Erotyka 18+ / Prezerwatywy

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Unimil Skyn King Size Prezerwatywy XL Large 144 szt.

Skyn King Size to rewolucyjne prezerwatywy wyprodukowane z naukowo opracowanego materiału o nazwie poliizopren. Ponieważ poliizopren nie zawiera lateksu kauczuku naturalnego, są bardziej miękkie i naturalne w dotyku. Zapewniają przez to doznania zupełnie inne od tych, które znaliśmy do tej pory. - średnica 56 mm, długość 180 mm - zakończona zbiorniczkiem - przezroczysta, nawilżana - nielateksowa, (więcej...)

220.30 PLN
PODGLĄD

Unimil Skyn extra lubrifie nielateksowe prezerwatywy 20szt

Skyn Extra Lubrifie to nielateksowe prezerwatywy od marki Unimil. Delikatne z dużą ilością środka nawilżającego. Prosty kształt zakończony zbiorniczkiem.Szerokość nominalna: 53 mm

43.50 PLN
PODGLĄD

Unimil Skyn Feel Everything Original nielateksowe prezerwatywy 20szt

Skyn Feel Everything Original to klasyczne, nielateksowe prezerwatywy od marki Unimil. Delikatne i wygodne, z długotrwałym środkiem nawilżającym. Szerokość nominalna 53 mm Ilość sztuk w opakowaniu: 20

47.20 PLN
PODGLĄD

Durex Elite Prezerwatywy 12szt.

Durex Elite Prezerwatywy 12szt. - supercienkie prezerwatywy z dodatkową ilością środka nawilżającego - przeźroczyste, zakończone zbiorniczkiem - wykonane z naturalnej gumy lateksowej - powlekane środkiem nawilżającym - średnica: 56 mm, o kształcie easy on - łatwa do nałożenia - nie zawiera środka plemnikobójczego

29.99 PLN
PODGLĄD

Durex Classic Prezerwatywy 12szt.

Durex Classic Prezerwatywy 12szt. - wykonane z naturalnej gumy lateksowej - o kształcie easy on, zakończone zbiorniczkiem - przezroczyste, pokryte środkiem nawilzającym - średnica: 56 mm

28.99 PLN
PODGLĄD

EXS Air thin condoms cienkie prezerwatywy 3szt.

Air Thin to prezerwatywy produkowane według najnowszych standardów i technologii. Dają Ci wrażenie prawdziwie realnego uczucia jakbyś nie miał na sobie zabezpieczenia!  Air Thin są tak cienkie, że grubość ich ścianek to zaledwie 0,045 mm! Ich innowacyjna produkcja sprawia, że są bardzo wytrzymałe dbając przy tym o najważniejsze dla Ciebie bezpieczeństwo. Wypróbuj rewolucyjne pr (więcej...)

6.65 PLN
PODGLĄD

Egzo Hot red prezerwatywa z pieszczącymi kolcami soft 1szt.

Egzo Hot Red - Soft.Dwie czerwone linie kolców otaczają czubek penisa. Prezerwatywa lateksowa z wypustkami. Masz dość nudnych prezerwatyw powodujących dyskomfort? Hot Red to świetny sposób na rozwiązanie tego problemu. Zaprojektowany dla maksymalnej przyjemności. Łączy wysoką elastyczność i bezpieczeństwo.Największe zalety:* średnica: 52 mm, długość 180 mm* zakończona zbiorniczkiem* z różnoro (więcej...)

8.70 PLN
PODGLĄD

Durex Naturals cienkie prezerwatywy z lubrykantem stworzone z myślą o niej 10szt

Durex Naturals Cienkie prezerwatywy z lubrykantem stworzone z myślą o niejDurex Naturals to niezwykle cienkie prezerwatywy wykonane z naturalnego lateksu wzbogacone lubrykantem na bazie wody. Wykonane w 98% ze składników pochodzenia naturalnego, bez parabenów, sztucznych barwników i aromatów.* naturalne doznania* mniejsze ryzyko podrażnień* "easy-on", łatwa do nałożenia* średnica: 56 mm* (więcej...)

46.60 PLN
PODGLĄD

Unimil Skyn excitation nielateksowe prezerwatywy 3szt

Excitation to pierwsze nielateksowe prezerwatywy o podwójnym działaniu, które zapewnią nowy wymiar przyjemności. - dla niej: stymulacja poprzez fale wypustek- dreszczyk dzięki żelowi o efekcie chłodzącym - dla niego: Materiał SKYNFEEL™ - superdelikatny i miękki -  uczucie „jakby nie mieć nic na sobie”

7.40 PLN
PODGLĄD

Durex Invisible close fit prezerwatywy dopasowane 3szt

Prezerwatywy Durex Invisible powstały, aby zapewnić Wam poczucie bliskości z partnerem, przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i ochrony. Invisible Close Fit, są odpowiednie dla mężczyzn, którzy wolą rozmiar węższy niż nasze standardowe prezerwatywy Durex Invisible. Prezerwatywy lateksowe Close Fit o gładkiej powierzchni i kształcie Easy-on, zakończone zbiorniczkiem, pokryte si (więcej...)

14.25 PLN
PODGLĄD

Unimil Skyn Feel Everything Large nielateksowa prezerwatywa 1szt

Skyn Large to nielateksowe prezerwatywy od marki Unimil. Delikatne i wygodne z długotrwałym środkiem nawilżającym. Są dłuższe i szersze od standardowych prezerwatyw. Szerokość nominalna 56 mm.

2.65 PLN
PODGLĄD

Unimil Zero Prezerwatywy 3szt

Prezerwatywy Zero ultracienkie i dodatkowo nawilżane. Idealne rozwiązanie dla osób, które pragną doświadczyć jeszcze silniejszych doznań. Unimil Zero: - ultracienkie i wytrzymałe - dodatkowo nawilżane - gładka powierzchnia - ze zbiorniczkiem - w kolorze naturalnym Produkt wykonany z lateksu kauczuku naturalnego. Średnia szerokość 52mm W opakowaniu 3 prezerwatywy.

4.05 PLN
PODGLĄD

Unimil Skyn Feel Everything Elite Nielateksowe prezerwatywy

Unimil Skyn Elite Nielateksowe prezerwatywy 3 sztuki Nowa generacja prezerwatyw To nie jest zwykła paczka prezerwatyw. To najnowsza technologia, która umożliwia wyjątkowo intymne doznania seksualne. Nasz materiał Skynfeel jest tak delikatny i wygodny, że zapewnia prawdziwie naturalne dopasowanie oraz odczucia. Trzymasz w ręku bilet do świata wyjątkowych doznań, który pozwoli wam obojgu poczuć wszy (więcej...)

9.17 PLN
PODGLĄD

Durex Classic Prezerwatywy 3szt.

Durex Classic Prezerwatywy 3szt. - wykonane z naturalnej gumy lateksowej - o kształcie easy on, zakończone zbiorniczkiem - przezroczyste, pokryte środkiem nawilzającym - średnica: 56 mm

8.67 PLN
PODGLĄD

Unimil Excitation Max prezerwatywy 3szt

Excitation Max to wyjątkowe prezerwatywy, dzięki którym wspólnie odkryjecie nowy wymiar przyjemności. Unikalny kształt i falki w górnej części zapewnią jemu nowe, niezwykłe doznania, a faktura z wypustkami będzie dla niej dodatkowym źródłem rozkoszy. Rozgrzewający żel podniesie temperaturę w sypialni, gwarantując obojgu jeszcze więcej wrażeń ze zbliżenia. Dla niego wyjątkowy kształt i faktura wzma (więcej...)

3.77 PLN
PODGLĄD

Unimil Safeness lateksowe prezerwatywy 3szt

Bezpieczeństwo ponad wszystko? Tak, zwłaszcza podczas ekscytujących uniesień. Prezerwatywy Safeness II testowane elektronicznie firmy New Caress oferują to, co dla nas najważniejsze - zwiększoną ochronę i poczucie pewności w chwilach, kiedy ziemia staje do góry nogami. Czym zaskakują prezerwatywy Safeness II?* prezerwatywy mają uniwersalną szerokość 52 mm i wykonane są z lateksu kauczuku naturalne (więcej...)

4.17 PLN
PODGLĄD

New Caress Pleasure lateksowe prezerwatywy 3szt

- Prezerwatywy prążkowane z wypustkami. - Średnia szerokość 52 mm. - Produkt wykonany z lateksu kauczuku naturalnego. - Opakowanie zawiera 3 prezerwatywy. Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od działania promieni słonecznych.

4.15 PLN
PODGLĄD

New Caress Light lateksowe prezerwatywy 3szt

- Prezerwatywy ultracienkie - Średnia szerokość 52 mm. - Produkt wykonany z lateksu kauczuku naturalnego. - Opakowanie zawiera 3 prezerwatywy . Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od działania promieni słonecznych.

3.97 PLN
PODGLĄD

Unimil CONAMORE Wet prezerwatywy nawilżane 12szt

Zestaw Nawilżanych prezerwatyw 12 szt. Jeśli chciałbyś kupić dobre prezerwatywy nawilżane, wybierz zestaw prezerwatyw Conamoer WET! Parametry (rozmiar) - Zestaw 12 szt. super nawilżanych prezerwatyw ze zbiorniczkiem - Średni obwód 52mm - Kondon wykonany z kauczuku naturalnego, który może wywołać reakcje alergiczne - Właściwe użycie prezerwatyw pomaga zredukować ryzyko ciąży, HIV/AIDS oraz chorób (więcej...)

9.05 PLN
PODGLĄD

Unimil Skyn Large Nielateksowe prezerwatywy 3szt

Unimil Skyn Large Nielateksowe prezerwatywy 3 sztuki Nowa generacja prezerwatyw To nie jest zwykła paczka prezerwatyw. To najnowsza technologia, która umożliwia wyjątkowo intymne doznania seksualne. Nasz materiał Skynfeel jest tak delikatny i wygodny, że zapewnia prawdziwie naturalne dopasowanie oraz odczucia. Trzymasz w ręku bilet do świata wyjątkowych doznań, który pozwoli wam obojgu poczuć wszy (więcej...)

5.27 PLN
PODGLĄD

Unimil Skyn Feel Everything Intense Feel Nielateksowe prezerwatywy 3szt

Unimil Skyn Intense Feel Nielateksowe prezerwatywy 3 sztuki Nowa generacja prezerwatyw To nie jest zwykła paczka prezerwatyw. To najnowsza technologia, która umożliwia wyjątkowo intymne doznania seksualne. Nasz materiał Skynfeel jest tak delikatny i wygodny, że zapewnia prawdziwie naturalne dopasowanie oraz odczucia. Trzymasz w ręku bilet do świata wyjątkowych doznań, który pozwoli wam obojgu pocz (więcej...)

9.65 PLN
PODGLĄD

Unimil Skyn Feel Everything Ekstra nawilżane Nielateksowe prezerwatywy 3szt

Unimil Skyn Ekstra nawilżane Nielateksowe prezerwatywy 3 sztuki Nowa generacja prezerwatyw To nie jest zwykła paczka prezerwatyw. To najnowsza technologia, która umożliwia wyjątkowo intymne doznania seksualne. Nasz materiał Skynfeel jest tak delikatny i wygodny, że zapewnia prawdziwie naturalne dopasowanie oraz odczucia. Trzymasz w ręku bilet do świata wyjątkowych doznań, który pozwoli wam obojgu (więcej...)

7.40 PLN
PODGLĄD

Unimil Skyn Elite Nielateksowe prezerwatywy 10szt

Unimil Skyn Elite Nielateksowe prezerwatywy 10 sztuk Nowa generacja prezerwatyw To nie jest zwykła paczka prezerwatyw. To najnowsza technologia, która umożliwia wyjątkowo intymne doznania seksualne. Nasz materiał Skynfeel jest tak delikatny i wygodny, że zapewnia prawdziwie naturalne dopasowanie oraz odczucia. Trzymasz w ręku bilet do świata wyjątkowych doznań, który pozwoli wam obojgu poczuć wszy (więcej...)

30.70 PLN
PODGLĄD

Durex Fatherlite Elite cieńsze prezerwatywy z wiekszą ilością żelu 18szt

Durex Fetherlite Elite Ilość: 18szt Durex Fetherlite Elite to jedne z naszych najlepszych prezerwatyw, stworzone by wzmacniać doznania i zbliżyć partnerów podczas seksu. Niezwykle cienkie prezerwatywy Durex Fetherlite Elite z dodatkowym środkiem nawilżającym umożliwiają zwiększenie wrażliwości i wzmocnienie odczuwanej przyjemności. Dzięki specjalnej technologii wytwarzania prezerwatywy Durex Feth (więcej...)

39.50 PLN
PODGLĄD

Durex Invisible Prezerwatywy dodatkowo nawilżane 3 szt.

Prezerwatywy Durex Invisible dodatkowo nawilżana 3 szt. - najcieńsza prezerwatywa - dla większej bliskości - szerokość nominalna 52 mm Durex Invisible to najcieńsze prezerwatywy stworzone przez Durex, opracowane tak, aby zmaksymalizować bliskość przy zapewnieniu wysokiego bezpieczeństwa i ochrony. Bardzo cienkie, aby zapewnić Wam większą bliskość. O prostszych ściankach, zakończone zbiorniczkiem. (więcej...)

16.79 PLN
PODGLĄD

Durex Intense Stimulating Durex prezerwatywy 3 szt

Prezerwatywy Durex Intense 3 szt. Durex Intense to pierwsze prezerwatywy wśród produktów Durex, które poprawiają doznania seksualne obojga partnerów ułatwiając jej osiągnąć orgazm i dając jemu większą satysfakcję. Przeźroczyste, nawilżane prezerwatywy lateksowe, prążkowane z wypustkami, pokryte żelem stymulującym Desirex. Korzyści dla obojga partnerów! Dla niej: Prążki i wypustki oraz żel stymuluj (więcej...)

15.95 PLN
PODGLĄD

Durex Prezerwatywy Durex dla większej bliskości 3 szt

OPIS Durex Invisible Prezerwatywy 3 sztuki Durex Invisible dla większej bliskości Bardzo cienkie, aby zapewnić Wam większą bliskość O prostszych ściankach, zakończone zbiorniczkiem Przeźroczyste i nawilżane prezerwatywy z naturalnej gumy lateksowej Szerokość nominalna 52 mm W 100% testowane elektronicznie. Użycie żeli intymnych z serii Durex Play wraz z prezerwatywami może potęgować przyjemne dozn (więcej...)

15.69 PLN
PODGLĄD

Durex Real Feel Prezerwatywy 3szt.

Durex Real Feel Prezerwatywy 3szt. - prezerwatywy nowej generacji wykonane z zaawansowanego technologicznie nielateksowego materiału Real Feel - stworzone by zapewnić jeszcze bardziej naturalne doznania podczas zbliżeń intymnych - idealny wybór dla tych, którzy kochają seks i bezpieczeństwo - przeźroczyste, pokryte środkiem nawilżającym oraz zakończone zbiorniczkiem

17.17 PLN
PODGLĄD
Natural condoms klasyczne prezerwatywy 4szt.
NOWOŚĆ

Skins Natural condoms klasyczne prezerwatywy 4szt.

Natural Condoms to klasyczne prezerwatywy z najwyższej jakości lateksu, połączonego z delikatnym zapachem. Zostały stworzone dla tych, którzy cenią sobie klasykę i naturalność. Ciesz się niezwykłym seksem i nie martw się o bezpieczeństwo.Ważne informacje:- przezroczyste, nawilżane- o kształcie cylindrycznym, zakończone zbiorniczkiem- wykonane z lateksu kauczuku naturalnego- długość: 190 mm- szerok (więcej...)

6.57 PLN
PODGLĄD
Ultra thin cienkie prezerwatywy 4szt
NOWOŚĆ

Skins Ultra thin cienkie prezerwatywy 4szt

Skins Ultra Thin to prezerwatywy tak cienkie, że prawie niewyczuwalne. Tym samym dają uczucie jakbyś nie miał nic na sobie! Mniejsza średnica sprawia, że lepiej przylegają do członka potęgując uczucie doznań i niwelując ryzyko zsunięcia się.Najważniejsze cechy:- przezroczyste, nawilżane- o kształcie cylindrycznym, zakończone zbiorniczkiem- wykonane z lateksu kauczuku naturalnego- długość (więcej...)

6.95 PLN
PODGLĄD
Ultra thin cienkie prezerwatywy 12szt
NOWOŚĆ

Skins Ultra thin cienkie prezerwatywy 12szt

Skins Ultra Thin to prezerwatywy tak cienkie, że prawie niewyczuwalne. Tym samym dają uczucie jakbyś nie miał nic na sobie! Mniejsza średnica sprawia, że lepiej przylegają do członka potęgując uczucie doznań i niwelując ryzyko zsunięcia się.Najważniejsze cechy:- przezroczyste, nawilżane- o kształcie cylindrycznym, zakończone zbiorniczkiem- wykonane z lateksu kauczuku naturalnego- długość (więcej...)

15.55 PLN
PODGLĄD
Natural condoms klasyczne prezerwatywy 12szt.
NOWOŚĆ

Skins Natural condoms klasyczne prezerwatywy 12szt.

Natural Condoms to klasyczne prezerwatywy z najwyższej jakości lateksu, połączonego z delikatnym zapachem. Zostały stworzone dla tych, którzy cenią sobie klasykę i naturalność. Ciesz się niezwykłym seksem i nie martw się o bezpieczeństwo.Ważne informacje:- przezroczyste, nawilżane- o kształcie cylindrycznym, zakończone zbiorniczkiem- wykonane z lateksu kauczuku naturalnego- długość: 190 mm- szerok (więcej...)

15.55 PLN
PODGLĄD
Flavoures condoms smakowe prezerwatywy 16szt.
NOWOŚĆ

Skins Flavoures condoms smakowe prezerwatywy 16szt.

Skins Flavoures to prezerwatywy wykonane są z najwyżej jakości naturalnego lateksu dla zapewnienia najlepszych doznań. Prezerwatywy o cylindrycznym kształcie, zakończone zbiorniczkiem.Opakowanie zawiera cztery smaki prezerwatyw: - 4x truskawka- 4x banan- 4x guma balonowa- 4x miętaW opakowaniu znajduje się 16 szt. prezerwatyw.Najważniejsze cechy:- przezroczyste- nawilżane- smakowe- zapachowe- (więcej...)

19.77 PLN
PODGLĄD
Extra large condoms prezerwatywy powiększone 57mm 4szt.
NOWOŚĆ

Skins Extra large condoms prezerwatywy powiększone 57mm 4szt.

Skins Extra Large to większa niż standardowa prezerwatywa. Dodatkowy obwód, ekstra długość, ekstra komfort, bo rozmiar ma znaczenie!Ważne informacje:- przezroczyste- o kształcie cylindrycznym, zakończone zbiorniczkiem- wykonane z lateksu kauczuku naturalnego- nawilżane- długość: 205 mm- szerokość: 57 mm- grubość ścianki: 0,065 mm- bez zapachu lateksu!

8.37 PLN
PODGLĄD
Extra large condoms prezerwatywy powiększone 57mm 12szt.
NOWOŚĆ

Skins Extra large condoms prezerwatywy powiększone 57mm 12szt.

Skins Extra Large to większa niż standardowa prezerwatywa. Dodatkowy obwód, ekstra długość, ekstra komfort, bo rozmiar ma znaczenie!Ważne informacje:- przezroczyste- o kształcie cylindrycznym, zakończone zbiorniczkiem- wykonane z lateksu kauczuku naturalnego- nawilżane- długość: 205 mm- szerokość: 57 mm- grubość ścianki: 0,065 mm- bez zapachu lateksu!

18.57 PLN
PODGLĄD
Assorted condoms cienkie i prążkowane prezerwatywy 16szt.
NOWOŚĆ

Skins Assorted condoms cienkie i prążkowane prezerwatywy 16szt.

Skins Assorted to prezerwatywy wykonane z najwyżej jakości naturalnego lateksu dla zapewnienia najlepszych doznań.Skins Assorted zawierają trzy rodzaje prezerwatyw: - 5x dots & ribs (prążkowane z wypustkami)- 6x natural (klasyczne prezerwatywy)- 5x ultra thin (supercienkie prezerwatywy)W opakowaniu znajduje się 16 szt. nawilżanych, prążkowanych prezerwatyw.Najważniejsze cechy:- przezroczyste,- naw (więcej...)

19.15 PLN
PODGLĄD

EXS Regular klasyczne prezerwatywy 12szt.

Regular to klasyczne, wytrzymałe prezerwatywy zaprojektowane z rozszerzoną końcówką dla lepszego dopasowania i uczucia naturalnej wygody. Prezerwatywy Regular zostały stworzone z myślą o tych, którzy lubią klasyczne podejście do sprawy. Przezroczyste, wykonane z lateksu, nawilżane - te wszystkie zalety klasyki pozwolą Ci cieszyć się z chwil spędzonych w duecie.- przezroczyste, z roz (więcej...)

13.47 PLN
PODGLĄD

EXS Nano thin ultra cienkie prezerwatywy 12szt.

Prezerwatywy Nano Thin produkowane według najnowszych standardów technologii dają Ci wrażenie prawdziwego i realnego odczucia - dokładnie tak, jakbyś był bez zabezpieczenia! Prezerwatyw Nano Thin są tak cienkie, że grubość ich ścianek to zaledwie 0,045 mm! Ich innowacyjna produkcja sprawia, że są bardzo wytrzymałe dbając przy tym o najważniejsze dla Ciebie bezpieczeństwo.- super cienkie - gru (więcej...)

18.80 PLN
PODGLĄD

EXS Comfy fit ribbed & dotted condoms prążkowane prezerwatywy z wypustkami 12szt.

Prezerwatywy Comfy Fit Ribbed & Dotted zostały zaprojektowane z rozszerzoną końcówką, dla uzyskania maksymalnej wygody. Specyficznie rozmieszczone prążki oraz wypustki połączone z odpowiednim ukształtowaniem prezerwatywy zapewnią Wam dodatkową rozkosz i maksymalny komfort. Polecane wszystkim, którzy chcą urozmaicić swoje życie seksualne o dodatkowe doznania.- przezroczyste, nawilżane- pr (więcej...)

18.80 PLN
PODGLĄD

EXS Magnum extra large prezerwatywy powiększone xl 12szt.

Magnum to prezerwatywy XXL dla wszystkich, którzy mają dużo... większe potrzeby! Zostały stworzone, aby zapewnić Ci maksymalny komfort i czystą przyjemność. Przezroczyste, nawilżane, zakończone zbiorniczkiem prezerwatywy idealne dla mężczyzn z dużym penisem. Magnum XXL zagwarantuje Ci niezwykłe doznania, bez martwienia się "czy na pewno będą pasować"! Przekonaj się sam.- przezroczyste- z krystalic (więcej...)

18.80 PLN
PODGLĄD

EXS Extra safe condoms pogrubiane prezerwatywy 12szt.

Extra Safe to nieco grubsze, nawilżane prezerwatywy, zapewniające maksymalne uczucie ochrony. Są niezwykle trwałe, wykonane z najwyższej jakości lateksu, dzięki czemu nie wydzielają żadnego zapachu. Prezerwatywy Extra Safe są specjalnie zaprojektowane z rozszerzoną końcówką, zapewniają lepsze dopasowanie i większy komfort.- przezroczyste - z lateksu kauczuku naturalnego- o kształcie (więcej...)

18.80 PLN
PODGLĄD

EXS Comfy fit black latex condoms prezerwatywy z czarnego lateksu 12szt.

Black Latex to ekskluzywne prezerwatywy wykonane z czarnego lateksu nie posiadające smaku ani zapachu. Specjalnie zaprojektowane prezerwatywy z rozszerzoną końcówką dla lepszego dopasowania i zwiększenia komfortu. Zostały stworzone z myślą o tych, którzy chcą urozmaicić swoje życie seksualne. - z czarnego lateksu, - o kształcie cylindrycznym, zakończone zbiorniczkiem- (więcej...)

18.80 PLN
PODGLĄD

EXS Air thin condoms cienkie prezerwatywy 36szt.

Air Thin to prezerwatywy produkowane według najnowszych standardów i technologii. Dają Ci wrażenie prawdziwie realnego uczucia jakbyś nie miał na sobie zabezpieczenia!  Air Thin są tak cienkie, że grubość ich ścianek to zaledwie 0,045 mm! Ich innowacyjna produkcja sprawia, że są bardzo wytrzymałe dbając przy tym o najważniejsze dla Ciebie bezpieczeństwo. Wypróbuj rewolucyjne pr (więcej...)

49.80 PLN
PODGLĄD

Durex Extra safe thicker prezerwatywy wzmocnione 24 szt

Za co pokochasz Durex Extra Safe Thicker?- Nieco grubsze od klasycznych prezerwatyw Durex Classic dla szczególnego zabezpieczenia.- Pokryte są dodatkową ilością silikonowego lubrykantu dla większego komfortu.Prezerwatywy Durex Extra Safe mają zapewnić jak największą ochronę w trakcie stosunku. Pokryte są większą ilością lubrykantu i wykonane z nieco grubszego lateksu, dla dodatkowego zabezpieczeni (więcej...)

52.10 PLN
PODGLĄD

Mister Size Condoms prezerwatywy dopasowane do rozmiaru 64mm 10szt.

Jeśli masz większego penisa, ten rozmiar zdecydowanie zapewni Ci dobre samopoczucie. Nieprzyjemne szczypanie, dyskomfort i poczucie, że twoja męskość się dusi, to już historia! Od teraz zaczyna się czysta przyjemność. Pozwól sobie na komfort - zakładanie prezerwatywy przed stosunkiem nie musi być nieprzyjemnym obowiązkiem! Kiedy nic nie uwiera, możesz się zrelaksować i czerpać (więcej...)

28.20 PLN
PODGLĄD

Mister Size Condoms prezerwatywy dopasowane do rozmiaru 69mm 3szt.

MISTER SIZE 69 to największy rozmiar. Oprócz odpowiedzialności i troski podczas seksu, mężczyźni z dużymi penisami naturalnie potrzebują również odpowiedniej prezerwatywy, która może być kłopotliwa do znalezienia — aż do teraz! Koniec z dyskomfortem podczas zakładania prezerwatywy - teraz czeka Cię już tylko czysta przyjemność i wygoda. Najważniejsze cechy produktu: - większy r (więcej...)

13.57 PLN
PODGLĄD

Mister Size Condoms prezerwatywy dopasowane do rozmiaru 69mm 36szt.

MISTER SIZE 69 to największy rozmiar. Oprócz odpowiedzialności i troski podczas seksu, mężczyźni z dużymi penisami naturalnie potrzebują również odpowiedniej prezerwatywy, która może być kłopotliwa do znalezienia — aż do teraz! Koniec z dyskomfortem podczas zakładania prezerwatywy - teraz czeka Cię już tylko czysta przyjemność i wygoda. Najważniejsze cechy produktu: - większy r (więcej...)

91.80 PLN
PODGLĄD

Mister Size Condoms prezerwatywy dopasowane do rozmiaru 69mm 10szt.

MISTER SIZE 69 to największy rozmiar. Oprócz odpowiedzialności i troski podczas seksu, mężczyźni z dużymi penisami naturalnie potrzebują również odpowiedniej prezerwatywy, która może być kłopotliwa do znalezienia — aż do teraz! Koniec z dyskomfortem podczas zakładania prezerwatywy - teraz czeka Cię już tylko czysta przyjemność i wygoda. Najważniejsze cechy produktu: - większy r (więcej...)

28.20 PLN
PODGLĄD