Dłonie i stopy / Stylizacja Paznokci / Frezarki

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • Hi Hybrid (1)
  • NeoNail (3)
  • Semilac (3)
  • Sunone (2)

Semilac Frezarka do paznokci No Dust 2w1 z pochłaniaczem pyłu

Semilac Elektryczna frezarka z pochłaniaczem pyłu 2w1 No Dust Szybkie i precyzyjne żegnanie się z wcześniejszą stylizacją hybrydową, żelową lub na bazie akrylożelu nigdy nie było bardziej komfortowe i bezpieczne! Z tą frezarką w ekspresowym tempie zapomnisz o wcześniejszym manicure i przygotujesz paznokcie i skórki na nowy. Dodatkowo wbudowany pochłaniacz pyłu zapewni Ci maksymalną wygodę podczas (więcej...)

464.70 PLN
PODGLĄD

Semilac Frezarka do paznokci 24W 1szt

Kompaktowa frezarka do paznokci Semilac to doskonały wybór kiedy szukasz swojej pierwszej frezarki do domowego użytku. To profesjonalne urządzenie kosmetyczne służy do opracowywania skórek, przygotowania płytki paznokcia, a także do zdejmowania manicure hybrydowego. Główne cechy frezarki: Frezarka została zaprojektowana tak, by jak najbardziej ułatwić pracę i zachować porządek w trakcie wykonywani (więcej...)

309.17 PLN
PODGLĄD

Sunone Frezarka do paznokci DM-999 65W

Profesjonalna frezarka do manicure i pedicure. Umożliwia wyrównanie i polerowanie paznokci, usuwanie martwego naskórka, a także pozostałości tipsów z paznokci. Pozwala na regulację prędkości do 35 000 obrotów na minutę. ZESTAW FREZÓW Opakowanie zawiera profesjonalny komplet solidnych 5 frezów diamentowych wraz z 1 nośnikiem. Współpracuje ze standardowymi frezami o średnicy trzpienia 2,35 mm. Param (więcej...)

162.32 PLN
155.83 PLN
PODGLĄD

Hi Hybrid Frezarka do paznokci Compact Lite (12W)

FREZARKA DO PAZNOKCI COMPACT LITE Kompaktowa frezarka hi hybrid to wysokiej jakości urządzenie dzięki któremu bezpiecznie usuniesz manicure hybrydowy lub żelowy, dokładnie opracujesz skórki, skrócisz przedłużone paznokcie, nadasz im wymarzony kształt i odpowiednio przygotujesz płytkę na nowy mani! Wysoka moc baterii umożliwia bezprzewodową pracę nawet do 8 godzin, a frezarkę możesz naładować za po (więcej...)

289.79 PLN
PODGLĄD

Sunone Frezarka do paznokci JSDA 35W

SUNONE FREZARKA DO PAZNOKCI 35W CZARNA Profesjonalnafrezarka SunOneto wysokiej jakości urządzenie do użytku w salonach manicure. Frezarkę wyposażono wwydajny silnik o dużej żywotności, który nie przegrzewa się i cicho pracuje. Regulacja prędkości obrotowej odbywa się za pomocą łatwo dostępnego pokrętła. Prosta zmiana frezów to zasługa głowicy z mechanizmem otwierania i zamykaniaTwist&Lock. Zacisk (więcej...)

281.58 PLN
270.32 PLN
PODGLĄD

NeoNail Nail drill one touch 21w frezarka do manicure

Jak szybko i łatwo usunąć manicure hybrydowy lub żelowy? Oczywiście za pomocą frezarki do paznokci! Zdecyduj się na urządzenie, które będzie idealne również dla osób początkujących – najlepiej sprawdzi się Nail Drill ONE TOUCH! To właśnie ten model frezarki zagwarantuje Ci wszystko, czego potrzebuje osoba, która ma niewielkie doświadczenie w pracy z urządzeniem tego typu.Dlaczego warto zdecydować (więcej...)

370.15 PLN
PODGLĄD

NeoNail JSDA Nail Drill JD 500 35W frezarka do paznokci Silver

Frezarkę JSDA Nail Drill JD 500 Silver wykorzystasz do wykonywania zabiegów manicure oraz pedicure, opiłowywania lakierów hybrydowych, paznokci żelowych i akrylowych, a także do dokładnego usuwania skórek. Z jej pomocą można skrócić o połowę czas pracy. Do frezarki dołączone są trzy frezy z nasypem diamentowym, kapturek ścierny oraz nośnik

241.05 PLN
PODGLĄD

Semilac Frezarka do paznokci Mini Pen 12W

Frezarka do paznokci Mini Pen od Semilac to łatwe rozwiązanie na szybkie i bezpieczne zdejmowanie manicure hybrydowego, żelu oraz akrylożelu. To wysokiej jakości kompaktowe urządzenie do manicure, dzięki któremu z łatwością opracujesz skórki, przygotujesz płytkę paznokcia, a także usuniesz manicure hybrydowy, żelowy oraz akrylożel. Dzięki kompaktowym wymiarom oraz niskiej wadze możesz wykonać mani (więcej...)

254.60 PLN
PODGLĄD

NeoNail Professional Nail Drill Mini profesjonalna frezarka do paznokci 12W Srebrna

Frezarka do paznokci MiniProfesjonalna frezarka MiniUsunie każdą hybrydę imasę żelową.Pomoże Ci dokładnie opracować paznokcie iskórki.Ułatwi pracę jest prosta wobsłudze, więcskorzystasz zniej samodzielnie wdomu. Frezarka do paznokci Mini to urządzenie niewielkie, alepomocne wprawidłowym wykonywaniu stylizacji hybrydowych. Jak działa frezarka do paznokci Mini? 1. Szybko iskutecznie usuwa nawet gru (więcej...)

181.62 PLN
PODGLĄD