Okiem eksperta


W Wizaż24 kosmetyków mamy od zatrzęsienia – ponieważ uważamy, że naszym klientom należy się jak największy wybór i chcemy dogodzić nawet najbardziej wyszukanym gustom. Jesteśmy jednak świadomi, że działa to i w drugą stronę – czasami ciężko się połapać w ogromie możliwości. Poniższe artykuły przeznaczone są właśnie dla tych zagubionych – przykładowo rankingi oparte są na zestawieniach najczęściej kupowanych produktów w ostatnich miesiącach i ukazują kluczowe cechy każdego z nich, jak i nasze subiektywne opinie. Mamy nadzieję, że dadzą Wam kilka przydatnych wskazówek, gdzie szukać upragnionego całodobowego piękna. Do dzieła!TOP 10 środków do pielęgnacji włosów WIOSNA/LATO 2018

W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo preparatów do pielęgnacji włosów. Jak więc wybrać najlepszy z nich, taki, który na pewno nie zawiedzie? Czym się kierować? Jaki będzie najbardziej odpowiadał kosmykom, które macie na głowie?

TOP 10 kremów do twarzy WIOSNA/LATO 2018

Nie oszukujmy się, drodzy Wizażyści i kochane Wizażystki – chociaż wszyscy bez wyjątku mamy piękne wnętrza, a wielu z nas potrafi prędko spojrzeć dużo głębiej, to jednak nieodmiennie pierwsze, na czym zawieszamy wzrok u innego człowieka jest twarz. Dlatego koniecznie musimy o nią właśnie szczególnie dbać, jeżeli chcemy być pewni, że sprawimy dobre wrażenie.

Hennowanie włosów

Osobom, które szukają zdrowszego sposobu na farbowanie włosów, polecamy naturalne henny, których szeroki wachlarz mamy dostępny w naszej ofercie. Są to produkty, które nie tylko sprawią, że nasze włosy zyskają nowy, piękny kolor, ale też odżywią i poprawią wygląd kosmyków.

FIT LOVERS

Czy kosmetyki mogą być FIT? Udowodnimy Wam, że to możliwe!

Nowe henny Khadi w jesiennych kolorach

Firma Khadi produkuje jedne z najpopularniejszych henn na rynku. Ostatnimi czasy postanowili poszerzyć ofertę kolorystyczną sowich produktów – i tak oto powstały kolory iście jesienne: słoneczny blond, średni brąz, złoty brąz i popielaty brąz. Wizaż24.pl przygotował się na tę okazję i ma je już w swojej ofercie!