Preparaty na komary, kleszcze, muszki i inne

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Zastosowanie przeciwko
Karaluchom
Kleszczom
Komarom
Molom
Mrówkom
Muchom
Myszom I Szczurom
Osom
Pająkom
Pluskwom
Rybikom
Rodzaj
Bomba Dymna
Lep
Łapka
Płyn
Proszek
Pułapka
Rozpylacz, Aerozol
Spray
Trucizna, Trutka
Klasa wyrobu medycznego
I
Zastosowanie
Grzybobójcze
Owadobójcze, Przeciwko Insektom
Przeciwko Chwastom
Przeciwko Szkodnikom
Regeneracja
Wyrób medyczny
Nie
Tak
Certyfikat
Ce
Forma
Granulat
Płyn
Proszek
Rozpylacz, Aerozol
Przeznaczenie
Dla Dorosłych
Dla Dzieci
  • Arox (6)
  • Bros (68)
  • Chatsworth (1)
  • Chicco (1)
  • Expel (3)
  • FlosLek (2)
  • Kosmed (5)
  • Vaco (33)

Bros Packa na muchy maxi

Większa i trwalsza od tradycyjnej packi na muchy. Dostępna w kilku kolorach. Kolor packi wydawany losowo . Brak możliwości wyboru koloru

2.68 PLN
PODGLĄD

Vaco Atraktantowy lep na muchy

Jedna z najstarszych i najskuteczniejszych pułapek lepowych na rynku. Lep na muchy to mechaniczny sposób na zmniejszenie populacji much i innych owadów latających w pomieszczeniach. Pozbawiony substancji chemicznych. Całkowicie bezpieczny dla człowieka i zwierząt domowych. Zwalcza muchy, meszki, ćmy, inne owady latające. Środki ostrożności Nie wieszać lepu bezpośrednio nad żywnością. Chronić przed (więcej...)

1.89 PLN
PODGLĄD

Bros łapka na muchy 1 szt. mix kolorów

Bros Packa na muchy tradycyjna łapka muchobijka różne koloryMuchobijka na muchy. Klasyczna, prosta formy muchobijki. Tani i skuteczny sposób walki z owadami w mieszkaniu. Bezpieczna dla użytkownika i prosta w użytkowaniu. Kolor wysyłany losowo.

2.16 PLN
PODGLĄD

Bros Lep na muchy płaski

Lep płaski Bros na muchy to nowoczesna forma lepu na owady latające. LEP NA MUCHY MARKI BROS w płaskiej formie pozwala na łapanie much na większej powierzchni. 1sztuka.

1.94 PLN
PODGLĄD

Bros Pułapka feromonowa na mole spożywcze

BROS PUŁAPKA FEROMONOWA NA MOLE SPOŻYWCZEprzeznaczony do zwalczania moli spożywczych w pomieszczeniachtakichjakkuchnieispiżarnieorazbezpośredniowszafachzproduktamispożywczymi.

6.73 PLN
PODGLĄD

Bros kulki na mole odzieżowe lawenda 20szt 120 g

Preparat skutecznie chroni odzież, tkaniny oraz futra przed niszczącym działaniem moli. Zachowuje skuteczność do 3 miesiący od otwarcia opakowania. Dostępny w 4 różnych wersjach zapachowych. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

6.70 PLN
PODGLĄD

Bros Zawieszka na mole Kwiat pomarańczy

Zawieszka na mole Kwiat pomarańczy Działa do 6 miesięcy Skutecznie chroni odzież przed molami.

6.31 PLN
PODGLĄD

Bros dysk na mole odzieżowe kwiat pomarańczy 40 g

Dysk skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach. Nadaje delikatny zapach i chroni ubrania do 6 miesięcy. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

6.95 PLN
PODGLĄD

Bros Spirale na komary 10 szt. 120 g

Marka BROS towarzyszy od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. Spirala owadobójcza przeznaczona do zwalczania komarów i meszek na terenach otwartych. Po wykonaniu czynności wymagających bezpośredniego kontaktu ze spiralą umyć ręce, unikać kontaktu z oczami i skórą. Przechowywać w suchym miejscu, w temp. od 5-30 C, z dala od żywno (więcej...)

9.86 PLN
PODGLĄD

Bros Spray na pająki 250 ml

Aerozol do zwalczania pająków w domach, pomieszczeniach gospodarczych, piwnicach, garażach, itp. Stosowany bezpośrednio na owady działa natychmiastowo. Zwalcza pająki i chroni opryskane powierzchnie przed tworzeniem się nowych pajęczyn. Utworzona bariera zaczyna działać po 4 godzinach na powierzchniach gładkich i po 8 godzinach na powierzchniach porowatych, pozostając skuteczna przez odpowiednio 4 (więcej...)

18.31 PLN
PODGLĄD

Bros Zawieszka na mole Lawenda

Zawieszka na mole, Produkt w postaci zawieszki do zwalczania moli odzieżowych. Zapewnia ochronę przed szkodnikami odzieży przechowywanej w szafach, szufladach i garderobach. Zwalcza mole we wszystkich stadiach rozwojowych - jaja, larwy i osobniki dorosłe. Nie pozostawia śladów na odzieży. Dla skutecznej ochrony należy wymieniać zawieszkę na nową co 3 miesiące. zwalcza mole, jaja i larwy , działa d (więcej...)

6.38 PLN
PODGLĄD

Bros Proszek na mrówki 100 g

Proszek do zwalczania mrówek w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie na tarasach, podjazdach, ścieżkach, w altanach, itp. Do stosowania w postaci proszku lub po rozpuszczeniu w wodzie. Specjalnie dobrana przynęta pokarmowa zapewnia wysoką skuteczność preparatu. zwalcza do 10 gniazd , szybkie działanie i długotrwała ochrona , likwiduje gniazda mrówek

9.51 PLN
PODGLĄD

Vaco Sensitive Płyn na kleszcze/komary/meszki 80 ml

Vaco Sensitive - płyn na kleszcze, komary i meszki Skuteczny i jednocześcnie łagodny dla skóry płyn na komary. Chroni przed ukąszeniami komarów, kleszczy, meszek oraz komarów tropikalnych. Środek o brzoskwiniowym zapachu. Zapewnia ochronę do 10 godzin przed kleszczami, do 5 godzin przed komarami i meszkami oraz do 3,5 godziny przed komarami tropikalnymi.

20.04 PLN
PODGLĄD

Bros Lep okrągły na muchy Max

Bros 1szt. Lep na muchy okrągły max z aromatem miodu wabi insekty klejąca powłoka Lep na muchy z dodatkiem wabiącego owady aromatu miodu, który sprawia, że produkt jest wyjątkowo atrakcyjny dla owadów. Bez substancji owadobójczych. Produkt pokryty silnym klejem.

1.94 PLN
PODGLĄD

Bros Zawieszka na mole cendrowa

Preparat w postaci zawieszki do zwalczania moli. Skutecznie zabezpiecza odzież przechowywaną w szafach, szufladach i garderobach przed niszczącym działaniem moli. Nadaje ubraniom przyjemny, świeży zapach. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

6.31 PLN
PODGLĄD

Bros Spray na komary i kleszcze Max 90 ml

Marka ** BROS towarzyszy od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. BROS, spray na komary i kleszcze to aerozol, który skutecznie odstrasza komary, nawet tropikalne do 8h i kleszcze do 5h. Sposób przygotowania i przechowywania Przechowywać w suchym miejscu, w temp. 5-30C, z dala od żywności, chronić od światła.

15.33 PLN
PODGLĄD

Bros Pułapka z płynem na muszki owocówki 15 ml

Pułapka do monitorowania obecności muszek owocówek. Zwabione zapachem aromatyzowanego płynu owady dostają się do wnętrza pułapki, a jej specjalna konstrukcja powoduje, że nie mogą się z niej wydostać. Nowy, udoskonalony płyn wabiący sprawia, że pułapka jest wyjątkowo skuteczna. Nie zawiera substancji owadobójczych, bazuje wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego. Pułapka pozwala na ocenę l (więcej...)

14.98 PLN
PODGLĄD

Vaco MAX Packa na muchy - mix kolorów 1szt

Packa na muchy pozwala pozbyć się owadów w szybki sposób. Mix kolorów. Kolory wysyłane są losowo - w zależności od dostępności.

3.61 PLN
PODGLĄD

Vaco Kids spray na komary i kleszcze dla dzieci od 3 Roku Życia 100 ml

Spray VACO Kids to preparat w aerozolu do odstraszania komarów, kleszczy i meszek. Receptura opracowana specjalnie dla dzieci od 3. roku życia. Skutecznie zapobiega ukąszeniom komarów, kleszczy i meszek. Posiada niezwykle przyjemny zapach, który zachęca do stosowania i przekona niejednego młodego sceptyka do środka na komary. ZAWIERA butyloacetyloaminopropionian etylu zaw. 10g/100g Olejek z austra (więcej...)

17.83 PLN
PODGLĄD

Bros Naklejka na muchy Motylek 2szt.

Naklejka na muchy.Dekoracyjna naklejka na okno do zwalczania much. Kolorowy motyw motyla pokryty jest bezzapachową substancją czynną oraz przynętą pokarmową, która jest chętnie zjadana przez muchy. Po spożyciu trutki muchy giną na miejscu lub odlatują i giną później. Naklejka zawiera również silnie gorzką substancję, zabezpieczającą przed przypadkowym spożyciem, dlatego może być stosowana w dzieci (więcej...)

9.33 PLN
PODGLĄD

Bros Płyn na komary dla dzieci 50 ml

Marka BROS towarzyszy nam od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. BROS Płyn na komary dla dzieci powyżej 1. roku życia to delikatny płyn o przyjemnym zapachu skutecznie odstrasza komary do 6 godzin. Dodatek d-pantenolu nawilża i pielęgnuje skórę. Odpowiedni również dla osób o wrażliwej skórze. Sposób przygotowania i przechowywan (więcej...)

10.89 PLN
PODGLĄD

Bros Preparat na mrówki Mrówex 10 g

BROS Mrówex preparat na mrówki karmnik Preparat w postaci trutki gotowej do użycia, przeznaczony do zwalczania mrówek ogrodowych w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie, np. na tarasach, balkonach, w altanach, na ścieżkach, podjazdach itp. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

14.14 PLN
PODGLĄD

Bros Spray na mrówki 150 ml

Bros spray na mrówki, Aerozol skutecznie zwalcza wszystkie gatunki mrówek.

11.74 PLN
PODGLĄD

Arox Płytka na mole spożywcze, 2 szt

AROX - Płytka na mole spożywcze AROX Płytka lep na mole spożywcze, 2 sztuki Lep płaski na molespożywczew postaci płaskiej tabliczki pokrytej substancją klejącą. Przeznaczony do wyłapywania moli spożywczych zpomieszczeń kuchennych, spiżarni oraz wszelkich innych pomieszczeń,w których przechowywane są artykuły spożywcze. Produkt nie zawiera substancji owadobójczych co sprawia, że może być stosowany (więcej...)

13.82 PLN
PODGLĄD

Bros Anty osa Środek na osy i szerszenie 300 ml

Anty osa Środek na osy szerszenie Skutecznie zwalcza osy i szerszenie oraz ich gniazda. Preparat służy do oprysków z bliska, w miejscu opryskania działa jeszcze przez kilka dni, dlatego po opryskaniu gniazda zostawmy je na kilka dni, by preparat działał też na osobniki wracające do gniazda.

15.49 PLN
PODGLĄD

Bros Preparat dwuskładnikowy na muchy

Dwuskładnikowy preparat Bros na muchy jest wyjątkowo skutecznym preparatem owadobójczym do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, sklepach, budynkach gospodarczych itp. PREPARAT NA MUCHY zawiera dwa składniki do sporządzania zawiesiny, którą należy pokryć ramy okienne, futryny bądź inne nasłonecznione miejsca.

15.16 PLN
PODGLĄD

Bros Płytka na owady muchy komary mole meszki

Płytka stopniowo uwalnia pary substancji owadobójczej zwalczając owady latające (muchy, komary, meszki, mole) w pomieszczeniach. Jedno opakowanie zabezpiecza kubaturę do 30 m3 (ok. 12 m2) przez ok. 2 miesiące. Pełną skuteczność uzyskuje po ok. 48 godz. od wystawienia płytki. Praktyczny kalendarzyk umieszczony na płytce informuje, kiedy należy wymienić ją na nową.

16.19 PLN
PODGLĄD

Bros Lep na muchy, okienny 4-pak

Estetyczna forma lepu z kolorowym nadrukiem. Nadaje się do stosowania w miejscach widocznych, w kuchni i wszędzie tam, gdzie ze względów estetycznych nie chcemy stosować tradycyjnego lepu. Można umieścić go na szybie, kafelkach, doniczkach, w miejscu przechowywania owoców itp. Skutecznie wyłapuje muchy, muszki owocówki i inne owady latające. Specjalna receptura kleju wydłuża jego działanie do kilk (więcej...)

7.68 PLN
PODGLĄD

Vaco Pułapka na mole kuchenne 2szt

Pułapka na mole kuchenne. Skutecznie likwiduje szkodniki w szafkach kuchennych, spiżarniach i innych miejscach przechowywania żywności. Produkt oparty na działaniu feromonu, który przerywa cykl rozrodczy mola spożywczego (mklika, omacnicy spichrzanki). Produkt bezwonny, pozbawiony substancji biobójczych - może być stosowany w pobliżu żywności. Pułapka na mole jest całkowicie bezpieczna dla ludzi i (więcej...)

14.13 PLN
PODGLĄD

Vaco Pułapka na mole kuchenne i ubraniowe 2w1 2szt

Pułapka skutecznie odławia mole kuchenne i mole ubraniowe. Jest bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. Pozbawiona wszelkich substancji toksycznych. Można ją stosować wszędzie tam, gdzie zaobserwowano bytność szkodników,bez obaw o zdrowie rodziny. *Ważne * Nie umieszczaj pułapki w pobliżu otworów wentylacyjnych, otwartych okien i grzejników. Produkt oparty na naturalnym feromonie, nie zawiera s (więcej...)

16.34 PLN
PODGLĄD

Bros Płyn na komary i kleszcze 50 ml

Odstrasza komary, kleszcze i inne owady kłujące. Wykazuje długotrwałe działanie. Zabezpieczając przed ukąszeniami, chroni również przed chorobami przenoszonymi przez owady kleszczowym zapaleniem opon mózgowych, boreliozą itp. Sposób przygotowania i przechowywania Przechowywać w suchym miejscu, w temp. od 5-30 oC, z dala od żywności, chronić od światła. Przed użyciem przeczytać instrukcję. Produktó (więcej...)

9.64 PLN
PODGLĄD

Vaco ECO Pułapka na muchy Fly Stick 1szt

ECO Fly Stick Pułapka na Muchy Nowoczesna pułapka zapewnia najwyższą skuteczność w odławianiu owadów w pomieszczeniach mieszkalnych i innych miejscach użyteczności publicznej. Pułapka w postaci żółtej tuby pokrytej specjalną formułą niewysychającego kleju, zapewnia skuteczność w eliminowaniu owadów w miejscach przygotowywania i przechowywania żywności. Sposób użycia Ostrożnie zerwać przednią część (więcej...)

7.43 PLN
PODGLĄD

Bros dysk na mole odzieżowe lawenda 40 g

Dysk skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach. Nadaje delikatny zapach i chroni ubrania do 6 miesięcy. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

6.95 PLN
PODGLĄD

Bros Proszek na mrówki 1000 g

Proszek do zwalczania mrówek w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie: na tarasach, podjazdach, ścieżkach, w altanach, itp.Do stosowania w postaci proszku lub po rozpuszczeniu w wodzie. Specjalnie dobrana przynęta pokarmowa zapewnia wysoką skuteczność preparatu. preparat do likwidacji mrówek i ich gniazdmoże być używany w pomieszczeniach oraz na tarasach, podjazdach, ścieżkach, w altanachd (więcej...)

45.02 PLN
PODGLĄD

Bros Aparat elektryczny na owady + płyn 3w1 na muchy, komary i mrówki 3w1 30 ml

Elektrofumigator z płynem o szerokim spektrum działania, do zwalczania much, komarów i mrówek. Stopniowo uwalniana substancja czynna chroni pomieszczenia zarówno w dzień, jak i w nocy, a dodatkowo zapobiega wlatywaniu kolejnych owadów. Jest skuteczny również przy otwartych oknach i włączonym świetle.

29.64 PLN
PODGLĄD

Bros Kulki na mole kwiatowe 20 sztuk 120 g

BROS KULKI NA MOLE KWIATOWE skutecznie chronią odzież w szafkach, szufladach i garderobach. Kwiatowe kulki Bros zwalczają mole, jaja i larwy. Działają aż do 6 miesięcy.

6.70 PLN
PODGLĄD

Bros Proszek Na Mrówki MAX 100 g

Proszek do zwalczania mrówek w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie na tarasach, podjazdach, ścieżkach, w altanach, itp. Bardzo skuteczny dzięki zastosowaniu dwóch różnych rodzajów przynęty cukrowej i białkowej. Taki skład sprawia, że preparat jest wyjątkowo chętnie spożywany przez mrówki i przenoszony do ich gniazd. Do stosowania w postaci proszku lub po rozpuszczeniu w wodzie.

11.09 PLN
PODGLĄD

Bros Proszek na mrówki 500 g

Uniwersalny i szybko działający preparat do likwidacji skupisk mrówek. Może być stosowany w dwojaki sposób - proszek do rozsypania na ścieżkach wędrówek owadów - rozpuszczony w wodzie do szybkiego miejscowego zastosowania zwłaszcza na tarasach, ścieżkach, podjazdach. Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę in (więcej...)

32.34 PLN
PODGLĄD

Bros Płyn do aparatu elektrycznego na muchy, komary i mrówki - 20 dni 30 ml

Płyn do elektrofumigatora o szerokim spektrum działania, do zwalczania much, komarów i mrówek. Stopniowo uwalniana substancja czynna chroni pomieszczenia zarówno w dzień, jak i w nocy, a dodatkowo zapobiega wlatywaniu kolejnych owadów. Zabezpiecza wnętrze o powierzchni ok. 20 m2 (50 m3) do 20 dni przez 24 h na dobę (do 480 h). Jest skuteczny również przy otwartych oknach i włączonym świetle. 20 dn (więcej...)

21.30 PLN
PODGLĄD

Bros Płyn do aparatu elektrycznego na komary dla dzieci od 1 roku życia 50 ml

Marka BROS towarzyszy nam od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. Płyn do elektro na komary to płyn owadobójczy do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów. Chroni pomieszczenia przed owadami nadlatującymi z zewnątrz nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Owady, które są już w środku pomieszczenia giną. Oc (więcej...)

19.42 PLN
PODGLĄD

Arox Zawieszka na mole odzieżowe o zapachu lawendy, 1 szt

Zawieszka na mole odzieżowe zawiera środek owadobójczy do zwalczania moli odzieżowych. Płytka tekturowa nasączona substancją czynną w ilości 300 mg (umieszczonej w zawieszce plastikowej) do zwalczania moli odzieżowych. Zawieszka na mole skutecznie zabezpiecza odzież przechowywaną w - - szafach, - - szufladach, - - garderobach przed niszczącym działaniem tych szkodników. Zwalcza mole w każdym stadi (więcej...)

7.25 PLN
PODGLĄD

Kosmed Hit Kids Żel po ukąszeniu owadów dla dzieci

Żel po ukąszeniu owadów dla dzieci - Łagodzi świąt - Niweluje podrażnienia - 100% naturalnych składników aktywnych.

11.02 PLN
PODGLĄD

Bros Gaśnica na osy i szerszenie 600 ml

Bros Gaśnica na osy i szerszenie spray - duży zasięg 5m Produkt w postaci aerozolu, gotowy do użycia. Wykazuje wysoką skuteczność w zwalczaniu os i szerszeni gnieżdżących się w ogrodach, na poddaszach, balkonach. Działanie środka utrzymuje się przez 3 dni po oprysku. Duży zasięg gwarantuje bezpieczeństwo stosowania.

35.33 PLN
PODGLĄD

Bros Spray na komary i kleszcze 90 ml

Marka ** BROS towarzyszy od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. BROS spray na komary i kleszcze to preparat o repelencyjnym działaniu, chroniący przed ukąszeniami komarów i kleszczy, zapewnia długą ochronę. Forma sprayu gwarantuje wygodę stosowania preparatu. Nie jest tłusty i nie plami odzieży. Sposób przygotowania i przechowy (więcej...)

12.77 PLN
PODGLĄD

Bros Płyn na komary i kleszcze 50% DEET tropikalny 130 ml

Płyn bardzo skutecznie odstrasza komary (w tym tropikalne, które przenoszą malarię i gorączkę zachodniego Nilu), kleszcze i meszki. Zabezpiecza przed komarami pospolitymi aż do 12 h, komarami tropikalnymi i meszkami do 10 h oraz kleszczami do 9 h. Dzięki wyjątkowo wysokiemu stężeniu substancji odstraszającej, preparat działa dłużej niż większość dostępnych na rynku produktów do ochrony przed komar (więcej...)

26.90 PLN
PODGLĄD

Bros Duo Decor Płytki na owady 2 sztuki

Płytki na owady Duo-Decor II Dwie dekoracyjne płytki do zwalczania owadów latających (muchy, komary, meszki, muszki owocówki i dorosłe osobniki moli odzieżowych) i mrówek w pomieszczeniach. Mogą być stosowane razem lub osobno, w zależności od wielkości zabezpieczanej powierzchni. Subtelny, elegancki wzór w połączeniu z dyskretnym kolorem sprawiają, że płytki Duo-Decor pasują do każdego pomieszczen (więcej...)

17.04 PLN
PODGLĄD

Bros Zapas na komary do kontaktu wkłady 20 Płytek dla Dzieci

Marka BROS towarzyszy nam od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. ** Bros wkłady nasączone substancją czynną do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów. Chronią pomieszczenia przed owadami nadlatującymi z zewnątrz nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Jeden wkład zapewnia do 12 godzin ochrony. Dla dzieci (więcej...)

11.24 PLN
PODGLĄD

Bros Proszek na mrówki 250 g

Proszek na mrówki Bros zwalcza do 25 gniazd. Likwiduje gniazda mrówek. Zapewnia szybkie działanie i długotrwałą ochronę.

22.05 PLN
PODGLĄD