Banfi Herbaria

Banfi Herbaria to marka kosmetyków do pielęgnacji włosów, które produkowane są przez bardzo znaną na Węgrzech firmę Herbaria.

Historai marki Herbaria Banfi sięga 1949 roku. Swoją działalność Herbaria rozpoczęła jako spółdzielnia zajmująca się przetwarzaniem ziół i roślin leczniczych. Dopiero po 1993 roku, czyli po przekształceniach ustrojowych Węgier z państwa socjalistycznego w demokratyczne, firma trafiła w ręce prywatne i stała się spółką akcyjną. Przez kilkadziesiąt lat firma systematycznie poszerzała swój asortyment i dzisiaj dostarcza już nie tylko szeroki wybór herbatek ziołowych (około 180 rodzajów!), ale również żywność naturalną oraz kosmetyki naturalne do ciała i włosów. Dzisiaj są one sprzedawana zarówno na Węgrzech (także w sieci sklepów franczyzowych firmy), jak i w wielu innych krajach.

Jedną z wiodących działalności firmy jest właśnie marka Banfi, którą oznaczone są kosmetyki naturalne do włosów, przede wszystkim ziołowe wcierki na porost włosów oraz szampony i to właśnie po Banfi zapraszamy do Wizaż24.pl

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
wcierka do skóry głowy z ekstraktem z Chrzanu i Gorczycy

Banfi Herbaria Banfi Hajszesz wcierka do skóry głowy z ekstraktem z Chrzanu i Gorczycy 250 ml

Wcierka do włosów Banfi Hajszesz to naturalny, ziołowy tonik przyspieszający wzrost włosów i hamujący ich wypadanie. Dzięki zawartości ekstraktów z chrzanu, gorczycy i jałowca pobudza krążenie w skórze głowy, skutecznie ogranicza wypadanie włosów i stymuluje je do wzrostu. Działanie toniku zostało udowodnione klinicznie. Ograniczenie wypadania włosów można zauważyć już po 4-6 tygodniach stosowania (więcej...)

19.90 PLN
Podgląd
SZAMPON DO WŁOSÓW CHRZAN I GORCZYCA

Banfi Herbaria Banfi SZAMPON DO WŁOSÓW CHRZAN I GORCZYCA 250 ml

Kultowy węgierski Szampon Banfi to bogaty w ziołowe ekstrakty, oczyszczający szampon oparty na SLeS i CB. Zaraz za nimi znajduje się nawilżająca gliceryna, która równoważy działanie SLeS. Szampon zawiera ziołowe wyciągi roślinne i składniki nawilżające, zawarte również w składzie wcierki Banfi (ekstrakt z chrzanu, gorczycy, jałowca i oregano). Szampon delikatnie ale skutecznie oczyszcza włosy i sk (więcej...)

19.90 PLN
Podgląd
wcierka do skóry głowy z ekstraktem z Łopianu

Banfi Herbaria Bojtorjan Hajszesz wcierka do skóry głowy z ekstraktem z Łopianu 250 ml

Wcierka do włosów Banfi, tutaj w wersji łopianowej to odmiana kultowej wcierki Banfi. Zawiera mocno skoncentrowany ekstrakt z korzenia łopianu i działa korzystnie na przetłuszczającą się skórę głowy oraz przeciwdziała wypadaniu włosów. Skutecznie przeciwdziała wypadaniu włosów, wzmacnia cebulki, pobudza wzrost włosów oraz działa przeciwzapalnie. Wcierka posiada najłagodniejszy zapach ze wszystkich (więcej...)

19.90 PLN
Podgląd
wcierka do skóry głowy z ekstraktem z Pokrzywy

Banfi Herbaria Csalan Hajszesz wcierka do skóry głowy z ekstraktem z Pokrzywy 250 ml

Wcierka do włosów Banfi, tutaj w wersji pokrzywowej to odmiana kultowej wcierki Banfi. Zawiera mocno skoncentrowany ekstrakt z pokrzywy i działa korzystnie na przetłuszczającą się skórę głowy. Skutecznie odświeża i pozwala wydłużyć czas pomiędzy myciami. Wcierka posiada łagodny, ziołowy zapach, nie tak intensywny jak wersja klasyczna. Ekstrakt z pokrzywy działa wzmacniająco i oczyszczająco, odbudo (więcej...)

19.90 PLN
Podgląd
wcierka do skóry głowy z ekstraktem z Chrzanu i Gorczycy

Banfi Herbaria Lady Banfi Hajszesz wcierka do skóry głowy z ekstraktem z Chrzanu i Gorczycy 250 ml

Wcierka do włosów Lady Banfi Hajszesz to ziołowy tonik stymulujący szybszy porost włosów i ograniczający ich wypadanie. Dzięki zawartym w składzie ekstraktom z chrzanu, gorczycy i jałowca pobudza krążenie w skórze głowy, skutecznie hamuje wypadanie włosów i pobudza je do wzrostu. Działanie toniku zostało udowodnione na drodze testów klinicznych. Wcierka Lady Banfi posiada taki sam skład jak klasyc (więcej...)

19.90 PLN