Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Pasta do czyszczenia naczyń i urządzeń sanitarnych

Barwa Ola Pasta do czyszczenia naczyń i urządzeń sanitarnych 250 g

Seria Czysty Dom to skuteczne preparaty do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni. Preparaty Czysty Dom dzięki zastosowaniu najlepszych składników czyszczących są skuteczne i szybkie w działaniu. Teraz z łatwością przywrócisz w swoim domu czystość i blask! Sprzątanie z produktami Czysty Dom to czysta przyjemność. Niezastąpiona w każdym domu pasta OLA usuwa silne zabrudzenia z naczyń kuchennyc (więcej...)

4.00 PLN
Podgląd
Chillout PROFESJONALNY PŁYN DO CZYSZCZENIA BALKON

Barwa PERFECT HOUSE Chillout PROFESJONALNY PŁYN DO CZYSZCZENIA BALKON 480 ml

Z roku na rok balkony zyskują jako miejsce do spędzania wypoczynku. Powoli przestają być miejscem na składowanie nieużywanych przedmiotów i składzikiem dla rowerów, a stają się małym azylem miejsce do relaksu. By w pełni cieszyć się przyjemnością odpoczynku na balkonie trzeba odpowiednio przygotować go do sezonu. Profesjonalny płyn do czyszczenia balkonów, tarasów i mebli ogrodowych sprawi, że Tw (więcej...)

13.45 PLN
Podgląd
Profesjonalny Płyn Do Mycia i Pielęgnacji Podłóg Drewnianych

Barwa Perfect House FLOOR Profesjonalny Płyn Do Mycia i Pielęgnacji Podłóg Drewnianych 500 ml

Barwa Perfect House FLOOR Profesjonalny Płyn Do Mycia i Pielęgnacji Podłóg Drewnianych Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Profesjonalny płyn do mycia i pielęgnacji podłóg drewnianych FLOOR polecany jest do powierzchni: - drewnianych - naturalnego drewn (więcej...)

12.80 PLN
Podgląd
Profesjonalny Żel W Formie Koncentratu Do Czyszczenia Powierzchni Gładkich

Barwa Perfect House Floor Profesjonalny Żel W Formie Koncentratu Do Czyszczenia Powierzchni Gładkich 480 ml

Barwa Perfect House Floor Profesjonalny Żel W Formie Koncentratu Do Czyszczenia Powierzchni Gładkich Produkty Perfect House to perfekcyjne spojrzenie na temat sprzątania. Produkty skuteczne, łatwe i przyjemne do stosowania. Zapewniają olśniewający efekt, który odmieni cały dom. Żel dzięki swojej formule zachowuje wyjątkowe właściwości zarówno w twardej jak i miękkiej wodzie. Przyspiesza wysychanie (więcej...)

8.79 PLN
Podgląd
Profesjonalny Płyn Do Mycia Powierzchni Szklanych

Barwa Perfect House GLASS Profesjonalny Płyn Do Mycia Powierzchni Szklanych 500 ml

Barwa Perfect House GLASS Profesjonalny Płyn Do Mycia Powierzchni Szklanych Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Profesjonalny płyn do mycia powierzchni szklanych polecany jest do czyszczenia szyb okiennych, samochodowych oraz: - innych powierzchni szkla (więcej...)

8.79 PLN
Podgląd
Pasta do mycia rąk detergentowa-mydlana ze ścierniwem i gliceryną

BHP Pasta do mycia rąk detergentowa-mydlana ze ścierniwem i gliceryną 500 ml

Pasta ze ścierniwem bhp skutecznie usuwa silne zabrudzenia rąk typu tłuszcz, kurz, smar, olej, sadza. Pasta jest niezastąpiona w każdym warsztacie mechanicznym, ogrodzie, wszelkiego typu pracach domowych. Zawarta w paście gliceryna działa nawilżająco na dłonie. Łagodny materiał ścierny wspomaga usuwanie zabrudzeń bez podrażnienia rąk.

5.67 PLN
Podgląd
Pasta do mycia rąk detergentowo-mydlana z gliceryną

BHP Pasta do mycia rąk detergentowo-mydlana z gliceryną 500 g

BHP Pasta do mycia rąk detergentowamydlana z gliceryną - pomaga pozbyć się silnych zabrudzeń - usuwa smar, tłuszcz i sadzę - nie wysusza skóry dłoni - pomaga zachować czystość osobom narażonym na silne zabrudzenia - zawiera olej kokosowy W starciu z wyjątkowo uporczywymi zabrudzeniami dłoni lub odzieży poradzi sobie tylko pasta BHP Pollena. Specjalna formuła pasty pozwala łatwo pozbyć się smaru, t (więcej...)

5.87 PLN
Podgląd
Płyn do mycia

Cif Brillance Ocean Płyn do mycia 1000 ml

Uniwersalny płyn czyszczący Cif polecany do wszystkich zmywalnych powierzchni np. kuchenek, zlewów, wanien, kafelków, terakoty z wyjątkiem powierzchni lakierowanych.

10.57 PLN
Podgląd
Pink Orchidea Uniwersalny płyn do czyszczenia

Cif Brillance Pink Orchidea Uniwersalny płyn do czyszczenia 1000 ml

Uniwersalny płyn czyszczący Cif polecany do wszystkich zmywalnych powierzchni np. kuchenek, zlewów, wanien, kafelków, terakoty z wyjątkiem powierzchni lakierowanych

10.17 PLN
Podgląd
Cream Lemon z mikrokryształkami Mleczko do czyszczenia powierzchni

Cif Cream Lemon z mikrokryształkami Mleczko do czyszczenia powierzchni 780 g

Cif Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami Lemon Mleczko do czyszczenia Cif Lemonprzeznaczone jest dousuwania codziennych zabrudzeńi pozostawia 100% lśniącej czystości. Składniki Calcium carbonate, benzenosulfonian sodu pochodne alkilowe c1013, węglan sodu, mieszanina alkoholi c 1215 oksyetylenowanych 5eo, 1,2benzoizotiazolin3on. Ostrzeżenia Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu n (więcej...)

9.15 PLN
Podgląd
Mleczko do czyszczenia powierzchni z mikrokryształkami

Cif Cream Pink Flowers Mleczko do czyszczenia powierzchni z mikrokryształkami 780 g

Cif Cream Pink Flowers z mikrokryształkami Mleczko do czyszczenia powierzchni Mleczko Cif z mikrokryształkami - Najlepsza formuła mleczka Cif. Usuwa 100% większości spotykanych domowych zabrudzeń dla 100% pięknie czystych powierzchni, łatwiej niż kiedykolwiek. Mleczko wnika i usuwa całkowicie najbardziej oporny brud jak: przypieczony tłuszcz, przypalone jedzenie, plamy z kamienia w łazience; jego (więcej...)

9.39 PLN
Podgląd
Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami Lila Flower

Cif Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami Lila Flower 780 g

Cif Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami Lila Flower Mleczko do czyszczenia Cif Lila Flower przeznaczone jest do usuwania codziennych zabrudzeń i pozostawia 100% lśniącej czystości. Składniki Calcium carbonate, benzenosulfonian sodu pochodne alkilowe c1013, węglan sodu,mieszanina alkoholi c 1215 oksyetylenowanych 5eo, 1,2benzoizotiazolin3on Ostrzeżenia Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po (więcej...)

9.15 PLN
Podgląd
spray do czyszczenia antybakteryjny

Cif Power & Shine spray do czyszczenia antybakteryjny 750 ml

Zabija 99.9% bakterii i wirusy grypy*. Usuwa tłuste zabrudzenia kuchenne oraz zabrudzenia w łazience. Dogłębna czystość. Świeży zapach. Eliminuje bakterie takie jak Salmonella, MRSA (Gronkowiec złocisty odporny na antybiotyki), E. Coli & Listeria oraz wirusy grypy w tym H1N1. Odpowiedni do stosowania na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Produkt bakteriobójczy, grzybobójczy oraz bójczy w (więcej...)

16.67 PLN
Podgląd
Spray przeciw kamieniowi

Cif Power & Shine Spray przeciw kamieniowi 750 ml

Cif Power&Shine Spray przeciw kamieniowi Cif spray przeciw kamieniowi skutecznie usuwa kamień do 100% oraz inne uporczywe zabrudzenia w łazience, dbając o czyszczone powierzchnie.

13.77 PLN
Podgląd
spray wybielający

Cif Power & Shine spray wybielający 750 ml

Cif Power&Shine wybielanie to higieniczna czystość i perfekcyjny połysk czyszczących powierzchni bez smug. Zawarte w płynie bardzo silne i głęboko czyszczące cząsteczki natychmiast odrywają nawet najbardziej silny brud w łazience i w domu. Cif Power&Shine gwarantuje lśniące, higieniczne i wreszcie czyste powierzchnie.

13.77 PLN
Podgląd
Ultraszybki spray do kuchni

Cif POWER & SHINE Ultraszybki spray do kuchni 500 ml

Dopiero co skończyłeś sprzątać łazienkę a tu życie toczy się dalej. Te irytujące ślady po wodzie i osady z kamienia szybko powracają. Dlatego stworzyliśmy specjalny spray, który usuwa osady z kamienia bez smug, ale sprawia także, że umyta powierzchnia odpycha wodę i brud. To zapobiega przyleganiu wody, osadów z kamienia i mydła do powierzchni w łazience. Teraz dłużej możesz cieszyć się lśniącą łaz (więcej...)

8.75 PLN
Podgląd
spray przeciw tłuszczowi

Cif Power Shine with Lift Action spray przeciw tłuszczowi 750 ml

Cif Power&Shine Przeciw tłuszczowi Spray Ostatnie badania udowodniły, ze bardzo skutecznym sposobem usuwania tłustych zabrudzeń jest ich usuwanie z wykorzystaniem oleju. Nasza unikalna lekka formuła zawiera olejki pomarańczy i mandarynki. Formuła sprayu natychmiast zaczyna przenikać przez tłuste zabrudzenia za jednym przetarciem. Pozostaniesz z perfekcyjnie lśniącymi powierzchniami i kuchnią ożywi (więcej...)

16.67 PLN
Podgląd
Spray czyszczący Piekarnik & Grill

Cif Ultra Power Spray czyszczący Piekarnik & Grill 500 ml

Cif Piekarnik&Grill Spray czyszczący Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Może powodować korozję metali. Uwaga! Zawiera Sodium laureth sulphate, Ethanolamine, Sodium hydroxide. Chronić przed dziećmi. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Stosować rękawice ochronne. Stosować ochronę oczu/ochronę twarzy. Stosować odzież ochronną. Unikać wdychania rozpylonej cieczy. W PRZ (więcej...)

25.10 PLN
Podgląd
Ultraszybki spray do łazienki

Cif Ultraszybki spray do łazienki 500 ml

Ultraszybki spray błyskawicznie usuwa codzienne zabrudzenia włazience pozostawiając błyszczące powierzchnie. Spryskaj, przetrzyj i gotowe.

8.75 PLN
Podgląd
UltraSzybki Uniwersalny spray z wybielaczem

Cif UltraSzybki Uniwersalny spray z wybielaczem 500 ml

Spray Cif ultraszybki z wybielaczem posiada specjalną, uniwersalną formułę do czyszczenia łazienek. Efektywnie usuwa wszystkie zabrudzenia z łazienek i kuchni. W łazience i kuchni czyści umywalki, płytki, kabiny, sedesy i wanny oraz kuchenki i zlewy. Usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia nie niszcząc powierzchni i pozostawiając ją lśniącą i pachnącą.

8.90 PLN
Podgląd
Ocean Spray do szyb i szkła

Cif Windows & Glass Ocean Spray do szyb i szkła 750 ml

OPIS Cif Windows&Glass Ocean Spray do szyb i szkła 750 ml Dobrowolna inicjatywa A.I.S.E. w zakresie zrównoważonego rozwoju. www.cleanright.eu Nadające się do recyklingu PRZYGOTOWANIE Sposób użycia Rozpyl produkt na powierzchnię i przetrzyj ściereczką. Zalecenia Nie używać do czyszczenia dywanów, tapet, ekranów LCD i plazmowych. SKŁADNIKI - 5% anionowe środki powierzchniowo czynne - kompozycja zapa (więcej...)

13.40 PLN
Podgląd
Płyn do mycia szyb Floral

Cif Windows & Glass Płyn do mycia szyb Floral 750 ml

Spray jest przeznaczony do mycia szyb i szklanych powierzchni. Powierzchnie pozostają lśniące i bez smug. Wystarczy rozpylić i przetrzeć ściereczką.

14.07 PLN
Podgląd
Pine Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący

Domestos 24H Plus Pine Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący 750 ml

Domestos 24H Plus zagęszczony płyn czyszczącodezynfekujący. Zabija bakterie, wirusy i grzyby. Dezynfekuje, czyści, wybiela. Nowa ulepszona formuła z opatentowanymi molekułami higieny przylega do powierzchni toalety dłużej, nawet po spłukaniu. Stosowany codziennie pomaga chronić Twoją rodzinę przed rozpylanymi zarazkami podczas spłukiwania wody.

9.67 PLN
Podgląd
Płyn Wc czyszcząco dezynfekujący

Domestos 24H Plus Płyn Wc czyszcząco dezynfekujący 750 ml

Domestos Original Płyn Wc czyszcząco dezynfekujący - Zabija bakterie, wirusy, grzyby - Zapobiega powstawaniu kamienia - Ma właściwości wybielające Zarazki zwykle wracają po spłukaniu muszli klozetowej, ale nie z zagęszczonym płynem czyszcząco-dezynfekującym 24h Domestos. Trwała ochrona Dzięki opatentowanej formule Domestos przylega do muszli klozetowej dłużej niż jakikolwiek inny płyn czyszczą (więcej...)

6.87 PLN
Podgląd
Płyn Wc czyszcząco-dezynfekujący

Domestos 24H Plus Płyn Wc czyszcząco-dezynfekujący 750 ml

Domestos Pine Fresh Płyn WC czyszcząco dezynfekujący - Zabija bakterie, wirusy, grzyby - Zapobiega powstawaniu kamienia - Ma właściwości wybielające Zarazki zwykle wracają po spłukaniu muszli klozetowej, ale nie z zagęszczonym płynem czyszcząco-dezynfekującym 24h Domestos. Trwała ochrona Dzięki opatentowanej formule Domestos przylega do muszli klozetowej dłużej niż jakikolwiek inny płyn czyszcząc (więcej...)

6.87 PLN
Podgląd
Płyn Wc czyszcząco-dezynfekujący

Domestos Citrus Fresh Płyn Wc czyszcząco-dezynfekujący 750 ml

Zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący Domestos 24H o zapachu cytrusowym skutecznie dezynfekuje, zabijając wszelkie gatunki bakterii wirusów i grzybów. Nowy bardziej gęsty Domestos przylega do powierzchni toalety, aby nawet po spłukaniu zabijać bakterie. Stosowany codziennie zapobiega rozpylaniu bakterii podczas spłukiwania wody w toalecie, zapewniając bezpieczeństwo całej rodzinie.

6.87 PLN
Podgląd
Płyn do WC czyszcząco dezynfekujący

Domestos Czystość i Połysk Płyn do WC czyszcząco dezynfekujący 1250 ml

Domestos Przedłużona Moc Biel i połysk Płyn czyszczącodezynfekujący Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia. Sposób użycia By otworzyć ściśnij nakrętkę i przekręć w kierunku odw (więcej...)

11.75 PLN
Podgląd
Total Hygiene Lime Fresh Żel do czyszczenia toalet

Domestos Total Hygiene Lime Fresh Żel do czyszczenia toalet 700 ml

Domestos Total Hygiene Żel do WC Lime Fresh - Zabija bakterie, wirusy, grzyby - Usuwa kamień - Czyści zanieczyszczenia organiczne Trwała ochrona Teraz, z nowym innowacyjnym dozownikiem MULTIJET, płyn Domestos WC jest łatwy do zastosowania nawet w trudno dostępnych miejscach, gdzie występuje brud, bakterie i kamień. Jedno użycie dokładnie czyści toaletę i tworzy tarczę ochronną, aby zapobiec dals (więcej...)

10.17 PLN
Podgląd
Żel toaletowy do WC Zero Kamienia Blue

Domestos Żel toaletowy do WC Zero Kamienia Blue 750 ml

OPIS Dezynfekujący żel do toalet usuwający kamień. Do 3x gęstszy w porównaniu z innymi produktami do toalet usuwającymi kamień. Dłużej utrzymuje się na ściankach toalety, by usunąć z nich cały kamień, i zabija bakterie i grzyby, które się w nim rozwijają. Przylegając do pionowych ścianek toalety, działa nawet poniżej linii wody. Dla świeżości przy każdym spłukaniu wypróbuj tez kostek toaletowych D (więcej...)

8.79 PLN
Podgląd
zestaw (preparat czyszczący 200g + preparat nabłyszczający 75g + preparat odżywiający 240g)

dr Reiner 3 Kroki Pielęgnacji Skór zestaw (preparat czyszczący 200g + preparat nabłyszczający 75g + preparat odżywiający 240g)

W zależności od stopnia zniszczenia i zaniedbania skóry, czynności trzech kroków można powtórzyć kilkukrotnie do uzyskania efektu nowego wyglądu skóry. W rezultacie użycia Pakietu 3 kroków skóra staje się miękka w dotyku, elastyczna, wodoodporna, nie przyciąga szybko zanieczyszczeń i nie zmienia swojego koloru. Regularne stosowanie zapewnia właściwą kondycję wyrobu skórzanego, zabezpiecza przed br (więcej...)

48.30 PLN
Podgląd
Żel czyszczący do kuchni

dr Reiner Żel czyszczący do kuchni 500 ml

Żel czyszczący do kuchni dr Reiner 500ml: - Bezwględny dla tłuszczu - Do wielu powierzchni i urządzeń kuchennych - Bez smug i zacieków Czysta kuchnia bez tłuszczu Skutecznie rozpuszcza i usuwa tłuszcz, zacieki wodne oraz inne zabrudzenia. Wskazany do mycia okapów, zlewów, blatów, glazury, kuchenek mikrofalowych oraz innych powierzchni i sprzętów kuchennych. Bez smug i zacieków Świetnie radzi sobie (więcej...)

12.97 PLN
Podgląd
Żel czyszczący do łazienki

dr Reiner Żel czyszczący do łazienki 500 ml

Płyn czyszczący dr Reiner ŁAZIENKA. Preparat do czyszczenia i pielęgnacji kabin prysznicowych, wanien, brodzików, umywalek, fug, płytek oraz armatury łazienkowej. Skutecznie zmywa osad z mydła, zacieki wodne oraz inne zabrudzenia. Świetnie radzi sobie z kamieniem i rdzą. Nadaje połysk, tworzy powłokę ochronną na mytej powierzchni. Nie pozostawia smug i zacieków. Receptura na bazie naturalnego octu (więcej...)

12.97 PLN
Podgląd
Żel czyszczący prysznic

dr Reiner Żel czyszczący prysznic 500 ml

Żel czyszczący prysznic dr Reiner 500ml: - Nadaje połysk, tworzy powłokę ochronną na mytej powierzchni. - Nie pozostawia smug i zacieków. - Nie zawiera alergenów zapachowych. Idealnie czysta łazienka Preparat do czyszczenia i pielęgnacji kabin prysznicowych, wanien, brodzików, umywalek, fug, płytek oraz armatury łazienkowej. Skutecznie zmywa osad z mydła, zacieki wodne oraz inne zabrudzenia. Świet (więcej...)

11.50 PLN
Podgląd
PŁYN DO CZYSZCZENIA PRALKI

Duzzit PŁYN DO CZYSZCZENIA PRALKI 250 ml

Duzzit to angielska marka rewelacyjnych środków czystości dla gospodarstw domowych. Duzzit jest jedną z najszybciej rozwijających sie marek na wyspach. Oferuje środki bardzo dobrej jakości w połączeniu z bardzo przystępnymi cenami. Czyścik do pralki usuwa kamień, brud, nieprzyjemne zapachy i osady. Chroni mechanizm i elementy gumowe przed niszczeniem. Zawiera składniki opóźniające procesy korozji (więcej...)

9.65 PLN
Podgląd
płyn nabłyszczający do zmywarek Lemon

Finish 5x Power Actions płyn nabłyszczający do zmywarek Lemon 400 ml

Płyn nabłyszczający Finish Shine&Protect zawiera formułę Glass Protect - używany wraz z detergentami Finish Shine&Protect chroni Twoje szkło przed korozją. Dla bardziej lśniących i suchych* naczyń. Dla optymalnych efektów używaj płynu z tabletkami i kapsułkami wielofunkcyjnymi Finish. 5xPower Actions: - Zapobiega osadom - Przyspiesza schnięcie - Eliminuje zacieki - Chroni przed nalotem - Diamentow (więcej...)

12.35 PLN
Podgląd
Shine&Protect płyn nabłyszczający do zmywarek

Finish 5x Power Actions Shine&Protect płyn nabłyszczający do zmywarek 800 ml

Finish Calgonit Shine&Protect płyn nabłyszczający do zmywarki zawiera formułę Glass Protect - używany wraz z detergentami Finish Shine&Protect chroni Twoje szkło przed korozją. - Zapobiega osadom - Przyspiesza schnięcie - Eliminuje zacieki - Chroni przed nalotem - Diamentowy połysk

37.20 PLN
Podgląd
Shine&Protect płyn nabłyszczający do zmywarek Lemon

Finish 5x Power Actions Shine&Protect płyn nabłyszczający do zmywarek Lemon 800 ml

Shine&Protect to płyn nabłyszczający naczynia. Gwarantuje olśniewający połysk i cytrynowy zapach. Dodatkowo przyspiesza schnięcie naczyń. Stosuj z tabletkami wielofunkcyjnymi i innymi dodatkami Finish.

22.60 PLN
Podgląd
sól do zmywarek

Finish 5x Power Actions sól do zmywarek 1500 g

Osady z kamienia mogą znacznie obniżyć wydajność zmywarki. Sól do zmywarek Finish 5x Power Actions jest specjalnie przystosowana do użycia w zmywarce. Dzięki jej czystości wymiennik jonitowy w Twojej zmywarce będzie działał efektywnie, chroniąc zmywarkę przed osadami z kamienia. Pomaga również chronić przed powstawaniem zacieków i plam, które osadzają się na Twoich naczyniach i szkle. Ważne: inne (więcej...)

7.19 PLN
Podgląd
sól do zmywarek

Finish 5x Power Actions sól do zmywarek 4000 g

Osady z kamienia mogą znacznie obniżyć wydajność zmywarki. Sól do zmywarek Finish 5x Power Actions jest specjalnie przystosowana do użycia w zmywarce. Dzięki jej czystości wymiennik jonitowy w Twojej zmywarce będzie działał efektywnie, chroniąc zmywarkę przed osadami z kamienia. Pomaga również chronić przed powstawaniem zacieków i plam, które osadzają się na Twoich naczyniach i szkle. Ważne inne s (więcej...)

16.47 PLN
Podgląd
proszek do mycia naczyń w zmywarce Lemon

Finish Classic proszek do mycia naczyń w zmywarce Lemon 2500 g

Classic to proszek do zmywarki, który poprawia działanie zmywarki, poprzez usuwanie tłuszczu, kamienia oraz wszelkich zabrudzeń. Dociera nawet w niewidoczne dla oka miejsca, skutecznie je oczyszczając. Przywraca świeży i cytrynowy zapach. Stosować razem z solą i płynem nabłyszczającym od marki Finish.

39.10 PLN
Podgląd
kapsułki do mycia naczyń w zmywarkach 80szt

Finish Quantum kapsułki do mycia naczyń w zmywarkach 80szt

FINISH Powerball Super Charged Quantum kapsułki do mycia naczyń w zmywarkach 80szt - niemiecka jakość - funkcja soli i nabłyszczacza - świeży zapach - 80 tabletek w zestawie Tabletki do zmywarki Finish Powerball Super Power Quantum działają w 12 obszarach. Eliminują nawet przypalone i zaschnięte zabrudzenia już za pierwszym razem. Dodatkowo usuwają uporczywe plamy np. z herbaty czy tłuszczu. Table (więcej...)

53.50 PLN
Podgląd
kapsułki do mycia naczyń w zmywarkach 100szt

Finish Quantum Max kapsułki do mycia naczyń w zmywarkach 100szt

Żelowe kapsułki do zmywarki Finish Quantum Max usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy. Dodatkowo nabłyszczają i chronią Twoje naczynia przed kamieniem. W opakowaniu znajduje się 100 kapsułek.

60.70 PLN
Podgląd
kapsułki do mycia naczyń w zmywarkach 40szt

Finish Quantum Max kapsułki do mycia naczyń w zmywarkach 40szt

Żelowe kapsułki do zmywarki Finish Quantum Max usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy. Dodatkowo nabłyszczają i chronią Twoje naczynia przed kamieniem. W opakowaniu znajduje się 40 kapsułek.

64.80 PLN
Podgląd
kapsułki do mycia naczyń w zmywarkach 54szt

Finish Quantum Max kapsułki do mycia naczyń w zmywarkach 54szt

Żelowe kapsułki do zmywarki Finish Quantum Max usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy. Dodatkowo nabłyszczają i chronią Twoje naczynia przed kamieniem. W opakowaniu znajduje się 54 kapsułek.

51.40 PLN
Podgląd
tabletki do mycia naczyń w zmywarkach 52szt

Finish Super Charged All In 1 tabletki do mycia naczyń w zmywarkach 52szt

FINISH 52szt Powerball All in 1 Tabletki do zmywarki - skuteczne mycie naczyń - usuwa tłuszcz - 52 sztuki Finish Powerball All in 1 to wysoce skuteczne tabletki do mycia naczyń w zmywarkach. Sposób użycia Umieść tabletkę w suchym dozowniku. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów w krótkich cyklach, umieść tabletkę Finish All in 1 na dnie zmywarki. W przypadku twardej wody użyj soli do zmywarek mar (więcej...)

28.80 PLN
Podgląd
tabletki do mycia naczyń w zmywarkach 70szt

Finish Super Charged All In 1 tabletki do mycia naczyń w zmywarkach 70szt

Żelowe kapsułki do zmywarki All in 1 usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy. Dodatkowo nabłyszczają i chronią Twoje naczynia przed kamieniem. Zawarta w nich formuła Powerball namacza i rozmiękcza trudne zabrudzenia, a składniki aktywne usuwają wszystkie ślady jedzenia. Chronią filtry i szkło. W opakowaniu znajduje się 70 kapsułek.

36.00 PLN
Podgląd
tabletki do mycia naczyń w zmywarkach Lemon 52szt

Finish Super Charged All In 1 tabletki do mycia naczyń w zmywarkach Lemon 52szt

Żelowe, cytrynowe kapsułki do zmywarki All in 1 usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy. Dodatkowo nabłyszczają i chronią Twoje naczynia przed kamieniem. Zawarta w nich formuła Powerball namacza i rozmiękcza trudne zabrudzenia, a składniki aktywne usuwają wszystkie ślady jedzenia. Chronią filtry i szkło. W opakowaniu znajduje się 52 kapsułek.

32.30 PLN
Podgląd
tabletki do mycia naczyń w zmywarkach Lemon 70szt

Finish Super Charged All In 1 tabletki do mycia naczyń w zmywarkach Lemon 70szt

Żelowe, cytrynowe kapsułki do zmywarki All in 1 usuwają nawet najbardziej uporczywe plamy. Dodatkowo nabłyszczają i chronią Twoje naczynia przed kamieniem. Zawarta w nich formuła Powerball namacza i rozmiękcza trudne zabrudzenia, a składniki aktywne usuwają wszystkie ślady jedzenia. Chronią filtry i szkło. W opakowaniu znajduje się 70 kapsułek.

37.60 PLN