Dom i środki czystości / Zmywanie / Żele I Proszki Do Zmywarki

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
  • GlanzMeister (1)
  • Green Emotion (2)
  • Gut&Gunstig (1)
  • Pan Aroma (1)

GlanzMeister Czyścik do zmywarki w tabletkach 2szt

Najnowocześniejsza formuła tabletek przeznaczonych do czyszczenia zmywarki marki GlanzMeister jest wzbogacona aktywnym tlenem, który czyści i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Tabletki usuwają nagromadzone zabrudzenia jak i kamień z mechanicznych elementów zmywarki zapewniając jej dłuższe użytkowanie. Nie mają negatywnego wpływu na środowisko.

6.38 PLN
PODGLĄD

Gut&Gunstig Płyn nabłyszczający do zmywarki 1000 ml

Nabłyszczacz do zmywarki Gut&Gunstig działa w trakcie płukania naczyń usuwając detergenty i resztki jedzenia. - działa w trakcie płukania naczyń, usuwając detergenty i resztki jedzenia - zapobiega pojawianiu się na naczyniach zacieków z wody i kamienia - nadaje doskonały diamentowy połysk - chroni zmywarkę przed kamieniem i usuwa z niej osad

7.75 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Żel do zmywarki Cytryna zapas 1000 ml

Wyprodukowany z surowców pochodzenia roślinnego i ze źródeł odnawialnych, ekologiczny żel do zmywarki Green Emotion Limone posiada certyfikat Ecolabel, nie ma etykiety z niebezpieczeństwem na odwrocie i jest testowany na zawartość metali ciężkich, co gwarantuje lepsze samopoczucie.Innowacyjna torba jest przyjazna dla środowiska, ponieważ zmniejsza zużycie plastiku o 50% w porównaniu do butelki, zn (więcej...)

48.54 PLN
PODGLĄD

Pan Aroma Odświeżacz do zmywarki 2-pack cytrynowy Lemon Shape

Odświeżacz do zmywarki w kształcie oraz o zapachu cytryny - Trwałość do 5 tygodni - Szybko usuwa niepożądane zapachy w Twojej zmywarce - Pozostawia przyjemny, cytrynowy aromat - Łatwy do zawieszenia.

9.96 PLN
9.56 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Żel do zmywarki hipoalergiczny Cytryna 650 ml

Cytrynowy żel do zmywarek zapewnia dokładne i skuteczne mycie, pozostawiając na naczyniach przyjemny cytrynowy zapach, który zgodnie z deklaracją jest wolny od alergenów. Jego skoncentrowana formuła dokładnie odtłuszcza naczynia i zastawę stołową, nawet przy krótkich cyklach zmywania. Niewielka ilość wystarczy, aby uzyskać doskonały efekt aż do 38 cylki zmywania.Żel do zmywarki, hipoalergiczny, CY (więcej...)

29.69 PLN
PODGLĄD

Green Emotion Odświeżacz do zmywarek Cytryna 60 cykli zmywania 4 ml

Odświeżacz do zmywarek, CYTRYNA, 60 cykli zmywania, ekologiczny Green EmotionWykonany z surowców pochodzenia roślinnego i ze źródeł odnawialnych, odświeżacz Green Emotion jest testowanyna obecność metali ciężkich, co gwarantuje lepsze samopoczucie człowieka.Opakowanie zawiera 90% mniej plastiku (w porównaniu z innymi odświeżaczami) i karton w 80% z tektury pochodzącej z recyklingu- w 100% nadaje s (więcej...)

7.47 PLN
PODGLĄD