Zwierzęta / Pielęgnacja / Odświeżacze Dla Zwierząt

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Naturalne perfumy MY GIRL
U NAS TANIEJ
-10 %

Totobi Naturalne perfumy MY GIRL 100 ml

Naturalne perfumy MY GIRL dla psów bez alkoholu Tworzone z natury z myślą o odświeżeniu na co dzień i od święta. Zastanawiasz się co to, za zapach, to wyobraź sobie delikatne kwiaty klementynki, czarnej porzeczki oraz orchidei, które łączą się ze świeżą nutą serca róży, jaśminu i białych konwalii opartych na bursztynowo, drzewnych nutach bazy. To musi być coś wyjątkowego, tak wyjątkowego jak MY GI (więcej...)

34.90 PLN
31.29 PLN
PODGLĄD
Naturalne perfumy dla psa bez alkoholu My Boy
U NAS TANIEJ
-15 %

Totobi Naturalne perfumy dla psa bez alkoholu My Boy 100 ml

Tworzone z natury z myślą o odświeżeniu na co dzień i od święta. Zastanawiasz się co to, za zapach, to wyobraź sobie soczyste cytryny i eukaliptusa z nutą pieprzową, które łączą się z kwiatową nutą serca na drzewnej, piżmowej i ambrowej podstawie. To musi być coś wyjątkowego, tak wyjątkowego jak MY BOY - ZAPACH, KTÓRY POKOCHA TWÓJ PUPIL Każdy składnik został starannie wybrany, aby nie zakłócić wra (więcej...)

34.90 PLN
29.64 PLN
PODGLĄD
Naturalny neutralizator zapachów
U NAS TANIEJ
-22 %

Totobi Naturalny neutralizator zapachów 300 ml

Naturalny neutralizator zapachów psa Totobi usuwa wszystkie niepożądane aromaty, ale także czyści i odświeża. Idealnie sprawdzi się do poskromienia nieprzyjemnego zapachu z dywanu, zwierzęcego legowiska, podłogi, mebli czy tkanin. Bez trudu poradzi sobie również z zapachami organicznymi, które od czasu od czasu pojawiają się przy naszym pupilu. Osobiście to sprawdziliśmy i możemy zapewnić, że nasz (więcej...)

34.90 PLN
27.34 PLN
PODGLĄD
Naturalny odświeżacz do pyszczka
U NAS TANIEJ
-3 %

Totobi Naturalny odświeżacz do pyszczka 100 ml

Naturalny odświeżacz do pyszczka dla psów i kotów 100ml. Składniki w 100% POCHODZENIA NATURALNEGO. Dla psów i kotów. Naturalny odświeżacz do pyszczka to idealna codzienna profilaktyka, która odświeża, usuwa kamień i wzmacnia szkliwo. Łagodna i skuteczna formuła wyciągów roślinnych, naturalnych olejków oraz składników spożywczych, łagodzi infekcje, działa antybakteryjnie i bakteriobójczo. Dzięki bo (więcej...)

34.90 PLN
33.85 PLN
PODGLĄD