Nowe henny Khadi w jesiennych kolorach


Firma Khadi produkuje jedne z najpopularniejszych henn na rynku. Ostatnimi czasy postanowili poszerzyć ofertę kolorystyczną sowich produktów – i tak oto powstały kolory iście jesienne: słoneczny blond, średni brąz, złoty brąz i popielaty brąz. Wizaż24.pl przygotował się na tę okazję i ma je już w swojej ofercie! Oczywiście, tak jak poprzednie produkty Khadi, te także nie zawierają parabenów, silikonów, olei mineralnych, PPD ani amoniaku. Są to naturalne i wegańskie produkty.


Słoneczny blond pozwoli uchwycić ostatnie promienie słońca. Jest to kolor ciepły i przyciągający uwagę. Nawet jeśli posiadasz siwe włosy w szybki sposób przeistoczysz się w blondynkę. W zależności od jasności włosów – może wyjść miodowy kolor aż po letni blond, który przepięknie mieni się w słońcu. Za ten intensywny kolor odpowiadają ziołowe składniki, które dodatkowo wzmacniają oraz dodają kosmykom objętości i blasku. Henna do włosów pomaga odbudować strukturę włosa – jest idealnym zamiennikiem zwykłych farb do włosów. Od teraz włosy po koloryzacji będą zdrowe i pełne życia, a kolor będzie wyglądał bardzo naturalnie.
Natomiast henna średni brąz farbuje włosy od ciepłego cynamonowego po głęboki, przepiękny brązowy kolor. Także doskonale pokrywa kosmyki, wszystkie odcienie, nawet siwe i białe. Khadi daje zabarwienie o dużej intensywności. Oprócz promiennego koloru henna zapewnia pielęgnację na najwyższym poziomie. Zwiększa się objętość włosów, stają się mocniejsze i bardziej sprężyste. Dodatkowo błyszczą i wyglądają przepięknie.
Kolejnym, chyba najbardziej jesiennym kolorem, jest złoty brąz. Po użyciu tej henny możesz uzyskać odcień od bursztynowego po bardzo intensywny złoto-brązowy kolor. Będziesz zadowolona ze swoich aksamitnych, błyszczących włosów i przepięknych refleksów. Nie straszny ci będzie nawet deszcz ani jesienna zgnilizna, gdyż henna zapewnia ochronę. Odżywia i wzmacnia nie tylko włosy, ale też skórę głowy.
Ładny, brązowy odcień uzyskasz dzięki hennie popielaty brąz. Nie musisz się martwić, na pewno nie osiągniesz czerwonej ani rudej barwy. Włosy uzyskają odcień od kremowego cappuccino po intensywny, kawowy brąz. Znajdziesz tu składniki takie jak Indigo, który pomoże zachować trwały i żywy kolor włosów; Cassia, która wzmacnia kosmyki oraz Amla, Bhringaraj i Neem, które nadają blask i objętość.Dzięki nowym kolorom od Khadi jesień nie będzie ponura i depresyjna. Od teraz stanie się promienna i żywa, a odcień włosów przyprawi o uśmiech na twarzy. Dodatkowo zyskasz przepiękne, zdrowe kosmyki, które będą nawilżone i pełne blasku. Warto spróbować i przekonać się na własnych włosach!

Zobacz też: henna do brwi, kremy koloryzujące do włosów, szampony koloryzujące, szampony do siwych włosów, pianki koloryzujące.