Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
PASTA DO CZYSZCZENIA RĄK Ze Ścierniwem

Barwa ATU2 PASTA DO CZYSZCZENIA RĄK Ze Ścierniwem 500 g

Produkt przeznaczony do usuwania silnych zabrudzeń po smarach, sadzy, ropie, tłuszczach, płynach szlifierskich i innych chemikaliach. Rewelacyjnie usuwa wszelkie zaplamienia, zwłaszcza te utrwalone i stare. Preparat świetnie radzi sobie z trudnymi do usunięcia plamami.

5.25 PLN
Podgląd
Profesjonalny Płyn Do Mycia Łazienki

Barwa Perfect House BATHROOM Profesjonalny Płyn Do Mycia Łazienki 500 ml

Barwa Perfect House BATHROOM Profesjonalny Płyn Do Mycia Łazienki Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Profesjonalny płyn do mycia łazienki BATHROOM przeznaczony jest do mycia: - armatury łazienkowej - płytek - fug - kabin prysznicowych - wszystkich powi (więcej...)

11.17 PLN
Podgląd
Profesjonalne Mleczko Do Mycia i Pielęgnacji Mebli

Barwa Perfect House FURNITURE Profesjonalne Mleczko Do Mycia i Pielęgnacji Mebli 450 ml

Barwa Perfect House FURNITURE Profesjonalne Mleczko Do Mycia i Pielęgnacji Mebli Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Mleczko polecane jest do wszelkiego rodzaju: - mebli drewnianych (drewno lakierowane, matowe, olejowane itp.) - mebli z materiałów drewn (więcej...)

13.09 PLN
Podgląd
Profesjonalny Płyn Do Mycia Powierzchni Szklanych

Barwa Perfect House GLASS Profesjonalny Płyn Do Mycia Powierzchni Szklanych 500 ml

Barwa Perfect House GLASS Profesjonalny Płyn Do Mycia Powierzchni Szklanych Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Profesjonalny płyn do mycia powierzchni szklanych polecany jest do czyszczenia szyb okiennych, samochodowych oraz: - innych powierzchni szkla (więcej...)

7.77 PLN
Podgląd
Profesjonalny Płyn Do Mycia Kuchni

Barwa Perfect House KITCHEN Profesjonalny Płyn Do Mycia Kuchni 500 ml

Barwa Perfect House KITCHEN Profesjonalny Płyn Do Mycia Kuchni Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Profesjonalny płyn do mycia kuchni czyści wszelkiego rodzaju powierzchnie kuchenne: - szafki kuchenne - blaty - zlewozmywaki - lodówki - kuchenki gazowe i (więcej...)

11.17 PLN
Podgląd
Mleczko Do Czyszczenia i Pielęgnacji Skór Naturalnych

Barwa Perfect House LEATHER Mleczko Do Czyszczenia i Pielęgnacji Skór Naturalnych 480 ml

Barwa Perfect House LEATHER Mleczko Do Czyszczenia i Pielęgnacji Skór Naturalnych Seria produktów Perfect House to preparaty przeznaczone do sprzątania domu. Zapewniają łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt. Sprawią, że sprzątanie nie będzie już udręką. Profesjonalne mleczko do czyszczenia i pielęgnacji skór naturalnych polecane jest do: - naturalnych skór licowych, gładkich, matowych - (więcej...)

14.99 PLN
Podgląd
Pasta do mycia rąk detergentowa-mydlana ze ścierniwem i gliceryną

BHP Pasta do mycia rąk detergentowa-mydlana ze ścierniwem i gliceryną 500 ml

Pasta ze ścierniwem bhp skutecznie usuwa silne zabrudzenia rąk typu tłuszcz, kurz, smar, olej, sadza. Pasta jest niezastąpiona w każdym warsztacie mechanicznym, ogrodzie, wszelkiego typu pracach domowych. Zawarta w paście gliceryna działa nawilżająco na dłonie. Łagodny materiał ścierny wspomaga usuwanie zabrudzeń bez podrażnienia rąk.

4.55 PLN
Podgląd
Pasta do mycia rąk detergentowo-mydlana z gliceryną

BHP Pasta do mycia rąk detergentowo-mydlana z gliceryną 500 g

BHP Pasta do mycia rąk detergentowamydlana z gliceryną - pomaga pozbyć się silnych zabrudzeń - usuwa smar, tłuszcz i sadzę - nie wysusza skóry dłoni - pomaga zachować czystość osobom narażonym na silne zabrudzenia - zawiera olej kokosowy W starciu z wyjątkowo uporczywymi zabrudzeniami dłoni lub odzieży poradzi sobie tylko pasta BHP Pollena. Specjalna formuła pasty pozwala łatwo pozbyć się smaru, t (więcej...)

4.45 PLN
Podgląd
Płyn do mycia

Cif Brillance Ocean Płyn do mycia 1000 ml

Uniwersalny płyn czyszczący Cif polecany do wszystkich zmywalnych powierzchni np. kuchenek, zlewów, wanien, kafelków, terakoty z wyjątkiem powierzchni lakierowanych.

12.65 PLN
Podgląd
Pink Orchidea Uniwersalny płyn do czyszczenia

Cif Brillance Pink Orchidea Uniwersalny płyn do czyszczenia 1000 ml

Uniwersalny płyn czyszczący Cif polecany do wszystkich zmywalnych powierzchni np. kuchenek, zlewów, wanien, kafelków, terakoty z wyjątkiem powierzchni lakierowanych

12.05 PLN
Podgląd
Mleczko do czyszczenia powierzchni z mikrokryształkami

Cif Cream Herbal Extract Mleczko do czyszczenia powierzchni z mikrokryształkami 780 g

Cif Cream Herbal Extract z mikrokryształkami Mleczko do czyszczenia powierzchni Mleczko Cif z mikrokryształkami - Najlepsza formuła mleczka Cif. Usuwa 100% większości spotykanych domowych zabrudzeń dla 100% pięknie czystych powierzchni, łatwiej niż kiedykolwiek. Mleczko wnika i usuwa całkowicie najbardziej oporny brud jak: przypieczony tłuszcz, przypalone jedzenie, plamy z kamienia w łazience; jeg (więcej...)

12.60 PLN
Podgląd
Cream Lemon z mikrokryształkami Mleczko do czyszczenia powierzchni

Cif Cream Lemon z mikrokryształkami Mleczko do czyszczenia powierzchni 780 g

Cif Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami Lemon Mleczko do czyszczenia Cif Lemonprzeznaczone jest dousuwania codziennych zabrudzeńi pozostawia 100% lśniącej czystości. Składniki Calcium carbonate, benzenosulfonian sodu pochodne alkilowe c1013, węglan sodu, mieszanina alkoholi c 1215 oksyetylenowanych 5eo, 1,2benzoizotiazolin3on. Ostrzeżenia Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu n (więcej...)

12.60 PLN
Podgląd
Mleczko do czyszczenia powierzchni z mikrokryształkami

Cif Cream Pink Flowers Mleczko do czyszczenia powierzchni z mikrokryształkami 780 g

Cif Cream Pink Flowers z mikrokryształkami Mleczko do czyszczenia powierzchni Mleczko Cif z mikrokryształkami - Najlepsza formuła mleczka Cif. Usuwa 100% większości spotykanych domowych zabrudzeń dla 100% pięknie czystych powierzchni, łatwiej niż kiedykolwiek. Mleczko wnika i usuwa całkowicie najbardziej oporny brud jak: przypieczony tłuszcz, przypalone jedzenie, plamy z kamienia w łazience; jego (więcej...)

12.60 PLN
Podgląd
mleczko z mikrokryształkami i wybielaczem

Cif Cream UltraBiel mleczko z mikrokryształkami i wybielaczem 1001 g

Mleczko Cif z mikrokryształkami - Najlepsza formuła. Usuwa 100% większości spotykanych domowych zabrudzeń dla 100% pięknie czystych powierzchni, łatwiej niż kiedykolwiek. Mleczko wnika i usuwa całkowicie najbardziej oporny brud jak: przypieczony tłuszcz, przypalone jedzenie, plamy z kamienia w łazience; jego nowa konsystencja wymaga mniej spłukiwania, dlatego możesz cieszyć się perfekcyjnie lśniąc (więcej...)

16.40 PLN
Podgląd
Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami Lila Flower

Cif Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami Lila Flower 780 g

Cif Mleczko do czyszczenia z mikrokryształkami Lila Flower Mleczko do czyszczenia Cif Lila Flower przeznaczone jest do usuwania codziennych zabrudzeń i pozostawia 100% lśniącej czystości. Składniki Calcium carbonate, benzenosulfonian sodu pochodne alkilowe c1013, węglan sodu,mieszanina alkoholi c 1215 oksyetylenowanych 5eo, 1,2benzoizotiazolin3on Ostrzeżenia Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po (więcej...)

12.60 PLN
Podgląd
spray do czyszczenia antybakteryjny

Cif Power & Shine spray do czyszczenia antybakteryjny 750 ml

Zabija 99.9% bakterii i wirusy grypy*. Usuwa tłuste zabrudzenia kuchenne oraz zabrudzenia w łazience. Dogłębna czystość. Świeży zapach. Eliminuje bakterie takie jak Salmonella, MRSA (Gronkowiec złocisty odporny na antybiotyki), E. Coli & Listeria oraz wirusy grypy w tym H1N1. Odpowiedni do stosowania na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Produkt bakteriobójczy, grzybobójczy oraz bójczy w (więcej...)

14.55 PLN
Podgląd
Spray przeciw kamieniowi

Cif Power & Shine Spray przeciw kamieniowi 750 ml

Cif Power&Shine Spray przeciw kamieniowi Cif spray przeciw kamieniowi skutecznie usuwa kamień do 100% oraz inne uporczywe zabrudzenia w łazience, dbając o czyszczone powierzchnie.

12.77 PLN
Podgląd
spray wybielający

Cif Power & Shine spray wybielający 750 ml

Cif Power&Shine wybielanie to higieniczna czystość i perfekcyjny połysk czyszczących powierzchni bez smug. Zawarte w płynie bardzo silne i głęboko czyszczące cząsteczki natychmiast odrywają nawet najbardziej silny brud w łazience i w domu. Cif Power&Shine gwarantuje lśniące, higieniczne i wreszcie czyste powierzchnie.

12.77 PLN
Podgląd
Ultraszybki spray do kuchni

Cif POWER & SHINE Ultraszybki spray do kuchni 500 ml

Dopiero co skończyłeś sprzątać łazienkę a tu życie toczy się dalej. Te irytujące ślady po wodzie i osady z kamienia szybko powracają. Dlatego stworzyliśmy specjalny spray, który usuwa osady z kamienia bez smug, ale sprawia także, że umyta powierzchnia odpycha wodę i brud. To zapobiega przyleganiu wody, osadów z kamienia i mydła do powierzchni w łazience. Teraz dłużej możesz cieszyć się lśniącą łaz (więcej...)

9.25 PLN
Podgląd
spray przeciw tłuszczowi

Cif Power Shine with Lift Action spray przeciw tłuszczowi 750 ml

Cif Power&Shine Przeciw tłuszczowi Spray Ostatnie badania udowodniły, ze bardzo skutecznym sposobem usuwania tłustych zabrudzeń jest ich usuwanie z wykorzystaniem oleju. Nasza unikalna lekka formuła zawiera olejki pomarańczy i mandarynki. Formuła sprayu natychmiast zaczyna przenikać przez tłuste zabrudzenia za jednym przetarciem. Pozostaniesz z perfekcyjnie lśniącymi powierzchniami i kuchnią ożywi (więcej...)

14.55 PLN
Podgląd
Spray czyszczący Piekarnik & Grill

Cif Ultra Power Spray czyszczący Piekarnik & Grill 500 ml

Cif Piekarnik&Grill Spray czyszczący Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Może powodować korozję metali. Uwaga! Zawiera Sodium laureth sulphate, Ethanolamine, Sodium hydroxide. Chronić przed dziećmi. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Stosować rękawice ochronne. Stosować ochronę oczu/ochronę twarzy. Stosować odzież ochronną. Unikać wdychania rozpylonej cieczy. W PRZ (więcej...)

14.55 PLN
Podgląd
Spray Przeciw pleśni

Cif Ultra Power Spray Przeciw pleśni 500 ml

Cif spray Przeciw Pleśni usuwa wszystkie rodzaje pleśni, grzyby i bakterie. Nadające się do recyklingu. Data ważności: 12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu, miesiąc, rok.

12.77 PLN
Podgląd
Ultraszybki spray do łazienki

Cif Ultraszybki spray do łazienki 500 ml

Ultraszybki spray błyskawicznie usuwa codzienne zabrudzenia włazience pozostawiając błyszczące powierzchnie. Spryskaj, przetrzyj i gotowe.

9.25 PLN
Podgląd
UltraSzybki Uniwersalny spray z wybielaczem

Cif UltraSzybki Uniwersalny spray z wybielaczem 500 ml

Spray Cif ultraszybki z wybielaczem posiada specjalną, uniwersalną formułę do czyszczenia łazienek. Efektywnie usuwa wszystkie zabrudzenia z łazienek i kuchni. W łazience i kuchni czyści umywalki, płytki, kabiny, sedesy i wanny oraz kuchenki i zlewy. Usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia nie niszcząc powierzchni i pozostawiając ją lśniącą i pachnącą.

9.35 PLN
Podgląd
Ocean Spray do szyb i szkła

Cif Windows & Glass Ocean Spray do szyb i szkła 750 ml

OPIS Cif Windows&Glass Ocean Spray do szyb i szkła 750 ml Dobrowolna inicjatywa A.I.S.E. w zakresie zrównoważonego rozwoju. www.cleanright.eu Nadające się do recyklingu PRZYGOTOWANIE Sposób użycia Rozpyl produkt na powierzchnię i przetrzyj ściereczką. Zalecenia Nie używać do czyszczenia dywanów, tapet, ekranów LCD i plazmowych. SKŁADNIKI - 5% anionowe środki powierzchniowo czynne - kompozycja zapa (więcej...)

12.40 PLN
Podgląd
Płyn do mycia szyb Floral

Cif Windows & Glass Płyn do mycia szyb Floral 750 ml

Spray jest przeznaczony do mycia szyb i szklanych powierzchni. Powierzchnie pozostają lśniące i bez smug. Wystarczy rozpylić i przetrzeć ściereczką.

12.40 PLN
Podgląd
Płyn Wc czyszcząco dezynfekujący

Domestos 24H Plus Płyn Wc czyszcząco dezynfekujący 750 ml

Domestos Original Płyn Wc czyszcząco dezynfekujący - Zabija bakterie, wirusy, grzyby - Zapobiega powstawaniu kamienia - Ma właściwości wybielające Zarazki zwykle wracają po spłukaniu muszli klozetowej, ale nie z zagęszczonym płynem czyszcząco-dezynfekującym 24h Domestos. Trwała ochrona Dzięki opatentowanej formule Domestos przylega do muszli klozetowej dłużej niż jakikolwiek inny płyn czyszczą (więcej...)

8.67 PLN
Podgląd
Płyn Wc czyszcząco-dezynfekujący

Domestos 24H Plus Płyn Wc czyszcząco-dezynfekujący 750 ml

Domestos Pine Fresh Płyn WC czyszcząco dezynfekujący - Zabija bakterie, wirusy, grzyby - Zapobiega powstawaniu kamienia - Ma właściwości wybielające Zarazki zwykle wracają po spłukaniu muszli klozetowej, ale nie z zagęszczonym płynem czyszcząco-dezynfekującym 24h Domestos. Trwała ochrona Dzięki opatentowanej formule Domestos przylega do muszli klozetowej dłużej niż jakikolwiek inny płyn czyszcząc (więcej...)

8.67 PLN
Podgląd
Płyn do WC czyszcząco dezynfekujący

Domestos Czystość i Połysk Płyn do WC czyszcząco dezynfekujący 1250 ml

Domestos Przedłużona Moc Biel i połysk Płyn czyszczącodezynfekujący Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia. Sposób użycia By otworzyć ściśnij nakrętkę i przekręć w kierunku odw (więcej...)

17.50 PLN
Podgląd
Total Hygiene Lime Fresh Żel do czyszczenia toalet

Domestos Total Hygiene Lime Fresh Żel do czyszczenia toalet 700 ml

Domestos Total Hygiene Żel do WC Lime Fresh - Zabija bakterie, wirusy, grzyby - Usuwa kamień - Czyści zanieczyszczenia organiczne Trwała ochrona Teraz, z nowym innowacyjnym dozownikiem MULTIJET, płyn Domestos WC jest łatwy do zastosowania nawet w trudno dostępnych miejscach, gdzie występuje brud, bakterie i kamień. Jedno użycie dokładnie czyści toaletę i tworzy tarczę ochronną, aby zapobiec dals (więcej...)

9.75 PLN
Podgląd
Żel toaletowy do WC Zero Kamienia Blue

Domestos Żel toaletowy do WC Zero Kamienia Blue 750 ml

OPIS Dezynfekujący żel do toalet usuwający kamień. Do 3x gęstszy w porównaniu z innymi produktami do toalet usuwającymi kamień. Dłużej utrzymuje się na ściankach toalety, by usunąć z nich cały kamień, i zabija bakterie i grzyby, które się w nim rozwijają. Przylegając do pionowych ścianek toalety, działa nawet poniżej linii wody. Dla świeżości przy każdym spłukaniu wypróbuj tez kostek toaletowych D (więcej...)

12.17 PLN
Podgląd
Żel czyszczący do kuchni

dr Reiner Żel czyszczący do kuchni 500 ml

Żel czyszczący do kuchni dr Reiner 500ml: - Bezwględny dla tłuszczu - Do wielu powierzchni i urządzeń kuchennych - Bez smug i zacieków Czysta kuchnia bez tłuszczu Skutecznie rozpuszcza i usuwa tłuszcz, zacieki wodne oraz inne zabrudzenia. Wskazany do mycia okapów, zlewów, blatów, glazury, kuchenek mikrofalowych oraz innych powierzchni i sprzętów kuchennych. Bez smug i zacieków Świetnie radzi sobie (więcej...)

12.75 PLN
Podgląd
Żel czyszczący do łazienki

dr Reiner Żel czyszczący do łazienki 500 ml

Płyn czyszczący dr Reiner ŁAZIENKA. Preparat do czyszczenia i pielęgnacji kabin prysznicowych, wanien, brodzików, umywalek, fug, płytek oraz armatury łazienkowej. Skutecznie zmywa osad z mydła, zacieki wodne oraz inne zabrudzenia. Świetnie radzi sobie z kamieniem i rdzą. Nadaje połysk, tworzy powłokę ochronną na mytej powierzchni. Nie pozostawia smug i zacieków. Receptura na bazie naturalnego octu (więcej...)

12.75 PLN
Podgląd
Żel czyszczący prysznic

dr Reiner Żel czyszczący prysznic 500 ml

Żel czyszczący prysznic dr Reiner 500ml: - Nadaje połysk, tworzy powłokę ochronną na mytej powierzchni. - Nie pozostawia smug i zacieków. - Nie zawiera alergenów zapachowych. Idealnie czysta łazienka Preparat do czyszczenia i pielęgnacji kabin prysznicowych, wanien, brodzików, umywalek, fug, płytek oraz armatury łazienkowej. Skutecznie zmywa osad z mydła, zacieki wodne oraz inne zabrudzenia. Świet (więcej...)

11.27 PLN
Podgląd
Żel do mycia naczyń koncentrat Aloe Vera

Garden Arnest Eco Żel do mycia naczyń koncentrat Aloe Vera 500 ml

Eco żel do mycia naczyń koncentrat Aloe Vera skutecznie czyści dzięki naturalnym składnikom. Naturalny środek na bazie ekstraktów roślinnych i delikatnie, ale skutecznie usuwa zabrudzenia z naczyń, tłuszcz, zanieczyszczenia z kawy i herbaty. Doskonale radzi sobie z przypalenizną. Dba o skórę rąk! Płyn jest całkowicie biodegradowalny w przyrodzie i nie niszczy środowiska oraz źródła wody Stosowanie (więcej...)

13.15 PLN
Podgląd
Żel do mycia naczyń koncentrat Cytryna

Garden Arnest Eco Żel do mycia naczyń koncentrat Cytryna 500 ml

Eco żel do mycia naczyń koncentrat Cytryna skutecznie czyści dzięki naturalnym składnikom. Naturalny środek na bazie ekstraktów roślinnych i delikatnie, ale skutecznie usuwa zabrudzenia z naczyń, tłuszcz, zanieczyszczenia z kawy i herbaty. Doskonale radzi sobie z przypalenizną. Dba o skórę rąk! Płyn jest całkowicie biodegradowalny w przyrodzie i nie niszczy środowiska oraz źródła wody Stosowanie P (więcej...)

9.65 PLN
Podgląd
Spray do czyszczenia dla wszystkich powierzchni

Garden Arnest Spray do czyszczenia dla wszystkich powierzchni 500 ml

Uniwersalny Cleaner w Sprayu skutecznie czyści wszystkie powierzchnie w domu - Powierzchnie kuchenne (blaty, deski do krojenia, naczynia, piece, kuchenki, lodówki). - Powierzchnie terakota, wanna, umywalka, prysznic, emalia, chrom, z tworzyw sztucznych. Preparat delikatnie i łatwo oddziela zanieczyszczenia z powierzchni, oczyszcza powierzchnię z rdzy, pleśni i wapna. Zalety Nie zawiera chloru i in (więcej...)

11.85 PLN
Podgląd
Spray do czyszczenia dla wszystkich powierzchni w kuchni

Garden Arnest Spray do czyszczenia dla wszystkich powierzchni w kuchni 500 ml

Spray czyszczący do kuchni gazowych, kuchenek elektrycznych, grilli, piekarników, lodówek, zlewozmywaków, blatów, powierzchni emaliowanych, chromowanych, aluminiowych i plastikowych, powierzchni płytek, szkła, oraz wszelkich zmywalnych powierzchni w kuchni. Zalety Nie zawiera chloru i innych agresywnych składników. Odpowiednie dla osób ze skłonnością do alergii. Zawiera glikol propylenowy do nawil (więcej...)

11.85 PLN
Podgląd
Odkamieniacz Do Łazienki i Kuchni W Sprayu

Heitmann Anti-Kalk Power Odkamieniacz Do Łazienki i Kuchni W Sprayu 500 ml

Heitmann Anti-Kalk Power Odkamieniacz Do Łazienki i Kuchni W Sprayu Produkt gwarantuje wyjątkową czystość w łazience, oraz kuchni. Skutecznie usuwa ślady i osady z kamienia, jak również mydło i tłuszcz. Dzięki nowej formule Anti-Kalk Plus odkamieniacz pozostawia idealnie czyste i błyszczące powierzchnie. Preparat polecany do czyszczenia chromu, stali szlachetnej, zlewozmywaków, ścianek prysznicowy (więcej...)

15.35 PLN
Podgląd
Odkamieniacz W Płynie

Heitmann Bio - Fast Odkamieniacz W Płynie 250 ml

Heitmann Bio - Fast Odkamieniacz W Płynie Odkamieniacz zawiera naturalne substancje aktywne. Dopuszczony jest do kontaktu ze środkami spożywczymi. Przeznaczony do gruntownego i bezpiecznego odkamieniania ekspresów do kawy, automatów do kawy, automatów na kapsułki, czajników elektrycznych, urządzeń do podgrzewania wody, urządzeń do gotowania jajek, czajników itp. Środek nie jest przeznaczony do ema (więcej...)

9.65 PLN
Podgląd
Odkamieniacz W Proszku

Heitmann Bio - Fast Odkamieniacz W Proszku 50 g

Heitmann Bio - Fast Odkamieniacz W Proszku Odkamieniacz posiada sprawdzoną tolerancję materiałową, oraz skuteczność. Dopuszczony jest do kontaktu ze środkami spożywczymi. Przeznaczony do gruntownego odkamieniania ekspresów do kawy, automatów do kawy i ekspresów na kapsułki, czajników elektrycznych, urzadzeń do podgrzewania wody, urządzeń do gotowania jajek, czajników itp. Regularnie odkamieniając (więcej...)

3.97 PLN
Podgląd
Soda Oczyszczona W Płynie

Heitmann Flussige Soda Soda Oczyszczona W Płynie 1000 ml

Heitmann Flussige Soda Soda Oczyszczona W Płynie Soda w płynie idealna do użytku w domu i ogrodzie. Szybko i skutecznie usuwa tłuszcz, brud i plamy, zapewniając higienę w gospodarstwie domowym. Dozowanie: 2 nakrętki płynu (66 ml) na 3 l wody. W zależności od zastosowania użyć zimnej, lub ciepłej wody. Na silne zabrudzenia stosować w postaci nierozcieńczonej.

11.99 PLN
Podgląd
Odkamieniacz Do Pralek i Zmywarek 3w1 W Proszku

Heitmann Odkamieniacz Do Pralek i Zmywarek 3w1 W Proszku 175 g

Heitmann Odkamieniacz Do Pralek i Zmywarek 3w1 W Proszku Odkamieniacz posiada formułę higienicznej świeżości. Produkt bardzo szybko działa, oszczędzając przy tym energię. Odkamieniacz 3w1: - usuwa kamień, - oczyszcza, - zapewnia higieniczną czystość pralki i zmywarki w jednym cyklu prania/zmywania, - usuwa nieprzyjemne zapachy, - chroni przed korozją.

12.37 PLN
Podgląd
Środek Do Czyszczenia i Konserwacji Zmywarek

Heitmann Środek Do Czyszczenia i Konserwacji Zmywarek 250 ml

Heitmann Środek Do Czyszczenia i Konserwacji Zmywarek Super silny preparat przeznaczony do czyszczenia zmywarki. Skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy. Przeciwdziała związkom wapna, tłuszczu i brudu. Gwarantuje higienę, czystość w zmywarce. Działa na bazie kwasu cytrynowego. Posiada powierzchniowo czynne środki, które pomagają usunąć oporne zabrudzenia. Poprawia efektywność zmywania i znacząco (więcej...)

9.79 PLN
Podgląd
Środek Do Czyszczenia i Pielęgnacji Pralek

Heitmann Środek Do Czyszczenia i Pielęgnacji Pralek 250 ml

Heitmann Środek Do Czyszczenia i Pielęgnacji Pralek Środek do czyszczenia gwarantuje higieniczną czystość. Chroni pralkę, oraz przedłuża jej żywotność. Usuwa osad kamienia, który powoduje zakłócenia w pracy pralki, jej przedwczesne zużycie i większy pobór energii elektrycznej. Likwiduje pozostałości środka piorącego i zanieczyszczenia będące źródłem przykrego zapachu. Po zastosowaniu pralka jest h (więcej...)

9.90 PLN
Podgląd
Środek Do Czyszczenia Piekarnika i Grilla

Heitmann Środek Do Czyszczenia Piekarnika i Grilla 500 ml

Heitmann Środek Do Czyszczenia Piekarnika i Grilla Doskonały środek do czyszczenia piekarnika i grilla. Aktywna piana skutecznie działa na gorąco i na zimno. Gwarantuje usunięcie przypaleń. Natychmiastowo rozpuszcza przypalone ślady po smażeniu, pieczeniu, grillowaniu, czy gotowaniu. Czyści dokładnie zimne lub rozgrzane piece, grille, blachy do pieczenia, płyty kuchenek, garnki i patelnie. Piana o (więcej...)

15.57 PLN
Podgląd
Środek Do Czyszczenia Płyt Ceramicznych i Stali Nierdzewnej

Heitmann Środek Do Czyszczenia Płyt Ceramicznych i Stali Nierdzewnej 250 ml

Heitmann Środek Do Czyszczenia Płyt Ceramicznych i Stali Nierdzewnej Produkt atestowany przez firmę SCHOTT, zalecany do płyt ceramicznych CERAN®. Doskonale sprawdza się również do płyt indukcyjnych. Delikatnie i dokładnie czyści zabrudzone płyty ceramiczne kuchenek elektrycznych, jak i pojemniki szklane (brytfanny, formy ceramiczne itp.), gwarantując ich długotrwałe użytkowanie. Ponadto skutecznie (więcej...)

10.35 PLN
Podgląd
Środek Do Czyszczenia Szyb Kominkowych

Heitmann Środek Do Czyszczenia Szyb Kominkowych 500 ml

Heitmann Środek Do Czyszczenia Szyb Kominkowych Środek posiada aktywną pianę, przeznaczony jest do czyszczenia szyb kominkowych. Bardzo dokładnie czyści i usuwa uporczywe zabrudzenia. Produkt przetestowany na różnych powierzchniach. Aktywna piana o silnym działaniu czyści szyby kominków i pieców.

18.97 PLN