Akcesoria / Na Plażę / Kosze Termiczne / Torby

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Ecarla Kosz piknikowy termiczny składany KP01GRAN

Kosz piknikowy termiczny składanyTo wspaniały gadżet na każdy wyjazd czy zakupy. Pomieścisz w nim wszystkie niezbędne produkty do przygotowania wymarzonego pikniku. Wypad w góry, nad morze, do parku? Kosz sprawdzi się świetnie w każdej sytuacji.Wymiary przybliżone: 46cm x 28cm x 24cmKolor: GRANATOWYWnętrze kosza jest wyłożone folią termiczną, dzięki czemu stanowi dobrą izolację dla przechowywanych (więcej...)

75.61 PLN
PODGLĄD

Ecarla Kosz piknikowy termiczny składany KP01CZ

Kosz piknikowy termiczny składanyTo wspaniały gadżet na każdy wyjazd czy zakupy. Pomieścisz w nim wszystkie niezbędne produkty do przygotowania wymarzonego pikniku. Wypad w góry, nad morze, do parku? Kosz sprawdzi się świetnie w każdej sytuacji.Wymiary przybliżone: 46cm x 28cm x 24cmKolor: CZARNYWnętrze kosza jest wyłożone folią termiczną, dzięki czemu stanowi dobrą izolację dla przechowywanych w (więcej...)

75.61 PLN
PODGLĄD

Ecarla Kosz piknikowy termiczny składany KP01KOTW

Składany koszt termiczny To wspaniały gadżet na każdy wyjazd czy zakupy. Pomieścisz w nim wszystkie niezbędne produkty do przygotowania wymarzonego pikniku. Wypad w góry, nad morze, do parku? Kosz sprawdzi się świetnie w każdej sytuacji. Wnętrze kosza jest wyłożone folią termiczną, dzięki czemu stanowi dobrą izolację dla przechowywanych w nim produktów żywnościowych. Posiada wygodne rączki. Kosz z (więcej...)

75.61 PLN
PODGLĄD

Ecarla Kosz piknikowy termiczny składany KP01MORO

Kosz piknikowy termiczny składanyTo wspaniały gadżet na każdy wyjazd czy zakupy. Pomieścisz w nim wszystkie niezbędne produkty do przygotowania wymarzonego pikniku. Wypad w góry, nad morze, do parku? Kosz sprawdzi się świetnie w każdej sytuacji.Wymiary przybliżone: 46cm x 28cm x 24cmKolor: MOROWnętrze kosza jest wyłożone folią termiczną, dzięki czemu stanowi dobrą izolację dla przechowywanych w ni (więcej...)

75.61 PLN
PODGLĄD

Ecarla Torba plażowa Boho Różowa TP11R

Materiałowa torba plażowa.Wykonana z wytrzymałego i grubego płóciennego materiału.Zapinana na suwak - jedna komora, bez przegródek w środku.Wymiary zewnętrzne:- szerokość 50 cm- wysokość 36 cm- grubość 14 cmMateriał: 100% - poliester

84.87 PLN
PODGLĄD