Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Perfumowana Woda Do Prasowania

Barwa Perfect House IRONING Perfumowana Woda Do Prasowania 500 ml

Linia produktów Perfect House to nowe, perfekcyjne spojrzenie na temat sprzątania. Perfect House oznacza perfekcję wolną od nudy, skuteczność stosowania, łatwe i przyjemne użycie oraz olśniewający efekt, który odmieni Twój dom. Od teraz sprzątanie nie będzie już udręką. DO CZEGO NAJLEPIEJ SPRAWDZA SIĘ WODA IRONING? - bawełny - lnu; - wełny; - jedwabiu;

11.29 PLN
Podgląd
Hipoalergiczny Koncentrat Do Płukania

Biały Jeleń Hipoalergiczny Koncentrat Do Płukania 1000 ml

Biały Jeleń Hipoalergiczny Koncentrat Do Płukania - chroni tkaniny - ułatwia prasowanie - ze zmniejszoną ilością kompozycji zapachowej - nie zawiera barwników - przebadany dermatologicznie Hipoalergiczny płyn do płukania tkanin. Posiada skoncentrowaną formułę. Specjalnie dobrane składniki zmiękczają i niwelują zagniecenia tkanin, ułatwiają prasowanie, przedłużają wytrzymałość włókien i zapobiegają (więcej...)

12.09 PLN
Podgląd
Płyn do płukania tkanin koncentrat

Coccolino Blue Splash Płyn do płukania tkanin koncentrat

Skoncentrowany płyn do płukania tkanin. Wystarcza na 28 prań. Ma delikatny kwiatowy zapach. Dostarcza wiele świeżości, która utrzymuje się przez długi czas. Piękna woń świeżych kwiatów pozostaje nie tylko na tkaninach ale i unosi się w powietrzu. Zmiękcza tkaniny nadając im miękkości i lekkości bez większych zagnieceń. Przebadany dermatologicznie. - nie uczula - wydajny i ekonomiczny - opakowanie (więcej...)

13.47 PLN
Podgląd
Flower & Bergamot Płyn do płukania tkanin koncentrat

Coccolino Creations Flower & Bergamot Płyn do płukania tkanin koncentrat 750 ml

Skoncentrowany płyn do płukania tkanin. Ma delikatny kwiatowo-owocowy zapach. Dostarcza wiele świeżości, która utrzymuje się przez długi czas. Piękna woń kwiatów i owoców pozostaje nie tylko na tkaninach ale i unosi się w powietrzu. Zmiękcza tkaniny nadając im miękkości i lekkości bez większych zagnieceń. Przebadany dermatologicznie. - nie uczula - wydajny i ekonomiczny - opakowanie nadające się d (więcej...)

14.15 PLN
Podgląd
Płyn do płukania tkanin koncentrat

Coccolino Happy Yellow Płyn do płukania tkanin koncentrat

Skoncentrowany płyn do płukania tkanin. Wystarcza na 28 prań. Ma delikatny kwiatowy zapach. Dostarcza wiele świeżości, która utrzymuje się przez długi czas. Piękna woń świeżych kwiatów pozostaje nie tylko na tkaninach ale i unosi się w powietrzu. Zmiękcza tkaniny nadając im miękkości i lekkości bez większych zagnieceń. Przebadany dermatologicznie. - nie uczula - wydajny i ekonomiczny - opakowanie (więcej...)

13.47 PLN
Podgląd
Płyn do płukania tkanin koncentrat (57 prań)

Coccolino Happy Yellow Płyn do płukania tkanin koncentrat (57 prań) 2 l

Coccolino Happy Yellow Płyn do płukania tkanin koncentrat 2 l (57 prań) Nadające się do recyklingu. Stosuj produkt do końcowego płukania.

18.34 PLN
Podgląd
Fresh Sky płyn koncentrat do płukania tkanin (38 prań)

Coccolino Intense Fresh Sky płyn koncentrat do płukania tkanin (38 prań) 570 ml

Marka Coccolino to linia świeżych, miękkich i słodkich zapachów, które powstały z myślą o odpowiedniej pielęgnacji i zmiękczaniu tkanin oraz ubrań. Coccolino Fresh Sky towyrafinowane połączenie zapachowe z nowej serii Coccolino Intese Błękitne niebo,które powstało na bazie najlepszych perfumerii na świecie. Dzięki skoncentrowanej formule doskonale zmiękcza różne rodzaje tkanin. Posiada delikatny i (więcej...)

16.59 PLN
Podgląd
Sunburst płyn koncentrat do płukania tkanin (38 prań)

Coccolino Intense Sunburst płyn koncentrat do płukania tkanin (38 prań) 570 ml

Marka Coccolino to linia świeżych, miękkich i słodkich zapachów, które powstały z myślą o odpowiedniej pielęgnacji i zmiękczaniu tkanin oraz ubrań. Coccolino Sunbursttowyrafinowane połączenie zapachowe z nowej serii Coccolino Intese Promienie Słońca,które powstało na bazie najlepszych perfumerii na świecie. Dzięki skoncentrowanej formule doskonale zmiękcza różne rodzaje tkanin. Posiada delikatny i (więcej...)

16.59 PLN
Podgląd
Płyn do płukania tkanin

Coccolino Orange Rush Płyn do płukania tkanin

Skoncentrowany płyn do płukania tkanin. Wystarcza na 28 prań. Ma delikatnypomarańczowy zapach. Dostarcza wiele świeżości, która utrzymuje się przez długi czas. Piękna woń soczystej pomarańczy pozostaje nie tylko na tkaninach ale i unosi się w powietrzu. Zmiękcza tkaniny nadając im miękkości i lekkości bez większych zagnieceń. Przebadany dermatologicznie. - nie uczula - wydajny i ekonomiczny - opak (więcej...)

15.35 PLN
Podgląd
Płyn do płukania tkanin koncentrat (57 prań)

Coccolino Orange Rush Płyn do płukania tkanin koncentrat (57 prań) 2 l

Coccolino Orange Rush Płyn do płukania tkanin koncentrat 2 l (57 prań) Nadające się do recyklingu. Stosuj produkt do końcowego płukania.

24.70 PLN
Podgląd
Płyn do płukania tkanin koncentrat

Coccolino Sensitive Płyn do płukania tkanin koncentrat 1000 ml

Skoncentrowany płyn do płukania tkanin. Wystarcza na 28 prań. Ma delikatny kwiatowy zapach. Dostarcza wiele świeżości, która utrzymuje się przez długi czas. Piękna woń kwiatów pozostaje nie tylko na tkaninach, ale i unosi się w powietrzu. Zmiękcza tkaniny nadając im miękkości i lekkości bez większych zagnieceń. Przebadany dermatologicznie. - nie uczula - wydajny i ekonomiczny - opakowanie nadające (więcej...)

13.81 PLN
Podgląd
Ekologiczny skoncentrowany płyn do płukania dla niemowląt z ekstraktem z Rumianku

Garden Arnest Ekologiczny skoncentrowany płyn do płukania dla niemowląt z ekstraktem z Rumianku 1000 ml

Ekologiczny skoncentrowany płyn do płukania dla niemowląt o zapachu Rumiankowymłączy wyjątkową skuteczność prania ze zmniejszonym ryzykiem powstania alergii.Produkt zostaw stworzony dla płukania ubrań niemowlątjuż od pierwszego dnia życia.Dzięki wchodzącym w skład roślinnymkomponentom płyndelikatnie pielęgnujewłókna tkanin. Sprawia, że ubrania stają siębardziej miękkie i łatwiejsze do prasowania.E (więcej...)

12.97 PLN
Podgląd
Ekologiczny skoncentrowanypłyn do płukania Zielona Herbata

Garden Arnest Ekologiczny skoncentrowanypłyn do płukania Zielona Herbata 1000 ml

Ekologiczny skoncentrowany płyn do płukania Zielona Herbatałączy wyjątkową skuteczność prania ze zmniejszonym ryzykiem powstania alergii. Dzięki wchodzącym w skład roślinnymkomponentom płyndelikatnie pielęgnujewłókna tkanin. Sprawia, że ubrania stają siębardziej miękkie i łatwiejsze do prasowania.Eliminuje elektryzowanie się,nadaje świeżyaromat.Płyn jest ekologicznie czystym środkiem bezpiecznym d (więcej...)

14.90 PLN
Podgląd
Płyn Do Płukania

Lovela Płyn Do Płukania 2000 ml

Lovela Płyn Do Płukania Płyn do płukania bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych, o wyjątkowo delikatnym zapachu. Sprawia, że ubrania są miękkie i świeże. Produkt został stworzony specjalnie z myślą o niemowlętach i małych dzieciach. Łagodność dla skóry płynu do płukania Lovela została potwierdzona badaniami dermatologicznymi.

19.87 PLN
Podgląd
Płyn do Płukania Białych Firanek

Vanish Płyn do Płukania Białych Firanek 500 ml

Vanish Płyn do Płukania Białych Firanek Sprawia, że wszystkie rodzaje firanek są lśniąco białe. Formuła płynu chroni włókna firanek przed wnikaniem dymu papierosowego i zabrudzeń. Zapobiega żółknięciu powodowanemu światłem słonecznym. Sprawia, że firanki pozostają białe na dłużej. Usztywnia firanki i nadaje im doskonały kształt. Nie zawiera chloru.

9.80 PLN