Kulki gejszy - kulki waginalne

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

S-Hande Lover progresywne kulki gejszy do ćwiczeń mięśni miednicy red rose 2szt.

Doświadcz niesamowitych orgazmów dzięki kulkom S-Hande: Lover to doskonałe akcesorium do treningu mięśni dna miednicy. Wystarczy zaledwie 5-minutowy codzienny trening, aby wzmocnić mięśnie Kegla, dzięki czemu poczujesz przyjemność i wzmożony popęd seksualny. Silne mięśnie pochwy to nie tylko wzmocnione doznania seksualne i niesamowita rozkosz podczas seksu, ale także gwarancja zdrowia i seksualnoś (więcej...)

56.90 PLN
PODGLĄD

Engily Ross Leigh kulka dopochwowa fioletowa

Leigh to luksusowa fioletowa kulka dopochwowa. Stosowanie kulek wpływa korzystnie na mięśnie Kegla. W środku kulki znajduje się ciężarek, który podczas najmniejszego ruchu wprowadzany jest w drgania, dając uczucie niezwykłej przyjemności. Stymulacja pochwy opiera się naprzemiennym zaciskaniu oraz rozluźnianiu mięśnia dna miednicy. Pętelka w dolnej części kulek służy do komfortowego wyjmowania. Wyk (więcej...)

42.20 PLN
PODGLĄD

Engily Ross Kelly kulki dopochwowe fioletowe

Kelly to zestaw dwóch kulek dopochwowych o różnej wadze. Stosowanie kulek wpływa korzystnie na mięśnie Kegla. W środku każdej kulki znajduje się ciężarek, który podczas najmniejszego ruchu drga dając uczucie przyjemności. Stymulacja pochwy opiera się na przemiennym zaciskaniu oraz rozluźnianiu mięśnia dna miednicy. Produkt pozwala na stopniowe zwiększanie intensywności ćwiczeń. Kulki wykonane zost (więcej...)

72.10 PLN
PODGLĄD

S-Hande Rose-2 progresywne owalne kulki gejszy do ćwiczeń mięśni miednicy pink 3szt.

Kulki gejszy przeznaczone do stymulacji pochwy i ćwiczeń mięśni dna miednicy. Ten zestaw zawiera owalne kulki o trzech różnych wagach (30g, 44g i 57g), które przy stopniowym treningu intensywnie i trwale wzmacniają mięśnie Kegla dla wywołania przyjemniejszych doznań intymnych. W środku kulek znajduje się ciężarek, który podczas najmniejszego ruchu drga, dając niesamowite uczucie przyjemności. Kulk (więcej...)

94.30 PLN
PODGLĄD

S-Hande Pretty progresywne kulki gejszy do ćwiczeń mięśni miednicy purple 2szt.

S-Hande Pretty to kulki gejszy idealne do ćwiczeń mięśni dna miednicy, jak również zapobiegania różnym dysfunkcjom, takim jak wiotkość czy nietrzymanie moczu. W skład zestawu S-Hande wchodzą 2 kulki dopochwowe – pojedyncza i podwójna o wadze 45g i 90g. W środku kulek znajduje się ciężarek, który podczas najmniejszego ruchu drga, dając niesamowite uczucie przyjemności. Wystarczy zaledwie 15 minutow (więcej...)

56.90 PLN
PODGLĄD

S-Hande Alice progresywne kulki gejszy do ćwiczeń mięśni miednicy purple 3szt.

Kulki gejszy przeznaczone do stymulacji pochwy i ćwiczeń mięśni dna miednicy. Ten zestaw zawiera kulki o trzech różnych wagach (40g, 80g i 100g), które przy stopniowym treningu intensywnie i trwale wzmacniają mięśnie dna miednicy dla wywołania przyjemniejszych doznań intymnych. W środku kulek znajduje się ciężarek, który podczas najmniejszego ruchu drga dając niesamowite uczucie przyjemności. Kulk (więcej...)

79.90 PLN
PODGLĄD

Marc Dorcel Training balls kulki gejszy 5szt.

Training BallsKulki dopochwowe, przeznaczone do stymulacji pochwy i wywoływania przyjemnych doznań intymnych u kobiet. W środku kuleczek znajduje się ciężarek, który podczas najmniejszego ruchu drga, dając uczucie przyjemności. Jedna z kulek (czarna) posiada wbudowany wibrator z 16 trybami wibracji, sterowanymi przy pomocy bezprzewodowego pilota. Jedna z kulek (czarna) posiada wbudowany wibrator z (więcej...)

204.50 PLN
PODGLĄD

Marc Dorcel Divine balls wibrujące kulki gejszy magenta

Divine BallsKulki dopochwowe przeznaczone do stymulacji pochwy i wywoływania przyjemnych doznań intymnych u kobiet. W środku kulek znajduje się ciężarek, który podczas najmniejszego ruchu drga dając uczucie przyjemności. Pętelka w dolnej części służy do komfortowego wyjmowania kulek.Materiał: silikonFunkcje: 10 trybów wibracjiTryb pracy: cichyRozmiar: 20,5 x 3,5 cmW zestawie:&n (więcej...)

232.60 PLN
PODGLĄD

Marc Dorcel Dual balls silikonowe kulki gejszy black

Dual Balls blackKulki dopochwowe przeznaczone do stymulacji pochwy i wywoływania przyjemnych doznań intymnych u kobiet. W środku jajeczek znajduje się ciężarek, który podczas najmniejszego ruchu drga dając uczucie przyjemności. Pętelka w dolnej części służy do komfortowego wyjmowania kulek.Długość całkowita: 15 cmŚrednica jajeczka: 3,5 x 3,5 cm

63.60 PLN
PODGLĄD

Marc Dorcel Dual balls silikonowe kulki gejszy magenta

Dual Balls magentaKulki dopochwowe przeznaczone do stymulacji pochwy i wywoływania przyjemnych doznań intymnych u kobiet. W środku jajeczek znajduje się ciężarek, który podczas najmniejszego ruchu drga dając uczucie przyjemności. Pętelka w dolnej części służy do komfortowego wyjmowania kulek.Długość całkowita: 15 cmŚrednica jajeczka: 3,5 x 3,5 cm

63.60 PLN
PODGLĄD

Fun Factory Smartball uno kulka gejszy czerwień indyjska

ZDROWIE I PRZYJEMNOŚĆ• Polecany przez specjalistów trening biofeedbackowy mięśni dna miednicy• Wzmacnianie doznań podczas seksu• Wspomaganie leczenia mięśni dna miednicy• Profilaktyka zdrowego dna miednicy• Zdrowa ciąża i zdrowy poródSmartballs to kulki waginalne zwane inaczej kulkami gejszy służące do trenowania mięśni dna miednicy w najbezpieczniejszy sposób. Nie myl ich z kulkami progresyw (więcej...)

92.80 PLN
PODGLĄD