Dom i środki czystości / Zmywanie / Żele I Proszki Do Zmywarki

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Winni's Odświeżacz do zmywarek, cytrusowy 70 cykli zmywania

Zapach Winni's do zmywarek, dzięki zapachowi z biodegradowalnych surowców, zwalcza nieprzyjemne zapachy powstające w zmywarce, pozostawiając świeży cytrusowy zapach aż do 70 zmywań!

12.75 PLN
PODGLĄD

GlanzMeister Czyścik do zmywarki w tabletkach 2szt

Najnowocześniejsza formuła tabletek przeznaczonych do czyszczenia zmywarki marki GlanzMeister jest wzbogacona aktywnym tlenem, który czyści i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Tabletki usuwają nagromadzone zabrudzenia jak i kamień z mechanicznych elementów zmywarki zapewniając jej dłuższe użytkowanie. Nie mają negatywnego wpływu na środowisko.

7.11 PLN
PODGLĄD

Sunlight Rinse Aid nabłyszczacz do zmywarek 500 ml

Do stosowania w połączeniu z tabletkami do zmywarek Sunlight Classic. SUNLIGHT NABŁYSZCZACZ Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

20.24 PLN
PODGLĄD

Finish All in 1 Max Power Gel 0% Zero Żel do mycia naczyń w zmywarce 900 ml

Nowa szybko rozpuszczalna formuła zawarta w Finish All in 1 Max Power Gel 0% Zero żel do mycia naczyń w zmywarce, zapewnia doskonałą czystość i połysk jakich oczekujesz, nawet w krótkich cyklach. Zapewnia dodatkową ochronę przed korozją szkła, dzięki czemu Twoje naczynia zachowają swój olśniewający połysk na dłużej i będą chronione podczas każdego zmywania.* *w porównaniu do Finish All In 1 Żel do (więcej...)

36.19 PLN
PODGLĄD

Finish Power Gel All In 1 Max żel do mycia naczyń w zmywarkach 900 ml

Minimalizuje powstawanie zacieków, zapobiega korozji szkła, zapewnia długotrwały blask. - Usuwa trudne zabrudzenia. - Usuwa zaschnięte resztki jedzenia (funkcja wstępnego czyszczenia). - Zawiera aktywne enzymy dla higienicznej czystości. - Zwalcza tłuszcz i brzydkie zapachy. Szybko rozpuszczająca się formuła Finish All in 1 Max Power Gel zapewnia doskonałą czystość, jakiej oczekujesz, nawet w krót (więcej...)

36.19 PLN
PODGLĄD

Finish Power Gel All In 1 Max żel do mycia naczyń w zmywarkach Lemon 900 ml

Skoncentrowany żel do mycia naczyń w zmywarce na 45 myć czystość i połysk nawet w krótkich cyklach nowa formuła szybko rozpuszczalny żel Żel z nową Formułą Ochrony Szkła Nowa szybko rozpuszczalna formuła zawarta w Finish All in 1 Max żel do mycia naczyń w zmywarce, zapewnia doskonałą czystość i połysk jakich oczekujesz, nawet w krótkich cyklach. Zapewnia dodatkową ochronę przed korozją szkła, dzię (więcej...)

36.19 PLN
PODGLĄD

Winni's Nabłyszczacz, środek nabłyszczający do zmywarek 250 ml

Winnis nabłyszczacz jest jedynym produktem do zmywarek z naturalnego octu organicznego. Bardzo dobrze eliminuje nieprzyjemne zapachy ze zmywarki i przywraca talerzom i kubkom swój pierwotny blask poprzez usunięcie nieestetycznych śladów kamienia wapiennego i nadając im delikatny zapach.

8.75 PLN
PODGLĄD

Winni's Płyn Do Czyszczenia Zmywarki 250 ml

Zmywarki oszczędzają wiele naszego czasu i wysiłku każdego dnia. Toteż ważnym jest, aby utrzymać je w jak najlepszej kondycji, by służyły nam jak najdłużej. Płyn czyszczący do zmywarek Winnis jest płynem o wysokiej jakości, stworzonym specjalnie z myślą o zmywarkach. Czyści i chroni nawet te części urządzenia, których nie widać na pierwszy rzut oka filtry, spryskiwacze i uszczelki. Jego regularne (więcej...)

11.45 PLN
PODGLĄD

Pan Aroma Odświeżacz do zmywarki 2-pack cytrynowy Lemon Shape

Odświeżacz do zmywarki w kształcie oraz o zapachu cytryny - Trwałość do 5 tygodni - Szybko usuwa niepożądane zapachy w Twojej zmywarce - Pozostawia przyjemny, cytrynowy aromat - Łatwy do zawieszenia.

7.48 PLN
PODGLĄD

Ludwik Active Oxy Power Proszek do zmywarki Lemon 1500 g

Usuwa uporczywe zabrudzenia redukuje osadzający się kamień posiada skuteczną i innowacyjną formułę nie uszkadza zdobień na sztućcach i szkle zapewnia świeżość naczyń.

21.61 PLN
PODGLĄD

Ludwik Active Oxy Power Proszek do zmywarek Lemon 3000 g

Active Oxy Power na bazie aktywnego tlenu - usuwa uporczywe zabrudzenia. Enzymy aktywne już w 30C - sprawna formuła pozwalająca myć naczynia w niskich temperaturach oszczędność energii i pieniędzy. Czyszczenie - wysoka produktywność mycia jest osiągana dzięki specjalnej kompozycji środków alkalicznych i trafnie dopasowanych proporcji enzymów, które usuwają nieprzystępne zabrudzenia tłuszcze, przy (więcej...)

39.86 PLN
PODGLĄD