Dom i środki czystości / Zmywanie / Żele I Proszki Do Zmywarki

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Pan Aroma Odświeżacz do zmywarki 2-pack cytrynowy Lemon Shape

Odświeżacz do zmywarki w kształcie oraz o zapachu cytryny - Trwałość do 5 tygodni - Szybko usuwa niepożądane zapachy w Twojej zmywarce - Pozostawia przyjemny, cytrynowy aromat - Łatwy do zawieszenia.

7.79 PLN
PODGLĄD

GlanzMeister Platinium Alles in 1 żel do zmywarki 720 ml

Nowa ekologiczna linia GlanzMeister PLATINUM to odpowiedź na potrzeby Waszych Klientów. Wysoce aktywne składniki, brak fosforanów i zeolitów oraz certyfikat Ecolabel potwierdzający spełnienie wyśrubowanych norm ekologicznych to dziś najbardziej pożądane cechy wśród produktów do zmywarek. Marka GlanzMeister to wysokiej jakości środki przeznaczone do mycia naczyń i czyszczenia różnego rodzaju powie (więcej...)

16.79 PLN
PODGLĄD

Finish All in 1 Max Power Gel 0% Zero Żel do mycia naczyń w zmywarce 900 ml

Nowa szybko rozpuszczalna formuła zawarta w Finish All in 1 Max Power Gel 0% Zero żel do mycia naczyń w zmywarce, zapewnia doskonałą czystość i połysk jakich oczekujesz, nawet w krótkich cyklach. Zapewnia dodatkową ochronę przed korozją szkła, dzięki czemu Twoje naczynia zachowają swój olśniewający połysk na dłużej i będą chronione podczas każdego zmywania.* *w porównaniu do Finish All In 1 Żel do (więcej...)

36.80 PLN
PODGLĄD

Finish Classic proszek do mycia naczyń w zmywarce Lemon 2500 g

Classic to proszek do zmywarki, który poprawia działanie zmywarki, poprzez usuwanie tłuszczu, kamienia oraz wszelkich zabrudzeń. Dociera nawet w niewidoczne dla oka miejsca, skutecznie je oczyszczając. Przywraca świeży i cytrynowy zapach. Stosować razem z solą i płynem nabłyszczającym od marki Finish.

52.40 PLN
PODGLĄD

Finish Power Gel All In 1 Max żel do mycia naczyń w zmywarkach 900 ml

Minimalizuje powstawanie zacieków, zapobiega korozji szkła, zapewnia długotrwały blask. - Usuwa trudne zabrudzenia. - Usuwa zaschnięte resztki jedzenia (funkcja wstępnego czyszczenia). - Zawiera aktywne enzymy dla higienicznej czystości. - Zwalcza tłuszcz i brzydkie zapachy. Szybko rozpuszczająca się formuła Finish All in 1 Max Power Gel zapewnia doskonałą czystość, jakiej oczekujesz, nawet w krót (więcej...)

36.80 PLN
PODGLĄD

Finish Power Gel All In 1 Max żel do mycia naczyń w zmywarkach Lemon 900 ml

Skoncentrowany żel do mycia naczyń w zmywarce na 45 myć czystość i połysk nawet w krótkich cyklach nowa formuła szybko rozpuszczalny żel Żel z nową Formułą Ochrony Szkła Nowa szybko rozpuszczalna formuła zawarta w Finish All in 1 Max żel do mycia naczyń w zmywarce, zapewnia doskonałą czystość i połysk jakich oczekujesz, nawet w krótkich cyklach. Zapewnia dodatkową ochronę przed korozją szkła, dzię (więcej...)

36.80 PLN
PODGLĄD