Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

AA AQUASELIN Extreme Spray antybakteryjny do rąk 50 ml

Aquaselin Extreme Spray antybakteryjny i przeciwgrzybiczy do rąk i stóp wykazuje skuteczne działanie ochronne, zapewniając natychmiastowy komfort. Zawarty w preparacie mentol przyjemnie je odświeża, neutralizując nieprzyjemny zapach. Kosmetyk szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości. Nowoczesna formuła minimalizuje uczucie wysuszenia skóry. Przeznaczony do codziennego użytku. Stosow (więcej...)

26.90 PLN
PODGLĄD

AA Aquaselin Extreme Żel Do Mycia Rąk 300 ml

Aquaselin Extreme Żel do mycia rąk ze składnikiem antybakteryjnym . Częste mycie rąk to jedna z najskuteczniejszych metod profilaktyki chorób, zwłaszcza wirusowych. Wskazania Codzienna higiena rąk. Działanie - dzięki zawartości składnika antybakteryjnego , zapewnia skuteczne działanie ochronne - specjalna formuła o kwasowym pH , dodatkowo wspomaga działanie antybakteryjne - idealnie oczyszcza skór (więcej...)

10.75 PLN
PODGLĄD

AA AQUASELIN Żel do mycia rąk ze środkiem antybakteryjnym

Częste mycie rąk to jedna z najskuteczniejszych metod profilaktyki chorób, zwłaszcza wirusowych. Dzięki zawartości składnika antybakteryjnego, zapewnia skuteczne działanie ochronne specjalna formuła o kwasowym pH, dodatkowo wspomaga działanie antybakteryjne idealnie oczyszcza skórę pomaga utrzymać właściwą higienę rąk.

7.67 PLN
PODGLĄD
Mydło Alep Excellence Oliwkowe 100% Bio
U NAS TANIEJ
-23 %

Alepia Mydło Alep Excellence Oliwkowe 100% Bio 200 g

Alepia Mydło Alep Excellence 100% Oliwkowe Bio Mydło Alep Excellence bardzo proste w swoim składzie w 100% oliwkowe Mydło Alep Excellence Oliwkowe 100% Bio szczyci się certyfikatem autentyczności. Wytwarzane jest przez tradycyjnych mistrzów Alep z Aleppo. - bardzo łagodne - najjaśniejsze i najbielsze z całej linii mydeł Alepp - świeży zapach czystości - bardzo prosty skład - Mydło z certyfikatem (więcej...)

24.00 PLN
18.57 PLN
PODGLĄD
Mydło Alep z Aleppo 25% Laurie
U NAS TANIEJ
-24 %

Alepia Mydło Alep z Aleppo 25% Laurie 200 g

Alepia Mydło Alep z Aleppo 25% Laurie Mydło Alep z Aleppo z 25% zawartością oleju laurowego jest przeznaczone do codziennego stosowania. Wyjątkowo wysoka zawartość oleju laurowego nadaje leczniczych właściwości. Dzięki działaniu jest chętnie polecane przez dermatologów. Mydło Alep z 25% zawartością oleju laurowego. Właściwości antyseptyczne oleju laurowego - głównego składnika mydła Alep oraz właś (więcej...)

28.00 PLN
21.40 PLN
PODGLĄD
Mydło Alep z Aleppo 40% Laurie
U NAS TANIEJ
-10 %

Alepia Mydło Alep z Aleppo 40% Laurie 190 g

Alepia Mydło Alep z Aleppo 40% Laurie Mydło Alep z Aleppo z 40% zawartością oleju laurowego jest przeznaczone do codziennego stosowania. Wyjątkowo wysoka zawartość oleju laurowego nadaje leczniczych właściwości. Dzięki działaniu jest chętnie polecane przez dermatologów. Mydło Alep z 40% zawartością oleju laurowego. Właściwości antyseptyczne oleju laurowego - głównego składnika mydła Alep oraz właś (więcej...)

34.00 PLN
30.50 PLN
PODGLĄD
Mydło Alep z Aleppo 5% Laurie
U NAS TANIEJ
-35 %

Alepia Mydło Alep z Aleppo 5% Laurie 190 g

Alepia Mydło Alep z Aleppo 5% Laurie Mydło Alep z Aleppo z 5% zawartością oleju laurowego jest przeznaczone do codziennego stosowania. Wyjątkowo wysoka zawartość oleju laurowego nadaje leczniczych właściwości. Dzięki działaniu jest chętnie polecane przez dermatologów. Mydło Alep z 5% zawartością oleju laurowego. Właściwości antyseptyczne oleju laurowego - składnika mydła Alep oraz właściwości przy (więcej...)

19.00 PLN
12.27 PLN
PODGLĄD
Czarne Mydło Peelingujące Supreme Bio
U NAS TANIEJ
-15 %

Alepia Savon Noir Czarne Mydło Peelingujące Supreme Bio 200 ml

Alepia Savon Noir Czarne Mydło Peelingujące Supreme Bio Czarne mydło marki Alepia Savon Noir Supreme jest tradycyjnym, wysokiej jakości mydłem roślinnym. Skład mydła jest w 100% naturalny. Wyjątkowo mazista struktura mydła oraz ciemna lub jasna brunatna uzależniona od dominujących składników wchodzących w skład mydła Savon Noir Alepia. Mydło Alepia Savon Noir Supreme polecamy do przygotowania skór (więcej...)

35.00 PLN
29.90 PLN
PODGLĄD

Allverne Antybakteryjny żel do mycia rąk 100 ml

Dlaczego żel antybakteryjny? Wg zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Ministerstwa Zdrowia w walce z koronawirusem pomaga częste mycie rąk w ciepłej wodzie z użyciem mydła oraz używanie płynów /żeli na bazie alkoholu w stężeniu min. 60 Antybakteryjny żel do mycia rąk m zapewnia odpowiednią higienę bez użycia wody. Żel został wzbogacony o wyciąg z liści aloesu, który znany jest ze swoich właśc (więcej...)

14.07 PLN
PODGLĄD

Apis ANTYBAKTERYJNY ŻEL DO DEZYNFEKCJI RĄK 300 ml

Łagodny żel o działaniu antybakteryjnym, który skutecznie dezynfekuje niszcząc bakterie na powierzchni skóry rąk. W jego składzie znajdziesz Etanol, którego działanie skupia się na dokładnej dezynfekcji. Ponadto d-panthenol oraz ekstrakt z aloesu, czyli składniki łagodzące i pielęgnujące Twoją skórę. PRODUKT DO ZASTOSOWANIA BEZ UŻYCIA WODY.

34.50 PLN
PODGLĄD

Aquayo Aqua Hand Moisturizing Gel Antibacterial nawilżający żel antybakteryjny 400 ml

Nawilżający żel do rąk do codziennej higieny. ZAWIERA EKSTRAKT Z ALOESU, PANTHENOL, ALANTOINĘ I AŻ 62% ALKOHOLU ETYLOWEGO.

35.50 PLN
PODGLĄD
ŻEL DO RĄK ANTYBAKTERYJNY
U NAS TANIEJ
-52 %

Arox ŻEL DO RĄK ANTYBAKTERYJNY 30 ml

Antybakteryjny żel do mycia rąk bez użycia wody. Zawiera naturalne składniki: wyciąg z aloesu, pantenol, glicerynę, które skutecznie nawilżają i chronią skórę. Szybko wysycha pozostawiając miękkie i czyste dłonie.

9.90 PLN
4.80 PLN
PODGLĄD

Ava Hygienic Line antybakteryjny żel do mycia rąk z aktywnymi jonami srebra 200 ml

Antybakteryjny żel do mycia rąk z aktywnymi jonami srebra Żel do mycia rąk o antybakteryjnym działaniu. Opatentowana technologia PURE, oparta na aktywnych jonach srebra szybko i skutecznie redukuje chorobotwórcze bakterie. Kompleks ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego w połączeniu z pochodnymi salicylowymi, hamuje rozwój drobnoustrojów. Ekstrakty z aloesu i rumianku chronią skórę prz (więcej...)

25.60 PLN
PODGLĄD

Ava Hygienic Line Antybakteryjny żel do rąk na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra 200 ml

Antybakteryjny żel do rąk na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra Skuteczny żel do rąk na bazie alkoholu etylowego. Redukuje bakterie. Niezastąpiony w domu i w pracy. Oczyszcza dłonie bez użycia wody. Jony aktywnego srebra działają przeciwko drobnoustrojom chorobotwórczym. Aloes, rumianek i gliceryna zapobiegają przesuszeniu skóry, działają łagodząco. Żel zwiększa higienę rąk i nawilża. Sposób (więcej...)

22.40 PLN
PODGLĄD

Ava Hygienic Line Antybakteryjny żel do rąk na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra 50 ml

Antybakteryjny żel do rąk na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra Skuteczny żel do rąk na bazie alkoholu etylowego. Redukuje bakterie. Niezastąpiony w domu i w pracy. Oczyszcza dłonie bez użycia wody. Jony aktywnego srebra działają przeciwko drobnoustrojom chorobotwórczym. Aloes, rumianek i gliceryna zapobiegają przesuszeniu skóry, działają łagodząco. Żel zwiększa higienę rąk i nawilża. Sposób (więcej...)

12.67 PLN
PODGLĄD

Barwa Balnea Specjalistyczny Żel Do Rąk Intensywnie Oczyszczający 60 ml

Przeznaczenie Specjalistyczny żel do rąk ma działanie oczyszczające i odświeżające. Zastosowanie Do codziennego oczyszczania i odświeżania skóry dłoni, bez konieczności użycia wody. Działanie Specjalistyczny żel do rąk intensywnie oczyszczający. Olejek z drzewa herbacianego zawarty w żelu ma właściwości antybakteryjne. Ekstrakt z aloesu koi i łagodzi podrażnioną skórę, jednocześnie chroniąc ją prz (więcej...)

7.80 PLN
PODGLĄD

BHP Żel do mycia rąk ze ścierniwem i gliceryną 500 g

Nowoczesny produkt w postaci gęstego żelu przeznaczony do mycia silnie zabrudzonych rąk. Niezbędny w zakładach przemysłowych, kotłowniach, warsztatach mechanicznych, przy pracach domowych i w ogrodzie. - skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia z rąk typu tłuszcz, smar, olej, sadza, kurz, rdza itp - zawarte składniki pochodzące z oleju kokosowego chronią skórę rąk przed nadmiernym wysuszeniem - żel (więcej...)

8.12 PLN
PODGLĄD

Bielenda Clean Hands Expert Antybakteryjny żel do mycia i higieny rąk 100 ml

Bielenda Clean Hands Expert Antybakteryjny żel do mycia i higieny rąk do codziennego mycia i higieny rąk Żel dokładnie oczyszcza skórę dłoni, nie podrażniając jej. Działa antybakteryjnie jednocześnie nie powodując nadmiernego wysuszenia skóry. Odpowiednio dobrane delikatne składniki myjące pozostawiają dłonie czyste i przyjemne w dotyku, bez uczucia dyskomfortu. Żelowa formuła została wzbogacona o (więcej...)

6.95 PLN
PODGLĄD

Bielenda Clean Hands Expert antybakteryjny żel do mycia i higieny rąk z pompką 200 ml

CLEAN HANDS EXPERT Żel do mycia i higieny rąk ANTYBAKTERYJNY 200gzPompkądo codziennego mycia i higieny rąk zawiera przeciwbakteryjne olejkizdrzewa herbacianego i z trawtcytrynowejoraz skuteczne substancje myjące. Produkt dokładnie myje i oczyszcza skórę dłoni, nie podrażniając jej. Dodatkowo działa antybakteryjnie, skutecznie usuwa zabrudzenia i inne zanieczyszczenia, nie wysusza skóry. Odpowiedni (więcej...)

10.00 PLN
PODGLĄD

Bielenda Expert Czystej Skóry Żel do rąk antybakteryjny 100 ml

Bielenda Żel do Higieny Rąk Antybakteryjny o zawartości alkoholu 70% - nie wymaga użycia mydła i wody. Wykazuje skuteczne działanie redukujące oraz hamujące rozwój mikroorganizmów, pomaga dbać o czystość dłoni nawet w trudnych sytuacjach, bez dostępu do wody i mydła. Bezpośrednio po aplikacji daje odczucie czystości i odświeżenia, bez uczucia dyskomfortu. Bardzo łatwo się rozprowadza, szybko wysyc (więcej...)

14.55 PLN
PODGLĄD

Bielenda Expert Czystej Skóry Żel do rąk antybakteryjny 50 ml

Bielenda Żel do Higieny Rąk Antybakteryjny o zawartości alkoholu 70% - nie wymaga użycia mydła i wody. Wykazuje skuteczne działanie redukujące oraz hamujące rozwój mikroorganizmów, pomaga dbać o czystość dłoni nawet w trudnych sytuacjach, bez dostępu do wody i mydła. Bezpośrednio po aplikacji daje odczucie czystości i odświeżenia, bez uczucia dyskomfortu. Bardzo łatwo się rozprowadza, szybko wysyc (więcej...)

10.00 PLN
PODGLĄD

BIOnly Antiseptica Oczyszczający żel antybakteryjny do rąk z olejkiem eterycznym z bergamotki 100 ml

Oczyszczający żel do rąk BIOnly antiseptica, dzięki wysokiej zawartości alkoholu (65%), wykazuje działanie antybakteryjne, pozostawiając na skórze uczucie nawilżenia. Doskonale myje dłonie bez użycia wody, szybkoschnący. Żel zawiera glicerynę i sok z aloesu, dzięki czemu nie wysusza skóry dłoni. Alantoina nadaje skórze miękkość i elastyczność. Olejek eteryczny z bergamotki nie tylko przyjemnie pac (więcej...)

22.10 PLN
PODGLĄD

BIOnly Antiseptica Oczyszczający żel antybakteryjny do rąk z olejkiem eterycznym z bergamotki 500 ml

Oczyszczajacyżel do rąk BIOnly antiseptica , dziękiwysokiej zawartościakoholu(65%) , wykazujedziałanie antybakteryjne, pozostawającna skórze uczucie nawilżenia. Doskonalemyje dłonie bez użycia wody, szybkoschnący. Żel zawieraglicerynęisok z aloesu, dzięki czemu nie wysusza skóry dłoni. Alantoina nadaje skórze miękkość i elastyczność. Olejki eterycze z bergamotki i wiciokrzewu nie tylko przyjemnie (więcej...)

46.60 PLN
PODGLĄD

Cleanic Antibacterial Refresing Hand Gel Odświeżający żel do rąk 50 ml

Cleanic odświeżający żel do mycia rąk - Ze składnikiem antybakteryjnym, - Odświeża skórę dając uczucie czystych rąk, - Nie podrażnia i nie wysusza skóry, - Odpowiedni do codziennej pielęgnacji dłoni.

8.87 PLN
PODGLĄD

Concertino Żel do mycia rąk antybakteryjny 150 ml

Antybakteryjny żel do mycia rąk. Zawartość alkoholu - 60%. Ma w swoim składzie także aloes który mocno nawilża i zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry rąk.

6.97 PLN
PODGLĄD

Constance Carroll Spray pielęgnacyjny do rąk o działaniu antybakteryjnym 33 ml

Spray pielęgnacyjny do rąk ze składnikiem o działaniu antybakteryjnym oczyści Twoje dłonie bez użycia wody i mydła. 70% alkohol. Wzbogacony o aloes i glicerynę zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry. Dezynfekuje i chroni dłonie. Lekka konsystencja mgiełki idealnie rozprowadza preparat na powierzchni skóry, a przyjemny, kwiatowy zapach natychmiastowo odświeża. Niewielki rozmiar preparatu pozwala za (więcej...)

8.70 PLN
PODGLĄD

Delia Cosmetics Dr Szmich Żel Antybakteryjny tuba 30 ml

Dr Szmich ŻEL DO MYCIA RĄK O DZIAŁANIU ANTYBAKTERYJNYM -Zawartość alkoholu 70 -Pojemność 30ml -Przebadany dermatologicznie. -Działa bez użycia wody. -Czyści i pielęgnuje dłonie. -Aloe Vera i oraz D-panthenol nadają skórze miękkości. -Zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii. Według zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego Należy pamiętać o częstym myciu rąk wodą z mydłem a jeśli nie ma takiej mo (więcej...)

2.80 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjny spray do dezynfekcji rąk 50 ml

Antybakteryjny spray do dezynfekcji dłoni w spray'u.

13.20 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjny Żel do rąk 50 ml

Antybakteryjny żel Dettol to szybki i prosty sposób na oczyszczenie rąk bez potrzeby stosowania wody lub mydła. Zabija 99,9% bakterii i wirusów. Nieklejąca się formuła nie wymaga spłukiwania, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem higienicznym dla osób, które potrzebują ochrony w biurze, domu czy w podróży.

13.20 PLN
PODGLĄD

Dezasept Płyn do higienicznej dezynfekcji skóry rąk Wirusobójczy i Bakteriobójczy 500 ml

Dezasept płyn do dezynfekcji skóry rąk wirusobójczy i bakteriobójczy 500ml Bakteriobójczy i wirusobójczy płyn DEZASEPT. Produkt bakteriobójczy przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk bez użycia wody. NAPRZECIW POTRZEBOM PACJENTÓW, JEDNOSTKOM SŁUŻBY ZDROWIA I ZAKŁADÓW PRACY DEZASEPT - Płyn do higienicznej dezynfekcji skóry rąk o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym. Przedsiębiorstwo Chemi (więcej...)

23.80 PLN
PODGLĄD
Żel do dezynfekcji rąk (7058)
U NAS TANIEJ

Donegal CleanBE Żel do dezynfekcji rąk (7058) 120 ml

Żel do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania na bazie alkoholu etylowego 70%. Wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Nie wymaga użycia wody.

16.61 PLN
16.60 PLN
PODGLĄD

Dr Szmich Żel dezynfekujący do rąk 70% alkoholu butelka 100 ml

Wirusobójczy żel do dezynfekcji rąk DR SZMICH w butelce 100 ml Profesjonalny preparat o potwierdzonym w badaniach działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym. Działa natychmiastowo. Zabija 99,99% wirusów, w tym koronawirusa, chroniąc przed zachorowaniem na COVID-19. Niewielka saszetka 2ml zmieści się nawet w kieszeni czy portfelu, dzięki czemu można mieć żel zawsze przy sobie. Zawiera (więcej...)

12.77 PLN
PODGLĄD

Dr Szmich Żel dezynfekujący do rąk 70% alkoholu saszetka 2 ml

Wirusobójczy żel do dezynfekcji rąk DR SZMICH w saszetce2 ml Profesjonalny preparat o potwierdzonym w badaniach działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym. Działa natychmiastowo. Zabija 99,99% wirusów, w tym koronawirusa, chroniąc przed zachorowaniem na COVID-19. Niewielka saszetka 2ml zmieści się nawet w kieszeni czy portfelu, dzięki czemu można mieć żel zawsze przy sobie. Zawiera a (więcej...)

2.37 PLN
PODGLĄD

Dr Szmich Żel dezynfekujący do rąk 70% alkoholu tubka 50 ml

Wirusobójczy żel do dezynfekcji rąk DR SZMICH w tubce 50 ml Profesjonalny preparat o potwierdzonym w badaniach działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym. Działa natychmiastowo. Zabija 99,99% wirusów, w tym koronawirusa, chroniąc przed zachorowaniem na COVID-19. Niewielka saszetka 2ml zmieści się nawet w kieszeni czy portfelu, dzięki czemu można mieć żel zawsze przy sobie. Zawiera aż (więcej...)

7.95 PLN
PODGLĄD
ŻEL DO RĄK ANTYBAKTERYJNY duży
U NAS TANIEJ
-34 %

Dr Szmich ŻEL DO RĄK ANTYBAKTERYJNY duży 200 ml

Żel do mycia rąk Dr Szmich zawiera 70% alkoholu i działa bez użycia wody (zdjęcie poglądowe). Czyści i pielęgnuje dłonie. Aloe Vera i D-pantenol nadają skórze miękkości. Żel myjący do rąk o działaniu antybakteryjnym zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów. Przebadany dermatologicznie. Produkt występuje w butelce białej i złotej. Kolor butelki wysyłany jest losowo. działa bez użycia wod (więcej...)

38.90 PLN
25.80 PLN
PODGLĄD

Dr Szmich Żel Myjący Do Rąk O Działaniu Antybakteryjnym 150 ml

Żel do rąk o działaniu antybakteryjnym - Działa bez użycia wody - Aloe Vera i D-pantenol nadają skórze miękkości - Zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii - Przebadany dermatologicznie Sposób użycia Rozprowadź na rękach niewielką ilość żelu, przez minimum 30 sekund. Nie nanosić na uszkodzą lub podrażnioną skórę. Nies stosować na błony śluzowe, wargi, w okolicach intymnych oraz w okolicach oczu. (więcej...)

23.10 PLN
PODGLĄD

Ecocera Medi Płyn do dezynfekcji 200 ml

ECOCERA MEDI Płyn do dezynfekcji 200ml Wegański MEDIPŁYN dezynfekujący ECOCERA to profesjonalny preparat służący do oczyszczania i dezynfekcji urządzeń oraz powierzchni. Środek o silnym działaniu antybakteryjnym i antygrzybiczym mający zastosowanie w gastronomi, gospodarstwach domowych oraz w przemyśle spożywczym. Zawarty w preparacie kwas salicylowy znany jest z silnych właściwości odkażających. (więcej...)

18.35 PLN
PODGLĄD

Ecocera Medi Żel Antybakteryjny do mycia dłoni 200 ml

Ecocera Medi Żel Antybakteryjny do Mycia Rąk - Receptura oparta na zawartości naturalnego surfaktantu otrzymanego z kapusty - Właściwości antybakteryjne poparte badaniamy - Wysoka zawartość wyciągu z kapusty wykorzystywanego od wieków w medycynie niekonwencjonalnej oraz tradycyjnejh - Działanie antybakteryjne wzmocnione poprzez zawartośąć kwasu salicylowego - Poprawa pracy systemu immunologicznego (więcej...)

23.70 PLN
PODGLĄD

Ecocera Medi żel do higieny dłoni o właściwościach antybakteryjnych 200 ml

Wegański, higienizujący MEDI ŻEL ECOCERA zawiera surfaktant z kapusty o popartych badaniami właściwościach antybakteryjnych. Wyciąg z kapusty wykorzystywany jest od wieków w medycynie tradycyjnej oraz niekonwencjonalnej. Zawarty w preparacie kwas salicylowy działa antybakteryjnie. Kwas mlekowy obniża pH, co korzystnie wpływa na system immunologiczny skóry. Produkt zawiera glicerynę. działa bakteri (więcej...)

13.27 PLN
PODGLĄD

Eloderma Waterless Cleaning Hand Gel antybakteryjny Żel do rąk 500 ml

Waterless Cleaning Hand Gel to żel antybakteryjny do rąk na bazie alkoholu. Produkt łatwy w użyciu, o szybkim działaniu. Formuła nadaje się do codziennego użytku. Obecność 65% alkoholu zapewnia bezpieczne i dokładne oczyszczenie rąk. Dzięki zawartości gliceryny i aloesu żel sprawia, że skóra pozostaje miękka. Sposób użycia: Rozprowadzić po dłoniach i palcach do całkowitego wchłonięc (więcej...)

16.25 PLN
PODGLĄD

Eloderma Waterless Cleaning Hand Gel antybakteryjny Żel do rąk aloe vera 80 ml

Waterless Cleaning Hand Gel to żel antybakteryjny do rąk na bazie alkoholu. Produkt łatwy w użyciu, o szybkim działaniu. Formuła nadaje się do codziennego użytku. Obecność 65% alkoholu zapewnia bezpieczne i dokładne oczyszczenie rąk. Dzięki zawartości gliceryny i aloesu żel sprawia, że skóra pozostaje miękka. Sposób użycia: Rozprowadzić po dłoniach i palcach do całkowitego wchłonięc (więcej...)

5.65 PLN
PODGLĄD

Eveline Botanic Expert Tea Tree Antybakteryjny Ochronny Żel do rąk 100 ml

ANTYBAKTERYJNY OCHRONNY ŻEL do rąk o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk. Ochronna, antyseptyczna formuła z czystym olejkiem z drzewa herbacianego i aloesem zapewnia skuteczną higienę rąk bez użycia wody. Błyskawicznie usuwa do 99,9% bakterii oraz wirusów, pozostawiając skórę dłoni idealnie czystą i świeżą. Zawiera roślinną glicerynę, która z (więcej...)

9.55 PLN
PODGLĄD

Eveline Botanic Expert Tea Tree Antybakteryjny Ochronny Żel do rąk 100 ml

ANTYBAKTERYJNY OCHRONNY ŻEL do rąk o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk. Ochronna, antyseptyczna formuła z czystym olejkiem z drzewa herbacianego i aloesem zapewnia skuteczną higienę rąk bez użycia wody. Błyskawicznie usuwa do 99,9% bakterii oraz wirusów, pozostawiając skórę dłoni idealnie czystą i świeżą. Zawiera roślinną glicerynę, która z (więcej...)

10.45 PLN
PODGLĄD

Eveline Botanic Expert Tea Tree Antybakteryjny Ochronny Żel do rąk 150 ml

ANTYBAKTERYJNY OCHRONNY ŻEL do rąk o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk. Ochronna, antyseptyczna formuła z czystym olejkiem z drzewa herbacianegoi aloesem zapewnia skuteczną higienę rąk bez użycia wody. Błyskawicznie usuwa do 99,9% bakterii oraz wirusów, pozostawiając skórę dłoni idealnie czystą i świeżą. Zawiera roślinną glicerynę, która zn (więcej...)

13.95 PLN
PODGLĄD

Eveline Botanic Expert Tea Tree Antybakteryjny ochronny żel do rąk 50 ml

ANTYBAKTERYJNY OCHRONNY ŻEL do rąk o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk. Ochronna, antyseptyczna formuła z czystym olejkiem z drzewa herbacianegoi aloesem zapewnia skuteczną higienę rąk bez użycia wody. Błyskawicznie usuwa do 99,9% bakterii oraz wirusów, pozostawiając skórę dłoni idealnie czystą i świeżą. Zawiera roślinną glicerynę, która zn (więcej...)

7.37 PLN
PODGLĄD

Eveline Hand & Nail Therapy Profesjonalny Peeling+ Maska Do Rąk 12 ml

Eveline Hand & Nail Therapy Profesjonalny Peeling+ Maska Do Rąk PEELING: - doskonale złuszcza zrogowaciały, martwy naskórek - pozostawia dłonie idealnie gładkie i delikatne - innowacyjna kompozycja starannie wyselekcjonowanych komponentów stymuluje naturalne procesy biologiczne naskórka, przyspieszając jego odnowę komórkową - sprawia, że skóra jest nawilżona, napięta i sprężysta - posiada przyjemn (więcej...)

4.07 PLN
PODGLĄD

Eveline Hand Med Odświeżający Płyn Do Rąk Antybakteryjny W Sprayu 50 ml

Odświeżający ochronny płyn antybakteryjny w sprayu. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji higieny oraz odświeżania skóry dłoni. Ochronna formuła ogranicza rozwój bakterii, zapewniając skuteczną higienę rąk bez użycia wody. - Błyskawiczne działanie - bezpośrednio od momentu aplikacji - gwarantuje wysoką skuteczność i najlepszą ochronę

7.97 PLN
PODGLĄD

Eveline Hand Med+ Odświeżający Ochronny Płyn do rąk antybakteryjny 250 ml

Odświeżający ochronny płyn antybakteryjny w sprayu. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji higieny oraz odświeżania skóry dłoni. Ochronna formuła ogranicza rozwój bakterii, zapewniając skuteczną higienę rąk bez użycia wody. Błyskawiczne działanie - bezpośrednio od momentu aplikacji - gwarantuje wysoką skuteczność i najlepszą ochronę. Sposób użycia Płyn nanieść na skórę dłoni i rozprowadzić. P (więcej...)

17.89 PLN
PODGLĄD