Dom i środki czystości / Pranie / Odplamiacze

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Dr Beckmann FLECKEN SPRAY DEO & SCHWEISS - odplamiacz na trudne plamy m.in z dezodorantów i potu 250 ml

Osady z dezodorantu i potu mogą prowadzić do powstania uporczywych skorupiastych plam. Ponadto przykry zapach wgryza się w plamy i tkaniny. Tradycyjne środki nie są w stanie temu zaradzić, więc po każdym założeniu ubrania problem się nasila. Specjalny kompleks na plamy z dezodorantów i przykrych zapachów trwale usuwa wszelkie osady. Formuła produktu chroni tkaniny i można ją stosować zarówno na ub (więcej...)

14.45 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Gallseife odplamiacz ze szczotką 250 ml

Dr. Beckmann do plam z mydła żółciowego Beckmann usuwa nawet uporczywe plamy naturalnym mydłem żółciowym, organicznym alkoholem i specjalnymi aktywatorami odplamiaczy. Działa bez wybielacza, koloru i zapachu.

12.85 PLN
PODGLĄD
Dezynfekujący odplamiacz do tkanin
U NAS TANIEJ
-28 %

Sanytol Dezynfekujący odplamiacz do tkanin 450 g

Produkt o podwójnym działaniu: - działanie bakteriobójcze zgodnie z ASTM 2274-3 (50 min) - działanie wirusobójcze na wirusa grypy A (H1N1) zgodnie z normą EN 14476 (30 min) Czy wiesz, że... Firma Sanytol ekspert w dezynfekcji bez chloru opracował proszek 2 w 1, który eliminuje 99,9% mikrobów. Skutecznie usuwa plamy oraz wykazuje działanie wybielające w temperaturze od 20°C. Jego unikalna formuła, (więcej...)

31.70 PLN
22.50 PLN
PODGLĄD

Heitmann Pure Oxi Color Odplamiacz Do Koloru I Białego W Proszku 500 g

Uniwersalny odplamiacz do białych i kolorowych tkanin o nowoczesnej formule, która działa we wszystkich temperaturach. Multiaktywna siła detergentu usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy np. z czerwonego wina, owoców, soków, kawy, herbaty, ziemi czy też trawy. Odplamiacz zapewnia higieniczną czystość i dezodoruje tkaniny. Formuła zawiera dodatkowe substancje antytłuszczowe usuwające uporczywe pla (więcej...)

15.87 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Odplamiacz W Sprayu Kolor 250 ml

Odplamiacz w sprayu Dr. Beckmann usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy szybko i niezawodnie, dzięki sile naturalnego mydła galasowego, bioalkoholu i specjalnych aktywatorów rozpuszczających plamy. Nadaje się nawet do delikatnych tkanin, takich jak wełna czy jedwab. Plamy znikają nawet w krótkich programach prania i w zimnej wodzie, a kolory pozostają niezmiennie intensywne. Odplamiacz nie zawier (więcej...)

15.07 PLN
PODGLĄD

Heitmann Gallseife Odplamiające Mydło Galasowe 100 g

Heitmann Gallseife Odplamiające Mydło Galasowe Delikatne tkaniny wymagają specjalnego traktowania. Ważna jest nie tylko siła odplamiania, ale również bezpieczeństwo wrażliwych włókien, oraz ochrona kolorów. Mydła galasowe są przeznaczone do wstępnego odplamiania przed praniem właściwym. Naturalna moc BIO-enzymów doskonale radzi sobie z plamami zarówno na zwykłych jak i na delikatnych tkaninach jak (więcej...)

10.65 PLN
PODGLĄD

dr Reiner Mydełko odplamiające 100 g

Mydełko odplamiające dr Reiner: - Skutecznie usuwa plamy - Do wielu powierzchni - Nie podrażnia skóry - Naturalne składniki Uniwersalne i skuteczne mydło do odplamiania Mydełko odplamiające dr Reiner szybko i skutecznie usuwa do 100 najbardziej uporczywych plam, szczególnie pochodzenia tłuszczowego. Poradzi sobie z plamami na różnych powierzchniach z tekstyliów, pościeli, czy też dywanów. Posiada (więcej...)

11.09 PLN
PODGLĄD

Gallus Odplamiacz w proszku UNIWERSALNY 600 g

Tlenowy odplamiacz w proszku Gallus. Przeznaczony do prania ręcznego i mechanicznego oraz namaczania tkanin białych i kolorowych. Dzięki zastosowaniu aktyw nego tlenu wybielacz skutecznie usuwa zabrudzenia np. z kawy, herbaty, soków, wina, trawy, błota, warzyw, coli, atramentu wodnego itd. Nie zawiera chloru, dzięki czemu jest bezpieczny dla tkanin kolorowych.

13.90 PLN
PODGLĄD
Odplamiacz uniwersalny w sprayu
U NAS TANIEJ
-12 %

Ariel Odplamiacz uniwersalny w sprayu 750 ml

Odplamiacz nowej generacji w spray, który likwiduje problematyczne plamy. Przeznaczony do tkanin białych i kolorowych. Bogata w substancje powierzchniowo czynne i enzymy rozpuszczające najtrudniejsze plamy. Dodatkowy rozjaśniacz i środek wybielający dla doskonałej bieli i wspaniałych kolorów Najwyższej klasy polimery dla ochrony koloru i włókien Technologia Oxifoam

21.99 PLN
19.45 PLN
PODGLĄD

Astonish Oxy-Plus Stain Remover - Uniwersalny odplamiacz do tkanin z aktywnym tlenem 1650 g

Astonish Oxy Active Plus jest to uniwersalny odplamiacz do prania z aktywnym tlenem. Jest niesamowicie skuteczny do prania zasłon. obrusów, ręczników jak i ubrań dziecięcych, do namaczania w celu odbarwienia plam np. namiotów czy też koszy na śmieci jak i tkanin. Doskonale nadaje się również do odplamiania tapicerek samochodowych, dywanów nylonowych czy też zasłon i firanek. Na jedno pranie wystar (więcej...)

29.50 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKENTEUFEL HEIMWERKEN BURO- - Odplamiacz do plam biurowych 50 ml

Każda plama jest inna i może być wyjątkowo uporczywa w zależności od jej składu. Większość z nich to mieszanka tłuszczu, białka, skrobi i różnych barwników, połączonych ze sobą na różne sposoby więc dobranie właściwego środka do usunięcia plamy jest kluczem do sukcesu. Dr.Beckmann oferuje aż osiem wyjątkowo skutecznych odplamiaczy precyzyjnych. Każdy z nich posiada unikalną formułę, dzięki której (więcej...)

11.77 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKENTEUFEL ROST UND DEO - Odplamiacz rdza i dezodoranty 50 ml

Każda plama jest inna i może być wyjątkowo uporczywa w zależności od jej składu. Większość z nich to mieszanka tłuszczu, białka, skrobi i różnych barwników, połączonych ze sobą na różne sposoby więc dobranie właściwego środka do usunięcia plamy jest kluczem do sukcesu. Dr.Beckmann oferuje aż osiem wyjątkowo skutecznych odplamiaczy precyzyjnych. Każdy z nich posiada unikalną formułę, dzięki której (więcej...)

10.85 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKENTEUFEL SCHMIERMITTEL UND OLE - Odplamiacz do plam ze smaru i oleju 50 ml

Dr. Beckmann usuwa tłuszcz, żywicę, wosk ze świec i oleje przemysłowe, a także plamy ze smoły. Jest łagodny dla kolorów i tkanin. Nadaje się do tekstyliów nadających się do prania.

11.87 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKENTEUFEL STIFTE TINTE- Odplamiacz do plam z marketów i kredek 50 ml

Usuwa cząsteczki barwnika Eliminuje plamy z długopisów i tuszu Radzi sobie z pigmentami flamastrów, markerów, pisaków i akwareli Dr. Beckmann to precyzyjny odplamiacz, który usuwa plamy z długopisów i tuszu, a także innych przyrządów piśmienniczych. Aplikacja bezpośrednio na plamę pozwala usunąć uciążliwe i mocno widoczne plamy z flamastrów, markerów, kredek czy farb typu akwarele. Specjalna formu (więcej...)

11.87 PLN
PODGLĄD

Heitmann Gallseife Flecken Odplamiacz Galasowy W Sprayu 250 ml

Heitmann Gallseife Flecken Odplamiacz Galasowy W Sprayu Delikatne tkaniny wymagają specjalnego traktowania. Ważna jest nie tylko siła odplamiania, ale również bezpieczeństwo wrażliwych włókien, oraz ochrona kolorów. Produkty galasowe przeznaczone są do wstępnego odplamiania przed praniem właściwym. Naturalna moc BIO-enzymów doskonale radzi sobie z plamami zarówno na zwykłych jak i na delikatnych t (więcej...)

13.05 PLN
PODGLĄD

Wirek ODPLAMIACZ-WYBIELACZ WHITE do tkanin białych 1000 ml

Wirek odplamiacz w płynie do tkanin białych. Usuwa plamy z herbaty, kawy, owoców, wina oraz inne zabrudzenia. Nie zawiera chloru . Jest bezpieczny dla tkanin.

7.40 PLN
PODGLĄD

Mill Clean Odplamiacz do tkanin białych 555 ml

OPIS Aktywna siła tlenu usunie najbardziej uporczywe plamy - Wzmacniający efekt bieli - Działanie już przy pierwszym użyciu - Łatwe dozowanie PRZECHOWYWANIE W suchym, nienasłonecznionym miejscu.

10.30 PLN
PODGLĄD

Mill Clean Odplamiacz do tkanin kolorowych 555 ml

OPIS Aktywna siła tlenu usunie najbardziej uporczywe plamy - Działanie już przy pierwszym użyciu użyciu - Łatwe dozowanie PRZECHOWYWANIE W suchym, nienasłonecznionym miejscu.

10.30 PLN
PODGLĄD

Vanish Gold Carpet Care SZAMPON DO DYWANÓW CZYSZCZENIE RĘCZNE 500 ml

Vanish Gold Carpet Care Czyszczenie ręczne świeżość bryzy Szampon do dywanów 500 ml 5 x skuteczniejszy* 1. Usuwa 5 x więcej brudu* 2. Neutralizuje przykre zapachy 3. Wyjątkowo zmiękcza 4. Nadaje świeżość *niż samo odkurzanie, aby dywan wyglądał jak nowy Nadające się do recyklingu. Zalecenia: Wypróbować na niewidocznej części dywanu, aby sprawdzić trwałość koloru. Stosować tylko pianę, ponieważ prz (więcej...)

15.17 PLN
PODGLĄD

Vanish Gold oxi action odplamiacz do tkanin w proszku 30 g

Najlepsza formuła! Rezultat w 30 sekund* Zdumiewające usuwanie plam w 30 sekund**niektóre plamy, jak np. czerwone wino, sok z buraków, maliny, herbata owocowa, sos sojowy, pokarm z mięsem dla niemowlątSkładniki:&nbsp;30% związki wybielające na bazie tlenu, <5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, zeolity, enzymy, rozjaśniacz optyczny, kompozycja zapachowa (więcej...)

5.05 PLN
PODGLĄD

Vanish Gold oxi action odplamiacz tkanin w płynie 100 ml

Rezultat w 30 sekund* + Olśniewająca biel. Tkaniny stają się do 3 odcieni bielsze**. niektóre plamy jak np. czerwone wino, sok z buraków, maliny, herbata owocowa, sos sojowy, pokarm z mięsem dla niemowląt. *W stosunku do poszarzałych tkanin. Rezultaty mogą się różnić.Składniki:&nbsp;5-15%:związki wybielające na bazie tlenu, anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czy (więcej...)

3.45 PLN
PODGLĄD
Odplamiacz w proszku do białych tkanin
U NAS TANIEJ
-19 %

Ariel Odplamiacz w proszku do białych tkanin 500 g

Ariel Fleckentferner niemieckiego pochodzenia odplamiacz do tkanin z formułą aktywnego tlenu dzięki czemu zauważalne efekty osiągniemy po pierwszym praniu. Proszek na bazie unikalnych składników, które usuwają nawet najbardziej oporne plamy z tłuszczu i innych plam z żywności oraz napojów. Proszek usunie zarówno świeże plamy, jak również te zaschnięte. Ariel Fleckentferner możemy stosować z innym (więcej...)

19.99 PLN
16.25 PLN
PODGLĄD
Odplamiacz w proszku do kolorowych tkanin
U NAS TANIEJ
-15 %

Ariel Odplamiacz w proszku do kolorowych tkanin 500 g

DE Ariel Fleckentferner niemieckiego pochodzenia odplamiacz do tkanin z formułą aktywnego tlenu dzięki czemu zauważalne efekty osiągniemy po pierwszym praniu. Proszek na bazie unikalnych składników, które usuwają nawet najbardziej oporne plamy z tłuszczu i innych plam z żywności oraz napojów. Usunie zarówno świeże plamy, jak również te zaschnięte. Proszek możemy stosować z innymi środkami czyszcz (więcej...)

19.99 PLN
17.05 PLN
PODGLĄD

Heitmann Pure Oxi Biel, Odplamiacz do białych tekstyliów 500 g

Heitmann silny odplamiacz i wybielacz w jednym do białych tkanin. Przywraca i utrzymuje olśniewającą biel Twoich ubrań tkanin takich jak koszule, t-shirty, bielizna, skarpety, a także tkanin domowych w tym obrusów oraz pościeli. Poszarzałe pranie staje się znowu śnieżnobiałe. Oxi Power Biel zawiera tylko 3 substancje aktywne by być bliżej natury. Zawartość multi-aktywnego tlenu, sody i enzymów spr (więcej...)

26.40 PLN
PODGLĄD

Heitmann POWER Odbarwiacz Do Tkanin Białych 250 g

Odbarwiacz do tkanin Heitmann w proszku doskonale usuwa przebarwienia z białych i delikatnych tkanin. Przywraca zszarzałym tkaninom olśniewającą biel, usuwając wszelkie przebarwienia i poszarzenia z ubrań. Może być stosowany we wszystkich temperaturach zarówno do prania automatycznego, jak i ręcznego. Odbarwiacz działa natychmiastowo, przywracając olśniewającą intensywność koloru oraz usuwa wszelk (więcej...)

14.35 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKEN TEUFEL OL, KETCHUP, BUTTER - Odplamiacz do tłustych plam 50 ml

Usuwa także następujące plamy margaryna, oleje roślinne, różnego rodzaju sosy w tym do barbecue, do makaronu, pomidorowy, dressingi, pesto, dipy, musztarda, krem czekoladowo-orzechowy, przyprawy. Odplamiacz Precyzyjny Tłuszcz i sosy Uwaga! Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są (więcej...)

13.85 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKENTEUFEL BLUT - Odplamiacz do plam z krwi 50 ml

Dr. Beckmann odplamiacz precyzyjny krew i mleko, jest odpowiedni do usuwania uporczywych plam z substancji, takich jak krew, lody, jaja, mleko. Posiada formułę na bazie enzymów, łagodną dla kolorów i tkanin. Odplamiacz jest odpowiedni do usuwania uporczywych plam z substancji, takich jak krew, skondensowane mleko, jajka, likier jajeczny, potrawy jajeczne, lody, ropa, jogurt, mleko, pudding, twaróg (więcej...)

11.87 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKENTEUFEL NATUR&KOSMETIK - Odplamiacz do plam z kosmetyków naturalnych i roślin 50 ml

Usuwa plamy z trawy, makijażu, szminki, mleczka do ciała, ziemi i pyłków kwiatowych Eliminuje cząsteczki barwnika Chroni kolory i tkaniny Co mają ze sobą wspólnego kosmetyki i trawa? To że potrafią zrujnowąc wygląd Twojej ulubionej bluzki czy sukienki. Na szczęście Dr. Beckmann opracował precyzyjny odplamiacz, który skutecznie usuwa plamy z dużą zawartością barwnika, czyli typowe zabrudzenia dla s (więcej...)

10.35 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKENTEUFEL OBST&GETRANKE ROTWEIN - Odplamiacz do zabrudzeń z wina i owoców 50 ml

Usuwa palmy z czerwonego wina, kawy, herbaty, owoców i warzyw Zawiera wzmacniacz z aktywnym tlenem Chroni kolory i tkaniny Plamy z napojów nie dość, że są uciążliwe, to często także pokaźnych rozmiarów. Z pomocą przychodzi ten precyzyjny odplamiacz od marki Dr. Beckmann. Preparat skutecznie eliminuje palmy z czerwonego wina, kawy, herbaty, owoców i warzyw, a także z soków, kakao oraz pleśni. Nie z (więcej...)

13.35 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do tkanin w płynie 1l 1000 ml

Bezpieczny do użycia na kolorowych i białych tkaninach*.*Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliester.Cechy produktu:- usuwa plamy w 1. praniu- skuteczność w 30°- odplamiacz bezpieczny dla tkanin i kolorów**Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliesterSkładniki:&nbsp;5-15%: związki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5%: anionowe środki powierzchniow (więcej...)

17.25 PLN
PODGLĄD
tlenowy odplamiacz w płynie
PROMOCJA
-10 %

Der Waschkönig tlenowy odplamiacz w płynie 1500 ml

Odplamiacz od niemieckiego producenta Der Waschknig C.G. zawiera aktywną formułę nowej generacji gwarantującą jeszcze skuteczniejsze usuwanie uporczywych plam. Sprawdza się zarówno przy tkaninach kolorowych, jak i białych. Można go używać jako dodatek do prania przy trudnych plamach, oraz do namaczania na trudne i zaschnięte plamy. Nie niszczy pralki oraz tkanin (nie zawiera chloru), jest stosowan (więcej...)

16.77 PLN
15.09 PLN
PODGLĄD

Dzidziuś Odplamiacz do odzieży niemowlęcej i dziecięcej 750 ml

Skutecznie usuwa typowe dla świata dziecięcego plamy z białych i kolorowych tkanin m.in. z flamastrów, kredek świecowych a nawet sadzy. Doskonale radzi sobie z zabrudzeniami pochodzenia białkowego (plamy z jogurtów, mleka, mleka w proszku), przez co polecany również jest do odplamiania bielizny matek karmiących. Odplamiacz pomocny jest w wywabianiu plam z warzyw i soków (z marchwi, z buraków), owo (więcej...)

20.50 PLN
PODGLĄD

Vanish Gold oxi action odplamiacz do białych tkanin w proszku 30 g

Rezultat w 30 sekund* + Olśniewająca biel. Tkaniny stają się do 3 odcieni bielsze**. niektóre plamy jak np. czerwone wino, sok z buraków, maliny, herbata owocowa, sos sojowy, pokarm z mięsem dla niemowląt. *W stosunku do poszarzałych tkanin. Rezultaty mogą się różnić.Składniki: >30% związki wybielające na bazie tlenu, <5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czyn (więcej...)

4.99 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do białych tkanin w proszku 470 g

Cząsteczki aktywnego tlenu. Formuła opracowana specjalnie po to, aby uczynić białe tkaniny jeszcze bielszymi! Bezpieczny do użycia na tkaninach**. Formuła niezawierająca chloru**Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliester.Cechy produktu:- 10 odcieni bielsze po 1. praniu*- odplamiacz bezpieczny dla tkanin**efekty uzyskane przy użyciu tego produktu jako dodatku do prania w porównaniu do nie (więcej...)

25.20 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do białych tkanin w proszku 625 g

Cząsteczki aktywnego tlenu. Formuła opracowana specjalnie po to, aby uczynić białe tkaniny jeszcze bielszymi! Bezpieczny do użycia na tkaninach**. Formuła niezawierająca chloru**Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliester.Cechy produktu:- 10 odcieni bielsze po 1. praniu*- odplamiacz bezpieczny dla tkanin**efekty uzyskane przy użyciu tego produktu jako dodatku do prania w porównaniu do nie (więcej...)

33.50 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do tkanin w proszku 470 g

Wytwarza cząsteczki aktywnego tlenu. Bezpieczny do użycia na kolorowych i białych tkaninach*.*tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliesterCechy produktu:- usuwa plamy w 1. praniu- skuteczność w 30°- odplamiacz bezpieczny dla tkanin i kolorów**tkaniny codziennego użytku jak bawełna i poliesterSkładniki:&nbsp;>30%: związki wybielające na bazie tlenu, <5%: anionowe środki powierzchniowo czynn (więcej...)

26.50 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do tkanin w proszku 625 g

Wytwarza cząsteczki aktywnego tlenu. Bezpieczny do użycia na kolorowych i białych tkaninach*.*tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliesterCechy produktu:- usuwa plamy w 1. praniu- skuteczność w 30°- odplamiacz bezpieczny dla tkanin i kolorów**tkaniny codziennego użytku jak bawełna i poliesterSkładniki:&nbsp;>30%: związki wybielające na bazie tlenu, <5%: anionowe środki powierzchniowo czynn (więcej...)

30.60 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do białych tkanin w płynie 1l 1000 ml

Formuła opracowana specjalnie po to, aby uczynić białe tkaniny jeszcze bielszymi! Bezpieczny do użycia na tkaninach**. Formuła nie zawierająca chloru. **Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliester.Cechy produktu:- 10 odcieni bielsze po 1. praniu* - odplamiacz bezpieczny dla tkanin** Efekty uzyskane przy użyciu tego produktu jako dodatku do prania w porównaniu do nieupranych/poszarzałych (więcej...)

17.25 PLN
PODGLĄD

Dywanlux odplamiacz do dywanów i tapicerek 500 ml

Odplamiacz Dywanlux jest to skuteczny środek do usuwania plam z dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej. Szybko i dokładnie usuwa zabrudzenia m.in. z kawy i wina, a także pochłania nieprzyjemne zapachy. Zabezpiecza i chroni włókna dywanów, nie niszczy kolorów a jednocześnie pozostawia długotrwały, świeży zapach. Ergonomiczne opakowanie z atomizerem ułatwia odpowiednią aplikację prepa (więcej...)

11.77 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action extra hygiene dezynfekujący odplamiacz do tkanin w płynie 940 ml

Czy ważna jest dla Ciebie higieniczna czystość Twoich ubrań? Czy nie byłoby wspaniale gdyby w praniu zostały usuwane bakterie będące dla nas zagrożeniem? Przecież nie każdy materiał nadaje się do prania w 90°C. Z pomocą przychodzi&nbsp;Vanish Oxi Action Extra Hygiene - formuła z aktywnym tlenem, która odplamia ubrania i jednocześnie je dezynfekuje. Płyn Vanish Oxi Action Extra Hygiene skutecznie u (więcej...)

21.80 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do tkanin w płynie 1.5l 1500 ml

Bezpieczny do użycia na kolorowych i białych tkaninach*.*Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliester.Cechy produktu:- usuwa plamy w 1. praniu- skuteczność w 30°- odplamiacz bezpieczny dla tkanin i kolorów**Tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliesterSkładniki:&nbsp;5-15%: związki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5%: anionowe środki powierzchniow (więcej...)

29.20 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi action odplamiacz do tkanin w płynie 500 ml

Bezpieczny do użycia na kolorowych i białych tkaninach*.*tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliester.Cechy produktu:- usuwa plamy w 1. praniu- skuteczność w 30°- odplamiacz bezpieczny dla tkanin i kolorów**tkaniny codziennego użytku jak bawełna czy poliesterSkładniki:&nbsp;5-15%: związki wybielające na bazie tlenu, niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5%: anionowe środki powierzchniow (więcej...)

15.17 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin w żelu WHITE 500 ml

Odplamiacz do tkanin w żelu Vanish Oxi Action White zapewnia idealną biel Twoim tkaninom nawet po 50 praniach. Doskonale usuwa plamy, jednocześnie zwalczając nieprzyjemne zapachy. Vanish Oxi Action White to skoncentrowany żel wzmacniający efekt prania. Nie zawiera chloru. Zapewnia higieniczną czystość.

18.75 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin w żelu PINK 500 ml

Odplamiacz do tkanin w żelu Vanish Oxi Action Pink doskonale usuwa plamy. Zapobiega farbowaniu. Zwalcza nieprzyjemne zapachy. Zapewnia higieniczną czystość. Podwaja długość życia ubrań. Vanish Oxi Action Pink to skoncentrowany żel wzmacniający efekt prania. Nie zawiera chloru.

19.70 PLN
PODGLĄD
Stain Remover- Odplamiacz do tkanin w rozpylaczu
NOWOŚĆ

Astonish Stain Remover- Odplamiacz do tkanin w rozpylaczu 750 ml

Został stworzony specjalnie do rozpuszczania i usuwania różnorodnych plam z ubrań, dywanów, zasłon i tapicerek.Idealnie nadaje się do dywanów, odzieży, zasłon czy tapicerki.Odplamiacz ten może być stosowany jako pranie wstępne, daje błyskawiczny efekt, odświeża oraz skutecznie usuwa plamy. Nadaje się do białych i kolorowych tkanin.

12.45 PLN
PODGLĄD

Vanish Oxi Action płyn do prania dywanów i wykładzin w sprayu 500 ml

Spray Vanish Oxi Action do dywanów i tapicerki doskonale usuwa plamy już przy 1. użyciu! Spray Vanish całkowicie usuwa nawet najtrudniejsze plamy. Bezpieczny do użycia do wełnianych dywanów i tapicerek samochodowych. Produkt odpowiedni do prania ręcznego lub odkurzaczy piorących. Wystarczy spryskać wcześniej osuszoną plamę, pozostawić na 5 minut i osuszyć czystą szmatką.

30.30 PLN
PODGLĄD

Cif Professional Odplamiacz w sprayu do atramentu i tłuszczy Heavy Duty Cleaner 750 ml

Profesjonalny preparat w sprayu przeznaczony do usuwania plam z atramentu, flamastrów i tłuszczów oraz innych trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Płyn szybko i skutecznie usuwa plamy z niemal wszystkich powierzchni odpornych na alkalia. Wygodna butelka ze spryskiwaczem zapewnia precyzyjne nanoszenie preparatu.

25.90 PLN
PODGLĄD

Vanish Gold Carpet Care Pianka do dywanów wykładzin i tapicerki 600 ml

Vanish Gold Carpet Care Pianka do dywanów wykładzin i tapicerki 5 x skuteczniejszy* niż samo odkurzanie, aby dywan wyglądał jak nowy - Usuwa 5 x więcej brudu* - Neutralizuje przykre zapachy - Wyjątkowo zmiękcza - Nadaje świeżość - Usuwa 3 x więcej sierści zwierząt* *W porównaniu do samego odkurzania. Informacja o składnikach dostępna na stronie www.rbeuroinfo.com Sposób użycia: - Mocno wstrząsnąć (więcej...)

29.10 PLN
PODGLĄD