kadzidełka zapachowe

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Chakra (3)
  • Chatsworth (1)
  • Goloka (1)
  • La Casa De Los Aromas (9)
  • Mia Box (8)
  • Namaste (1)
  • Sattva (17)
  • Satya (20)
  • Song of India (14)
  • Wizaż24 (1)
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Drzewo Sandałowe 15szt
PROMOCJA
-4 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Drzewo Sandałowe 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pomieszczenie, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Drzewo sandałowe znane jest w już od tysiącleci, a jego uzdrawiające cechy wykorzystuje się w medycynie indyjskiej i chińskiej do dziś. W Indiach stosowany jest w celach duchowych i (więcej...)

12.50 PLN
12.00 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Paczula 15szt
U NAS TANIEJ
-2 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Paczula 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, wnętrze, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Paczuli nad wyraz dynamiczny, specyficzny, kojący, ziemisty zapach. Według starodawnej medycyny ajurwedyjskiej aromat paczuli podwyższa energie życiową i polepsza nastrój. Stymuluje układ (więcej...)

12.50 PLN
12.20 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Kardamon 15szt
U NAS TANIEJ
-36 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Kardamon 15szt 30 g

Kardamon to jedna z najdroższych przypraw na świecie. Posiada odprężający, pobudzający, egzotyczny zapach. Skutecznie pobudza i łagodzi przepływ energii w ciele. Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, ziół, drewna, żywic roślinnych i miodu. Ręcznie zwijany na bambusa.

12.50 PLN
8.01 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka Frank 15szt
U NAS TANIEJ
-12 %

Sattva Kadzidełka Frank 15szt 30 g

Kadzidła Sattva Frank to lekki odświeżający, cytrusowy aromat. Kadzidło franc od tysiącleci jest używane w rytuałach oczyszczających,w medytacji i medycynie.Pali się je w celu zmniejszenia poczucia niepokoju, zrelaksowania się. Może także zwiększyć zdolność koncentracji i uczenia się. Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, ziół, drewna, żywic roślinnych i miodu. Ręcznie zwijany na bambusa. To k (więcej...)

12.50 PLN
11.01 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Lawenda 15szt
U NAS TANIEJ
-2 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Lawenda 15szt 30 g

Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Lawenda jest uważana za naturalny antyseptyk, niweluje toksyny i bakterie zanieczyszczające powietrze. Palące się kadzidło oczyszcza aurę pomieszczenia, dodatkowo niweluje stres i napięcia (więcej...)

12.50 PLN
12.20 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Flora 15szt
U NAS TANIEJ
-40 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Flora 15szt 30 g

SATHYA FLORA to kadzidło o kwiatowym zapachu z delikatnie wyczuwalną nutą wanilii i cytryny. Kadzidło pozyskiwane jest z roślin Plumerii - zielonej champy. Plumeria często kojarzona jest z egzotyką, w krajach wschodu jej kwiaty często używane są do uczczenia ważnych wydarzeń takich jak: urodziny, miłość, małżeństwo a także społecznych czy religijnych. Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, ziół (więcej...)

12.50 PLN
7.56 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła w patyczkach Biała szałwia 15 g

Kadzidło z białej szałwii jest częścią serii Satya (twórcy Nag Champa), jest to wyjątkowe kadzidło, które ucieleśnia sztukę tradycyjnego indyjskiego kadzenia. Te unikalne kadzidła są ręcznie zwijane i zupełnie nietoksyczne. Pałeczki palą się przez około 20-30 minut, ale ich relaksujący zapach utrzymuje się przez wiele godzin. Ręcznie wykonane w Indiach ze wszystkich naturalnych składników i delika (więcej...)

6.99 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka patyczkowe Sandalwood
U NAS TANIEJ
-32 %

Satya Kadzidełka patyczkowe Sandalwood 15 g

Kadzidełka patyczkowe Sandalwood Kadzidełka o ciekawym słodkim zapachu olejku sandałowego o właściwościach uspokajających i łagodzących objawy stresu życia codziennego. Stosowane w medytacji wyciszają natłok myśli i rozjaśniają umysł.

9.90 PLN
6.76 PLN
PODGLĄD
KADZIDEŁKA GOŹDZIK OPTYMIZM I MIŁOŚĆ 15szt
U NAS TANIEJ
-40 %

Sattva KADZIDEŁKA GOŹDZIK OPTYMIZM I MIŁOŚĆ 15szt 30 g

Naturalne indyjskie kadzidła Wytwarzane ręcznie z miłości Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, ziół, drewna, żywic roślinnych i miodu. Ręcznie zwijane na bambusa. To kadzidło wytwarzan (więcej...)

12.50 PLN
7.56 PLN
PODGLĄD
Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Champa 15szt
U NAS TANIEJ
-29 %

Sattva Naturalne Indyjskie Kadzidła Wytwarzane Ręcznie Z Miłością Champa 15szt 30 g

SATTVA INCENSE CHAMPA 30G NATURALNE Słowo sattva oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pomieszczenie, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jana (wiedzy). Nag Champa to nazwa zapachu pochodzącego z hinduskich i buddyjskich świątyń. Kadzidełka wykonane są na bazie drzewa sandałowego i drzewa champak (więcej...)

12.50 PLN
8.93 PLN
PODGLĄD
Chakra balancing natural incense naturalne kadzidła harmonizujące czakry 49szt
U NAS TANIEJ
-11 %

Sattva Chakra balancing natural incense naturalne kadzidła harmonizujące czakry 49szt

Słowo ‘Sattva’ oznacza dobro, pozytywność, prawdę, zdrowie, pogodność, holistyczne spojrzenie na świat, twórczość, konstruktywność, równowagę, pewność, pokój, czystość, wewnętrzną potrzebę Dharmy i Jnana (wiedzy).Kadzidła wytwarzane są z esencji kwiatów, ziół, drewna, żywic roślinnych i miodu. Ręcznie nawijane na bambusa.To kadzidło wytwarzane jest ręcznie z 400 letnią tradycją.Nie zawiera syntety (więcej...)

40.00 PLN
35.45 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka - Vanilla
U NAS TANIEJ
-12 %

Song of India Kadzidełka - Vanilla 15 g

Oryginalne indyjskie kadzidełka o orientalnym zapachu - Vanilla (wanilia). Rolowane ręcznie z naturalnego pyłu drzewnego i olejków eterycznych. Zawierają 96% składników pochodzenia organicznego. Przyjazne dla środowiska, nietoksyczne, nie testowane na zwierzętach. Wyprodukowane bez wykorzystywania pracy dzieci. Kartonowe opakowanie nadaje się do recyklingu.

8.90 PLN
7.82 PLN
PODGLĄD

Sattva Kadzidło pęczek Biała szałwia 40 g

Biała szałwia Yogi&Yogini to naturalne kadzidło, pęczek suszonej białej szałwii, którym po podpaleniu okadza się przestrzeń, usuwając negatywną energię. To doskonały element praktyk medytacyjnych, a także naturalny odświeżacz powietrza. Oczyszcza aurę. Pomaga w relaksacji. To zioło pochodzi z Ameryki Północnej. W tradycji Indian Nawajo była świętym ziołem, a jej dym był elementem ceremonii oczyszc (więcej...)

18.44 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła Orientalna Champa 15 g

Champa wypełnia pomieszczenie pięknym egzotycznym zapachem kwiatowym. Champa to jeden z najbardziej znanych rodzajów indyjskich zapachów kwiatowych. To gatunek Plumeri, znany na Zachodzie jako Frangipani. Champa to żółty kwiat drzewa Champac. Te unikalne kadzidła są ręcznie zwijane i zupełnie nietoksyczne. Pałeczki palą się przez około 20-30 minut, ale ich relaksujący zapach utrzymuje się przez wi (więcej...)

6.99 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka Myrrh Incense by Satya 15 g

Kolekcja Nag Champa jest jak dotąd najbardziej znaną marką kadzideł na świecie. Tradycyjnie jest wytwarzany z kory drzewa sandałowego, do której dodaje się różne olejki kwiatowe. Marka ta jest powszechnie stosowana w świątyniach buddyjskich, jako wsparcie w medytacji, podczas rytuałów lub zaklęć w ramach oczyszczania lub po prostu, aby stworzyć cudowną relaksującą i przyjemną atmosferę w domu. Jeg (więcej...)

6.86 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła Stożkowe Piżmo & Drzewo Sandałowe Satya Super Hit 12 sztuk (słodko korzenne)

Aromatyczne kadzidełka ze względu na swoją prostotę i łatwość użycia są skutecznym sposobem aromaterapii. Tchnij zapach do twojego domu i popraw atmosferę twojej przestrzeni życiowej. Naturalne składniki zioła, żywice i masala są mieszane do perfekcji, aby stworzyć kojący zapach. To aromatyczne kadzidło o s słodkim, ziemistym aromacie przeniesie Cię w orientalny świat. Nag Champa zostały pierwotni (więcej...)

7.00 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła w patyczkach Palo Santo 15 g

Jest to specjalna mieszanina naturalnych ziół, żywic. Ich bogata, naturalna woń będzie poprawiać samopoczucie. Naturalne, ręcznie rolowane kadzidełka Satya uważane są za najlepsze.Każde kadzidło waży ponad 1 gram, oraz pali się ok 1 godziny.Zapach Palo Santo ma właściwości oczyszczające umysł, sprzyjające medytacji i zwiększające przepływ energii. Okadza się nim mieszkania i miejsca ceremonii, ab (więcej...)

6.31 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka Patchouli 15 g

Kadzidło z rośliną Patchouli doskonale sprawdza się jako środek odstraszający owady i odświeżacz do prania, a także jako zapach poprawiający nastrój na imprezy. Te unikalne kadzidła są ręcznie zwijane i zupełnie nietoksyczne. Pałeczki palą się przez około 20-30 minut, ale ich relaksujący zapach utrzymuje się przez wiele godzin. Ręcznie wykonane w Indiach ze wszystkich naturalnych składników i deli (więcej...)

6.99 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka Rose 15 g

Kadzidło przyciągające ogólnie pojęty Dobrobyt i Harmonię. Zapach róż bardzo silny, by przyciągać dobre duchy, miłość i przyjaźń. Zapach róży uwalnia zablokowane energie odnawiając witalność. W paczce znajduje się ok.15 patyczków Jej zapach jest pocieszający i wspierający w trudnych chwilach, jest także afrodyzjakiem. Kadzidło używane jest głównie w rytuałach romansowych. Sprzyja powrotom uczuć. J (więcej...)

6.70 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka Palo Santo 15 g

Kadzidła Nag Champa pierwotnie powstawały w klasztorach w Indiach i Nepalu. To aromatyczne kadzidło o swoim słodkim, ziemistym zapachu przeniesie Cię w orientalny świat. NAG CHAMPA to wyjątkowa indyjska kompozycja zapachowa, w której skład wchodzi aromat kwiatów Frangipani oraz drzewa sandałowego. Drzewo sandałowe jest tradycyjnie związane z ochroną, sprzyja świadomości duchowej. Pozwala na zaklin (więcej...)

6.86 PLN
PODGLĄD
Incence wooden box drewniana podstawka na kadzidełka buddha
U NAS TANIEJ
-20 %

Sattva Incence wooden box drewniana podstawka na kadzidełka buddha

Zamykane pudełko na kadzidełka z motywem indyjskim - to idealne akcesorium do palenia kadzideł patyczkowych oraz stożkowych. Pudełko zostało wykonane z egzotycznego drewna Sheesham (inaczej palisander indyjski).Wprowadź odrobinę orientu do swojego wnętrza! Pal kadzidełka w bezpieczny, łatwy i elegancki sposób. Zapach kadzideł koi zmysły, przynosi spokój i pogodę ducha. Dzięki nim można się wyci (więcej...)

34.00 PLN
27.32 PLN
PODGLĄD

Satya Nag Champa Kadzidła stożkowe Orientalne Sai Baba 12 szt.

Aromatyczne kadzidełka ze względu na swoją prostotę i łatwość użycia są skutecznym sposobem aromaterapii. Tchnij zapach do twojego domu i popraw atmosferę twojej przestrzeni życiowej. Naturalne składniki zioła, żywice i masala są mieszane do perfekcji, aby stworzyć kojący zapach. To aromatyczne kadzidło o s słodkim, ziemistym aromacie przeniesie Cię w orientalny świat. Nag Champa zostały pierwotni (więcej...)

6.26 PLN
PODGLĄD

Satya Nag Champa Kadzidła Backflow 24 Stożki 75 g

NAG CHAMPA to wyjątkowa indyjska kompozycja zapachowa, w której skład wchodzi aromat kwiatów Frangipani oraz drzewa sandałowego. Jest powszechnie stosowana w kadzidłach, mydłach, olejkach a także do wyrobu świec, soli do kąpieli i innych kosmetyków. Jego specyficzny zapach jest bardzo silny - typowy wywodzący się z Indii aromat. Wysokiej jakości stożki z drzewa sandałowego Nag Champa. Relaksujący (więcej...)

8.60 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-30 %

Song of India Luck Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła LUCK na dobry nastrój Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić nas (więcej...)

12.50 PLN
8.80 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła ziołowe uzdrawiające i harmonizujące Święta Indyjska Bazylia 15 g

Kojący zapach Tulsi zajmuje szczególne miejsce w każdym indyjskim domu. Kadzidło z rośliną Tulsi wspomaga gojenie i regenerację oraz oczyszcza otoczenie. To kadzidło może być używane na co dzień lub wspomagać rekonwalescencję. Te unikalne kadzidła są ręcznie zwijane i zupełnie nietoksyczne. Pałeczki palą się przez około 20-30 minut, ale ich relaksujący zapach utrzymuje się przez wiele godzin. Ręcz (więcej...)

6.99 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła ziołowe uzdrawiające regenerujące 15 g

Kadzidełka Ayurweda wypełniają powietrze delikatną przyjemną wonią, która poprawia nastrój i dodaje energii po ciężkim dniu. Kadzidełka sprawdzają się do medytacji i różnego rodzaju rytuałów, duchowych praktyk i podczas ćwiczeń.

6.99 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidełka Californian White Sage 15 g

Ich bogata, naturalna woń ma moc poprawy samopoczucia. Woń palonych kadzideł sprzyja medytacji. Wprowadza atmosferę pokoju, równowagi, odpręża. Kadzidło z lawendy pomaga się wyciszyć, uspokoić zmartwienia przed snem i złagodzić bezsenność. Kadzidło z lawendą jest połączone z kojącą mieszanką ziół, które pomagają podkreślić jej kojące właściwości.

6.52 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła w patyczkach Lavender 15 g

Kadzidełka LAVENDER SATYA są ręcznie rolowane, w 100% oryginalne. Jest to specjalna mieszanina naturalnych ziół, żywic. Ich bogata, naturalna woń będzie poprawiać samopoczucie i wprowadza dobry, zmysłowy nastrój. Posiadają zabezpieczenia w postaci hologramu firmy Shrinivas Sugandhalaya (Bangalore, Indie) Satya oraz znaki firmowe na kartonikach w miejscu otwarcia. Tylko tak zabezpieczone kadzidełk (więcej...)

6.40 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidła Myrrh 20 g

Naturalne kadzidła stworzone z czystego drzewa sandałowego, aromatycznych przypraw korzennych, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych. Zwijane ręcznie na cienkich patyczkach bambusowych w tradycyjny sposób, dzięki temu kadzidła dymią się minimalnie i wydobywa się z nich niepowtarzalny aromat. Ich duchowy aromat jest szczególnie sformułowany w odniesieniu do modlitwy i medytacji. Mirra i Fra (więcej...)

5.50 PLN
PODGLĄD

Song of India Kadzidełka - Sandalwood 15 g

Kadzidła pomagają oczyścić umysł, zwiększają świadomość siebie podczas medytacji i tworzą aurę pozytywnej energii. Te ręcznie zwijane kadzidełka masala zostały starannie przygotowane z naturalnego proszku drzewnego i ekstraktów ziołowych olejków eterycznych, aby zapewnić prawdziwie wzbogacające doznania. Składniki kijek bambusowy, naturalna żywica kadzidełka, węgiel aktywny, organiczna woda z trzc (więcej...)

7.82 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-4 %

Song of India Complicity Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła COMPLICITY na zmęczenie i odprężenie. Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powin (więcej...)

12.50 PLN
11.99 PLN
PODGLĄD

Chakra Kadzidełka stożkowe Throat na 5 Czakrę 45 ml

Ta czakra komunikuje ze sobą wszystkie emocje i uczucia. Zapewnia miejsce wewnątrz siebie by umożliwić wewnętrzne refleksje. Prawda duchowa. Umiejętność kontroli tej czakry daje niebywały dar słowa i pomaga w zachowaniu sił młodości przez długi okres czasu.

7.29 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-5 %

Song of India Energy Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła ENERGY witalność i energia Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocni (więcej...)

12.50 PLN
11.91 PLN
PODGLĄD

Song of India Happiness Kadzidełka Drzewo Sandałowe Naturalny Afrodyzjak

Szukasz kadzidła, które Cię uspokoi i pomoże zwalczyć chandrę? Kadzidełka Song of India Happiness mają tę moc! To patyczek złożony z naturalnej żywicy kadzidłowej, węgla aktywnego, wody z trzciny cukrowej, proszku z kory, sproszkowanego drewna oraz olejków eterycznych drzewa sandałowego. Dominujący w tej mieszance aromat sandałowca koi nerwy, łagodzi stany depresyjne, lęki i napięcie. Zapalaj więc (więcej...)

16.68 PLN
PODGLĄD

Chakra Kadzidla stożkowe Third Eye na 6 czakrę 24szt

Kadzidla stożkowe THIRD EYE na 6 czakrę Już od ponad trzech tysiącleci w kulturze Wschodu kadzidła używa się jako elementu oczyszczającego i oddalającego negatywne energie. Do dnia dzisiejszego kadzideł używa się podczas ceremonii zaślubin, żałobnych, oraz uroczystości o podniosłym charakterze. Kadzidła mają bardzo wyrazisty, nieco pudrowy, leśno-ziołowy zapach - równoważą 6 czakrę. Czakra Trzecie (więcej...)

7.95 PLN
PODGLĄD
Incence wooden box drewniana podstawka na kadzidełka elephant
U NAS TANIEJ
-20 %

Sattva Incence wooden box drewniana podstawka na kadzidełka elephant

Zamykane pudełko na kadzidełka z motywem indyjskim - to idealne akcesorium do palenia kadzideł patyczkowych oraz stożkowych. Pudełko zostało wykonane z egzotycznego drewna Sheesham (inaczej palisander indyjski).Wprowadź odrobinę orientu do swojego wnętrza! Pal kadzidełka w bezpieczny, łatwy i elegancki sposób. Zapach kadzideł koi zmysły, przynosi spokój i pogodę ducha. Dzięki nim można się wyci (więcej...)

34.00 PLN
27.32 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła w patyczkach Natural 15 g

Satya Natural kadzidełka patyczkowe Dzięki kadzidełkom możesz roztaczać przyjemne zapachy na przykład w swoim domu. Podczas gdy w przeszłości był używany do rozproszenia nieprzyjemnych zapachów i jako ofiara w świątyniach w buddyzmie, obecnie ma funkcję tworzenia przyjemnej atmosfery lub do relaksu. Działa również dobrze, aby usunąć komary i inne owady. Satya's Naturalma bardzo świeży zapach czys (więcej...)

6.31 PLN
PODGLĄD
Kadzidełka ziołowe – Jasmine Blossom
U NAS TANIEJ
-12 %

Song of India Kadzidełka ziołowe – Jasmine Blossom 10 g

Kadzidełka ziołowe Song of India Jasmine Blossom Kadzidełka marki Song of India są całkowicie naturalne. Ziołowe kadzidełka wyprodukowane z pyłu sandałowego, korzeni, żywic, ziół i naturalnych olejków eterycznych. Idealnie sprawdzą się do otulenia przestrzeni domowej ciepłym i orientalnym zapachem.

7.90 PLN
6.94 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-4 %

Song of India Harmony Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła HARMONY równowaga emocji Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanych kadzideł powinien wzmocnić (więcej...)

12.50 PLN
11.99 PLN
PODGLĄD

Satya Nag Champa Kadzidła Rose 24 Stożki 75 g

Poleca się zapach róży osobom poszukującym harmonii, ponieważ łagodzi napięcia i stresy. Ekologia nasze produkty są w 100% przyjazne dla środowiska zbiór odbywa się bez powodowania uszkodzeń żywych drzew. Oferujemy wyłącznie produkty uzyskane z gałęzi drzew powalonych z przyczyn naturalnych.

9.75 PLN
PODGLĄD

Satya kadzidełka słodko korzenna nuta 15 g

Jest to specjalna mieszanina naturalnych ziół, żywic, kwiatów i olejków, ręcznie rolowane. Ich piękny zapach będzie poprawiać samopoczucie

7.00 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-5 %

Song of India Wellness Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Kadzidła WELLNESS wprowadzą orzeźwienie i świeżość w Twoim domu Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalany (więcej...)

12.50 PLN
11.91 PLN
PODGLĄD

Satya Kadzidła w patyczkach Masala Chandan 15 g

Kadzidła zapachowe w patyczkach.

6.40 PLN
PODGLĄD

Wizaż24 Drewniana podstawka pod kadzidła inkrustowana mosiężnymi zdobieniami ze Słoniem

Ręcznie wykonana podstawka na klasyczne kadzidła na patyczku, w zwiazku z tym każda jest inna. Dzięki niej bez problemu usuniesz popiół powstały podczas spalania kadzidełka. Odpowiednia do kadzideł klasycznych, na patyczku. Dzięki niej bez problemu usuniesz popiół powstały podczas spalania kadzidełka.Podstawka bez kadzidła. Długość 26 cm

6.26 PLN
PODGLĄD

Chakra Solar Plexus Kadzidła stożkowe na 3 Czakrę 24 szt.

Kadzidła stożkowe SOLAR na 3 czakrę Już od ponad trzech tysiącleci w kulturze Wschodu kadzidła używa się jako elementu oczyszczającego i oddalającego negatywne energie. Do dnia dzisiejszego kadzideł używa się podczas ceremonii zaślubin, żałobnych, oraz uroczystości o podniosłym charakterze. Kadzidła mają bardzo delikatny, świeży zapach - równoważą 3 czakrę. Czakra splotu Solar ma silny wpływ na to (więcej...)

7.95 PLN
PODGLĄD
Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.
U NAS TANIEJ
-8 %

Song of India Sensuality Nie zawierające bambusa kadzidła indyjskie z ceramicznym stojakiem 50 szt.

Bambusowe kadzidła SENSUALITY ponętne, delikatne i intrygujące Kadzidełka Song of India to cieniutkie pałeczki oblepione pachnącą żywicą z dodatkiem węgla drzewnego, zmielonego drewna sandałowego i olejków eterycznych. Dają specyficzny, orientalny zapach w tle.Każde kadzidła, podobnie jak perfumy, składają się z trzech kompozycji zapachowych nuta głowy, nuta serca oraz nuta bazowa. Zapach spalanyc (więcej...)

12.50 PLN
11.55 PLN
PODGLĄD

Sattva Kadzidło pęczek Biała szałwia i eukaliptus

Kadzidło z białej szałwii i eukaliptusa. Oczyszczająca mieszanka o bardzo świeżym i energetyzującym zapachu pobudzająca procesy myślowe i koncentrację. Białą szałwię palimy na specjalnym spodku. Wystarczy podpalić końcówkę wiązanki, po chwili ją zgasić i odłożyć na ceramiczne lub porcelanowe naczynie.

19.68 PLN
PODGLĄD

Namaste Mini naturalne kadzidła 20 cm Lotos 22 Szt

Namaste, Mini Naturalne Kadzidła 20cm, Lotos, 22 szt. Kadzidła o urzekającym zapachu kwiatu lotosu. Naturalne kadzidła indyjskie wytwarzane w tradycyjny sposób to nieodłączny element kultury hinduskiej. Kadzidła przygotowywane są tak samo od setek lat, a technika wykonania kadzideł nie zmieniła się i wciąż wytwarza się je ręcznie z troską i miłością. Kadzidła Namaste wykonywane są ręcznie, w klasy (więcej...)

7.00 PLN
PODGLĄD