Preparaty na komary, kleszcze, muszki i inne

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Arox (6)
  • Bros (38)
  • Chicco (2)
  • Expel (1)
  • Kosmed (2)
  • Mustico (1)
  • Teza (2)
  • Vaco (20)
  • Wooden Spoon (1)

Bros Packa na muchy maxi

Większa i trwalsza od tradycyjnej packi na muchy. Dostępna w kilku kolorach. Kolor packi wydawany losowo . Brak możliwości wyboru koloru

2.51 PLN
PODGLĄD

Bros Lep na muchy płaski

Lep płaski Bros na muchy to nowoczesna forma lepu na owady latające. LEP NA MUCHY MARKI BROS w płaskiej formie pozwala na łapanie much na większej powierzchni. 1sztuka.

1.81 PLN
PODGLĄD

Bros Pułapka feromonowa na mole spożywcze

BROS PUŁAPKA FEROMONOWA NA MOLE SPOŻYWCZEprzeznaczony do zwalczania moli spożywczych w pomieszczeniachtakichjakkuchnieispiżarnieorazbezpośredniowszafachzproduktamispożywczymi.

6.69 PLN
PODGLĄD

Bros Zawieszka na mole Lawenda

Zawieszka na mole, Produkt w postaci zawieszki do zwalczania moli odzieżowych. Zapewnia ochronę przed szkodnikami odzieży przechowywanej w szafach, szufladach i garderobach. Zwalcza mole we wszystkich stadiach rozwojowych - jaja, larwy i osobniki dorosłe. Nie pozostawia śladów na odzieży. Dla skutecznej ochrony należy wymieniać zawieszkę na nową co 3 miesiące. zwalcza mole, jaja i larwy , działa d (więcej...)

6.09 PLN
PODGLĄD
kulki na mole odzieżowe lawenda 20szt
NOWOŚĆ

Bros kulki na mole odzieżowe lawenda 20szt 120 g

Preparat skutecznie chroni odzież, tkaniny oraz futra przed niszczącym działaniem moli. Zachowuje skuteczność do 3 miesiący od otwarcia opakowania. Dostępny w 4 różnych wersjach zapachowych. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

6.23 PLN
PODGLĄD

Bros Zawieszka na mole Kwiat pomarańczy

Zawieszka na mole Kwiat pomarańczy Działa do 6 miesięcy Skutecznie chroni odzież przed molami.

6.09 PLN
PODGLĄD

Vaco Pułapka na mole kuchenne 2szt

Pułapka na mole kuchenne. Skutecznie likwiduje szkodniki w szafkach kuchennych, spiżarniach i innych miejscach przechowywania żywności. Produkt oparty na działaniu feromonu, który przerywa cykl rozrodczy mola spożywczego (mklika, omacnicy spichrzanki). Produkt bezwonny, pozbawiony substancji biobójczych - może być stosowany w pobliżu żywności. Pułapka na mole jest całkowicie bezpieczna dla ludzi i (więcej...)

16.51 PLN
PODGLĄD

Bros Zawieszka na mole cendrowa

Preparat w postaci zawieszki do zwalczania moli. Skutecznie zabezpiecza odzież przechowywaną w szafach, szufladach i garderobach przed niszczącym działaniem moli. Nadaje ubraniom przyjemny, świeży zapach. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

6.42 PLN
PODGLĄD

Bros Aparat elektryczny na owady + płyn 3w1 na muchy, komary i mrówki 3w1 30 ml

Elektrofumigator z płynem o szerokim spektrum działania, do zwalczania much, komarów i mrówek. Stopniowo uwalniana substancja czynna chroni pomieszczenia zarówno w dzień, jak i w nocy, a dodatkowo zapobiega wlatywaniu kolejnych owadów. Jest skuteczny również przy otwartych oknach i włączonym świetle.

27.52 PLN
PODGLĄD

Bros Płyn do aparatu elektrycznego na komary

Marka BROS towarzyszy od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. BROS - PŁYN DO ELEKTRO NA KOMARY 6 NOCY to płyn owadobójczy do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nalatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Długie działanie preparatu (więcej...)

20.54 PLN
PODGLĄD

Bros Lep na muchy, okienny 4-pak

Estetyczna forma lepu z kolorowym nadrukiem. Nadaje się do stosowania w miejscach widocznych, w kuchni i wszędzie tam, gdzie ze względów estetycznych nie chcemy stosować tradycyjnego lepu. Można umieścić go na szybie, kafelkach, doniczkach, w miejscu przechowywania owoców itp. Skutecznie wyłapuje muchy, muszki owocówki i inne owady latające. Specjalna receptura kleju wydłuża jego działanie do kilk (więcej...)

6.15 PLN
PODGLĄD

Bros Elektro + płyn na komary do stosowania wewnątrz budynku

Marka BROS towarzyszy od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. Elektrofumigator z wkładami nasączonymi substancją czynną do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nadlatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Wkład zabezpiecza pomieszczenie do 2 m2 (ok. 5 m3) przez ok. 12 (więcej...)

17.81 PLN
PODGLĄD

Bros dysk na mole odzieżowe lawenda 40 g

Dysk skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach. Nadaje delikatny zapach i chroni ubrania do 6 miesięcy. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

6.17 PLN
PODGLĄD

Teza elektrofumigator z płynem na komary 1 sztuka

Elektrofumigator z płynem Działa przez 60 nocy. Odstrasza owady latające komary, komary tygrysie, meszki, muszki owocówki. Zapach drzewa sandałowego i białych kwiatów.

21.65 PLN
PODGLĄD

Arox Ziarno Na Myszy I Szczury 150 g

ZIARNO Plus - to gotowa do użycia przynęta (w saszetkach) w formie ziarna, przeznaczona do zwalczania myszy domowej wewnątrz budynków oraz szczurów wędrownych wewnątrz i wokół budynków. Przeznaczona jest do stosowania w odpornych na manipulację stacjach deratyzacyjnych.

7.30 PLN
PODGLĄD

Vaco Pułapka na muszki owocówki jabłuszko 1szt 15 ml

Pułapka w kształcie jabłka przeznaczona do odławiania muszek owocówek. Formuła produktu opiera się wyłącznie na naturalnych substancjach wabiących. Skutecznie zmniejsza aktywność muszek. Jest całkowicie bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych. Można ją stosować w pobliżu żywności - w kuchni i spiżarni. Zwalcza muszki owocówki. Sposób użycia Otworzyć wieczko i przelać zawartość butelki do środka p (więcej...)

11.79 PLN
PODGLĄD

Bros Ziarno na myszy i szczury 140 g

Ziarno na myszy i szczury marki Bros to produkt gotowy do użycia. Opakowanie zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas jego wykładania. Ziarno Bros zapewnia skuteczność już w 1 dawce.

6.75 PLN
PODGLĄD

Bros Proszek na mrówki 250 g

Proszek na mrówki Bros zwalcza do 25 gniazd. Likwiduje gniazda mrówek. Zapewnia szybkie działanie i długotrwałą ochronę.

24.11 PLN
PODGLĄD

Bros Preparat dwuskładnikowy na muchy

Dwuskładnikowy preparat Bros na muchy jest wyjątkowo skutecznym preparatem owadobójczym do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, sklepach, budynkach gospodarczych itp. PREPARAT NA MUCHY zawiera dwa składniki do sporządzania zawiesiny, którą należy pokryć ramy okienne, futryny bądź inne nasłonecznione miejsca.

14.65 PLN
PODGLĄD

Expel Muchospray Spray Na Muchy Cytryna 400 ml

MUCHOSPRAY CYTRYNOWY EXPEL to spray skutecznie zwalczający owady latające muchy, komary, muszki owocowe, osy i dorosłe osobniki moli odzieżowych w pomieszczeniach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również inne produkty z kategorii Środki na owady. Marka Expel

17.29 PLN
PODGLĄD

Teza Spray na owady latające 300 ml

Aerozol owadobójczy na owady latające do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Skutecznie zwalcza muchy, komary (w tym komary tygrysie), muszki owocówki, meszki.

11.14 PLN
PODGLĄD

Bros Zapas na komary do kontaktu wkłady 20 Płytek

Wkłady uzupełniające do elektrofumigatora BROS elektro. Wkłady działają również z większością elektrofumigatorów dostępnych na rynku. - 1 wkład do 10 godzin ochrony. Przechowywać w suchym miejscu, w temp. od 5-30 oC, z dala od żywności, chronić od światła. Przed użyciem przeczytać instrukcję. Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.

8.83 PLN
PODGLĄD

Bros Gaśnica na osy i szerszenie 300 ml

Aerozol do zwalczania os i szerszeni oraz niszczenia ich gniazd - w ogrodach, na tarasach i balkonach, poddaszach, itd. Unikalna konstrukcja zaworu umożliwia oprysk z odległości 5 m zapewniając bezpieczeństwo i wygodę.

20.96 PLN
PODGLĄD

Bros Muchospray 400 ml

Preparat w aerozolu do zwalczania owadów latających. Zestawienie kilku nowoczesnych substancji aktywnych pozwoliło osiągnąć zarówno błyskawiczne działanie (efekt 'knock-down'), jak i skuteczność tam, gdzie owady uodporniły się na dotychczas stosowane preparaty.Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacy (więcej...)

12.58 PLN
PODGLĄD

Mustico Tick-Off spray do bezpiecznego usuwania kleszczy 2w1 11 g

MUSTICO TICK-OFF Spray do usuwania kleszczy 2w1 8 ml Wskazania i działania Nowoczesny wyrób medyczny umożliwiający proste, szybkie i bezpieczne usuwanie kleszczy. Zabija kleszcza poprzez natychmiastowe zamrożenie, ułatwiając jego bezpieczne usunięcie i ograniczając ryzyko boreliozy. - wyrób medyczny klasy I - nietoksyczny - umożliwia bezbolesne i bezpieczne usuwanie kleszczy - zamraża kleszcza nat (więcej...)

17.04 PLN
16.36 PLN
PODGLĄD

Bros Płyn na komary i kleszcze 100 ml

Marka BROS towarzyszy od wielu lat. Tworzone przez profesjonalistów preparaty kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w domach. Bros płyn na komary i kleszcze skutecznie odstrasza komary i kleszcze. Składniki Substancja czynna N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) 15 g/1 g (15%).

12.99 PLN
PODGLĄD

Bros Mrówkofon na mrówki 60 g

Mrówkofon na mrówki Bros zwalcza do 8 gniazd mrówek. Zapewnia długotrwałe działanie. Mrówkofon V, Granulat do zwalczania mrówek w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie, na tarasach, balkonach, ścieżkach, podjazdach, w altanach itd.

8.16 PLN
PODGLĄD

Vaco Elektro + płyn uzupełniający na owady bez zapachu 1szt 45 ml

Elektro na owady to nowoczesne urządzenie elektryczne z wymiennym wkładem. Zapewnia długotrwałą, skuteczną ochronę przed komarami i innymi owadami. Jedna butelka z płynem = spokojny sen przez 60 nocy. Zwalcza: komary, muchy i inne. Sposób użycia: Zdjąć nakrętkę wkładu i wkręcić w dyfuzor. Podłączyć urządzenie do źródła napięcia 230V. Umieścić urządzenie tak, aby buteleczka z płynem była umieszczon (więcej...)

38.68 PLN
PODGLĄD

Bros Amaris Żel łagodzący ukąszenia 50 ml

Skutecznie łagodzi skutki ukąszeń komarów, os, pszczół i innych owadów, przynosząc podrażnionej skórze natychmiastową ulgę. Zmniejsza również dolegliwości występujące po poparzeniu pokrzywą. Działa kojąco, daje przyjemne uczucie chłodu i intensywnie pielęgnuje podrażnioną skórę.

10.44 PLN
PODGLĄD

Chicco Perfumed Braclet Bransoletka Zapachowa

Pachnąca bransoletka odstrasza komary, a do tego zachwycająco wygląda noszona na nadgarstkach, kostkach lub jako gumka do wiązania włosów. Jej naturalny zapach oparty jest na trawie cytrynowej. Bransoletka testowana dermatologicznie i odpowiednia dla całej rodziny.

11.57 PLN
PODGLĄD

Bros Proszek na mrówki 100 g

Proszek do zwalczania mrówek w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie na tarasach, podjazdach, ścieżkach, w altanach, itp. Do stosowania w postaci proszku lub po rozpuszczeniu w wodzie. Specjalnie dobrana przynęta pokarmowa zapewnia wysoką skuteczność preparatu. zwalcza do 10 gniazd , szybkie działanie i długotrwała ochrona , likwiduje gniazda mrówek

8.48 PLN
PODGLĄD

Vaco ECO Pułapka na muchy Fly Stick 1szt

ECO Fly Stick Pułapka na Muchy Nowoczesna pułapka zapewnia najwyższą skuteczność w odławianiu owadów w pomieszczeniach mieszkalnych i innych miejscach użyteczności publicznej. Pułapka w postaci żółtej tuby pokrytej specjalną formułą niewysychającego kleju, zapewnia skuteczność w eliminowaniu owadów w miejscach przygotowywania i przechowywania żywności. Sposób użycia Ostrożnie zerwać przednią część (więcej...)

9.18 PLN
PODGLĄD
Żel łagodzący ukąszenia
WYPRZEDAŻ
-13 %

Arox Żel łagodzący ukąszenia 50 ml

Żel łagodzący efekty ukąszeń owadów, takich jak komary, meszki, kleszcze, osy, pszczoły, mrówki, pająki itp. Łagodzi powierzchniowe podrażnienia skóry, redukuje zaczerwienienie i pieczenie, działa kojąco na naskórek.

8.31 PLN
7.24 PLN
PODGLĄD

Kosmed Hit Moskito Płyn po ukąszeniu owadów w rolce z aloesem 10 ml

Płyn łagodzący objawy ukąszeń owadów. Zawiera mentol oraz naturalny sok aloesowy. Wyraźnie koi i chłodzi skórę oraz zmniejsza świąd i zaczerwienienie. Olejek pomarańczowy nadaje przyjemny zapach.

7.99 PLN
PODGLĄD
Elektro + płyn uzupełniający na owady z olejkami eterycznymi Citronella 1szt
NOWOŚĆ

Vaco Elektro + płyn uzupełniający na owady z olejkami eterycznymi Citronella 1szt 45 ml

Elektro to długotrwała, skuteczna ochrona przed komarami i muchami. Jedna butelka z płynem zapewnia spokojny sen i przyjemny zapach przez 60 dni. Ekologiczny wkład z płynem na bazie naturalnego olejku eterycznego z Citronelli. Używać w pomieszczeniu 8-15 m2. Zwalcza: komary, muchy i inne. Czas działania: do 60 dni.

24.91 PLN
PODGLĄD
Płyn uzupełniający do elektro na owady z olejkami eterycznymi Citronella
WYPRZEDAŻ
-56 %

Vaco Płyn uzupełniający do elektro na owady z olejkami eterycznymi Citronella 45 ml

Wyprzedaż magazynowa. Cena wyprzedażowa. Ilość ograniczona. Płyn uzupełniający do urządzeń elekro. Stworzony na bazie olejku z Citronelli. Zabezpiecza pomieszczenia przed komarami i innymi insektami nadlatującymi z zewnątrz. Działa przez 60 nocy. Pasuje do większości urządzeń dostępnych na rynku. Zwalcza: komary, muchy i inne. Sposób użycia: Zdjąć nakrętkę i wkręcić wkład w dyfuzor. Podłączyć urzą (więcej...)

15.98 PLN
7.00 PLN
PODGLĄD

Vaco Pułapka na mrówki do użytku wewnątrz pomieszczeń szt.2

Eco pułapka na mrówki do wewnątrz domu to najskuteczniejszy sposób odławiania mrówek oraz mrówek faraona bytujących w domach. Produkt zawiera silną substancję wabiącą, dzięki której skutecznie wyłapuje owady. Pułapka została stworzona z myślą o bezpiecznym stosowaniu jej w środowisku domowym. Ekologiczna pułapka na mrówki jest całkowicie bezpieczna dla dzieci , a także zwierząt domowych . (więcej...)

9.16 PLN
PODGLĄD

Arox Płytka na mole spożywcze, 2 szt

AROX - Płytka na mole spożywcze AROX Płytka lep na mole spożywcze, 2 sztuki Lep płaski na molespożywczew postaci płaskiej tabliczki pokrytej substancją klejącą. Przeznaczony do wyłapywania moli spożywczych zpomieszczeń kuchennych, spiżarni oraz wszelkich innych pomieszczeń,w których przechowywane są artykuły spożywcze. Produkt nie zawiera substancji owadobójczych co sprawia, że może być stosowany (więcej...)

13.07 PLN
PODGLĄD

Vaco Pułapka na mole kuchenne i ubraniowe 2w1 2szt

Pułapka skutecznie odławia mole kuchenne i mole ubraniowe. Jest bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. Pozbawiona wszelkich substancji toksycznych. Można ją stosować wszędzie tam, gdzie zaobserwowano bytność szkodników,bez obaw o zdrowie rodziny. *Ważne * Nie umieszczaj pułapki w pobliżu otworów wentylacyjnych, otwartych okien i grzejników. Produkt oparty na naturalnym feromonie, nie zawiera s (więcej...)

7.85 PLN
PODGLĄD

Bros dysk na mole odzieżowe kwiat pomarańczy 40 g

Dysk skutecznie zwalcza mole odzieżowe (osobniki dorosłe, jaja i larwy) w szafach, szufladach i garderobach. Nadaje delikatny zapach i chroni ubrania do 6 miesięcy. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

6.54 PLN
PODGLĄD

Vaco Pułapka na rybiki szare i cukrowe

Eco pułapka na rybiki szare i cukrowe to najskuteczniejszy sposób odławiania szkodników bytujących w domach. Produkt zawiera silną, wabiącą tabletkę atraktantową, dzięki której skutecznie wyłapuje szkodniki. Pułapka została stworzona z myślą o bezpiecznym stosowaniu jej w środowisku domowym. Ekologiczna pułapka na prusaki i karaluchy jest całkowicie bezpieczna dla dzieci , a także zwierząt d (więcej...)

18.34 PLN
PODGLĄD

Kosmed Hit Kids Spray odstraszający na komary, kleszcze i meszki dla dzieci 100 ml

HIT Spray dla dzieci z naturalnymi olejkami eterycznymi HIT to naturalny preparat pielęgnujący o przyjemnym zapachu. Zawiera naturalne olejki roślinne miętowy, eukaliptusowy i cytronellowy. Olejki eteryczne wpływają pozytywnie na skórę oraz posiadają zapach, którego nie tolerują komary, kleszcze i meszki. Naturalne składniki. Przeznaczony dla dzieci powyżej 1 roku życia. Działanie -Tworzy na powie (więcej...)

15.00 PLN
PODGLĄD

Vaco Max spray na muchy 300 ml

Maxymalnie skutecznypreparat w aerozolu na muchy. Spray do zwalczania owadów latających w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Produktprzeznaczony do powszechnego stosowania.

18.40 PLN
PODGLĄD

Vaco ECO LEP NA MUCHY OKRĄGŁY 4szt KARTONIK

Vaco Lep na muchy 1op - 4 sztuki Tradycyjny lep na muchy w postaci papierowej taśmy lepnej, pokrytej niewysychającym klejem. Służy do monitorowania obecności much oraz innych owadów latających w budynkach mieszkalnych i gospodarczych, poprzez ich wyłapywanie. Nie emituje nieprzyjemnego zapachu. Nie zawiera insektycydów. Zalecenia Produkt wrażliwy na światło, temperaturę i wilgotność powietrza. Prz (więcej...)

7.77 PLN
PODGLĄD

Bros Pułapka na mole odzieżowe

Bros pułapka na mole odzieżowe Bezwonna pułapka do monitorowania obecności moli odzieżowych w szafach i szufladach. Działa w naturalny sposób aż do 3 miesięcy. Nie zawiera chemicznych środków owadobójczych. Monitorowanie obecności moli możliwe jest dzięki dodatkowi feromonu, który skutecznie wabi dorosłe samce do pułapki. Pozwala to na wczesne wykrycie obecności tych owadów w pomieszczeniu i ocenę (więcej...)

10.92 PLN
PODGLĄD

Arox Zawieszka na mole odzieżowe o zapachu lawendy, 1 szt

Zawieszka na mole odzieżowe zawiera środek owadobójczy do zwalczania moli odzieżowych. Płytka tekturowa nasączona substancją czynną w ilości 300 mg (umieszczonej w zawieszce plastikowej) do zwalczania moli odzieżowych. Zawieszka na mole skutecznie zabezpiecza odzież przechowywaną w - - szafach, - - szufladach, - - garderobach przed niszczącym działaniem tych szkodników. Zwalcza mole w każdym stadi (więcej...)

7.18 PLN
PODGLĄD

Bros Kulki na mole kwiatowe 20 sztuk 120 g

BROS KULKI NA MOLE KWIATOWE skutecznie chronią odzież w szafkach, szufladach i garderobach. Kwiatowe kulki Bros zwalczają mole, jaja i larwy. Działają aż do 6 miesięcy.

7.27 PLN
PODGLĄD

Chicco Perfumed Clip Zapachowy Klips Odstraszający Komary

Praktyczny i kolorowy klips zapachowy odstraszający komary z możliwością przypięcia do odzieży, akcesoriów, czapek, a nawet wózków dziecięcych. Jego naturalny zapach oparty jest na trawie cytrynowej. Nadaje się do użytku zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz.

11.56 PLN
PODGLĄD