Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Szczotka Do Włosów Cushion 161

Beauty Look Szczotka Do Włosów Cushion 161

Beauty Look Szczotka Do Włosów Cushion 161: - służy do modelowania zwłaszcza końcówek włosów - pomaga w unoszeniu fryzury, zwłaszcza podczas stylizacj na gorąco - szczotka dostępna z elementami w kolorze srebrnym

11.77 PLN
Podgląd
szczotka do włosów do włosów (1249)

Donegal Air Flow Then szczotka do włosów do włosów (1249)

- Szczotka do włosów z unikatowym systemem AIR FLOW. - System AIR FLOW pozwala na swobodną rotację ciepłego powietrza podczas suszenia. - Szczotka posiada wygodną i ergonomiczną rączkę. - Wymiar dł. 23cm.

5.49 PLN
Podgląd
szczotka do włosów (1160)

Donegal Anti Dandruff Therapy szczotka do włosów (1160)

- Lecznicza szczotka Anti Dandruff Therapy do skóry głowy z problemami łupieżu, wykonana przy wykorzystaniu najnowszej technologii z aktywnymi cząsteczkami miedzi, - Unikalne igły szczotki uwalniają podczas szczotkowania cząsteczki miedzi, które aktywnie łagodzą podrażnioną skórę głowy powodując zmniejszenie przykrych objawów choroby, - Szczotka Anti Dandruff Therapy poprawia kondycję skóry głowy (więcej...)

11.85 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów TT - Hair 1233

Donegal Chrome Look Szczotka Do Włosów TT - Hair 1233 Pomaranczowy (02)

Donegal Chrome Look Szczotka Do Włosów TT - Hair 1233 Szczotka polecana do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Delikatnie i bezboleśnie rozczesuje, rozplątuje włosy. Nie niszczy struktury włosa. Idealnie trzyma się w dłoni. Przeznaczona do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Szczotka do włosów TT-Hair Chrome Look: - Rozczesuje włosy, - Masuje skórę głowy, - Przeciwdziała łamaniu się włosów, - Nie (więcej...)

24.50 PLN
Podgląd
Szczotko-Lokówka

Donegal Express Your Beauty Szczotko-Lokówka 1175

Donegal Express Your Beauty Szczotko-Lokówka 1175 - szczotko-lokówka okrągła służy głównie do unoszenia włosów u nasady głowy, nadając im objętości, - głowka szczotki została pokryta ceramiczną powłoką, która w optymalny sposób przewodzi ciepło, przyśpiesza procesy suszenia i modelowania włosów, Szczotko-lokówka posiada wygodną silikonową rączką , która gwarantuje świetne modelowanie fryzury. Śred (więcej...)

15.95 PLN
Podgląd
Nożyczki do paznokci

Donegal F3 Systems Nożyczki do paznokci

Bardzo trwałe nożyczki do paznokci z seriiF SYSTEMS Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości utwardzonej stali, oraz odpowiedniemu laserowemu naostrzeniu, przez długi okres użytkowania zachowują niezmienne właściwości. Nierdzewna stal zapewnia komfort pracy w każdych warunkach. Szerokie ostrze pozwala czerpać przyjemność z pielęgnacji paznokci. Wymiary dł.nozyczek 9 cm,dł.ostrza 2 cm

9.05 PLN
Podgląd
Nożyczki do paznokci pomarańczowe

Donegal F3 Systems Nożyczki do paznokci pomarańczowe

Bardzo trwałe nożyczki do paznokci z serii F SYSTEMS Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości utwardzonej stali, oraz odpowiedniemu laserowemu naostrzeniu, przez długi okres użytkowania zachowują niezmienne właściwości. Nierdzewna stal zapewnia komfort pracy w każdych warunkach. Szerokie ostrze pozwala czerpać przyjemność z pielęgnacji paznokci. Wymiary dł.nożyczek 9 cm, dł.ostrza 2 cm

9.17 PLN
Podgląd
Nożyczki do skórek (2220)

Donegal F3 Systems Nożyczki do skórek (2220)

Nożyczki do skórek z seriiF SYSTEMS Nierdzewna stal gwarantuje komfort pracy w każdych warunkach. Plastikowe rączki umożliwiają pewne prowadzenie. Bardzo cienkie ostrze pozwala dokładnie pielęgnować paznokcie. Wymiary nożyczek długość nożyczek 9, cm, długość ostrza2 cm.

9.05 PLN
Podgląd
Szczotka do włosów z poduszką 9005

Donegal Floral Szczotka do włosów z poduszką 9005

Donegal szczotka do włosów z poduszką Floral nr 9005 Szczotka przeznaczona do włosów długich i grubych. Metalowe igły.

7.67 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 1242

Donegal Fun Brush Szczotka Do Włosów 1242

Donegal Fun Brush Szczotka Do Włosów 1242 Szczotka Fun Brush posiada specjalnie skonstruowane igły, które skutecznie rozczesują włosy, masując przy tym skórę głowy, Dzięki szczotce włosy stają się lśniące i mocne. Delikatnie rozczesuje nawet bardzo długie włosy. Niewątpliwą zaletą szczotki jest łatwość jej czyszczenia i dezynfekowania. Wykonana jest z plastiku, dlatego łatwo myje się pod bieżącą (więcej...)

11.50 PLN
Podgląd
mini Szczotka do włosów z poduszką

Donegal mini Szczotka do włosów z poduszką

- Idealna szczotka do suszenia wszystkich typów włosów - Pozwala na łatwe i szybkie modelowanie włosów, zapobiega elektryzowaniu. - Miękkie włosie zakończone kuleczkami, które delikatnie rozczesują nawet najdłuższe włosy. - Szczotka nadaje się również do prostowania, wygładzania i nadawania włosom połysku. - Masuje skórę głowy, aktywując cyrkulację w komórkach krwionośnych.Pomaga stymulować porost (więcej...)

5.87 PLN
Podgląd
Szczotka do profesjonalnej pielęgnacji włosów (1224)

Donegal Miss Tiny Szczotka do profesjonalnej pielęgnacji włosów (1224)

Szczotka do profesjonalnej pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Została zaprojektowana z myślą o kobietach ceniących wysoką jakość wykonania oraz praktyczne rozwiązania. Delikatnie i bezboleśnie rozczesuje włosy, nie niszcząc ich struktury. Stosowana codziennie sprawi, że włosy będą gładkie i lśniące. Skutecznie rozczesuje włosy i masuje skórę głowy. Chroni włosy przed łamaniem i elektryzowaniem. D (więcej...)

8.30 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów Drewniana Krótka Mieszane Włosie 1243

Donegal Nature Gift Szczotka Do Włosów Drewniana Krótka Mieszane Włosie 1243

Donegal Nature Gift Szczotka Do Włosów Drewniana Krótka Mieszane Włosie 1243 Szczotka drewniana z domieszką naturalnego włosia. Naturalne włosie skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni włosa, oraz pomaga utrzymać włosy w dobrej kondycji. Regularne szczotkowanie połączone z odpowiednimi kosmetykami, sprawi, że włosy będą lśniące i zdrowe. Nieoceniona i niezbędna przy codziennej stylizacji w (więcej...)

11.50 PLN
Podgląd
NOŻYCZKI DEGAŻÓWKI DWUSTRONNE (5300)

Donegal NOŻYCZKI DEGAŻÓWKI DWUSTRONNE (5300)

Profesjonalne nożyczki fryzjerskie degażówki. Wykonane zostały z wysokogatunkowej stali nierdzewnej.

22.60 PLN
Podgląd
NOŻYCZKI DO PAZNOKCI (1006)

Donegal NOŻYCZKI DO PAZNOKCI (1006)

Nożyczki do paznokci w praktycznym etui, które zapewnia bezpieczne ich przechowywanie. Cienkie ostrze pozwala dokładnie pielęgnować paznokcie. Długość nożyczek 8,7 cm. Długość ostrza 1,8 cm.

4.05 PLN
Podgląd
Nożyczki Do Paznokci 1010

Donegal Nożyczki Do Paznokci 1010

Donegal Nożyczki Do Paznokci 1010 Nierdzewne nożyczki do paznokci w praktycznym etui, które zapewnia bezpieczne ich przechowywanie. Dzięki nierdzewnej stali, możliwe jest długotrwałe użytkowanie. Plastikowe rączki zapewniają pewne prowadzenie. Nożyczki wyposażone są, w bardzo cienkie ostrze, co pozwala dokładnie pielęgnować paznokcie. Wymiary nożyczek: - długość nożyczek 9,5 cm, - długość ostrza 1 (więcej...)

6.40 PLN
Podgląd
Nożyczki Do Paznokci 9168

Donegal Nożyczki Do Paznokci 9168

Donegal Nożyczki Do Paznokci 9168 Bardzo trwałe nożyczki do paznokci w praktycznym etui, które zapewnia bezpieczne ich przechowywanie. Nożyczki są wykonane z wysokiej jakości utwardzonej stali, oraz laserowo naostrzone, co sprawia, że przez długi okres użytkowania zachowują niezmienne właściwości. Dzięki nierdzewnej stali, możliwa jest praca w każdych warunkach. Szerokie ostrza pozwalają czerpać p (więcej...)

10.97 PLN
Podgląd
Nożyczki Do Paznokci 9641

Donegal Nożyczki Do Paznokci 9641

Donegal Nożyczki Do Paznokci 9641 Bardzo trwałe nożyczki do paznokci. Wykonane z wysokiej jakości stali z dodatkiem stopów uszlachetniających, oraz laserowo naostrzone, co sprawia, że przez długi okres użytkowania zachowują niezmienne właściwości. Stal nierdzewna zapewnia komfort pracy w każdych warunkach. Gwarancja jakości Donegal. Dzięki szerokim ostrzom, pięlegnacja paznokci staje się przyjemno (więcej...)

12.70 PLN
Podgląd
Nożyczki do paznokci Beauty Care 2226

Donegal Nożyczki do paznokci Beauty Care 2226

Donegal nożyczki do paznokci Beauty Care nr 2226 Nożyczki do paznokci w praktycznym etui. Wykonane z wysokiej jakości utwardzanej i nierdzewnej stali. Precyzyjne nożyki naostrzone laserowo gwarantują jakość i zachowanie właściowości przez długi okres użytkowania. Poręczne i wygodne w użyciu z szerokim, prostym ostrzem. Wymiary długość nożyczek 9 cm, długość ostrza 2,4 cm.

11.17 PLN
Podgląd
Nożyczki Do Paznokci Kolorowe 9366

Donegal Nożyczki Do Paznokci Kolorowe 9366

Donegal Nożyczki Do Paznokci Kolorowe 9366 Bardzo trwałe nożyczki do paznokci, w praktycznym etui. Nowoczesne wzornictwo dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność. Bardzo trwałe nożyczki do paznokci. Wykonane z wysokiej jakości stali z dodatkiem stopów uszlachetniających, oraz laserowo naostrzone, co sprawia, że przez długi okres użytkowania zachowują niezmienne właściwości. Nierdzewna stal zapewnia kom (więcej...)

12.13 PLN
Podgląd
Nożyczki Do Paznokci Neon - Play 2223

Donegal Nożyczki Do Paznokci Neon - Play 2223

Donegal Nożyczki Do Paznokci Neon - Play 2223 Bardzo trwałe nożyczki do paznokci. Produkt wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, Nożyczki są laserowo ostrzone, wycinają skórki z łatwością i dużą precyzją, bez obaw o skaleczenia, Uchwyt z gumową oprawą sprawia, iż nożyczki bardzo dobrze leżą w dłoni, nie ślizgają się i są poręczne, Neonowy kolor to dodatkowy atut nożyczek. Wymiary: - długo (więcej...)

8.35 PLN
Podgląd
NOŻYCZKI DO SKÓREK (1007)

Donegal NOŻYCZKI DO SKÓREK (1007)

- Nożyczki do skórek w praktycznym etui, które zapewnia bezpieczne ich przechowywanie. - Cienkie ostrze pozwala dokładnie pielęgnować paznokcie. - Wymiary nożyczek długość nożyczek 8,6 cm, długość ostrza 1,6 cm.

4.05 PLN
Podgląd
NOŻYCZKI DO SKÓREK 1,6 mm

Donegal NOŻYCZKI DO SKÓREK 1,6 mm

DONEGAL NOŻYCZKI DO SKÓREK 1,6 mm Nożyczki do skórek w praktycznym etui, które zapewnia bezpieczne ich przechowywanie. Nierdzewna stal gwarantuje komfort pracy w każdych warunkach. Plastikowe rączki umożliwiają pewne prowadzenie. Bardzo cienkie ostrze pozwala dokładnie pielęgnować paznokcie. Długość nożyczek 9,2 cm. Długość ostrza 1,6 cm.

6.57 PLN
Podgląd
Nożyczki Do Skórek 9166

Donegal Nożyczki Do Skórek 9166

Donegal Nożyczki Do Skórek 9166 Bardzo trwałe nożyczki do paznokci w praktycznym etui, które zapewnia bezpieczne ich przechowywanie. Nożyczki są wykonane z wysokiej jakości utwardzonej stali, oraz laserowo naostrzone, co sprawia, że przez długi okres użytkowania zachowują niezmienne właściwości. Dzięki nierdzewnej stali, możliwa jest praca w każdych warunkach. Cienkie ostrza pozwalają czerpać przy (więcej...)

11.35 PLN
Podgląd
Nożyczki do skórek Beauty Care 2227

Donegal Nożyczki do skórek Beauty Care 2227

Donegal nożyczki do skórek Beauty Care nr 2227 Nożyczki do skórek wykonane ze stali nierdzewnej. Nożyczki naostrzane laserowo zachowują wysoką jakość oraz właściwości przez długi okres użytkowania. Cienkie i proste ostrze z precyzją i łatwością radzi sobie z paznokciami i zgrubieniami. Solidne i niezawodne do pielęgnacji paznokci dłoni i stóp. Wymiary długość 9 cm, długość ostrza 2 cm.

10.97 PLN
Podgląd
NOŻYCZKI DO SKÓREK Neon Play (2224)

Donegal NOŻYCZKI DO SKÓREK Neon Play (2224)

Nożyczki do skórek wykonane ze stali nierdzewnej, Laserowo naostrzane nożyczki gwarantują dokładną pielęgnację, a lekko skośne ostrze precyzyjnie wycina skórki, Uchwyt wzmocniony gumową oprawą, dzięki czemu nożyczki są poręczne i nie ślizgają się, Piękny neonowy kolor uchwytu wpływa na atrakcyjność nożyczek,

8.77 PLN
Podgląd
NOŻYCZKI DO SKÓREK Różowe (9367)

Donegal NOŻYCZKI DO SKÓREK Różowe (9367)

Nożyczki do skórek. Wykonane z wysokiej jakości materiałów.

10.88 PLN
Podgląd
Nożyczki Fryzjerskie 5303

Donegal Nożyczki Fryzjerskie 5303

Donegal Nożyczki Fryzjerskie 5303 Profesjonalne nożyczki fryzjerskie, wykonane zostały z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Dla uzyskania lepszej trwałości nożyczki są hartowane w lodzie. Nożyczki posiadają antyalergiczne plastikowe, zdejmowane uchwyty na palce. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrą jakością i niską ceną. Długość nożyczek 14 cm.

15.17 PLN
Podgląd
Nożyczki Fryzjerskie Degażówki 1-Stronne 5301

Donegal Nożyczki Fryzjerskie Degażówki 1-Stronne 5301

Donegal Nożyczki Fryzjerskie Degażówki 1-Stronne 5301 Profesjonalne nożyczki fryzjerskie - degażówki, wykonane zostały z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Dla uzyskania lepszej trwałości nożyczki są hartowane w lodzie. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrą jakością i niską ceną. Wymiary produkty: 16 cm

22.65 PLN
Podgląd
Nożyczki Uniwersalne Bezpieczne 9978

Donegal Nożyczki Uniwersalne Bezpieczne 9978

Donegal Nożyczki Uniwersalne Bezpieczne 9978 ` Bezpieczne nożyczki, zaprojektowane specjalnie z myślą o delikatnych paznokciach. Zabezpieczeniem przed skaleczeniem są zaokrąglone końcówki i wygodne plastikowe rączki, które zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie pracy, Nożyczki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Produkt w praktycznym etui. Wymiary nożyczek: - długość n (więcej...)

5.87 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 1240

Donegal Oozy Brush Szczotka Do Włosów 1240

Donegal Oozy Brush Szczotka Do Włosów 1240 Szczotka Oozy Brush skutecznie rozplątuje włosy. Ponadto zapobiega szarpaniu i wyrywaniu włosów, Wyposażona jest w elastyczne igły, dzięki którym włosy mokre, jak i suche są bez problemu rozczesywane. Regularne używanie zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Szczotka posiada bardzo delikatne włókna, oraz podwójnie zatapiane zakończenia igieł, dzięki czemu gw (więcej...)

12.95 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 1227

Donegal Orient Hair Szczotka Do Włosów 1227

Donegal Orient Hair Szczotka Do Włosów 1227 Kolekcja orientalnych, limitowanych szczotek do włosów, inspirowana egzotyczną naturą. Szczotka została wzbogacona w sprężyste igły. Doskonale radzi sobie z każdym rodzajem włosów. Posiada ultralekką konstrukcję, która zapewnia komfort podczas modelowania fryzury, Elastyczne igły w szczotce są absolutnie bezpieczna dla struktury i kondycji włosów, Szzczo (więcej...)

8.40 PLN
Podgląd
Szczotka do Modelowania 1206

Donegal Premium Plus Szczotka do Modelowania 1206

- Szczotkolokówka z linii PREMIUM PLUS. - Profesjonalna szczotkolokówka do włosów, dedykowana do podkręcania włosów na gorąco. Idealna do modelowania suszarką włosów krótkich oraz półdługich. - Unosi włosy u nasady głowy, nadając im objętości. - Produkt posiada rączkę ułatwiającą modelowanie fryzury. - Bardzo delikatnie obchodzi się z włosami podczas modelowania, czesania suszenia, niweluje efekt (więcej...)

11.39 PLN
Podgląd
Szczotka Do Wlosów Wentylująca 1222

Donegal Premium Plus Szczotka Do Wlosów Wentylująca 1222

Donegal Premium Plus Szczotka Do Wlosów Wentylująca 1222 Szczotka wentylująca to idealne rozwiązanie dla Twoich włosów! Szczotka do modelowania i rozczesywania włosów z kolekcji Premium Plus jest profesjonalna, oraz najwyższej jakości. Produkt doskonale sprawdza się do podkręcania i stylizacji włosów przy użyciu suszarki. Posiada otwory, które równomiernie rozprowadzają ciepło - efekt Dry-Hair. Wy (więcej...)

10.07 PLN
Podgląd
SZCZOTKA do włosów (1220)

Donegal Premium Plus SZCZOTKA do włosów (1220)

Najwyższej jakości oraz w pełni profesjonalna szczotka do modelowania i rozczesywania włosów z kolekcji PREMIUMPLUS. Idealne rozwiązanie dla Twoich włosów! Szczotka doskonale rozprowadza powietrze, przyśpieszając proces suszenia włosów,Ultralekka konstrukcja zapewnia komfort podczas modelowania fryzury, Elastyczne igły użyte w szczotce są absolutnie bezpieczna dla struktury i kondycji włosów,Zasto (więcej...)

10.90 PLN
Podgląd
Szczotko-Lokówka Do Włosów Czarna Cieniowana 1189

Donegal Premium Plus Szczotko-Lokówka Do Włosów Czarna Cieniowana 1189

Donegal Premium Plus Szczotko-Lokówka Do Włosów Czarna Cieniowana 1189 Profesjonalna szczotko-lokówka do włosów, polecana do podkręcania włosów na gorąco. Idealna do modelowania suszarką włosów krótkich, jak również półdługich. Szczególna zaletą jest to, iż unosi włosy aż od nasady głowy. Nadaje im objętości. Produkt bardzo delikatnie obchodzi się z włosami podczas modelowania, czesania, oraz susz (więcej...)

16.45 PLN
Podgląd
SZCZOTKA (1223) WENTYLUJĄCA DO WŁOSÓW

Donegal SZCZOTKA (1223) WENTYLUJĄCA DO WŁOSÓW

Szczotka do włosów z linii MISS TINY została zaprojektowana z myślą o kobietach ceniących wysoką jakość wykonania oraz praktyczne rozwiązania. Szczotka wentylująca doskonale rozprowadza powietrze, idealnie nadaje gładką strukturę bez prostowania, Siedem rzędów elastycznych igieł ułatwia rozczesywanie włosów, masuje skórę głowy pobudzając cebulki, Ultralekka konstrukcja zapewnia komfort podczas cz (więcej...)

7.64 PLN
Podgląd
SZCZOTKA 9-Rzędowa (9016)

Donegal SZCZOTKA 9-Rzędowa (9016)

- Szczotka do włosów z nylonowymi igłami zakończonymi plastikowymi kuleczkami. - Nadaje się do rozczesywania i układania włosów cienkich i delikatnych jednocześnie masując skórę głowy. - Gumowa rączka sprawia, że szczotka dobrze leży w dłoni. - Silikonowa rączka szczotki dostępna w czterech kolorach czerwony, niebieski, zielony, fioletowy.

5.77 PLN
Podgląd
Szczotka Do Masażu Skóry Głowy Drewniane Igły 9026

Donegal Szczotka Do Masażu Skóry Głowy Drewniane Igły 9026

Donegal Szczotka Do Masażu Drewniane Igły 9026 Drewniana szczotka przeznaczona do włosów długich i grubych. Doskonałe sprawdzi się do mocno splątanych włosów. Produkt jest bardzo delikatny, przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Szczotka jest trwała, wykonana została z Schima superba, dzięki czemu włosy nie elektryzują się. Wyjątek stanowi gumowa poduszeczka, na której osadzone są drewniane igły (więcej...)

10.95 PLN
Podgląd
Szczotka Do Wlosów 9010

Donegal Szczotka Do Wlosów 9010 Fioletowa

Donegal Szczotka Do Wlosów 9010 Fioletowa Szczotka przeznaczona jest do włosów długich i grubych. Doskonale nadaje się do włosów mocno splątanych, jest bardzo delikatna - przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Nylonowe igły, posiadają zaokrąglone końce, mocno osadzone na gumowej poduszeczce. Dzięki szerokiej powierzchni szczotka umożliwia zaczesanie sporej ilości włosów jednym ruchem. Posiada gum (więcej...)

6.87 PLN
Podgląd
SZCZOTKA do włosów (1221)

Donegal SZCZOTKA do włosów (1221)

Najwyższej jakości oraz w pełni profesjonalna szczotka do modelowania i rozczesywania włosów z kolekcji PREMIUMPLUS. Idealne rozwiązanie dla Twoich włosów! - Szczotka doskonale rozprowadza powietrze, przyśpieszając proces suszenia włosów, - Ultralekka konstrukcja zapewnia komfort podczas modelowania fryzury, - Elastyczne igły użyte w szczotce są absolutnie bezpieczna dla struktury i kondycji włosó (więcej...)

10.60 PLN
Podgląd
szczotka do włosów (1246)

Donegal szczotka do włosów (1246)

- Szczotka do włosów wykonana z wysokiej jakości materiałów. - Idealna do codziennej pielęgnacji włosów. - Szybko i sprawnie rozczesuje niesforne kosmyki. - Wymiar dł. 24cm

6.47 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 1101

Donegal Szczotka Do Włosów 1101

Donegal Szczotka Do Włosów 1101 Szczotka przeznaczona jest do włosów długich i grubych. Doskonale nadaje się do włosów mocno splątanych, jest bardzo delikatna - przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Nylonowe igły, posiadają zaokrąglone końce, mocno osadzone na gumowej poduszeczce.

12.50 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 1141

Donegal Szczotka Do Włosów 1141

Donegal Szczotka Do Włosów 1141 Szczotka idealnie sprawdza się przy pielegnacji włosów długich i półdługich, oraz do pracy z suszarką. Sprawne czesanie ułatwia antypoślizgowa rączka . Szczotka doskonale: - modeluje włosy, - zapobiega elektryzowaniu, - prostuje, - wygładza, - nadaje połysk. Do szczególnych zalet szczotki należy masaż skóry głowy (aktywuje cyrkulację w komórkach krwionośnych) Pomag (więcej...)

8.50 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 1155

Donegal Szczotka Do Włosów 1155

Donegal Szczotka Do Włosów 1155 Szczotka idealnie sprawdza się do prostowania i wygładzania włosów. Przeznaczona do wszystkich typów włosów. Pozwala na łatwe i szybkie modelowanie. Szczotka zapobiega elektryzowaniu.  Produkt delikatnie rozczesuje nawet najdłuższe włosy, gdyż posiada miękkie włosie zakończone kuleczkami. Szczotka nadaje się również do: - prostowania, - wygładzania, - nadawania wło (więcej...)

8.67 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 1231

Donegal Szczotka Do Włosów 1231 Tender & Thick Hair

Donegal Szczotka Do Włosów 1231 Tender & Thick Hair Limitowana linia szczotek TT-Hair, wyróżniają się wyjątkowym designem i ergonomią kształtów. Posiadają dwie długości cienkich igieł, które bezboleśnie rozczesują włosy nie niszcząc ich struktury. Dodatkowo szczotki: - nie elektryzują włosów, - skutecznie rozprowadzają preparaty pielęgnacyjne, - są idealne dla każdego rodzaju włosów. Szczotka prze (więcej...)

7.50 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 9003

Donegal Szczotka Do Włosów 9003

Donegal Szczotka Do Włosów 9003 Szczotka przeznaczona jest do włosów długich i grubych. Doskonale nadaje się do włosów mocno splątanych, jest bardzo delikatna - przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Nylonowe igły, posiadają zaokrąglone końce, mocno osadzone na gumowej poduszeczce. Dzięki szerokiej powierzchni szczotka umożliwia zaczesanie sporej ilości włosów jednym ruchem.

4.95 PLN
Podgląd
Szczotka Do Włosów 9004

Donegal Szczotka Do Włosów 9004

Donegal Szczotka Do Włosów 9004 Szczotka przeznaczona jest do włosów długich i grubych. Doskonale nadaje się do włosów mocno splątanych, jest bardzo delikatna - przeciwdziała strzępieniu się końcówek. Nylonowe igły, posiadają zaokrąglone końce, mocno osadzone na gumowej poduszeczce. Dzięki szerokiej powierzchni szczotka umożliwia zaczesanie sporej ilości włosów jednym ruchem. Posiada gumowy, ergon (więcej...)

7.89 PLN