kształcie stożkawykonany jest z najwyższej jakości materiałów nasypu diamentowego oraz stali nierdzewnej. Frez stożekprzeznaczony jest do oczyszczania przestrzeni między naturalną płytką paznokcia a skórkami. Frez znakomicie opracowuje skórki oraz wał okołopaznokciowy, szczególnie przydatny w manicure kombinowanym. Frez m (więcej...)

7.38 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez diamentowy DW3 Walec Mocny

Profesjonalny frez diamentowy do manicure, przeznaczony do oczyszczania oraz wygładzania wału około-paznokciowego. Trzpień o średnicy 2.35mm pasuje do większości frezarek dostępnych na rynku.

7.38 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez ceramiczny Kulka delikatny

SUNONE Frez Ceramiczny Kulka Frez ceramiczny renomowanej marki SUNONE, delikatny w kształcie kulki to frez do skórek. Wykonany jest on z najwyższej jakości materiałów tlenku cyrkonu. Frez ceramiczny usuwa masę delikatnie, nie powodując przy tym drgań. Co więcej, nie przenosi ciepła oraz nie powoduje nieprzyjemnego uczucia grzania. Frez kulka bardzo dokładnie usuwa martwy naskórek oraz przygotowuje (więcej...)

21.26 PLN
PODGLĄD

Sunone Frez Diamentowy 30 sztuk

SUNONE Frezy diamentowe do manicure - 30 sztukFrezy diamentowe renomowanej marki Sunone, wykonane są z najwyższej jakości materiałów: nasypu diamentowego oraz stali nierdzewnej. Profesjonalny zestaw frezów przeznaczony jest do oczyszczania, wygładzania oraz formowania skórek oraz bocznych wałów okołopaznokciowych. Frezy okażą się szczególnie przydatne w przygotowaniu paznokci do manicure kombinowa (więcej...)

63.24 PLN
PODGLĄD

Staleks frez do paznokci-diamentowy płomyk 2.1/8mm (niebieski) 1szt

Staleks Frez diamentowy płomyk do paznokci 2,1/8mm FA11B021/8 niebieskiFrez diamentowy płomyk ostry niebieski średnica 2,1 mm / część pracująca 8 mm (wielokrotność 10) (FA11B021/8)

16.50 PLN
PODGLĄD

Semilac Frez pododisk-rozmiar "m" 1szt

Semilac Frez PODODISK rozmiar MWykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wielokrotnego użytku frez, przeznaczony do pedicure frezarkowego. PODODISK można bezpiecznie dezynfekować i sterylizować w autoklawie, co zapewnia maksymalnie higieniczną i bezpieczną pracę. Na PODODISK stosujemy jednorazową nakładkę, której gradację można dobrać indywidualnie pod potrzeby każdego klienta. Jego 20 (więcej...)

44.97 PLN
PODGLĄD