Dom i środki czystości / Pranie / Woda Do Prasowania

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Elitt (1)
  • Felce Azzurra (2)
  • Iron (1)
  • Kamix (1)
  • Perfect House (1)
  • Wexor (1)
  • Ługa (3)

Kamix Woda destylowana 1000 ml

Do żelazek i akumulatorów. Ultraczysta woda uzyskiwana jest podczas specjalnego procesu, który gwarantuje usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Produkt posiada wielokrotnie wyższą czystość niż przeciętna woda destylowana. Gwarancja jakości. Zastosowana w procesie produkcji automatyczna kontrola jakości pozwala na uzyskanie, w momencie napełniania opakowania, przewodności wody0,5 s/cm.

8.18 PLN
PODGLĄD

Ługa Krochmal spray 500 ml

Ługa preparat do prasowania to preparat o niezwykłych właściwościach. Jest on nowoczesny i niezawodny. Rekomendowany dla osób, które pragną wygody przy prasowaniu różnych tkanin typu koszule, bluzki, obrusy, bielizna, czy nawet firanki. Ługa jest płynem ułatwiającym prasowanie o bardzo dobrym składzie. Znajdziemy w nim proteiny i skrobię, dzięki czemu problemem przestanie być elektryzowanie się pr (więcej...)

10.76 PLN
PODGLĄD
Płyn do prasowania Original
U NAS TANIEJ

Felce Azzurra Classico Płyn do prasowania Original 750 ml

Perfumowany płyn do prasowania Felce Azzura głęboko wnika w włókna tkanin dzięki czemu prasowanie jest o wiele szybsze i łatwiejsze. Specjalna formuła na bazie krochmalu kukurydzianego sprawia, że ubrania zyskują pożądaną miękkość i świeży zapach. Wystarczy rozpylić środek na prasowanych ubraniach. Stosować go można na suchej oraz delikatnie wilgotnej odzieży.

12.49 PLN
12.38 PLN
PODGLĄD
Perfumowana woda do żelazka Original
PROMOCJA

Felce Azzurra Classico Perfumowana woda do żelazka Original 1000 ml

Felce Azzurra - Perumowana woda do żelazka Skoncentrowana formuła, jaką posiada perfumowana woda do żelazka Felce Azzurra, nie tylko ułatwia prasowanie tkanin, ale również nadaje im świeży i przyjemny aromat, który unosi się w powietrzu. Ubrania zachwycają przyjemnym aromatem przez bardzo długi czas. Skoncentrowana formuła pozwala rozcieńczenie produktu do 3 litrów wody. Wyjątkowy i bardzo charakt (więcej...)

11.93 PLN
11.78 PLN
PODGLĄD

Elitt Zapachowa woda do żelazek Lavender 1000 ml

Woda destylowana ultraczysta z dodatkiem zapachowym odpowiednia do stosowania do żelazek pracujących na wodzie destylowanej ale także dla tych pracujących na wodzie wodociągowej w przypadku wody twardej i bardzo twardej (gdy producenci żelazek zalecają zmieszanie wody destylowanej z wodociągową). Roztacza przyjemny zapach przez co poprawia komfort prasowania, Odpowiednia do każdego rodzaju tkanin.

10.03 PLN
PODGLĄD

Iron Żelazko w Sprayu Plus bez Prasowania 750 ml

IRON Żelazko w sprayu Plus Nowa, jeszcze skuteczniejsza formuła! I to nie magia! Wystarczy spryskać ubranie, wygładzić lub rozciągnąć, powiesić i gotowe! Ubranie po wyschnięciu będzie wyglądać jak świeżo wyprasowane. W składzie znajduje się 97% składników pochodzenia naturalnego, nie zawiera niepotrzebnych dodatków. Nie pozostawia śladów i zacieków na ubraniach, doskonały dla alergików.

31.90 PLN
PODGLĄD

Ługa Woda do żelazek 1000 ml

Perfumowana woda demineralizowana Ługa chroni żelazko przed osadzaniem się kamienia. Dodatkowe substancje, zawarte w tej wodzie do żelazek, pozwalają zmiękczyć sztywne i trudne do prasowania tkaniny. Woda demineralizowana Ługa uzyskiwana jest w procesie kilkustopniowego oczyszczania za pomocą wysokiej jakości zaawansowanych technologicznie filtrów. Całkowicie pozbawiona jest rozpuszczonych w wodz (więcej...)

8.14 PLN
PODGLĄD

Wexor Żelazko w sprayu 300 ml

Spray Togligrinze Wexór szybko usuwa zagniecenia bez prasowania, umożliwiając ponowne wykorzystanie już noszonej odzieży. Relaksujące działanie na włókna, wraz z działaniem antystatycznym i odświeżającym, sprzyja całkowitej regeneracji traktowanej odzieży. Bardzo przydatne w domu i niezastąpione w podróży. Eliminuje zagniecenia bez prasowania Antystatyczny i odświeżający spray Koniec z pognieciony (więcej...)

34.99 PLN
PODGLĄD

Ługa KROCHMAL W PŁYNIE CLASSIC 500 ml

Jest to nowoczesny i niezawodny, syntetyczny krochmal w płynie, który może być stosowany zarówno do krochmalenia ręcznego, jak i w pralkach automatycznych.Poprawia biel tkanin oraz ożywia kolory. Przeznaczony jest do krochmalenia tkanin lnianych, bawełnianych oraz z domieszką tworzyw sztucznych. Dzięki zastosowaniu w składzie precyzyjnie dobranych składników działa bardzo skutecznie. Nie wymaga wy (więcej...)

8.14 PLN
PODGLĄD

Perfect House Ironing Perfumowana Woda Do Prasowania 500 ml

Linia produktów Perfect House to nowe, perfekcyjne spojrzenie na temat sprzątania. Perfect House oznacza perfekcję wolną od nudy, skuteczność stosowania, łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt, który odmieni Twój dom. Od teraz sprzątanie nie będzie już udręką. DO CZEGO NAJLEPIEJ SPRAWDZA SIĘ WODA IRONING? - bawełny - lnu; - wełny; - jedwabiu;

19.14 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Spray Starch Krochmal w sprayu 400 ml

Krochmal w sprayu Dr. Beckmann Starch czyni prasowanie łatwym i przyjemnym. Idealnie sprawdza się w wymagających powierzchniach takich jak wszelkiego rodzaju usztywnienia (mankiety, kołnierzyki).

11.47 PLN
PODGLĄD

Iron ŻELAZKO W SPRAYU 100 ml

To magia? To nie chemia. To nic trudnego. Wystarczy spryskać ubranie, wygładzić lub rozciągnąć, powiesić i gotowe! Ubranie po wyschnięciu będzie wyglądać jak świeżo wyprasowane. W składzie znajduje się 98,8% składników pochodzenia naturalnego, nie zawiera niepotrzebnych dodatków. Nie pozostawia śladów i zacieków na ubraniach, doskonały dla alergików. Preparat neutralizuje nieprzyjemne zapachy tj. (więcej...)

11.78 PLN
PODGLĄD